PDA

View Full Version : Как да я заговоря/зарибя...



shtilqn
04-05-2008, 01:50
Ей хора мн сам зле,немога да заговоря едно момиче кат хората...само има "ко ста,как си" и блокирвам.Немога да се сетя за нищо интересно какво да ги питам или да им приказвам.Дори и познати момичета пак немога да отворя тема за разговор :( :( Който може да помогне с някои савет или идея ще сам му много благодарен :-k

Ou7taControL
04-05-2008, 02:07
тоолкова много неща можеш да и кажеш.. питай я как и е минал деня, кажи и някой комплимент и така... охх незнам как да те посъветвам, защото незнам как стоят нещата.. ама не се срамувай а действаййй :)

s075010
04-05-2008, 02:36
Абе братле знае6 ли аз е мога да разбера срам ли те е или не знае6 да говори6 ас поне до сега не съм сре6тал 4овек които да не може да говори . Пък и ти си мом4е ве пи4 я се стегни и им говори кото ти доиде на ума само да става заребявката 4атка6 ли ???

iveto__91
04-05-2008, 07:49
mii zagovarq6 kfo tolkova.ako e ot tvoito daskalo pitai q ne6y koi 4as ima6 tfa onova i taka 6e zavurjete razgovor.ne trqq da ti li4i 4e te e sram 6oto tfa otbluskva momi4etata.drug se estestveno i ne6ata 6e stanat ot samosebe si.momi4etata obi4at da se durjat svobodno s tqh taka 4ee YSPEHH :grin:

S_L_A_D_U_R_K_A
04-05-2008, 08:50
Има много теми, как да я заговориш поразрови се и ще намериш 8)

Sladinka_f
04-05-2008, 10:10
Това,че срамежливите момчета отблъскват момичетата не е изцяло вярно.Да,наистина,ако е наистина много срамежлив и не може да каже една дума е много кофти и ни кара нас момичетата да се чувстваме некомрофтно и едвали не да си мислиме,че ние трябва да действаме в случая,но понякога срамежливите момченца са много сладички.Това е мое лично мнение естествено.А по темата:ми просто като я срещнеш и кажи здравей,как я караш,има ли купони,може да пуснеш някоя шега,комплимент.Може преди това да проучиш от какво се интересува и точно за това да я заговориш,когато я срещнеш.Тя ще бъде очарована,че и ти също спореляш интересите и...лесно е,просто не се срамувай :mrgreen: успех!!!

shtilqn
04-05-2008, 14:59
Благодаря на всички за съветите :-) дано се получи :)

fashion_boy
04-06-2008, 22:07
мИ браТлЕ...Не ВяРвАМ Да си ЧаК тоЛкова зЛе....СичКо с вРеМеТо си ...маЛко по МаЛко....сАМочЕ Не ТрЯбвА да си Чакаш Да Му ДОидЕ вРеМеТо аМи ОбщУваИ поВеЧе С МОМИЧЕТА !!! дА ти каЖа Мен поВЕчЕ ме кеФи да си обЩуВам С тЯх и дА ходЯ на зАКусКа с ТЯх ....Абе СуПеР е ...каТо СвиКнеШ щЕ СЕ побЪркАш....оТ кеФ Разбира Се ...мИ к'Во ДруГУу....мИ взЕми НапрАии нЕщИ пО сЕбЕ си няКвА ноВА ПричЕсКА ДрЕшкАа..неЩо тАковА дА си ВдиГнЕШ САМуЧусТвИеТо ....и ЕднО сЪвЕтчЕ...Ако НяМАш НаСтроЕние ВъобЩе не се ПроБваи Да ЗаГовАрЯш иЛи нЕЩо От СорТа...НякоЕ МомиЧе и тАКа... УсПех оТ меНее

Alabalaportokala
04-07-2008, 01:07
Не е задължително да говориш нещо кой знае какво. В женския мозък думичките последователност и логика не съществуват. Релакс, колкото повече го мислиш толкова по зле. Отпусни се и както кажа младежа по нагоре вдигни самочувствието си. Ти се срамуваш защото едва ли не не очакваш момиче да те заговори и когато се случва рядко ти сдухваш. Толкова ли не можеш да говориш със съученичките си. Не ги ли чувстваш близки ?

danakis
04-07-2008, 05:39
Xax bace kvo ti puka ve q se stegni:) sram te e nz kvo da kaje6 dea tiq momi4et prosti nema te izedat. Kazva6 im oy macko ae te vodim dom da te na6i6im na kola i gotooo xaxa

slun4ice_90
04-07-2008, 06:03
Xax bace kvo ti puka ve q se stegni:) sram te e nz kvo da kaje6 dea tiq momi4et prosti nema te izedat. Kazva6 im oy macko ae te vodim dom da te na6i6im na kola i gotooo xaxa :razz: :-D hahah slu6ai go. :lol:

_|_LolipOp_|_
04-07-2008, 09:20
Pi4 po4va6 s ob6ti prikazki malko po malko i nemoje da nestane.... samo netrqaaa da se spi4a6 i da se pritesnqva6 poradi prostata pri4ina, 4e NQMA ZA6TO !!!! :smt023 :smt117 :D

BlueCat
04-07-2008, 11:08
мИ браТлЕ...Не ВяРвАМ Да си ЧаК тоЛкова зЛе....СичКо с вРеМеТо си ...маЛко по МаЛко....сАМочЕ Не ТрЯбвА да си Чакаш Да Му ДОидЕ вРеМеТо аМи ОбщУваИ поВеЧе С МОМИЧЕТА !!! дА ти каЖа Мен поВЕчЕ ме кеФи да си обЩуВам С тЯх и дА ходЯ на зАКусКа с ТЯх ....Абе СуПеР е ...каТо СвиКнеШ щЕ СЕ побЪркАш....оТ кеФ Разбира Се ...мИ к'Во ДруГУу....мИ взЕми НапрАии нЕщИ пО сЕбЕ си няКвА ноВА ПричЕсКА ДрЕшкАа..неЩо тАковА дА си ВдиГнЕШ САМуЧусТвИеТо ....и ЕднО сЪвЕтчЕ...Ако НяМАш НаСтроЕние ВъобЩе не се ПроБваи Да ЗаГовАрЯш иЛи нЕЩо От СорТа...НякоЕ МомиЧе и тАКа... УсПех оТ меНее
:lol: :lol: Колко време ти отне да го напишеш с малки и големи букви? А знаеш ли колко време ни отнема да го прочетем?

А по темата - ами зависи от ситуацията. Като се сетиш нещо за което да я питаш веднага действаш, казваш мнение по няква тема... Както казаха по-горе питаш я как е минал денят й и така...Успех :)

etnies
04-07-2008, 12:15
Ей хора мн сам зле,немога да заговоря едно момиче кат хората...само има "ко ста,как си" и блокирвам.Немога да се сетя за нищо интересно какво да ги питам или да им приказвам.Дори и познати момичета пак немога да отворя тема за разговор :( :( Който може да помогне с някои савет или идея ще сам му много благодарен :-k

Еми приеми простата истина,че си глупав, са кво има и тъпи... 8)

alex_devv
04-07-2008, 21:47
тва да ти нее куче... да му дадеш 1 парче салам и да го зарибиш да те обичка за цял живот, че ше му дадеш пак :?

5StaR
04-07-2008, 21:52
Чук + дълги пирони = win !