PDA

View Full Version : дрехи



Baby_b
04-04-2008, 18:51
Здравеите. Сега като си гледах гардероба и се замислих нещо(не от толкова голяма важност де, ама пак си е въпрос). Та такаа.. става дума за това, че си гледах гардероба целия пълен, а аз не си ги нося повечето неща. Едно 70% не си го нося от дрехите, а са супер дрехи. Та въпроса е там, че не мога да се занимавам мн дълго време да съчетавам и т.н и все едно и също си нося така да се каже( е не само 1 блуза и 1 дънки де). Въпроса ми е: Вие винаги ли държите на дрехите си и това да изглеждате перфектно или не ви дреме много и каква част от дрехите си носите? Общо взето как се отнасяте към дрехите като цяло?

GaBiIi__
04-04-2008, 18:56
amii to i az moite ima dosta koito ne nosq a ina4e darja na drexite dosta dokato si izbera kakvo 6te obleka ( ponqkoga tva stava ot predniq den daje :shock: 8-) 8-) ) taa minavat pone 30 40 min :( :D :D

SweEety
04-04-2008, 18:56
На тема дрехи направо съм маниячка.Все гледам да съм идеална и всеки ден да си купувам по нещо ново.А колкото до това че някои дрехи не ги носиш и аз го правя.Повечето си ги купувам просто така ,защото са ми харесали на момента а после какво?!Намирам им някакъв недостатък и не ги обличам нито веднъж стоят си да красят гардероба.Затова когато си купувате нещо мислете добре че да не стане така,че да не го облечете нито веднъж или по-просто казано да си хвърлите парите на вятъра.

П.П.Дадох ви съвет,а самата аз не го спазвам.Винаги си купувам каквото ми грабне окото и не му мисля много. :D :D :D :grin:

GabisiTa
04-04-2008, 19:10
Хих и аз имам много дрехи, които не нося :-| Иначе държа доста на това с какво съм облечена и доста време ми отнема да си подбера най-подходящите дрешки :)

AliceSw
04-04-2008, 19:13
като цяло съм кошмар в избирането на дрехи...ако не съм на кеф, дори да ми е наложително да си купя нещо, 1 месец няма да мога да си избера...ако съм твърдо решена, че трбва да си купя нещо определения ден, ще обърна всички магазинчета в града, но ще си купя


иначе доста внимавам в съчетанията, дори и да не мога да гледам и да съм на парцал, трябва да изглеждам що-годе добре, поне отдалеч...или ако съответно трябва да съм нагласена по някакъв повод съответно всичко се избира и комбинира от до...много си се дразня понякога :?

olive_oil
04-04-2008, 19:16
и целта каква беше?
да кажеш колко яки и много на брой дрехи имаш ли?
по темата - всичко нося и горе-долу дрехите си ги купувам така, че дори и със затворени очи да си взема дънки и блуза пак да си отиват.

darla
04-04-2008, 19:31
i az sum luda na tazi tema,muja mi edva me trae, s udovolstvie bi me izgonil,az su6to imam prepulnen garderob s drehi i nosq samo 4ast ot tqh,no vse iskam ne6to novo i novo i novo dori i da ne mi e nujno to4no na momenta,prosto kato vidq ne6to hubavo v magazina i iskam da si go kupq,i mi stava fiks-ideq dokato ne e moe.obi4am modernite drehi i raznoobrazieto no opredeleno PO PO NAI golqmata mi maniq sa bijutata i aksesoarite-grivni,gerdani,4asovnici 6al4eta i tn taka 4e za drehite-moga i o6te da izdevatelstvam nad polovinkata si.taka 4e sme kvit s tebe!

ANTI
04-04-2008, 20:24
ми слагам тва дето ми падне и намеря. :D

sweet_baby_cool
04-04-2008, 20:27
Emi hubavo ima6 mnogo i gotini drehi - nosi gi.
po temata- az vseki den se preobli4am po mn pati i vseki den sam s razli4en toalet.

st1ka
04-04-2008, 22:43
И аз имам много дрехи, които не нося...Но като си харесам някои определени и не ги свалям!

Iria
04-05-2008, 05:52
ами аз като си купя нещо си го нося, е има и няколко неща, които много много не нося, но няма значение

BeBsItO
04-05-2008, 06:05
ох до болка познато! като си харесам нещо и се вманиачавам в него................а колко дрехи имам и не ги и пипам.... а ми е жал да ги дам на някой.....камо ли да ги изхвърля ! :grin: само ги местя от гардероб в гардероб.... да си намирам работа.... пролет и есен :D

sexa_na_kompleksa
04-05-2008, 06:55
Не си купувам често дрехи, само когато имам нужда от нови. Всички, които сама съм си избрала, си ги нося. Когато много ми харесва някоя дреха, почти не я свалям от мен. Обикновено си обличам това, което ми е най-отгоре/отпред и не ме интересува какво мислят другите за външния ми вид. А проблем със съчетаването нямам - дрехите ми са по-спортни и изчистени и мога да си правя всякакви комбинации с тях.

Ice_Queen_
04-05-2008, 06:56
Имам доста дрехи..от различни разновидности.
Зависи от настроението ми -ако се реша почвам да комбинирам и се получава мн добре.Иначе има дни дето през ден редувам някви комбинации , просто щото ме мързи и е било на мен,на простора и го грабвам пак..
Ако ще ходя някъде ,нали се замислям.Иначе ако съм на кеф - да..ако не...ффиииуууууу

sound_mafia
04-05-2008, 12:29
Хих и аз имам много дрехи, които не нося :-| Иначе държа доста на това с какво съм облечена и доста време ми отнема да си подбера най-подходящите дрешки :) И аз така :D

Baby_b
04-05-2008, 14:11
Драги съфорумници, поради грешно схващане на моето мнение трябва да напиша това: Нямам за цел да кажа колко яки и много на брой дрехи имам в форум, в който по принцип мога да казвам каквото си искам(ако това беше целта нямаше да е във форум). И да опитвам се да ги нося щото просто ме свива сърцято като се сетя, че за тия парцали съм дала пари и не ги нося. И още повече, че повечето от тия пари са от родителите ми :oops:

Vilsy
04-05-2008, 14:18
Аз също имам много дрехи които не нося.И все си купувам нови :-D

sladku_bebzi
04-05-2008, 17:43
Ами дрехите, които нося на вън и се скъсат, избелеят или ми умалеят остават за домашни.Дрехите, които съм носила предишната година, но тази вече не ми харесват, пак остават за домашни.Някои от домашните дрехи ги изхвърляме, а някои си ги оставям и ги нося в нас.И горе долу всеки месец си купувам няква дреха, та общо взето има кво да нося и съм на ясно с кви дрехи разполагам, за тва не остават такива дрехи, които да ми харесват, пък да не ги нося на вън.

plamka
04-05-2008, 17:54
emi nosq si vsichki drehi deto si imam prosto nqkoi poveche shtoto sa mi po - lubimi ot drugi... ili pak nqkoi po -rqdko naprimer kogato mi e naduto koremcheto izbqgvam po - tesnite bluzki... i taka inache vsichko si nosq

GaBiIi__
04-05-2008, 18:00
Драги съфорумници, поради грешно схващане на моето мнение трябва да напиша това: Нямам за цел да кажа колко яки и много на брой дрехи имам в форум, в който по принцип мога да казвам каквото си искам(ако това беше целта нямаше да е във форум). И да опитвам се да ги нося щото просто ме свива сърцято като се сетя, че за тия парцали съм дала пари и не ги нося. И още повече, че повечето от тия пари са от родителите ми :oops: ami macka opitai se da gi sa4etae6 sas po speci6e4en aksesoar naprimer kolan gerdan ili ne6tu podobno :-)

sant
04-05-2008, 20:47
...

sexy_sladuranka___
04-06-2008, 13:17
Пробвай да им вдъхнеш живот с аксесоари , те са незаменим помощник на жената . Старата ти пола ще изглежда като нова с един колан , старата блузка ще изглежда страхотно с едно оригинално герданче :P

varnen4e
04-06-2008, 13:28
Е, то всеки има и неща които много много не носи- това е нормално... ;)
И аз не съм изключение, обичам си дрехите, но напоследук ми се плаче, като трябва да си облека нещо, защото малко съм понапълняла и не всичко ми стои хубаво... но0о0о скоро и това ще се оправи.
:)

BebSiNKa
04-06-2008, 15:51
mnogo durja na oblekloto si i vseki den se preoblicham po nqkolko puti a dokato si izbera obleklo minavat 20 minuti

xhuxhu
04-06-2008, 16:01
amii to i az moite ima dosta koito ne nosq a ina4e darja na drexite dosta dokato si izbera kakvo 6te obleka ( ponqkoga tva stava ot predniq den daje :shock: 8-) 8-) ) taa minavat pone 30 40 min :( :D :D

+1

olive_oil
04-06-2008, 20:05
Драги съфорумници, поради грешно схващане на моето мнение трябва да напиша това: Нямам за цел да кажа колко яки и много на брой дрехи имам в форум, в който по принцип мога да казвам каквото си искам(ако това беше целта нямаше да е във форум). И да опитвам се да ги нося щото просто ме свива сърцято като се сетя, че за тия парцали съм дала пари и не ги нося. И още повече, че повечето от тия пари са от родителите ми :oops:
добре миличка сори, че те нападнах ;)

Baby_b
04-07-2008, 14:01
А сега да ви питам от къде мога да си купя платове за дрехи. Искам да си зи ушия при шивач, а в тея магазини за платове има само пердета и покривки. Някакви др идеи?

GossipGirl89
04-07-2008, 14:07
И аз съм горе-долу по същият начин - вчера си подреждах скрина и на един куп бях оставила дрехите,които не нося,супер много бяха и тъпото е,че повечето са нови-1-2 пъти да съм ги облякла. Иначе си имам 3-4 комбинации,които си сменям и общо взето само тях си нося.

GaBiIi__
04-07-2008, 18:36
А сега да ви питам от къде мога да си купя платове за дрехи. Искам да си зи ушия при шивач, а в тея магазини за платове има само пердета и покривки. Някакви др идеи? ot kade si :) :)

Madness
04-08-2008, 07:00
Зависи.Някой път избирам,подбирам...Все си мисля,че мога що годе да си съчетавам дрехите(то пък едно съчетаванеее)...
Иначе има и дрлуг момент...първото попаднало и така...

DisciplineAndOrder
04-08-2008, 07:55
Зависи.Някой път избирам,подбирам...Все си мисля,че мога що годе да си съчетавам дрехите(то пък едно съчетаванеее)...
Иначе има и дрлуг момент...първото попаднало и така...

да,зависи от настроението ми :D

Jaffs
04-08-2008, 08:21
Всъщност наистина доста държа на дрехите си и гледам да нося по-голямата част от тях. Но признавам си, че имам и неща, които си стоят с етикета и не съм ги пипнала.
Зависи изцяло от повода и настроението какво ще облека. Понякога се преобличам по 5-6 пъти докато си харесам нещо.

F4e_stz
04-08-2008, 19:15
emi nz kakvo da ti kaja i moq garderob preliva a az nosa edva 40 % ot tqh... :)