PDA

View Full Version : коли, момичета, сутеньори ?



angel91
04-04-2008, 09:31
Zna4i predi malko fr mi razkaza kak dnes kato hodilla da trenira v parka nqkva kola vatre s 4-5tima maje minala pokrai neq i zabavili i spreli pomislila gi e za sutiniori i mnogo se e upla6ila i kakto i az i poslq izbqgala i te se obrashtali da q zapqt
Vaprosa mi e takav - slu4valo li vi se e ne6to podobno i kak bih mogal da i pomogna v takav moment ??

7 точка от правилата
moderated by Coki

VerryBerry
04-04-2008, 09:33
Абе може да не са били такива,недейте се филмира :-D

Nadelina
04-04-2008, 09:33
Da. Sluchvalo mi se e. Prez denq ili prez noshtta...nezavisimo daje koga. Prosto nqkakvi izrodi izrod spirat kolata do teb i te gledat. Ponqkoga sa opitvali da zavyrjat razgovor. Ujas. I men me hvashta strah kogato sym sama prez noshtta.

GabisiTa
04-04-2008, 10:08
Da. Sluchvalo mi se e. Prez denq ili prez noshtta...nezavisimo daje koga. Prosto nqkakvi izrodi izrod spirat kolata do teb i te gledat. Ponqkoga sa opitvali da zavyrjat razgovor. Ujas. I men me hvashta strah kogato sym sama prez noshtta.

И на мен. А и каквато съм си страхлива... :-k

hottie
04-04-2008, 10:48
И мен ме е следяла кола в една малка уличка и просто се обърнах и тръгнах в обратната посока.
Някакви загорели типове, които си нямат друга работа...

Xtuning
04-04-2008, 11:22
Можеш да и помогнеш - СПРИ И ТЕЛЕВИЗИЯТА !!!!!!

amatorium
04-04-2008, 11:24
Na vsichki momicheta (po simpatichnite) im se sluchvat podobni raboti, vkluchitelno i chesti sreshti s exhibicionisti, koito onanirat pred tqh. Kakvo ostava za selskite podsvirkvaniq i spirane na nqkoi s kola, koito se misli za golqm pich. Neznam zashto nqkoi moje da si pomisli, che edna kola, edno parcalche ili edin GSM mogat da opredeleqt choveka, no vsichki sme cheli prikazkata za Hitur Petar i charshafa 8-)

hottie
04-04-2008, 11:27
Na vsichki momicheta (po simpatichnite) im se sluchvat podobni raboti, vkluchitelno i chesti sreshti s exhibicionisti, koito onanirat pred tqh. Kakvo ostava za selskite podsvirkvaniq i spirane na nqkoi s kola, koito se misli za golqm pich. Neznam zashto nqkoi moje da si pomisli, che edna kola, edno parcalche ili edin GSM mogat da opredeleqt choveka, no vsichki sme cheli prikazkata za Hitur Petar i charshafa 8-)

оо да :( мен ме преследва веднъж един по пишка :D в парка .Абе смея се ама тогава не ми беше смешно :(

MakeMeLaugh
04-04-2008, 13:50
ХАхаахахх, после на сънува ли кошмари с нея как те гони :razz: :razz:

Че то на кое момиче не му се е случвало вече...

Даже преди 5-6 години на село точно къщата до нас мъжа е 60 годишен педофил, и 1 път него си го беше извадил качен на една пклоча и се чува някакво ццссстт-цццссстт (подава любовен сигнал нашите, баба сестрата и всичко женско което види;д) и аз го засякох и като се заразвикай и заплсувах на педал и почнах да го целя с камъни и той със скоростта на светлината го прибра и слезе от там щото беше разконспериран.. ама продължава да го прави. болесттно състяние пауър

the_hottie -> не ти се сърдя, не мога да пиша л.с.-та ;) като развален телефон съм 8-)

glezenata
04-04-2008, 14:19
uajsno e i men sa me presledvali i koli i vednaj edin me pita kolkoe 4asa naplano normalen mi izglejda6e az varvqh i mu kazah ama ne sam se spirala i toi zapo4na da varvi sled men az zabarzah kra4kata i toi prodalji az vidqh edin magazin vleznah tam a toi sede6e malko po dale4e i si izkara pi6kata i me gleda6e i az ne izleznah ot tam dokato ne viqh 4e si tragna umrqh ot strah.vednaj edin posred bql den me presledva6e i mi vika6e kak isla da me 4uka az oba4e si varvqh i ne mu otg a toi varve6e do men i me pipna po cicvite togava az se razkre6tqh i si izvadih tela i tragnah da nabiram ne6to(ne go napravih predi tova za6toto za moe ne6tastie mi be6e padnala bateriqta) i toi izbqga,mn pati mi se e slu4valo mn e kofti no ne trqbva prosto da se panirame a da se darjim majki :)

MaRiYa_86
04-04-2008, 14:32
Ако не се облича и гримирва като курва,няма проблем.И не ми излизайте с номера,че просто е красива и за тва.Да не дава Господ на свестни момичета да се случва,ама повечето направо си ходят сякаш с надпис "Аз съм курва,ела да ме изнасилиш"...

Jeuelle
04-04-2008, 15:34
Aми случвало ми се е ...
От тогава съм станала много плашлива...

sex_igra4ka
04-04-2008, 15:43
Ами и на мен са ми се лучвали подобни ситуации-особено един път на Великден на връщане от църквата към 1 през нощта един ме приклещи точно отстрани на блока ми-духна ми свещта(която нали гледаш да си запазиш запалена до вкъщи) и ме задърпа и ме залепи на стената и аз -шаш...Ама нали съм с голамо самообладание и спокойствие му казах с твърд тон,че това е блокът ми и ако не се махне веднага ще се развикам яко.,а той ми каза ,че смао щял да луска на мен и не ме пуска :shock: .Тогава едва се сдържаш да не изпадна в паника ,но му казах,че броя до 3 и креща.И започвам аз 1...той - нищо...2... той ме зяпа и аз си викам край сега като кажа 3 и не знам крещя с пълно гърло и се надявам да ме чуят...и 3... и тъкмо поемам дъх и той ме пусна и избяга.

Така че искам да кажа на вскички момичета,че повечето такива типове са много големи мухльовци и комплексари и се плашат лесно и само не трябва да с епаникьосвате...

alex_devv
04-04-2008, 17:48
кажи и да гледа по-малко кабелна

hottie
04-04-2008, 19:00
Ами и на мен са ми се лучвали подобни ситуации-особено един път на Великден на връщане от църквата към 1 през нощта един ме приклещи точно отстрани на блока ми-духна ми свещта(която нали гледаш да си запазиш запалена до вкъщи) и ме задърпа и ме залепи на стената и аз -шаш...Ама нали съм с голамо самообладание и спокойствие му казах с твърд тон,че това е блокът ми и ако не се махне веднага ще се развикам яко.,а той ми каза ,че смао щял да луска на мен и не ме пуска :shock: .Тогава едва се сдържаш да не изпадна в паника ,но му казах,че броя до 3 и креща.И започвам аз 1...той - нищо...2... той ме зяпа и аз си викам край сега като кажа 3 и не знам крещя с пълно гърло и се надявам да ме чуят...и 3... и тъкмо поемам дъх и той ме пусна и избяга.

Така че искам да кажа на вскички момичета,че повечето такива типове са много големи мухльовци и комплексари и се плашат лесно и само не трябва да с епаникьосвате...

Ужас, горката :shock: аз бих умряла от шубе. Добре, че не те е заплашил с нож или нещо от сорта !

ubuntu
04-04-2008, 20:21
Тия с колите в парковете не са опасни ... поне аз най- редовно влизам в него с колата да спортувам :grin: :grin: :grin:
DRIFTING естествено ама последния път една жена нещо ми създаде малко проблеми и мъжа и също влезе с колата ... ама нищо не стана ... :grin: Дишайте спокойно ... ако ви е писано да ви изнасилят в парка нама да ви купят сладолед :grin: :-) ;)

NightGuardian
04-04-2008, 22:50
Аз съм един от тези извратеняци! 8-)

hottie
04-05-2008, 07:42
Аз съм един от тези извратеняци! 8-)

:smt064

04-05-2008, 08:44
Ако не се облича и гримирва като курва,няма проблем.И не ми излизайте с номера,че просто е красива и за тва.Да не дава Господ на свестни момичета да се случва,ама повечето направо си ходят сякаш с надпис "Аз съм курва,ела да ме изнасилиш"...


след малко ще кажеш и че изнасилените са си го търсили, а? глупачка.