PDA

View Full Version : Нещо за червенината?



pavito
04-04-2008, 16:58
Здравейте, значи моят проблем е че нямам толкова много пъпки по лицето а по-скоро по носа и бузките ми е вечно зачервено. Виждала съм го и при други хора но се чудя с какво може да се премахне тази червенина по лицето. Чувала съм че било уж от капилярите и можело с лазер да се лекува но не знам до колко е вярно. Досега не съм говорила с някой с такъв проблем и ако някой тук има подобен проблем да сподели ако знае ефикасно лечение. Отделно гледах в аптеката някакви анти рожатори се водят на AVENE и на EUCERIN но не без някой да ги е ползвал и да има ефект не бих ги купувала напразно. Те уж се водят точно за такава чувствителна кожа и успокояват и премахват червенината тъй че ако някй ги е ползвал нека сподели. Всякакви други съвети ще са ми полезни защото е много неприятно постоянно да съм червена като домат. :oops: Не знам дали разбрахте точно какъв ми е проблемът- просто съм нон-стоп червена на определени места и ми трябва нещо да ми ги избели по някакъв начин. Положението става двойно по-зле ако се изложа и на слънце-буквално домат в лицето... :-x

Morskoto_oko
04-04-2008, 20:31
Червенини? Акне? Да не бъркам. Сега ще пусна това, но ако греша ще се поправя.
Всекидневно миене му е майката. После правиш маски: препоръчвам зелената маска на AVON - Pure Pore Fectoin = веднъж в седмицата. Козметиката на EUCERIN е надеждна и нежна. Купи си задължително омазняващо кремче ПРОТИВ АКНЕ.

gangstata
04-04-2008, 20:34
оо разбрах те :D ..тва май не може да се премахне..

tItEufFf
04-04-2008, 20:44
Една моя приятелка си беше взела един продукт на Clean & Clear за премахване на червения оттенък и остана много доволна :)

bebitooo___
04-04-2008, 20:59
Спорем мен трябва да идеш на дерматолог.. Тези червени петна ако мога да се изразя така по лицето изобщо не са на добре.. Не искам да те плаша, но преди баща ми имаше такива точно по бузите и докато не отиде на лекар нищо не се промени..