PDA

View Full Version : възможно ли е да ме иска още?



GD
04-04-2008, 15:17
Iskam da vi popitam sled kato si pisah s biv6ata onzi den i q popitah dali me iska vse oshte tq mi kaza: drug put shti kaja. I pak kogato q popitah tq mi otgovori tiq rabuti trea si kajem kat se vidim. Vuprosa mi e dali moje otnovo da se suberem s biv6ata, zashtoto az mnogo q obicham nadqvam se kakto i tq men? Vie kak smqtate? i se izvinqvam za napisanototaka tuka ama nqmam kirilizaciq :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

MaRiYa_86
04-04-2008, 15:19
Ами мисля,че е възможно.Няма невъзможни неща.Пък в крайна сметка няма нищо лошо,ако тя иска да е с теб и ако ти също искаш.

darince
04-04-2008, 15:55
Ми да напълно възможно е !!! :) :) :)

GameMaster
04-04-2008, 16:05
Pogovorete.Spored men mai te iska oshte ;-) ....

Forever_love_
04-04-2008, 16:07
ами моето мение е щом се обичате няма проблем даже по-добре се съберете.. ако смяташ че всичко ще бъде ок.. и ако смяташ че ще бъдете щастливи

LSGirl
04-04-2008, 16:12
ами моето мение е щом се обичате няма проблем даже по-добре се съберете.. ако смяташ че всичко ще бъде ок.. и ако смяташ че ще бъдете щастливи


+1

Obsession
04-04-2008, 16:31
Сигурно е възможно, но както тя ти е казала - тия работи трябва да си ги кажете, когато се видите ;)

BaBy_bS
04-04-2008, 16:43
а щом толковаааааааа много се обичате,защо изобщо се разделихте :grin:

VerryBerry
04-04-2008, 19:18
Аз пък си мсиля ,че те разиграва..кви са тия''друг път ще ти кажа''?Ако те искаше,щеше да си признае и по-рано

GD
04-04-2008, 20:03
Аз пък си мсиля ,че те разиграва..кви са тия''друг път ще ти кажа''?Ако те искаше,щеше да си признае и по-рано


emi kaza mu go po tozi povod zashtoto za drugo me nameri da me pita i az zasegnah temata za nas i togava tq mi kaza 4e ne mqstoto sega da govorim. Zatova go e kazala drug put.. taka si mislq :)

no_name_girl
04-04-2008, 22:57
6te se opravite :P uspeh vse pak :)

LadyDi
04-05-2008, 07:40
50/50.
Може и да те иска, може и да те разиграва.
Като си поговорите, ще разбереш със сигурност, ама аз на твое място не бих влагала много надежди.

Sladinka_f
04-05-2008, 10:15
Няма невъзможни неща!!!Но ние не можем да ти помогнем,трябва да се видите и да поговорите и от там вече ще си проличи може или не може да бъдете заедно.

evelinka1122
04-05-2008, 10:18
50/50.
Може и да те иска, може и да те разиграва.
Като си поговорите, ще разбереш със сигурност, ама аз на твое място не бих влагала много надежди.
+1

Простак
04-05-2008, 10:45
Според мен или те разиграва, или ще се съберете отново но няма да е както преди. Пробвай, пък квото стане.

Mementomori
04-05-2008, 10:49
Според мен има такъв шанс,най-добре се срещнете и поговорете,за да си сигурен какво е имала тя предвид!Успех и все пак не се самозаблуждавай!

alex_devv
04-05-2008, 12:49
може и да се съберете ама едва ли ще има бъдеще тая връзка

Sharpay
04-05-2008, 16:40
е щом сте били заедно не вярвам да са се изпарили всичките и чувства към теб просто трябва да знае че с теб би и било добре ( когато сте били задно да си и го показал ) :)

fashion_boy
04-06-2008, 22:16
ОчАквАи НеОчаКваноТо...Не Се нАдяВаи ПреКаЛеНо МноГо за да Не ОстАнеШ сЛед т'вА рАзбиТ...щОтУу Е мНоУу гаДно тАКа ...да Си мисЛиш То Ся щЕ СтаНе СичКо да Е СуПер и да НяМаш ТъРпЕние Всичко дА сТаНе и НакрАЯ дА тЕ реЗне....щОтУу зНаМ МноУу е ГаДно тАКа...зА т'вА Си СеДи мирничКо и нЕ мисЛи тоЛкова ,чЕ инаЧе Се фиЛмирАш...и СЛед т'вА тЯ Ако тЕ реЗне ...е МноУу гаДНоо...поВярваи ми !!! НадЯваМ сЕ дА се сЪбеРете...пъК аКо те реЗнЕ ....иЛи поЧне да ти ОвЪрТа....зНачи Не ЗнаЕ каК ДА ти каЖе ,чЕ не иска дА е С Теб ...и ...аКо не се раЗвиЯт нЕЩаТа бЛагопоЛучно....Не и поКаЗвАи ,чЕ ти Е гАдно...и ,чЕ Си зЛе ...и таКа...НапрАии сЕ на Луд...и таКа...пЪк Като Си иДеш уВас сИ стрАдаии...тАКа СМяТам Аз... УсПехх дАНо сЕ сЪбЕрЕте :) :) :)

5StaR
04-07-2008, 00:24
FaShIoN_BoY аМа Ти Си БиЛ мНоГо ФаШиОн Бе НаПрАвО кЪрТиШ мИвКи И уМиВаЛнИцИ ,,.. бахти гадното писане ..

GD
04-08-2008, 18:04
ami nie se vidqhme onzi den i si prikazvahme veselihme se durjahms ese za ruce. No doide i moment v koito az q gushnah i q celunah i tq otvurna. Sled koeto stanahme 4e bqhme sednali v edin park i trughanme da se razhodim kum edno kafe. Po putq tq mi kaza tova deto stana ne trqbvashe da se slu4va... I do tuka be6e razgovora.. Ostanahme dulgo da govorim tq mi kaza 4e ne e gotova tam kogat sedqhme na edna peika.. Nakraq si q izpratih i pak q gushnah i q celunah po4uvstvah se otnovo za mig shtaskliv no do tam... sled koeto az q pomolih da si pomisli zatova da si budem zaedno kakto edno vreme. Tq mi kaza: shte ti se obadq. I vis4ko do tuka beshe nz kakvo veche da pravq hora mnogo mi e zle ama mnogo za mig bqh na sedmoto nede no posle ada po4na pak ;( ;( ;( ;( ;(

MiMcHeToOo
04-08-2008, 18:16
Iskam da vi popitam sled kato si pisah s biv6ata onzi den i q popitah dali me iska vse oshte tq mi kaza: drug put shti kaja. I pak kogato q popitah tq mi otgovori tiq rabuti trea si kajem kat se vidim. Vuprosa mi e dali moje otnovo da se suberem s biv6ata, zashtoto az mnogo q obicham nadqvam se kakto i tq men? Vie kak smqtate? i se izvinqvam za napisanototaka tuka ama nqmam kirilizaciq :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

Възможно е

alex_devv
04-08-2008, 18:23
няма невъзможни неща

CfEtii
04-08-2008, 19:15
Възможно е.Може просто да не иска нещата да стават по чата,а очи в очи.

GD
04-08-2008, 19:20
Възможно е.Може просто да не иска нещата да стават по чата,а очи в очи.

e dade nali vi kazvam 4e se vidqhme pro4etet malko po nagore i shte vidite kakvo e stanalo :)

hrisiiiiii
04-08-2008, 19:30
Всичко хубаво - обичайте се, само че не по скайп и по ДжиЕсЕм-и.. Това е най-тъпия начин. А и нещо не ми се вижда сигурна тая работа.. Тва е лично мнение все пак, вие си се разбирате :} Според мен щом един път сте скъсали няма да може да се съберете пак (не че гледам песимистично). Просто винаги ще имате някви предразсъдъци това да не се случи пак. Едва ли тоя пост ше ти промени мнението, ама аз да кажа.. :)

Virtuallll
04-09-2008, 19:10
Хммм... мисля 4е може да се съберете отново но 4увствата ви няма да са като преди, а ако не се съберете зна4и тя е харесала някои друг и просто те разиграва (Ако врэзката ви е била дълга и стабилна зна4и тя о6те изпитва 4увства към теб и е голяма вероятността)
Успех! :)