PDA

View Full Version : Какво ми става ?



step_up_to_me
04-04-2008, 13:46
Здравейте!Най-накрая се реших,да ви помоля за съвет...Прекалено дълго търпях!На 17 години съм и това което става с мен,ми се струва странно и плашещо!!!От 4 дни съм в "отвратително"състояние.Стоя по цял ден сама в стаята си...не мога да спя,не ми се говори с никой!При най-малкото нещо се разплаквам.Няма видима причина да съм такава,но...Самата аз не знам...Може би не съм в ред...Отношенията ми с наще за момента,са перфектни...С приателя ми...боже не съм го виждала от 2 седмици...Пишем си,но когато го правим просто сърцето ми се свива,и ми липсва ужасно много!Но не е и това причината...Свикнала съм да не го виждам,толкова често.Просто съм в някаква черна дупка и няма изход навън.Чувствам как всичко е черно,как умира малко по малко отвътре.Лошото е,че няма с кой да го споделя.Не искам да тревожа наще с мойте си проблеми...имат си достатъчно.Не искам и да тревожа приателя си.Ходи на работа и никак не му е лесно.( а в това състояние в което съм,имам отчаяна нужда от него,но не искам да го притеснявам).Опитах се да говоря,с една приателка(която уж е "най-добрата" ми приателка)Попита ме как съм,аз и отвърнах,че съм много зле а тя:"Ахам и аз така.Утивам да пия кафе,после ще говорим...." Просто не и беше до мен!4 дни горя в мой собствен,малък ад!Сама...Не знам причината...И се побърквам.Знам че съм само на 17 ,но не съм го искала...Има ли начин да се измъкна,от това състояние.Моля ви помогнете,не издържам вече...Майка ми преди,когато изпадах в такова състояние ми даваше валериан или валидол,но не искам лекарства искам ЩАСТИЕ !!!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 13:53
Tova se naricha PMS (nqma da poqsnqvam kakvo e) Dulgi se na hormoni i t.n. i otminava sled 1 sedmica ili nqkolko dni, idva vseki mesec.. No po princip puberteta si e takuv i da ne e ot tova, otminava, spoko :) Mogesh da pogovorish s priatelq si, za da te uspokoi, ne podtiskai nishto v sebe si, vse pak nali zatova ste zaedno, trqbva da si imate doverie ;):)

H8_mE
04-04-2008, 14:58
Аз често изпадам в такива как да ги нареча "нстроения" и след време излизам от тях за някакъв кратък период и после пак с причина и без има ги и такива... Мисли за хубави неща и прави нещо интересно и различно,което да те мотивира да правиш все нещо!

GabisiTa
04-04-2008, 14:59
И аз съм се чувствала почти така, но винаги си имам причина :( А твоето не знам от какво може да е... :? Поговори с приятеля си, нека да отдели един ден и да го прекарате заедно, може да се почувстваш по-добре. Той те обича и ще те разбере. Успех и дано да ти мине! :-)

splendour
04-04-2008, 15:24
az opitax dieta da praq i stanax taka.na vtoriq den ve4e bqx v egati krizata i ebax maikata na si4ko .da jivee 6tastieto ;]

soulja_girl4e
04-04-2008, 17:02
8-) nari4a se cikyl... :razz:

TheNewReligion
04-04-2008, 17:11
Хм, странно , но факт .Мисля , че си в депресия . Ако не се помъчиш да излезеш от нея , нищо чудно да продължи доста по-дълго време .
Мисля , че ако помислиш за нещо приятно може настроението ти да се подобри ! :)

s1NNer
04-04-2008, 17:16
8-) nari4a se cikyl... :razz:

Зле си ...

И на мен ми се случва от време на време ... тва си е депресия ... без видима причина ми става супер кофти и в такива моменти правя сякакви глупости ... ноо след около седмица сичко си е наред ;]]

alex_devv
04-04-2008, 17:28
ударила та е депресията и то яко :(

GameMaster
04-04-2008, 17:45
Emi depresirana si ili useshtash che neshto shte se sluchi znam li....Spox.Piini nqkoe chaiche ili izlez na razhodka ddz....Uspokoi se malko ;-) Vsichko e vremenmo spored men.

tuzaro
04-04-2008, 17:49
Tova se naricha PMS (nqma da poqsnqvam kakvo e) Dulgi se na hormoni i t.n. i otminava sled 1 sedmica ili nqkolko dni, idva vseki mesec.. No po princip puberteta si e takuv i da ne e ot tova, otminava, spoko :) Mogesh da pogovorish s priatelq si, za da te uspokoi, ne podtiskai nishto v sebe si, vse pak nali zatova ste zaedno, trqbva da si imate doverie ;):)кво е ПМС ??

e_21.11
04-04-2008, 17:58
Tova se naricha PMS (nqma da poqsnqvam kakvo e) Dulgi se na hormoni i t.n. i otminava sled 1 sedmica ili nqkolko dni, idva vseki mesec.. No po princip puberteta si e takuv i da ne e ot tova, otminava, spoko :) Mogesh da pogovorish s priatelq si, za da te uspokoi, ne podtiskai nishto v sebe si, vse pak nali zatova ste zaedno, trqbva da si imate doverie ;):)кво е ПМС ?? Предменструален синдром,но според мен авторката е в депресия :(

VerryBerry
04-04-2008, 17:59
Я се стегни!Вземи си ена книжка или се занимавай с нещо,пък моментното настроение ще си иде,споко :-D Опитай се да мислиш за хубави неща и не се затваряй в черупката си с някакви мрачни мисли :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 18:03
To depresiata, dori i da ne se poqvqva v tozi period e normalna za teenovete, za sugalenie, no hubavoto e, che otminava, ponege se dulgi na hormonite. :) Spoks i az sum taka na momenti, zatva kazvam, nqma nishto pritesnitelno, otminava .

bishop
04-04-2008, 18:10
излез някъде с приятели (кафе, градинка, сладкарница), хапвай си редовно нещо сладко, мисли за хубави неща. не се сещам за много подходящи съвети в момента.ама наистина излез от тая стая. иди до магазина и си купи 1 голяма кутия течен шоколад. после хващаш 1 лажица, отиваш в парка на зелено и изплюскваш шоколада. ще се почувстваш м по-добре.
и нито за момент не бива да ти минава през ума колко калории си изяла!!![/b]

monityY
04-04-2008, 18:11
Просто се посъветвай с лекар.

tuzaro
04-04-2008, 18:14
Tova se naricha PMS (nqma da poqsnqvam kakvo e) Dulgi se na hormoni i t.n. i otminava sled 1 sedmica ili nqkolko dni, idva vseki mesec.. No po princip puberteta si e takuv i da ne e ot tova, otminava, spoko :) Mogesh da pogovorish s priatelq si, za da te uspokoi, ne podtiskai nishto v sebe si, vse pak nali zatova ste zaedno, trqbva da si imate doverie ;):)кво е ПМС ?? Предменструален синдром,но според мен авторката е в депресия :( че то преди да ти дойде не те ли боли корема?? или нещо не съм в час да го еба :oops:

monityY
04-04-2008, 18:15
излез някъде с приятели (кафе, градинка, сладкарница), хапвай си редовно нещо сладко, мисли за хубави неща. не се сещам за много подходящи съвети в момента.ама наистина излез от тая стая. иди до магазина и си купи 1 голяма кутия течен шоколад. после хващаш 1 лажица, отиваш в парка на зелено и изплюскваш шоколада. ще се почувстваш м по-добре.
и нито за момент не бива да ти минава през ума колко калории си изяла!!![/b]

Тфа беше добра идея! :) Пробвай го!

no_name_girl
04-04-2008, 22:51
abe da kaja i az sam bila taka :( mn e gadno no minava sled okolo 10-ina dni i vsi4ko posle e nared :) usmihni se :P a da i hapvai sladko kakto kazaha po-gore :P mn pomaga

s1NNer
04-05-2008, 08:55
излез някъде с приятели (кафе, градинка, сладкарница), хапвай си редовно нещо сладко, мисли за хубави неща. не се сещам за много подходящи съвети в момента.ама наистина излез от тая стая. иди до магазина и си купи 1 голяма кутия течен шоколад. после хващаш 1 лажица, отиваш в парка на зелено и изплюскваш шоколада. ще се почувстваш м по-добре.
и нито за момент не бива да ти минава през ума колко калории си изяла!!![/b]

Тфа беше добра идея! :) Пробвай го!

То ,че е добра идеята добра е амааа от толкова шоколад после ще трябва посещение при чичко зъболекар 8-)

Пфф на мене от 2-3 лъжици шоколад ми става гадно пък кво остава за цяла кофа :-D

DiabolicAngel
04-05-2008, 08:59
На 17 години само и в депресия!
Странна младеж! 8-)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-05-2008, 09:02
И аз съм съгласна за ПМС( Предменструален синдром), ще ти мине скоро ще видиш :)

LitTlE_BeBsIiI
04-05-2008, 09:17
Оле майко...първо прочетох 4 години и си викам...а има смисъл да го чета това,ама като забелязах,че става дума за кирливите 4 дни... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :-o :D Както пише в първото мнение на темата ти...ПМС....или пък просто пубертета не те е пуснал :)

LadyDi
04-05-2008, 09:19
Напълно възможно е да е ПМС.
Не е депресия, защото за депресията й трябва някаква причина.
Лично аз мисля, че й липсва секс.

5StaR
04-05-2008, 14:30
Аз до ся цикъл не съм имал