PDA

View Full Version : най-накрая ЩАСТЛИВА........



happy end
04-04-2008, 10:20
И така ,нз дали поните имах едни фр с които бяхме мн дълго време.
Той само ме командваше ,нищо сама не можех да направя. той вобще не ме обича вече...Причиняваше ми мн болка и затова една вечер казах КРАЙ.
писнами от този човек ,не ме заслужава и затова го ЗАРЯАХ...
Един час след това си намерих ново момче ,което е сме ,защото ме истински обича.. :grin:
сега съм истински щастлива и мисля че постъпих добре ?
вие бихте ли зарязали гажето си ако ви каже ,че вече не ви обича?
аз точно заради това се отказах от човека за ,който си давах живота няма смислъл вече.... :?
добре постъпих нали ? :)
благодаря че прочетохте това ,сори за грешките ..... :oops:

assd
04-04-2008, 10:24
радвам се за теб! така се прави

B3B0K
04-04-2008, 10:27
bravo :grin: radvam se za tebe don't worry be happy :grin:

krisi_bep
04-04-2008, 11:37
Епа честито,браво,че си го зарязала онзи ;)

Ама нещо не разбрах, един час след това се запознавате,ама се обичате мн?! Не ми стана нещо ясно..

MaRiYa_86
04-04-2008, 11:38
Браво,сладуранке.Радвам се за теб.

Fagile
04-04-2008, 11:47
:D

LSGirl
04-04-2008, 11:50
Браво и Успех

Wrathchild
04-04-2008, 11:51
Е значи най-накрая край с онзи...

happy end
04-04-2008, 11:52
Епа честито,браво,че си го зарязала онзи ;)

Ама нещо не разбрах, един час след това се запознавате,ама се обичате мн?! Не ми стана нещо ясно..

ние се познава ме от 1 година с новия ми ,винаги ме е кефил и тайно съм си мечтала да излизам с него... :oops:
ето че мечтата ми се сбъдна :)
той пък мн ме харесва и ме обича и затова зарязах оня... :-D

MoHuTo
04-04-2008, 11:54
Радвам се, че най- сетне си взела правилно решение, обаче не ми стана ясно как след като сте се запознали се обичате вече... мн бързо бе хора :-o

krisi_bep
04-04-2008, 11:56
Епа честито,браво,че си го зарязала онзи ;)

Ама нещо не разбрах, един час след това се запознавате,ама се обичате мн?! Не ми стана нещо ясно..

ние се познава ме от 1 година с новия ми ,винаги ме е кефил и тайно съм си мечтала да излизам с него... :oops:
ето че мечтата ми се сбъдна :)
той пък мн ме харесва и ме обича и затова зарязах оня... :-DАха :) Браво отново и много щастие с новия :smt003

slun4ice_90
04-04-2008, 12:00
Da,pravilno si postapila,sled kato v edna vrazka nqma lubov ot strana na ediniq 4ovek e po-dobre vsi4ko da svar6i.Stra6no mnogo i ot sarce se radvam za teb.Budi mnogo 6tastliva i obi4ana. :grin: :-)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-04-2008, 12:03
Правилно си постъпила, да разбира се и аз бих се отказала и се радвам, че си щастлива, дай Боже всекиму! Успехи и в бъдеще :-)

elis666
04-04-2008, 12:18
Браво!Постъпила си точно така както трябва!След като някой не те обича то тогава няма смисъл да си с него, а и виж колко си бърза след около час ти си си намерила друг човек, който да те обича!Много се радвам за теб и ти пожелавам любовта между вас никога да не свърши!Успехи :grin:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 12:36
Pozdravlenia :grin: Vsichko hubavo vi gelaq za v budeshte:) (i, da, razbira se, che tova e pravilna postupka:))

NightGuardian
04-04-2008, 12:59
И ся кво ? Ако някой друг ти каже ,че те обича ,ще зарежеш и този ? Дано с който си сега да намери щастието при теб!

BWald0rf
04-04-2008, 13:07
Браво мацка.Пожелавам ти всичко най-хубаво с новото момче.Дано ти донесе повече щастие от предишния :)

yuyuto
04-04-2008, 13:22
вие бихте ли зарязали гажето си ако ви каже ,че вече не ви обича?
Естествено... Освен, ако той вече не ме е зарязал, щот тва "не те обичам вече" обикновено го придружава "късаме"... :-| Ако не, щом не ме обича няма за кво да се мъчим и да ходим... Така че бих, мдам... :(

VerryBerry
04-04-2008, 19:05
Отдай се на заслужена почивка 8-)

ghostwisper
04-04-2008, 19:11
И така ,нз дали поните имах едни фр с които бяхме мн дълго време.
Той само ме командваше ,нищо сама не можех да направя. той вобще не ме обича вече...Причиняваше ми мн болка и затова една вечер казах КРАЙ.
писнами от този човек ,не ме заслужава и затова го ЗАРЯАХ...
Един час след това си намерих ново момче ,което е сме ,защото ме истински обича.. :grin:
сега съм истински щастлива и мисля че постъпих добре ?
вие бихте ли зарязали гажето си ако ви каже ,че вече не ви обича?
аз точно заради това се отказах от човека за ,който си давах живота няма смислъл вече.... :?
добре постъпих нали ? :)
благодаря че прочетохте това ,сори за грешките ..... :oops:
Ами поздравявам те за постъпката ти :)..честно да ти кажа,ако приятеля ми ми каже,че не ме обича,най-вероятно или той ще ме зареже или си праи ташак,така че НЕ не бих зарязала момче,ако ми каже,че не ме обича :P :P :P :-P :-P