PDA

View Full Version : "различното" момче



who cares?
04-04-2008, 10:17
Мислех,4е сам открила разли4ното мом4е-парвият,който не барза6е и се интересуваше от мен не само като предмет за свалка.С него излизахме по4ти три месеца само като приятели.Интересуваше се от вси4ко,свързано с мен,говорехме си с 4асове,няма6е ве4ер,в която да не ми е пожелал лека нощ,идва6е да ме гледа,когато бях настинала и т.н..Два пати ми каза,4е иска да бадем нещо пове4е от приятели,но не искал да бързаме,защото трудно се доверявал на жените и не е видял нищо хубаво от тях.Дори за раката не ме хвана,вапреки 4е не се дарпа6е,когато аз го прегращах,просто не предприе нищо физи4еско спрямо мен.И в4ера да вземе да ми каже,4е не харесвал три неща в мен-това,4е ме е страх от високо,на4ина ми на обли4ане(и той не разбирал от дрехи,но гледал хората какво носят),и това,4е според мен не,но според него съм била дебела от кръста надолу.Да,признавам си,4е наистина много ме е страх от високо,но всеки 4овек си има фобии,относно дрехите не нося нищо фрапиращо-предимно дънки и ризки,а това,4е съм по-широка в ханша,ако не го харесва за6то се е занимавал с мен изобщо,вместо да си намери някое по-слабо моми4е?Егати и дребнавостта,за мен това не са кои знае какви недостатъци на фона на това,4е може да раз4ита на мен,4е не лицемерни4а и 4е правя какво ли не за приятелите си.Такова нещо от него не съм о4аквала-на 20 е и се дарже6е,сякаш е улегнал и сериозен.Бил е толкова лицемерен с мен през цялото това време...направо лошо ми стана.Няма ли поне едно мом4е,което наистина да е разли4но?

B3B0K
04-04-2008, 10:25
oooo boje .... tezi 3 ne6ta sa tolkova sme6ni... vij sa maja si e maj vinagi 6te iska sex smisal nqma na4in da ne si go e i pomislql .
a tva koeto razkaza v na4aloto imam absolutno sa6tiq fr samo 4e e na 23 i sa me pritesni :-D

Mechtatel
04-04-2008, 10:30
може да не си го разбрала правилно

assd
04-04-2008, 10:35
абе мани го тоя бе, дебела била в дупето - ми кажи му на тоя кретен, че "добрия майстор работи на голям тезгях!" и не се занимавай

slun4ice_90
04-04-2008, 11:10
Hahaha e tva mom4e spe4eli priza za nai-glupav 4ovek. :shock: :lol: I az ne sum kle4ka i sum 6iroka v han6a,no si se haresvam.Mnogo e zle toi da ti kazva tiq ne6ta,mi kato ne ti gi haresva,za6to se zanimava s teb? Tc tcctct.Ot takiva kuhi leiki mi e pisnalo. :-x Neka da hodi togava da si nameri frucla,koqto ne moje da mu kaje ni6to smisleno i e kurva ot klasa.Ve4e dosta se zadulbah.Po-dobre podbirai horata,okolko teb po-vnimatelno.Hora i ideali vsqkakvi. :) :-P

ToySoldier
04-04-2008, 11:11
Поговори с него,защо е постъпил така с теб?Защо не ти е казал по-рано?Защо изобщо е искал да бъде с теб?
Иначе постъпката му е била много тъпа, и все нещо трябва да го е накарало да изръси тия тъпотий

pyfpaff
04-04-2008, 11:17
o boje... za straha ot visoko absl vseki si ima fobii i nego po nikakav nachin ne go burka strah li te e ot visoko ili ne.. za oblichaneto..ebasi kak moje da ti go kaje..chovek sam precenq kakvo da si oblicha..a za dupeto..ot tolkova vreme se poznavate i si izlizate i chak sega reshava che dupeto ti ne go kefi li..
dano ne sum pesimistka ili da gledam samo ot loshata strana no mislq che si tyrsi prichina da ne se poluchi mejdu vas..

zvezdichka777
04-04-2008, 11:17
Значи тези 3 неща които ти е казал някак си не звучат истински ... незнам как да ти обясня,смисъл не може заради такива неща той да не те харесва или нещо такова,кат те е страх от високо кфо ? обличаш си се както ти решиш,пък и никой няма перфектно тяло,нали така?Ако съм на твое място довечера ще му се обадя и ще му кажа.. знаеш ли кфо не харесвам в теб?1-носа ти е като на гарван(макар че не знам кое е тфа момче) 2-Обличаш се адски смешно,като мангал и обувките ти са от на дядо времето.3-Педал си!

Въобще да не ти пука за тоя дрисльо!

MaRiYa_86
04-04-2008, 11:22
Сладуранке,аз немога да разбера какво ти трябва такъв идиот.Извинявай,ако го обиждам,но имам доста опит с мъжете и т.н.
Неможе да е толкова добър и да говори такива глупости.Ми като не те харесва от кръста надолу,да ходи да си търси някоя друга.Как може да се опитва да те комплексирва по този начин?!Хич да не ти пука и ако имаш нужда да поговориш с някой по въпроса,пиши ми ЛС,че сега бързам.

MoHuTo
04-04-2008, 11:23
На мен просто ми изглежда, че той не иска да задълбочавате и се чуди как да се измъкне... :? Заеби го - не си струва... :?

maaster
04-04-2008, 11:35
Има момче което е различно ;) ... аз съм различен, и за съжаление точно затова съм си нямал приятелка досега :)

who cares?
04-04-2008, 11:40
Изоб6то нямам намерение да се комплексирам заради него-аз се харесвам такава,каквато съм,той като не ме харесва прав му път.Просто съм потресена от лицемерието на 4овек,на който мислех,4е мога да раз4итам.За кой ли път се убеждавам,4е парвото впе4атление в пове4ето слу4аи не е правилното.И все пак все о6те са останали и мом4ета,които не са като него,нали?

yuyuto
04-04-2008, 13:58
Оф тва са нищо повече от три пълни тъпотии... Изобщо аз, ако бях, нямаше повече да го погледна тоя... Спокс, живей си живота и хич не се хаби да мислиш за него... Може би някой ден ще ти се извини, ако наистина е държал на тебе... И такам... :P

GabisiTa
04-04-2008, 14:56
Много тъпи извинения според мен, за да не иска да е с теб... :? Ако те обича поне малко и е заинтересован, едва ли това би му попречило да е с теб. :?

alex_devv
04-04-2008, 17:24
:razz: :razz:

VerryBerry
04-04-2008, 18:57
Не се занимавай с него,истински обичащият не би постъпил така ;)

Nefarian
04-04-2008, 18:59
абе мани го тоя бе, дебела била в дупето - ми кажи му на тоя кретен, че "добрия майстор работи на голям тезгях!" и не се занимавай
браво браво :razz:

scotty
04-07-2008, 15:44
Или нещо не си го разбрала правилно или е голям кретен и не трябва да се занимаваш с него,аз също съм хлътнал по едно момиче и и тя не перфектен фотомодел нито пък аз,ама т'ва няма значение защото тя е уникална и няма друго такова момиче.

braveheart
04-07-2008, 16:13
:D Важното е, че ти си се харесваш такава каквато си :)