PDA

View Full Version : Как да я забравя?



GenerationF
04-04-2008, 10:21
zdraveite, nujdaq se ot pomosht... eto q i moqta istoriq...
predi mnogo vreme haresvah edno momi4e i nali izlqzohme.. nishto nestana... tq haresvala drug.. nemojah da q zabravq.. opitvah da namerq druga nestava... naskoro razbrah 4e tq me haresvala predi sashto ( neznaino koga.. smisal predi ili sled kato izlqzohme) no az sam si bil izpusnal shansa... sega nemoga da q zabravq.. vse opitvam da namerq drugo momi4e ama nestava.. izlizah s edno momi4e naskoro.. no vse o6te mislq za pyrvata.. molq pomognete

P.P.: mnogo se izvilqvam 4e nemoga da pi6a na kirilica, zashtoto sled kato mi preinstaliraha kompa FlexType-a nemoga da go napravq...

7 точка от правилата
moderated by Coki

assd
04-04-2008, 10:23
изтрий и телефонния номер, блокирай я в скайп, изтрий си всички нейни снимки първо
ако я виждаш в даскало или някъде другаде, спри да говориш с нея...

тва е, и си намери нещо да правиш в свободното време вместо да мислиш за нея

B3B0K
04-04-2008, 10:29
6te mine vreme i 6e q zabrai6 edin den 6te sikaje6 eii ot koga ne se bqh se6tal za neq :)

LeVski_fen
04-04-2008, 11:03
изтрий и телефонния номер, блокирай я в скайп, изтрий си всички нейни снимки първо
ако я виждаш в даскало или някъде другаде, спри да говориш с нея...

тва е, и си намери нещо да правиш в свободното време вместо да мислиш за нея
И аз имах същия проблем преди време и точно това направих,помага до известна степен ;) :smt023

Beatifica
04-04-2008, 11:10
Просто замени мислите си за нея с нещо, което обичаш - спорт, музика, приятели и т.н.

BlindedAngel
04-04-2008, 11:11
Прекъсваш всякакви връзки с нея,изхвърляш всичко нейно триеш всичко нейно ( смс-и,снимки,пожелания и т.н. ) и се надяваш на приятелите да не те оставят за миг сам и постояно да те разсейват...Мен това ме спаси :)

MaRiYa_86
04-04-2008, 11:15
Не е това начина да се скриеш от нея,напротив ако наистина я харесваш,говори с нея,събери смелост.В крайна сметка какво губиш?!?
Ако и признаеш всичко има 2 развития след това:
1. Тя да те разбере и да откликне на чувствата ти.
2. Да се направи на интересна лигла и ти да се отвратиш от нея.

И в двата случая ще бъде добре за теб.Успех.

zvezdichka777
04-04-2008, 11:19
направи това което казва assd .. ако не стане и този път то опитай се да поговориш с нея отново,може би сега имаш шанс?

GenerationF
04-04-2008, 11:26
mersi na vsi4ki :) shte probvam vsi4ko dano se opravq :)

MaRiYa_86
04-04-2008, 11:28
Аз ти казах как :) Само два начина са...или да чакаш времето да заличава спомените за нея или да пробваш да бъдеш по-настоятелен.Тогава или ще сте заедно,или тя ще те отблъсне жестоко и ти тогава просто ще се отвратиш.

GenerationF
04-04-2008, 15:52
razbiram :) 6te pogovorq s neq v ponedelnik :)

soulja_girl4e
04-04-2008, 16:58
Не е това начина да се скриеш от нея,напротив ако наистина я харесваш,говори с нея,събери смелост.В крайна сметка какво губиш?!?
Ако и признаеш всичко има 2 развития след това:
1. Тя да те разбере и да откликне на чувствата ти.
2. Да се направи на интересна лигла и ти да се отвратиш от нея.

И в двата случая ще бъде добре за теб.Успех.
mi ne e to4no taka.. ima i treti variant
3. Tq go otrqzva i toi se depresirva i se samoubiva :razz:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 17:57
Da.. predpolagam se pravi na mnogo naduta, dori naistina veche da ne izpitva nishto, Ami, ignorirai q, ne govori s neq, podminavai q kato puten znak i si nameri hubavo zanimanie. I krai na problemite:)