PDA

View Full Version : Хора хора хораааааааааааа



nevata_moskau
04-04-2008, 20:03
Моля ви, помогнете ми!Чувствам, че не издържам..........
Мисля само за самоубийство.....Имам адски много проблеми в нас и в даскалото......... Има ли сред вас подобни случай? Моля ви, не ме съдете, а ми помогнете да се измъкна от всичко това! В момента слушам ЗВЕРСКИ МЕТЪЛ и това донякаде помага, но.......много съм отчаяна!
:smt100 :smt100 :smt100 8-[ :smt100 :smt100 :smt100 :smt022 :smt022 :smt022

izmislenata
04-04-2008, 20:17
И заради проблеми в училище ти минават подобни мисли? Категорично не си струва. Можеш да споделиш за какво става въпрос,тук има хора,които могат да те посъветват нещо адекватно. И не забравяй,времето минава,проблемите също,но живота ти е един,след време нещата ще ти изглеждат по друг начин. А сега можеш да ни кажеш какво те мъчи. Не се притеснявай,само можем да ти помогнем тук. :)
*А,сега забелязах,че става въпрос за проблеми и у дома. Спокойно,всеки ги има. И пак ти казвам,не се отчайвай за нищо на света! Най-важен(важна) си ти!

MakeMeLaugh
04-04-2008, 20:24
Не се прави на интересна ами се стегни ;)
Като пукнеш да не мислиш, че някой ще те оцени и ще станеш известна.. да да..

Тъпи емовци

Sintya
04-04-2008, 20:25
Всеки минава през тези периоди.. ужасни са.Само, че трябва да издържиш... това, че си си пуснала музика е добре, защото ще престанеш да мислиш за проблемите. Помисли за нещо друго, говори с приятели, забавлявай се... успех все пак :)

nevata_moskau
04-04-2008, 20:26
Благодаря ви, супер сте!Просто съм затънала в проблеми и не мога повече... Aдски сложна и скапана история е, но благодаря че ми отговорихте!

sexa_na_kompleksa
04-05-2008, 07:06
Като си слагаш депресарки картинки по профила и си мислиш за самоубийство, проблемите ти няма да се решат. Каквото и да се случи, ще се оправи! Само смъртта е непоправима ...

mort
04-05-2008, 08:43
Абе вие не сте наред :D На бас,че си някое гримирано хилаво емо,което вижда само лошата страна на всяка ситуация :lol:
Я вземи да се стегнеш бе !!! Стига лиготии да не сме в 18 век ?! Не е нужно и да слушаш грухтящия и гаден деад метъл.Просто си дай сметка,че си родена с някаква съдба и животът ти е даден,за да го живееш.По света има МИЛИОНИ деца,които са болни от неизлечими болести и милеят за някакъв живот и надежда,но знаят,че им остават най-много 5 години.А ти си здрава и читава,а искаш да си отнемеш живота.Половината преуспели личностти са тръгнали от нищото,а сега са номер едно,така че давай само напред и забрави за всички Емо теории,защото са пълна фъшкия.
Игнор олигофрените в даскало и си учи.На проблемите в къщи сама трябва да намериш решение,защото все пак семейството си е твое.

Хайде успех и не се предавай :o Животът е,за да се живее и винаги има моменти в,които не е розов.И нали знаеш - след всяка война идва мир.Всичко ще се нареди стига да искаш :)

shmurkam
04-05-2008, 10:14
Моля ви, помогнете ми!Чувствам, че не издържам..........
Мисля само за самоубийство.....Имам адски много проблеми в нас и в даскалото......... Има ли сред вас подобни случай? Моля ви, не ме съдете, а ми помогнете да се измъкна от всичко това! В момента слушам ЗВЕРСКИ МЕТЪЛ и това донякаде помага, но.......много съм отчаяна!
:smt100 :smt100 :smt100 8-[ :smt100 :smt100 :smt100 :smt022 :smt022 :smt022
Да не е дошъл краят на света? Да? Еми трепи се...Аз не съм Феята Кръстница.

vamp
04-05-2008, 11:05
Не се прави на интересна ами се стегни ;)
Като пукнеш да не мислиш, че някой ще те оцени и ще станеш известна.. да да..

Тъпи емовци

Абе даже ще я забравят или ще се кефят,няма смисъл от самоубиване.И тоя метъл много сдухва,как може да го слушате не ви разбирам...Емовци и металчета...

LovePoisoned
04-05-2008, 11:47
Разбирам, че всички вие сте здрави психически и сте подминали "трудния" период почти безболезнено, но малко хора й дадоха адекватен отговор...

Смъртта нищо не решава. Само ще направиш добро на враговете си. Това ли искаш? Или искаш да им отмъстиш и да ги накараш да се разкаят? Помисли внимателно и реши за себе си дали самоубийството оправя нещата. Не, нали?

Навярно си имала някакво количество хубави моменти в живота, каращи те да "летиш" и да възхваляваш живота си.. Мисли за тези моменти.

Бъдещето е по-добро от всяко минало... само се успокой и не се давай на лошите емоции. :grin:

Метълът не епроблемът... Да не тръгнеш да слушаш чалга само. :lol: При някои е така: един път им се слуша метъл, друг път хаус, дръм енд бейс... според настроението.

nevata_moskau
04-05-2008, 11:53
Евала,хора!Велики сте,благодаря за подкрепата,но...нз,ще видим как ще продължи живота ми занапред...надявам се да изляза от кризата....но вси4ки вие сте върха!Дадохте ми да разбера,4е не бива да го правя...ДНЕС искам да живея заради вас!За утре не знам,но днес вие ме накарахте да се замисля! :smt007

EJI4eTy
04-05-2008, 15:22
вземи си един топъл душ - легни си и си забрави всичките проблеми :grin: при мен винаги минава

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-05-2008, 15:22
Shte doidat i po - dobri dni.. Mnogo hora tochno v tezi godini izpadat v depresia i preminavat prez trudni periodi, no tova e ot vuzrastta i se preodolqva. Sled vreme shte razberesh:) Sigurna sum, che imash mn prichini da giveesh i problemite vkushti shte se reshat, vseki ima .. Misli za neshto, koeto te pravi shtastliva ili si postavi nqkoq cel za v budeshte, neshtata moge mn da se promenqt, stiga da mislish pologitelno, gore glavata, vsichko shte premine. :)

Magichkaa_
04-05-2008, 16:27
Еми като се самоубиеш ,какво ще постигнеш :shock: ?нЯМА ДА СЕ ОПРАВЯТ НЕЩАТА!Опитвай да си решаваш проблемите по-други начини :)

daisybaby
04-05-2008, 20:02
Еми като се самоубиеш ,какво ще постигнеш :shock: ?нЯМА ДА СЕ ОПРАВЯТ НЕЩАТА!Опитвай да си решаваш проблемите по-други начини :)
+1 ;)

ThunderGoddess
04-05-2008, 20:14
Колкото и да е скапана и объркана историята, винаги има изход, дарлинг. Бягането от проблемите не е разрешаването им. Представяш ли се да се самоубиеш и после от ада да те бъзикат, че всичко е можело да се оправи само с няколко добре обмислени хода? Не бягай, а се срещни лице в лице с проблемите си и ги решавай, не се страхувай! Лека-полека всичко ще се оправи. Повтаряй си всеки ден по хиляди пъти, ако трябва, че днес си по-добре от утре, докато не го повярваш. ДЕЙСТВА! Казвам ти го от личен опит. Вярата и положителното мислене правят направо чудеса, използвай ги!