PDA

View Full Version : Филм за анорексията



formula_1
04-04-2008, 18:46
Zdraveite dneska mi se slu4i ne6to mnogo stranno maika mi i treniorkata mi doidoha da pogovorqt s men za6toto se opasqvali 4e sum bolna ot anoreksiq ... i edni fr ot moq grad mi razkaha za nqkakakuv film po tazi tema nqkoi se6ta li se kak sekazva6e pomnq 4e sum go gledala po hallmark? :oops:

sweet_baby_cool
04-04-2008, 21:16
sorry ne se se6tam. a za kakvo se razkazva vav filma ( qsno 4e za anoreksiq, no g/d kakvo za neq)


p.s. ::: Ako te drazni 4e maikati se e vpe4etlila ot opaseniqta si , ela v ka6ti tuk i v krakata da im pripadne6 nqma da se trognat. Neznam za6to, to 2-3 pati im pripadam pred tqh i te ... ni6to. 6te jiveqt i do 200 godini s tva spokoistvie :-D

Slun4evko
04-05-2008, 08:28
Давали са 2 филма за анорексия по Холмарк.
Единия беше за едно момиче,балерина,която от силно желание да е перфекционистка се разболя от анорексия и умря.Ако не се лъжа,приятелките и останалите балерини подеха кампания заедно с родителите срещу анорексията.Доста стряскащо филмче,последно го гледах преди може би 4-5 години.
Другия беше задве сестри,как влиянието на майка им да са красиви и слаби докара едната до анорексия,после до клиника и смърт.После другата,която първоначално не беше маниячка на тема хранене,почна да се храни по малко. Потърсете в замунда.

Slun4evko
04-05-2008, 09:12
Вторият филм се казва Hunger point,обаче го няма в замундата.

LadyDi
04-05-2008, 09:16
А защо мислят, че си болна от анорексия ?

Abigoria
04-05-2008, 10:27
А защо мислят, че си болна от анорексия ?
Сигурно фотосинтезира...

formula_1
04-05-2008, 10:58
daa to4no za tozi s balerinata i Hunger Point govoreh samo4e tozi s balerinata nm da namerq kak se kazva a drugiq naistina go nqma v zamunda :x

BeboP
04-05-2008, 12:04
Ами... първият филм мисля, че се казва 'Коварно приятелство'. Не знам обаче точното заглавие на английски... :(

Slun4evko
04-05-2008, 19:30
"When friendship kills"/Коварно приятелство на бг/

When two friends, Lexi and Jennifer try and get in shape, they start to get rid of their food by vomiting it up. Lexi is then taken to a bulemic center by her worried mom. When she recovers she tells her mom that Jennifer might still have the same problem. Lexi's mom confronts Jennifer's mom and Jennifer get mad at Lexi. Lexi tries to reason to Jennifer at a beach party while Jennifer is drunk and Jennifer refuses and runs away from her. She is then hit by a passing car and Lexi becomes depressed and the vomiting starts again.

Това е един друг,не съм сигурна дали е за балерините,но също съм го гледала,за анорексия и булимия се разправя.Въпросната Дженифър починала на 16-17 от инфаркт,защото сърцето й не издържало на слаботата.

Ou7taControL
04-06-2008, 02:30
толкова ли си слаба?? :shock: :shock: :shock:

formula_1
04-06-2008, 08:24
Slun4evko mersi mnogo :) jalko 4e gi nqma nikude za da gi izteglq . :x :?

mhmhmhmhm
04-06-2008, 08:30
p.s. ::: Ako te drazni 4e maikati se e vpe4etlila ot opaseniqta si , ela v ka6ti tuk i v krakata da im pripadne6 nqma da se trognat. Neznam za6to, to 2-3 pati im pripadam pred tqh i te ... ni6to. 6te jiveqt i do 200 godini s tva spokoistvie :-D

:shock: :shock:

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 08:37
Dobre de ama imat li osnovanie da mislqt 4e si bolna ot anoreksiq :-o

Abigoria
04-06-2008, 08:43
Dobre de ama imat li osnovanie da mislqt 4e si bolna ot anoreksiq :-o
Явно... :?

frogmafia
05-09-2008, 11:35
az misleh 4e se kazva " A secret between friends " poneje ima 4asti ot filma v youtube

zvezdichkaaa
05-09-2008, 13:03
Аз искам да гледам 2рия от 12 по hallmark,но бях на даскало.Дано го има някъде из нета...

zai4ety13
03-14-2009, 18:17
уфффф и моята майка е така :x Аз си ям ама тя се ме смята за страшно слаба! Постоянно копува сладкиши и ме кара насила да ги ям :-x Ужас!!!! Тя е дебела и мисли че и аз трябва да съм такава.Да ама не! Последно време доста съм напълняла ама кво да се прави...просто немога да и се противопоставя.Ужасна е!!!!УЖАСНААА!!! И е мн нахална.

CuteBaby
03-14-2009, 20:51
Толкова ли си слабичка?!И аз съм слаба,а ям доста но не качвам килограми и майка ми ме води на лекар и докторката каза,че ми няма нищо-просто ми е такъв организма :)

Sissy90
03-15-2009, 05:25
Замисли се дали няма основание да го твърди - понякога не се осъзнаваш как си вредиш сама и смяташ, че всичко е наред. Колко килограма си? Редовно ли се храниш? Мислиш ли, че изглеждаш добре?

galu6a
03-15-2009, 08:05
някой може ли да даде линк към този филм в замунда ????

zvezdichkaaa
03-15-2009, 08:11
някой може ли да даде линк към този филм в замунда ????



Няма го в замунда поне аз не го намерих,но има поне събс за единия май....

sweatkiss
03-15-2009, 08:39
Tozi za sestrite se kazva Secret between Friends mai a tozi za balerinata Hannah's Story ili Perfect Body ...Edno ot dvete ne sym sigurna...Ina4e gledai http://www.vbox7.com/play:4a8c4f3d Te sa mn 4asti gledai gi vsichkite...I dano ne e prava maika ti i ne si anoreksichka za6oto e mnogo kovarna bolest... :?

Lollyrot
04-08-2011, 12:28
Извинявам се, че разчепквам стара тема, ама мисля, че така е по-добре.
Аз преди години гледах един филм, който много, много искам да изгледам отново, но не знам почти нищо за него. Само, че става въпрос за анорексията и булимията + някакви смътни спомени за отделни моменти.
Например, една мацка, балерина, искаше да отслабне и се разболя от анорексия. Заведоха я в клиника и там казаха, че 90 процента от анорексичките се излекуват и някой се разкрещя (май майката) "Ами останалите 10?!". Също имам и спомен от същия филм как някакво момиче отваря хладилника и почва да се тъпче като невидяло с нещо мазно, после някакво друго момиче влезе при него и започнаха да се карат. хД
Ще съм ужасно благодарна, ако помогнете с издирването на тоя филм :smt054

neeDaBosS
04-08-2011, 16:18
Ако някой знае нещо за този филм да каже,аз също го търся :(

CupcakeMonster
04-08-2011, 17:45
http://www.youtube.com/watch?v=p3DW12QDPY4&feature=related

До тази част съм стигнала аз,има ги всичките,както и други филми със същата тема във Предложенията отстрани. :)

едит: в един др форум намерих списък с такива филми,някой от тях видях във ютуб,може би всичките ги има:

A Secret Between Friends
Catherine
Dying to be Perfect
Dying to be Thin
Dying to Dance
For the Love of Nancy
Hunger Point
Kate's Secret
Life is Sweet
Little Girls in Pretty Boxes
Little Miss Perfect
Nova Dying to be Thin
Perfect Body
Sharing the Secret
The Best Little Girl in the World

zoreto
04-08-2011, 19:26
Извинявам се, че разчепквам стара тема, ама мисля, че така е по-добре.
Аз преди години гледах един филм, който много, много искам да изгледам отново, но не знам почти нищо за него. Само, че става въпрос за анорексията и булимията + някакви смътни спомени за отделни моменти.
Например, една мацка, балерина, искаше да отслабне и се разболя от анорексия. Заведоха я в клиника и там казаха, че 90 процента от анорексичките се излекуват и някой се разкрещя (май майката) "Ами останалите 10?!". Също имам и спомен от същия филм как някакво момиче отваря хладилника и почва да се тъпче като невидяло с нещо мазно, после някакво друго момиче влезе при него и започнаха да се карат. хД
Ще съм ужасно благодарна, ако помогнете с издирването на тоя филм :smt054

^
точно този мисля че е "Dying to Dance "

мен лично тоя ми в фаворит "For the Love of Nancy "- най истински ми се вижда

neeDaBosS
04-08-2011, 19:43
Ех,в замунда нищо не намирам :x

bloodyF
04-08-2011, 19:52
Ех,в замунда нищо не намирам :x


от тези, които казаха по-горе нито един го няма в замунда.
някой ако му се търси-да види в арена. :)

CupcakeMonster
04-08-2011, 19:59
никъде няма долколкото знам,само в ютуб на части :(