PDA

View Full Version : Помощ за WeP Page Maker!!!!!!!!!!!!



FikSi91
04-04-2008, 12:57
Interesuva me kak moga da napravq pole kadeto se vavejda imeto posle se vavejda kato komentar za saita i posle da izleze v ob6ta grafa kadeto da sa si4ki komentari pls koito znae da mi pomogne mersi predvaritelno ;)


7 точка от правилата
moderated by Coki

Diam0nD
04-04-2008, 16:28
kato za na4alo nau4i da pi6e6 sait v notepad 4rez html ... posle css ... java script i nai nakraq nau4avash php i si gotov :) instalvash dreamweaver i si praish sait.... to da ne stava ei taka nagotov s programka ... trqqt osnovi :D :D 8-)

sexita
04-04-2008, 20:26
http://www.crazyprofile.com/
Я поразгледай тук...има доста пикантни нещица :D

Dosko
04-05-2008, 00:19
Леле, всеки втори сайт тръгнал да прави, ако беше толкова лесно, до ся всички да са бизнеса със сайтове(макар и да не знам къв е тоя бизнес, ама ша го измислим в последствие)
Какво подяволите разбираш ти, щом правиш сайт с Web Page Maker ??? o.O ?
Тази програма много отдавна съм я причислил като една от най-глупавите и малумни програми, може би защото когато аз правех сайтове, използвах Dreamweaver и свикнах с нея :)
И сега вече по темата, ами като за начало къде си си качил сайта, защото в бг няма фрее подръжка на PHP и Msql :) А като нямаш това, неможе да направиш нищо, не че гений като теб, работещ с паге макер-а може да направи нещо :grin:
Айде и седни научи нещо за истинските програми ;)

FikSi91
04-05-2008, 12:48
Леле, всеки втори сайт тръгнал да прави, ако беше толкова лесно, до ся всички да са бизнеса със сайтове(макар и да не знам къв е тоя бизнес, ама ша го измислим в последствие)
Какво подяволите разбираш ти, щом правиш сайт с Web Page Maker ??? o.O ?
Тази програма много отдавна съм я причислил като една от най-глупавите и малумни програми, може би защото когато аз правех сайтове, използвах Dreamweaver и свикнах с нея :)
И сега вече по темата, ами като за начало къде си си качил сайта, защото в бг няма фрее подръжка на PHP и Msql :) А като нямаш това, неможе да направиш нищо, не че гений като теб, работещ с паге макер-а може да направи нещо :grin:
Айде и седни научи нещо за истинските програми ;)

Da po4nem s tova ne sum trugval da pravq sait ot koito da izkarvam pari ;)

taka ili ina4e imam poznaniq po html malko ili mnogo prosto e po baven za napravata na tozi sait koito e za zabavlenie napraven za tova ne sum sednal da go pi6a

A programkata moje da e glupava no pak za smetka na tova var6i rabota kato trqbva da nahvarlq6 e taka rabotite ;)

i mersi za otgovora no moje6e da go kaje6 i bez ostanalite 100 hilqdi gluposti deto izdranka ;)