PDA

View Full Version : Турците като ПРИЯТЕЛИ и само като това ?



iva_16
04-04-2008, 15:29
Вижте пуснах тази тема за да разбера можете ли да сте приятели с турците,без любоов само приятели ? знам че има подобна но не съштата..Моето мнение : Нищо против турците все пак щом са в България и те спадат към Българското обшество :)) моля споделете и вие :)))

MaRiYa_86
04-04-2008, 15:30
Тва е ок,само да не стават кръвни връзки с тях :P

iva_16
04-04-2008, 15:32
:))) ат така намерихме общ език с теб :P

suantito
04-04-2008, 16:10
5 века робство.....

e_21.11
04-04-2008, 16:14
5 века робство..... И к`во? :-o

GameMaster
04-04-2008, 16:18
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.

e_21.11
04-04-2008, 16:27
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.

MoHuTo
04-04-2008, 16:30
Естествено, че мога да бъда приятелка с турци, дори имам такава приятелка... която е мн добър човек и мн от българските ми "приятелки" не могат да й стъпят и на малкия пръст. Страхотен човек! \:D/

soulja_girl4e
04-04-2008, 16:36
mi zavisi... po skoro da ili vsy6tnost nz... ne poznavam turci za da kaja :?

ZuCkI
04-04-2008, 16:39
турците които живеят сред българи се разбират по лесно (аз имам мн фр които са турци и се разбирам мн добре с тях) и все пак без кръвни връзки

miloto_girl_4e
04-04-2008, 16:51
Може сегашните турци да не са виновни за 5 вековното робство над нас, може ние да не сме страдали от него, но това, което са правили е било нечовешко.. Аз като цяло съм расистка, такаче не искам да имам вземане - даване с турци, било то само като приятели.. Турци, цигани, араби, евреи.. не на мен..

HePeAJIeH
04-04-2008, 17:01
Наистина малко са стойностните турци които са честни и не изпитват омраза към българите..лично аз не познавам такива.. говоря теоритично :)

alex_devv
04-04-2008, 17:25
може, но нищо повече

ZuCkI
04-04-2008, 17:31
Може сегашните турци да не са виновни за 5 вековното робство над нас, може ние да не сме страдали от него, но това, което са правили е било нечовешко.. Аз като цяло съм расистка, такаче не искам да имам вземане - даване с турци, било то само като приятели.. Турци, цигани, араби, евреи.. не на мен..
аве и ний ги мразим и те ни мразят тъй че не само ние проявяваме расизъм..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-04-2008, 17:38
Are, are, sichki sme hora, nezavisimo v koi krai na sveta sme se pruknali i e vagnotot kakvi sme po dusha, ostanaloto nqma znachenie. Az kat si spomnq kakvi "stoinostni" postove ot bulgari sa se pisali v mn drugi temi, nqma kakvo da komentiram koi hora sa po - svestni.. To prosto si lichi. ;)

VilleBaby
04-04-2008, 17:42
турците са ми ужасно противни,немогат да ми бъдат нито приятели,нито нищо...

VerryBerry
04-04-2008, 18:03
Имам познати от турски произход,които са си добри хорица,така че смятам че не са чак толкова лоши колкото някои ги изкарват,вярно,има ги всякакви,но аз съм имала късмета да попадна на добри :)

ArTanDra
04-04-2008, 18:21
Ох ох .. не искам да имам нищо общо с турци. Винаги ще има някаква преграда между българите и турците.

MartyParty
04-04-2008, 18:35
Не мисля,че бих могла да имам нито приятелство,нито нещо повече с турци.Навредили са толкова много на родата ми.Още повече,че във вените ми тече и арменска кръв и съм ги намразила тотално.Те за мен са кофти нация.Като са турци,да си ходят в анадола.Хич не ми пука дали тук живеят по-добре,или не.Със същите автобуси дето ги карат трябва и да се измитат.Това е България...За нея са се борили и са умрели толкова много хора...Вече хич не ви пука за миналото...Хич не ви пука за тези,които някога спасиха собствената ви страна от робство.Ако не бяха те,днес щяхте да чистите турски кенефи! :x Турците искат отново да си вземат това,което никога не е било тяхно.Искат да ни превърнат в рая за пореден път.Религията им е такава,че за страната си биха убили и майка и баща какво остава за приятели.Никога не съм харесвала турци и надали някога ще ги обикна.

suantito
04-04-2008, 18:39
Щом се мислиш за туркиня върви си в Турция....

suantito
04-04-2008, 18:52
Межди другото не искам да обидя никой, и се извинявм ако съм бил остър с изказванията ми.

VerryBerry
04-04-2008, 19:03
Определено мисля,че те не биха се държали така с нас,ако бяхме в Турция

UnaBletoLoVeU
04-04-2008, 19:08
Определено мисля,че те не биха се държали така с нас,ако бяхме в Турция

Жестоко се лъжеш :) Ако живееш там ще те третират като робиня, където и да отидеш :) В болното им съзнание ние все още сме и винаги ще си останем рая.

VerryBerry
04-04-2008, 19:16
Как да ви кажа ,че не ВСИЧКИ са ЕДНАКВИ?

e_21.11
04-04-2008, 19:25
Как да ви кажа ,че не ВСИЧКИ са ЕДНАКВИ? Не е до това как да им кажеш,а как да го разберат.
Отговорът е никак-нека да оставим всеки да мисли каквото си иска.
Както никой няма да промени твоето мнение,така и не си струва да се хабиш да променяш чуждото ;]

AFT
04-04-2008, 19:27
Т'ва го знаем, обаче "различните", за жалост, са много малко и дори на изчезване. ;]

e_21.11
04-04-2008, 19:29
Т'ва го знаем, обаче "различните", за жалост, са много малко и дори на изчезване. ;] Нo въпреки това ги има.

reni7o0o
04-04-2008, 19:33
razbira se 4e moje da ima priqtelstvo m/u bylgari i turci, az daje hodq s tur4in toi e mn to4en 4ovek mn e pekan, dori i roditelite mu sa takiva mn sa dobri \:D/ i az mn gi uvajavam kakto i te men :mrgreen:
imam i priqteli turci i s tqh se razbiram mn po dobre otkolkoto s bylgarite (e ne s vsi4ki de) daje imam edin mn dobyr priqtel (bylgarin) s koito sme zaedno ot pyrvi klas, toi postoqnno mi se kara6e 4e se sybiram s turci i mi vika6e 4e 6te me bie, a kogato go zapoznah s tqh.... vseki den me pita koga pak 6te izlizame da mu pratq sms ili da mu se obadq :P
e imam kysmet 4e poznavam to4nite hora :-P

zvQr_nO_s_ChAr
04-04-2008, 19:42
Всичко опира до човека...

5StaR
04-04-2008, 19:54
Аз познавам една туркиня - ужасно яка пичка е и по характер и на външност, но иначе и аз не изпитвам симпатии към турците

suantito
04-04-2008, 20:04
http://store2.data.bg/methoodman/snimki/ATAKA/Volen%2520Siderov.jpg

NightGuardian
04-04-2008, 20:08
Турците , ще е**т българките , пък ние българите неможем да е**м туркините!Ахмед Доган , ще продава земи,хотели,барове,кафета на турците и ще си вадят по-лесно парите от нас? Във собствената ни държава ? Турчин оправлява България ? Е това никъде другаде го няма ,няма и да го има ! Наистина има свестни турци и нямам нищо против тях ,н о България трябва да се оправлява от българин!

Sunshine_91
04-04-2008, 22:14
Хора,недейте го удряйте толкоз на расизъм..Нз според мен миналото си е в миналото..Аз лично познавам само един такъв човек,но мога със сигурност да кажа,че е най-добрия ми приател..Предполагам,че хората с повече такива познати имат по-компетентно мнение по въпроса.. :)
П.П.умишлено не използвам думата "турчин"..нз роден ли си в България,живееш ли тук,говориш ли си български..ми ти си си българин :) Мое мнение :P

Sunshine_91
04-04-2008, 22:16
Но относно управлението - напълно подкрепям NightGuardian

kasiopea
04-05-2008, 09:26
Вярно,че днешните турци не са виновни за робството ни,но не мога да пренебрегна историята ни.Не отричам,че има и стойностни мюсюлмани,но повечето като че ли се борят отново да наложат влиянието си, естествено с помощта на някои политици и партии.
Нека си общуваме с турците,но пък да не стигаме до по-сериозни неща като сватба,защото те са много вярващи и едва ли би си сменили вярата-та те са воювали векове наред,избивали са и са превземали територии,за да наложат Исляма.
И все пак-БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО! :)

AngelFace
04-05-2008, 13:48
Най-добрата ми приятелка е туркиня.От 7 години сме заедно.Много си я обичам и не мисля че ще намеря някоя по добра от нея,въпреки че сега сме доста далеч една от друга.Тя работи в германия и тук се връща за няколко месеца само.
Опитвала съм се да си намеря приятелка като нея,но няма.

BlueFace
04-05-2008, 13:51
Да няма нищо лошо в това да сме само приятели.Но неудобрявам християно-мюсюлманските връзки!Иначе аз иамам доста приятели турци и са мн свестни хора! :)

LitTlE_BeBsIiI
04-05-2008, 14:34
Нищо с тях!

yuyuto
04-05-2008, 14:48
Ами и турците са хора, представи си... :grin:

SpiDer__GirL
04-11-2008, 08:26
Off ... k`vi sa teq mizerii?? Kak moje da sravnqvate turcite predi 6-7 veka sys sega? Q pomislete malko??? Po taq logika da zememe da mrazime i germancite zaradi tva 4e sa izbivali evreite. Q poglednete otnovo istoriqta na sveta i mi kajete edna strana, koqto ne e vodela voini i ne e izbivala nevinni grajdani .... :-x

Ivalinka
04-11-2008, 13:21
ами ....нямам представа..когато се влюбя,ще видя :)

w0sh
04-11-2008, 14:01
Се що са турци под ножа. Познавам такива и ако мога ще ги претрепя.

За всички тъпаци, които взимат историята в предвид... живейте в настоящето, където менса ме наричали гяур и всекидневно оказват тормоз върху правата на българите.
Айде моля ви се то хубу история история.... ама да не се повтаря като ги приемате като хора. Те не са хора те са животни.... Кой друг ще нарушава природните закони само за да спазва религията.

XaMcTePKa
04-11-2008, 15:18
Турците принципно са много честни хора и помогнеш ли им веднъж никога няма да те заебът...за разлика от мн други 'българи' или квито и да са...нито ги обичам нито ги мразя тия турци...нищо не са ми направили ...а и според конституцията на САЩ всички хора независимо къде са родени и от какъв етнос са имат еднакви права :, но САМО приятели НИЩО повече...някой резак бляххххх :-D

MartyParty
04-11-2008, 15:57
Off ... k`vi sa teq mizerii?? Kak moje da sravnqvate turcite predi 6-7 veka sys sega? Q pomislete malko??? Po taq logika da zememe da mrazime i germancite zaradi tva 4e sa izbivali evreite. Q poglednete otnovo istoriqta na sveta i mi kajete edna strana, koqto ne e vodela voini i ne e izbivala nevinni grajdani .... :-x
Преди 7 века си е за преди 7 века....Избили са хиляди българи,ама аааайде и ние да си покажем добротата-простили сме им.А сега?Защо Сидеров го къшираха а?Защо хотелите по черноморието ги държат турци а?Ахмед Доган да ти говори нещо?Инцидент...вагон...майк с деца...тия хора нямат милост към нищо.Преди не са имали и все още нямат.Скат направиха поне 10000 интервюта,в които турците ни наричат рая и измет.Така се възпитават и няма начин да ги убедиш в противното.Не им забраниха да идват с автобусите.Защо ли?
Евреите са същата работа.Тях не ги мразя толкоз ,ама са си същия властен народ.
Ама то и заблудени хора,лесно се управляват. :-x

CucAgMuH
04-11-2008, 17:13
Nuleva predubedenost, nuleva tolerantnost.

Kato malyk imah 4-ma priyateli po vreme na detskata gradina. Dvama ot tyah - turci. Svestni momcheta, oshte se vijdame pone edin pyt sedmichno. Ne moga da se setya za edin pyt kogato da sa mi otkzali pomosht bez da ima seriozna prichina za tova, nezaviseshta ot tyah. Dokato ne moga da kaja syshtoto za sebe si(erm, predpolagam che prosto obicham da klincha...). Nito edin pyt ne sa si pozvolyavali da kajat neshto losho za bylgarite. Prebivali sa drugi turci zaradi men :shock: (sporove, tyrkaniya...alata balata...). Evalata na pichovete. Hich ne mi dreme che sa ot Turciya.

Ima i poznat turchin, izpylnitelen direktor na firma. Perfektno rykovodene na firmata ot nad 2100 choveka personal. Sluchi se taka che v 3 i neshto prez noshtta rabotnichka e poluchila infarkt. Dokolkoto si spomnyam, do tri i polovina, toi e pristignal i tyi kato "byrza pomosht"(o, lol) ne e pristignala vse oshte, toi na sobstvena smetka izvika chastna lineika. Za ogronmno syjalenie jenata e pochinala na pyt kym chastnata klinika. Syshtiyat tozi izpylnitelen direktor(turchin, spazvash islyama dosta striktno po moite nabliudeniya) pokri cyalata smetka po pogrebenieto(hristiyansko!), izplati sledvashtite 6 zaplati na rabotnichkata na semeistvoto i, i predloji rabota na vsichki v negovata firma. Otdelno, lichno prisystvashe na pogrebenieto, kato dori vleze v cyrkvata, za da pokaje uvajenie kym rabotnika si. Nyama da spomenavam che tazi firma(ili pone dokato ya upravlyavashe toi) predlagashe pone 50% po-dobro zaplashtene ot pochti vsichki bylgarski rabotodateli v regiona, transport do rabotnite mesta i posle obratno do domovete + hrana... Evalata i na nego.

Imam oshte dosta priyateli ot turciya, za koito moga da kaja vse hubavi neshta. Sigurno ima i dosta turci ot obratnata strana an medala, no nyama li i mnogo takiva bylgari?

Edinstvenoto za koeto sym protiv e da nalagat vyarata si. Imal sym sluchei macka na 26 da mi obesnyava che az tryabva da priema neinata vyara za da mojem da sme zaedno :razz: Kimnah, obyasnih che az sym ateist i ryadok me e*e za koito i da e bog osven men samiyat, cunkahme se za dovijdane i tova beshe...

Peace.

SpiDer__GirL
04-11-2008, 17:40
... Според мен религията е без значение, от значение е човека - неговото възпитание и начина на отношение с другите хора

sh3_1s_7h3_0n3
04-11-2008, 17:48
пфф... имам сума приятели турци... за приятели - рай.. :)
за нещо повече... - не съм сигурна.. нооо то пък сърцето не пита така или иначе (:

aicho
04-12-2008, 16:09
А аз мислех, че вече расисти не съществуват :x ... Турчин съм, но нямам нито един приятел турчин... Всичките са българи пък това кой е християнин и кой е мюсюлманин не решава нищо важното е кой как мисли за някои миналото е важно за някои бъдещето а за мен... настоящето! :)[/img]

aicho
04-12-2008, 16:14
А аз мислех, че вече расисти не съществуват :x ... Турчин съм, но нямам нито един приятел турчин... Всичките са българи пък това кой е християнин и кой е мюсюлманин не решава нищо важното е кой как мисли за някои миналото е важно за някои бъдещето а за мен... настоящето! :)[/img]

zi
04-12-2008, 16:44
5 ВЕКА робство така ли се забравят? А всички гаври с бългорския народ? А БАТАШКОТО КЛАНЕ? Каквото и да ми говорите, аз за турци не искам да чувам!! Именно заради тях и циганите, през 2020 ние българите ще сме МАЛЦИНСТВО!!!

П.С. По-добре хвърлете един поглед на клипчето, което DjBaloon е пуснал в раздела "Политика"!

suantito
04-12-2008, 20:05
Мене не ме най ме дразнят такива дето са родени в българия а се смятат за турци..

MartyParty
04-12-2008, 20:11
Мене не ме най ме дразнят такива дето са родени в българия а се смятат за турци..
Българомохамеданите с промитите мозъци?

MartyParty
04-12-2008, 20:12
А.... http://www.vbox7.com/play:7197c213 -не се сдържах, 8-) любимо ми е.

miShle
04-12-2008, 21:49
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.

А к`фо прайш в България тогава .... Бре,че надута фръцла ... Не стига, че си на чужда територия ... Аз съм против турците и изобщи цигани,роми .. Все са ми едно ... Ка моли кръвни връзки .. боже ......... Просто дори и някой да ми е супер симпатичен,разбера ли че е турчин и някак мнението ми коренно се променя за този човек ... Познати да - но приятели уфф ... И тези турци ни превзеха държавата ... Какво прави ми кажете турчин в българското управление на държавата .. Това,че България не струва - не струва ... Че е пълна с абсурди така е ... но турците да ни управляват държавата ... Аз просто нямам кфо да кажа .... Ама им трябва един нов Хитлер да ги изтребе всичките .... Ся го разбирам тоя човек и го подкрепям ...

Snitch
04-12-2008, 22:03
kato fr da, daje imam edin tkf fr. ne e vajna rasata, vajno e si4ki da sa ravni
pomejdu si! samo togava niama da sam protiv mangalite i dr podobni

MartyParty
04-12-2008, 22:32
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.

А к`фо прайш в България тогава .... Бре,че надута фръцла ... Не стига, че си на чужда територия ... Аз съм против турците и изобщи цигани,роми .. Все са ми едно ... Ка моли кръвни връзки .. боже ......... Просто дори и някой да ми е супер симпатичен,разбера ли че е турчин и някак мнението ми коренно се променя за този човек ... Познати да - но приятели уфф ... И тези турци ни превзеха държавата ... Какво прави ми кажете турчин в българското управление на държавата .. Това,че България не струва - не струва ... Че е пълна с абсурди така е ... но турците да ни управляват държавата ... Аз просто нямам кфо да кажа .... Ама им трябва един нов Хитлер да ги изтребе всичките .... Ся го разбирам тоя човек и го подкрепям ...
Най-после!Обичам те! :smt041

MiMcHeToOo
04-12-2008, 23:33
Никви турци!

iskamdate123
04-13-2008, 00:11
pitanka za bulgarite koito sa bili na ekskurziq v turciq !
-Kak horata se durjat s vas kogato vie ste v Turciq ? Rasisti li sa ? kazvat li mahay go toq gqur za kuv mi e ? kazvat li ae begay si v tvoqta durjava?

pomislte malko po toq vypros kak se dyrjat te s vas SEGA a ne v minaloto za6toto ako ne se luja bulgariq su6to kogato e bila v podema na svoite sili e trugnala da atakuva v neynite zemi ? v minaloto seki e iskal da zavladee kolkoto se moje i pove4e teritoriq .. vikate Rusiq za da vi pomogni te sa hristiqnska durjava no tq ne vi pomaga zaradi tova a za da moje da vzemi ot taz plodorodna zemq i sega kvo prai uveli4ava cenata na gazta za cqla evropa i za vsi4ki hristiqni . Are da po4nim da mrazim i rusiq ? ili puk rimskata imperiq ? za6toto i te li ne po dulgo ste bili v tqhno robstvo ili puk germaniq koqto vi kara da podpi6ete dogovor za 1 svet voyna i vtorat svet voyna ina4e 6te vleze v teritoriqtana bulgaria i 6te ubie seki ? pomislete malko i sled tova govorete koy kakvo vi e pri4inil .. samo turciq li ? ili ot edna strana cqla evropa ? a moje bi vie samite na vas ?? oof 4e lape6ka raota :-D

MiMcHeToOo
04-13-2008, 00:14
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.

А к`фо прайш в България тогава .... Бре,че надута фръцла ... Не стига, че си на чужда територия ... Аз съм против турците и изобщи цигани,роми .. Все са ми едно ... Ка моли кръвни връзки .. боже ......... Просто дори и някой да ми е супер симпатичен,разбера ли че е турчин и някак мнението ми коренно се променя за този човек ... Познати да - но приятели уфф ... И тези турци ни превзеха държавата ... Какво прави ми кажете турчин в българското управление на държавата .. Това,че България не струва - не струва ... Че е пълна с абсурди така е ... но турците да ни управляват държавата ... Аз просто нямам кфо да кажа .... Ама им трябва един нов Хитлер да ги изтребе всичките .... Ся го разбирам тоя човек и го подкрепям ...
Най-после!Обичам те! :smt041

Деа майка му и аз те обичам... Супер смислено мнение!

w0sh
04-13-2008, 08:25
pitanka za bulgarite koito sa bili na ekskurziq v turciq !
-Kak horata se durjat s vas kogato vie ste v Turciq ? Rasisti li sa ? kazvat li mahay go toq gqur za kuv mi e ? kazvat li ae begay si v tvoqta durjava?

pomislte malko po toq vypros kak se dyrjat te s vas SEGA a ne v minaloto za6toto ako ne se luja bulgariq su6to kogato e bila v podema na svoite sili e trugnala da atakuva v neynite zemi ? v minaloto seki e iskal da zavladee kolkoto se moje i pove4e teritoriq .. vikate Rusiq za da vi pomogni te sa hristiqnska durjava no tq ne vi pomaga zaradi tova a za da moje da vzemi ot taz plodorodna zemq i sega kvo prai uveli4ava cenata na gazta za cqla evropa i za vsi4ki hristiqni . Are da po4nim da mrazim i rusiq ? ili puk rimskata imperiq ? za6toto i te li ne po dulgo ste bili v tqhno robstvo ili puk germaniq koqto vi kara da podpi6ete dogovor za 1 svet voyna i vtorat svet voyna ina4e 6te vleze v teritoriqtana bulgaria i 6te ubie seki ? pomislete malko i sled tova govorete koy kakvo vi e pri4inil .. samo turciq li ? ili ot edna strana cqla evropa ? a moje bi vie samite na vas ?? oof 4e lape6ka raota :-D

А ти май си прост. Май тукашните турци не са стъпвали в своята родина ама са ме наричали гяур и бяла рая... Точка за човешкото отношение на българските "турци"
Пък в турция изглежда не си ходил в гетата да видиш как ще се измъкнеш оттам без някой крайник.

comics
04-13-2008, 09:01
всичко е относително. Във всеки народ има хора и хора.

mese4ka
04-13-2008, 09:17
Вижте пуснах тази тема за да разбера можете ли да сте приятели с турците,без любоов само приятели ? знам че има подобна но не съштата..Моето мнение : Нищо против турците все пак щом са в България и те спадат към Българското обшество :)) моля споделете и вие :))) спадат към Българското общество ама като ги питаш ти какъв си ще ти каже турчин нали ами то хубаво ама цял живот си в България като си турчкин какво правиш тук???
!!!!!България!!!
!!!!!На!!!
!!!!!Българите!!!

mese4ka
04-13-2008, 09:18
А аз мислех, че вече расисти не съществуват :x ... Турчин съм, но нямам нито един приятел турчин... Всичките са българи пък това кой е християнин и кой е мюсюлманин не решава нищо важното е кой как мисли за някои миналото е важно за някои бъдещето а за мен... настоящето! :)[/img] добре ам .. ти от колко време живееш в българия???

mese4ka
04-13-2008, 09:37
5 veka ne sa nikak malko....Chesno kazano te sa se ghavreli i sa izbivali nashite predshestvenici!!! ....az lichno mnogo malko stoinostni tyrci poznavam i mnogo malko ot vsichki koito poznavam se razbiram s tqh.И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.

А к`фо прайш в България тогава .... Бре,че надута фръцла ... Не стига, че си на чужда територия ... Аз съм против турците и изобщи цигани,роми .. Все са ми едно ... Ка моли кръвни връзки .. боже ......... Просто дори и някой да ми е супер симпатичен,разбера ли че е турчин и някак мнението ми коренно се променя за този човек ... Познати да - но приятели уфф ... И тези турци ни превзеха държавата ... Какво прави ми кажете турчин в българското управление на държавата .. Това,че България не струва - не струва ... Че е пълна с абсурди така е ... но турците да ни управляват държавата ... Аз просто нямам кфо да кажа .... Ама им трябва един нов Хитлер да ги изтребе всичките .... Ся го разбирам тоя човек и го подкрепям ...
Най-после!Обичам те! :smt041 +1 подкрепям ви напълно ....

iskamdate123
04-14-2008, 00:30
pitanka za bulgarite koito sa bili na ekskurziq v turciq !
-Kak horata se durjat s vas kogato vie ste v Turciq ? Rasisti li sa ? kazvat li mahay go toq gqur za kuv mi e ? kazvat li ae begay si v tvoqta durjava?

pomislte malko po toq vypros kak se dyrjat te s vas SEGA a ne v minaloto za6toto ako ne se luja bulgariq su6to kogato e bila v podema na svoite sili e trugnala da atakuva v neynite zemi ? v minaloto seki e iskal da zavladee kolkoto se moje i pove4e teritoriq .. vikate Rusiq za da vi pomogni te sa hristiqnska durjava no tq ne vi pomaga zaradi tova a za da moje da vzemi ot taz plodorodna zemq i sega kvo prai uveli4ava cenata na gazta za cqla evropa i za vsi4ki hristiqni . Are da po4nim da mrazim i rusiq ? ili puk rimskata imperiq ? za6toto i te li ne po dulgo ste bili v tqhno robstvo ili puk germaniq koqto vi kara da podpi6ete dogovor za 1 svet voyna i vtorat svet voyna ina4e 6te vleze v teritoriqtana bulgaria i 6te ubie seki ? pomislete malko i sled tova govorete koy kakvo vi e pri4inil .. samo turciq li ? ili ot edna strana cqla evropa ? a moje bi vie samite na vas ?? oof 4e lape6ka raota :-D

А ти май си прост. Май тукашните турци не са стъпвали в своята родина ама са ме наричали гяур и бяла рая... Точка за човешкото отношение на българските "турци"
Пък в турция изглежда не си ходил в гетата да видиш как ще се измъкнеш оттам без някой крайник.

da vidim may4e ti poe4e si bil tam a ? :D az puk za kfo da se razkarvam v getata ? mnou dobre znam kvo e tam no te ne sa turci tiq koito te terorozirat i ti vadqt noj te sa KIURDI tolkoz prost li si a tvurdi6 4e znae6 pf deba i ne ti se vidi umnoto lape

Pepincetyy
04-14-2008, 14:30
И какво им е на турците.......аз съм ходила с един турчин цяла година и никак не ми беше зле [това беше миналата година 2007] :P .... дори ми беше перфектно пак бих тръгнала с него ама .....

Liar
04-15-2008, 17:47
Не съм ходила в Турсия но по това което са ми разказвали знам че като отидеш там и местните като разберат че си от Бг ти казват "Здрасти,комшо"...
А хората които в днешно време изпитват националистическа омраза(в случая и за двете страни става въпрос) са прости необразовани хора което ги прави лесни за манипулирани а те самите живеят с разбиранията на прадедите си и не навлезли в нашия век.За това лошо отношение към българите ще намерите в гетата и в българските села.
Изказванията от типа "ДСП-вън" разбира се подкрепям напълно...Но кажете ми тогава защо няма свястни управници?Защото умните и находчиви хора които могат да помогнат в управлението на страната я напускат вместо да се заемат с управлението и?Защото много не ги ебе за нея...ако не тях то тогава кой,ДСП ли?И не само Ахмед Доган продава България.Много българи го правят и биха направили неща срещу родината си заради пари.И много от нас не обичат достатъчно родината си.Най-малкото-хвърлят си боклуците през терасите,в градинките,в планините не почистват след себе си...И заради турците дошли да гласуват защо никой българин не направи нещо?Защо нямаше тълпи от хора които да им забранят да се доберат до урните?
И ако хората навлезнат в нашето време в пълния смисъл на думата няма да има такива сблъсъци...Имало е период в който Германия и Франция са искали да се унищожат една друга.Сега жителите на страните посещават съседите си без паспорти.
И разбира се че имам против ДПС както вече казах и към турците които имат нещо против някой българин.И както някой беше написал по-горе-сред всяка нация си има хора и хора.Повечето от турците които живеят в Бг и са сред нас нямат управление в политиката че да ги мразите заедно с управниците от турски произход.

Yanichka
04-15-2008, 19:17
Против приятелството и всякакви отношения с тях ..вярно че може и свястни да има но е факт че повечето са противни гадни и отвратителни без никаква хигиена за друго да не говорим.Противни са ми като отношение към себе си и не мога да поддържам приятелски отношения с такива хора

Liar
04-15-2008, 19:24
Доколкото знам турците са много стриктни на тема хигиена...
А мнението по-горе е просто...Ох дано си малка...

kzteam
04-15-2008, 19:44
i te sa hora tova e bilo edno vreme pod tursko robstvo a sq sme drugo vreme spored mene nqma smisul da mrazim turcite i te sa hora primerno nqkoi ot vas da ide v druga darjava i da se otnasq taka s vas kakto nie s turcite :? :?

evelinka1122
04-15-2008, 19:50
имам всякакви приятели... и българи и турци :) никога не съм си ги деляла според расата... за мен е важно да ме уважават :) Но никога не бих тръгнала с момче турчин... родителите ми са МН против това... и не смея... :)

Shmatko
04-17-2008, 23:45
Долу резаните. Много са гнусни, уча сигурно в най-турския университет в бг и не мога ги гледам, толко са гадни и в 90% от тях се усеща омраза към българите.

Wrathchild
04-18-2008, 03:46
Чак приятелство не... че със сигурност има свестни, има. Но ги мразя поради ред причини. Повечето.
Непоносимостта обаче си е взаимна, ей като онова нещо, което казваше как 'ами и аз познавам много малко стойностни българи...'. Като познаваш малко стойностни българи какво правиш тук? Или пък другите - наистина се съмнявам, че повечето наистина ги мразите. Ако беше така едва ли щяха толкова хора да се изсипват на море там...

BlueMushroom
04-18-2008, 09:10
http://clip4e.com/play.php?id=45143&
nqmam kakvo poveche da dobavq..
s turci i cigani nqmam vzemane davane.az ne moga da sam tolerantna kam nqkoi,koito mi sasipva darjavata.

tqnko1
04-18-2008, 11:52
от тучин то турчин има разлика има хора които са ми мн приятни има и такива които ми иди да ги спукам от бои (турци)
старото ми гадже беше туркиня (не намирам срамно в това)
имам приятел с който съм израснал (той е турчин)
зависи от човека но повечето са просто МАЗНИ ТУРЦИ!

and1___
04-21-2008, 17:44
имам мн. приятели турци и също така и българи ...
кво да кажа дали турчин дали българин неа никво значение става на випрос за приятели...
а до колко гаджета не искам да коментирам ...ходила сам с турци и тва
можеби са едни от най-големите грешки в живота ми !! :-k

adizitk1
04-21-2008, 17:49
Аз имам двама приятели турци и к'во те не са ли хора?!

unauthorized
04-21-2008, 17:57
Вижте пуснах тази тема за да разбера можете ли да сте приятели с турците,без любоов само приятели ? знам че има подобна но не съштата..Моето мнение : Нищо против турците все пак щом са в България и те спадат към Българското обшество :)) моля споделете и вие :)))

Аз съм против - има и свестни хора от тях, но лично познавам няколко бройки - е не стават, аз мога да съм мъж и въпреки това осъждам тяхното отношение към жените, което в прочем се отразява и във всяко друго нещо, което правят....Реформа на съзнанието и възгледите в живота...

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:12
ТУРЦИТЕ????????????МОЛЯЯЯЯЯЯЯ???? ??????ПРИЯТЕЛИ????????????ДОБРЕ ЛИ СИ БЕ???????????????БИЛИ СМЕ ТОЛКОВА ВРЕМЕ ПОД РОБСТВО ОТ ТЕЯ ПА СА ПРИЯТЕЛИ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БОЖ ЕЕ!!!

xercu
04-21-2008, 18:15
Искам да поздравя автора на темата !!! Идеалната тема за раздел "Любов" :smt064

fuck_me_pls
04-21-2008, 18:16
Искам да поздравя автора на темата !!! Идеалната тема за раздел "Любов" :smt064


:D :D :D :D :D

unauthorized
04-21-2008, 18:18
Искам да поздравя автора на темата !!! Идеалната тема за раздел "Любов" :smt064

:lol: :lol: :lol:

donikaaa
04-21-2008, 19:15
Като познати да,но приятели или нещо др НЕЕЕЕЕ

mese4ka
04-24-2008, 11:51
Аз имам двама приятели турци и к'во те не са ли хора?! не те са турци!!!

babykiller_
04-24-2008, 11:59
Естествено, че мога да бъда приятелка с турци, дори имам такава приятелка... която е мн добър човек и мн от българските ми "приятелки" не могат да й стъпят и на малкия пръст. Страхотен човек! \:D/
the same ..+1 :-)

nikita29
04-25-2008, 00:20
Всеки добър и уважаващ ме човек би могъл да ми бъде приятел,независимо от националност и религия.Добри и стойностни хора има както сред българите така и сред турците.Както има и много лоши българи и много лоши турци.Имам в България приятели турци и са много човечни и разбрани.Тук познавам много мюсюлмани,за които нищо лошо не мога да кажа. ;-)
Но това,че ги приемам за приятели не значи,че съм съгласна отново да водят Родината ни! :(

Mademoiselle
04-25-2008, 03:55
bih bila priqtelka s nqkoi,no NISHTO pove4e

Nassgerrack
04-25-2008, 05:32
Много телевизия гледате ,отрочета мои. Излезте на улицата, може да отидете до някое село с повечко турци и цигани, можете да попътувате с влаковете. Кат го направите елате пак да пишете.

korabokroshenec
04-25-2008, 07:16
a nqkoi tuka da e bil slu4aino v turciq???? znaete li s kakvo uvajenie se otnasqt kato razberat 4e si bulgarin be ?

Ch0c0la73
04-25-2008, 08:29
nqmam nishty protiv turciteee ...pove4eto sa dosta hubavi govorq istinski ne nqki smeski m/u cigani tyrci arabi i t.n 8-) ina4e imam priqteli tyrci..pak s edno mom4e daje shqh da traga..taka 4eee ne razbiram hora koito kato 4uqt za tur4in i po4vat da gi narejdat i prikaat teq 4erni mangali i t.n kato te nqmat nishty obshto ?!!

SuMmEr_St0rM
04-25-2008, 14:43
Моят НАЙ-ДОБЪР приятел е турчин...и то истински турчин :) Живее си в Истанбул , говорим си на английски ... и смея да твърдя ,че е изключително интелигентен и страхотен приятел.Турците по принцип по отношение именно на приятелството са много по-добре от нас българите.Готови са да направят всичко за приятелите си и то безкористно.Много са сърдечни... Не би трябвало да държим новото им поколение отговорно за постъпките на бащите им ! Едва ли те ни мразят или нещо от сорта...нито пък ние трябва да мразим тях просто защото били "турци" ... !!!

fuck_me_pls
04-25-2008, 14:48
:D :lol: :D

bebe_s_bazuka
04-25-2008, 20:47
И аз съм туркиня,но да съм се изгаврила с теб?Не мисля.
Между другото и аз познавам малко стойностни българи.
E браво на теб не те познавам, но си го каза на място.Не мога да разбера какъв е тоя расизъм какво е това нещо.И от едните има дето не стават както и от другите така, така че трябва ли да се спори.Впрочем аз познавам много стойностни турци и много се разбирам с тях и нищо нямам напротив да общувам с тях

and1___
04-26-2008, 13:53
аууу :-x говорите за българите сякаш сме некви лайна как може сами да се убиждате бе :-x турците били по-добри приятели от българите съвземете са малко нацията не прави едните по-добри приятели другите по-лоши :x квит турците такиа и българите :grin:

gPa3HuTeJl
04-26-2008, 15:18
5 века робство.....


Так1в коментар може да го даде само един 13-14 годишен недорасляк..
Дай па са като сме били 5 века робство да фанем и к1дето видим турчин и да го утрепваме?
И те са хора... и те душа носат.... и те чувстват...и те дишат... и те обичат...
Имам приятели турци.. имам и приятели цигани, но мога да ви кажа, че са изключителни хора и винаги когато с1м имал нужда са ми помагали.. ;)

miss_ludataa
04-26-2008, 15:51
nikoga ne usm haresvala turcite

FiRe_LaDy
04-26-2008, 15:55
В компанията ми има турчин ... една от най - добрите ми приятели е влубена в турчин (и той ми е приятел) ... нямам нищо против тях ... хора като хора .. с нищо не са по различни от нас