PDA

View Full Version : За USB-то



polsey
04-04-2008, 15:23
Хора значи имам проблем.. Когато си вкюча юесби кабела не ми излиза никва папка .. за да влезна с музиката, изображения и т.н. и да си кача нови .. таа много ще съм ви благодарна ако ми кажете къде да влезна..

Diam0nD
04-04-2008, 15:26
format ... ako ne se opravi preebano ti e usb-to !

polsey
04-04-2008, 19:35
format ... ako ne se opravi preebano ti e usb-to !


какъв формат?! ми не вярвам да ми е преебано .. щот' .. ми де да знам ама си ми го дадоха заедно с телефона , в смисъл не съм го копувала отделно.. ама иначе като го включа пише че не го разпознава.. има нещо unknown devirse или нещо от сорта ... ма не мога да го оправя

Dosko
04-04-2008, 23:10
Я погледни в кутийката за телефона, за едно такова кръгло с дупка в средата или с други думи ДИСК !!! (Нещо ма хвана лиготията)
И туй кръглото го мушкаш у онова дет му викат поставка за чаша и записваш драйверите(не ме разбирай погрешно, не шофиорите) и след тва мускаш кабела в усб-то другия край у телефоно (от заде му) и след като ти изле, че аджеба не ти открива телефона, щтракни на съобщението дай NEXT, след което auto-незнам кво си, и трябва да ти намери драйверите, и след това требе да ти се появят папките с музиката, снимките и видеото :)

ПС.Май, май като почна с лигавенето по 1 седмица ме държи :) Ама мисля, че обясних как сидът нещата 8) 8)

polsey
04-06-2008, 14:15
Я погледни в кутийката за телефона, за едно такова кръгло с дупка в средата или с други думи ДИСК !!! (Нещо ма хвана лиготията)
И туй кръглото го мушкаш у онова дет му викат поставка за чаша и записваш драйверите(не ме разбирай погрешно, не шофиорите) и след тва мускаш кабела в усб-то другия край у телефоно (от заде му) и след като ти изле, че аджеба не ти открива телефона, щтракни на съобщението дай NEXT, след което auto-незнам кво си, и трябва да ти намери драйверите, и след това требе да ти се появят папките с музиката, снимките и видеото :)

ПС.Май, май като почна с лигавенето по 1 седмица ме държи :) Ама мисля, че обясних как сидът нещата 8) 8)


Толкова ли ти е забавно че не знам?! Ся сори ако ти си наясно със всичко ама аз не съм!!

ПП: иначе мерси за помоща

Diam0nD
04-06-2008, 15:03
format ... ako ne se opravi preebano ti e usb-to !


какъв формат?! ми не вярвам да ми е преебано .. щот' .. ми де да знам ама си ми го дадоха заедно с телефона , в смисъл не съм го копувала отделно.. ама иначе като го включа пише че не го разпознава.. има нещо unknown devirse или нещо от сорта ... ма не мога да го оправя ся не разбрах много проблема ако го виждаш и разпознаваш ,но в папката на телефона не виждаш да има файлове => форамтираш флаш памета ... обикновено се оправя ... поне при мен с мп3ка като бях така се оправяше ;) :P

silveto_91
04-07-2008, 18:42
здр!и на мен ми прави точно същия проблем само че с мп3-то и немога да го оправя.Помагаите да оправиме този проблем!!!

Diam0nD
04-07-2008, 19:31
zna4i ako ne vijdash failove ,a trqbva da ima formatvaite flashkata. ako ne stane s tva trqq imate disk sys softuer kato ste si zemali mp3kata ili flashkata i ot tam mai pak imashe za foramtvane ;) taka obiknovenno se opraq ;) pone moita i na oshte 2ma priqteli :D :D