PDA

View Full Version : kvo da napraaa ??



amadeus
04-04-2008, 19:50
emi veche nz za koi put, no dosta chesto se sluchva taka che se sblijavam s nqkoe momiche, no se poluchava taka, che i stavam nqkakuv mnogo dobur fr i kakto se doseshtate...ne moje da stane nishto poveche.Ima li reshenie na vuprosa, smisul da napravq taka che nqkoe momiche da spre da me chuvstva samo kato mnogo dobur fr?

5StaR
04-04-2008, 19:51
Едит: Така е по-добре :) . Еми ако си харесаш някоя прекарвай повече време с нея и тн и тн докато тя си мисли за теб постоянно и ако усетиш нещо ще се получи, абе нз от самосебеси става :)

soulja_girl4e
04-04-2008, 20:04
dryj se po-predyzvikatelno... po-tainstveno... po-nedostypno! nie tova obi4ame :-D pokaji 4e ti si MYJYT, a ne si edna ot neinite priqtelki !(osven ako ne si s levi naklonnosti)

dar4enceto92
04-04-2008, 20:11
Аз пък имам един много добър приятел, когото всъщност харесвам, направо съм си влюбема в него, обаче той не знае, правя няк'ви опити да му намекна нещо, обаче той все на шега го приема, пък ти според мен, като си падаш по това момиче дет сте приятели започни да прекарваш повече и повече време с нея и наистина се дръж мъжки, в смисъл, не ходи с нея по магазините, а я заведи някъде, където тя супер много ще се изкефи.

amadeus
04-04-2008, 20:33
emi ne ne sum s levi naklonnosti :D Ne kazvam che vinagi se poluchava taka s priqtelstvoto, no mi se sluchva chesto i ne zashtoto se durja "po jenski".Naprotiv...no nz, prosto kak moga da promenq tova che v dosta sluchai jenite me priemat kato golqm fr?Inache 10x za komentarite do momenta :)

VinDiesel
04-04-2008, 20:42
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)

Sladinka_f
04-05-2008, 10:25
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)




Точно!!!

prettyIdeath
04-05-2008, 10:55
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)




Точно!!!
+1

alex_devv
04-05-2008, 12:51
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)




Точно!!!
+1

не е зле да ги послушаш кво ти казват 8)

Wapper
04-05-2008, 13:27
Виж сега то винаги така започва с момичетата... Почват да те мислят само за приятел и така нататък и идва един момент в който осъзнават,че постоянно мислят за теб и осъзнават,че всъшност приятелството не им стига,така че .... бъди по-темпераментен и не давай толкова зор и всичко ще се получи....Ако не стане до 1 седмица не се отчайвай... 1 месец се правих на не знам кво заради едно момиче,така,че .... chill :)

BlueFace
04-05-2008, 13:41
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)
А така !И и признавай чувствата си преди да сте се сближили толкова много!! :)

FuCk.YoUr.RuLeS
04-05-2008, 15:09
Прекалено много се забавяш със свалянето и минаваш в групата на приятелите :) по-бързо я сваляй :)
Послушай го 8)

yuyuto
04-05-2008, 15:24
Ами четох некъде, не помня вече и къде, че при момчетата разликата между най-добър приятел и нещо повече било само едно стъпало, докъто при момичетата цяло стълбище... И че момичетата от самото начало несъзнателно си разпределяли кои да им са приятели и кои нещо повече... И още, че веднъж попаднеш ли в редичката на приятелчетата, трудно преминаваш към другата редичка... Офф май беше в Cosmopolitan, нз... Казваше се, че и момичетата държели много повече на такивата определения, за разлика от момчетата... Оф не знам колко е вярно, сам си прецени... :(

_BoSSy_
04-05-2008, 15:30
Пробваи с повече флирт :)

iveto__91
04-05-2008, 15:57
emi veche nz za koi put, no dosta chesto se sluchva taka che se sblijavam s nqkoe momiche, no se poluchava taka, che i stavam nqkakuv mnogo dobur fr i kakto se doseshtate...ne moje da stane nishto poveche.Ima li reshenie na vuprosa, smisul da napravq taka che nqkoe momiche da spre da me chuvstva samo kato mnogo dobur fr?
mi vij sega kato momi4e ti kazvam,4e sbliji6 li se s nqkoq,stanete li dobri fr,tazi nqkoq vse o4akva dori i suvsem malko da stane ne6o pove4e.i sledva6iq put kato si nameri6 nqkoq fr,opitai se da izlezne ne6y pove4e.mislq 4e 6e stane.momi4etata go o4akvat.pove4eto ot tqh si mislqt 4e se minava purvo prez priqtelstvo ako me razbira6.
ina4e budi sebe si,estestven,pravi tova koeto ti se iska i ne misli za drygite.budi gotin,razli4en.tova tursim nie v edno mom4eeee....AIDE YSPEHH :grin:

GameMaster
04-05-2008, 16:08
Abe i da ima priqtelstvo mejdu momiche i momche nqma da e za dylgo :? V smisal kakto predlojiha po-gore deistvai po-burzo...Ili ddz s vremeto shte se nauchish ne znam kakvo da te posavetvam...

vilinanova
04-06-2008, 13:28
Az pak mislq,4e trqbva da q celune6!!!! :-) Ne6to romanti4no 6te q raztopi i 6te te vidi v dr svetlina!Az taka bih iskala! :razz:

S_L_A_D_U_R_K_A
04-06-2008, 13:32
Ами четох некъде, не помня вече и къде, че при момчетата разликата между най-добър приятел и нещо повече било само едно стъпало, докъто при момичетата цяло стълбище... И че момичетата от самото начало несъзнателно си разпределяли кои да им са приятели и кои нещо повече... И още, че веднъж попаднеш ли в редичката на приятелчетата, трудно преминаваш към другата редичка... Офф май беше в Cosmopolitan, нз... Казваше се, че и момичетата държели много повече на такивата определения, за разлика от момчетата... Оф не знам колко е вярно, сам си прецени... :(
Да, съгласна съм!

soulja_girl4e
04-06-2008, 13:38
Az pak mislq,4e trqbva da q celune6!!!! :-) Ne6to romanti4no 6te q raztopi i 6te te vidi v dr svetlina!Az taka bih iskala! :razz:
ako nai-dobriqt mi fr me celune takyv 6te mu za6levaaaaaaa! leleeee :-) :o :shock: :razz:

tweeetyreni
04-06-2008, 16:45
kato q haresash v nachaloto i kazvash ako imash nqkakvi chuvstav kym bez da se stiga do tova da te ima za priqtel;