PDA

View Full Version : С болка за България



tvoqta__me4ta
04-05-2008, 08:01
http://vbox7.com/play:3bcba102

Izvinqvam se ako se povtarqm tozi link go slojih v edna tema za momi4e koeto e re6ilo da hodi s tur4in...ne sum rasistka no mislq 4e tova koeto ni nalagat e istinski teror...izgledaite go i si kajete mnenieto ne trqbva li da ima pove4e mladejki klubove(4uvala sum 4e ima na ATAKA)izvinqvam se ako sum vi oteg4ila no li4no az se rasplakah kato go gledah :-k :cry:

7 точка от правилата
moderated by Coki

ZuCkI
04-05-2008, 08:37
народа е прекалено толерантен време е за нови възстания :o

izka
04-05-2008, 08:50
Kogato sa izognili turcite prez 1986g ot BG ne6to promenilo li se e? Smenili sa im imenata daje i na horata, koito sa umreli sa im smenili imenata na plo4ite i na dokumentite i kvo ve4e se smqtali za bg? Eto sled tolkova godini polojenieto e o6te po-tragi4no.Ako ima pak takiva deystviq otnovo ni6to nqma da se promeni.Zaradi omrazata mejdu bg,turci i cigani se polu4ava taka.Ako q nqma6e omrazata, ako bqhme edinni moje bi nqma6e da se izt1kva tolkova tozi problem.Daje moje bi i izob6to nqma6e da go ima.No....to ve4e nz kakvo trqbva da se promeni ili kakvo e trqabvalo da stane za da se izbegne tozi problem.

tvoqta__me4ta
04-05-2008, 08:58
S vuztaniq ni6to nqma da se promeni tolkova mi e bolno 4e ciganite pravqt kakvoto si poiskat(obraha maika mi pobne 5 puti) kradat tok jici i kvoto si poiskat susedite sa mi cigani i pred bloka sa napravili kato buni6te(daje stariq boiler sa si go ostavili pred bloka ni) dokoga tazi ciganiq :-k

ZuCkI
04-05-2008, 09:01
виш к'во познавам и турци и цигани които наистина стават като хора и се разбирам с тях и тн. но това което се опитва да направи ДПС не е ли терор, надменноста и наглостта на останалите 98% от турците и циганите си е малко расизъм от тяхна старана не мислиш ли..
Имаше случаи в които само защото съм българин(без нищо др.) искаха да ме пребият банда мухльовци тва к'во е?....

ZuCkI
04-05-2008, 09:02
S vuztaniq ni6to nqma da se promeni tolkova mi e bolno 4e ciganite pravqt kakvoto si poiskat(obraha maika mi pobne 5 puti) kradat tok jici i kvoto si poiskat susedite sa mi cigani i pred bloka sa napravili kato buni6te(daje stariq boiler sa si go ostavili pred bloka ni) dokoga tazi ciganiq :-k
докато не надигнем глави и не кажем стига и започнем да отстояваме правата си :x

visok
04-05-2008, 10:06
Pomacite nito turci gi iskat nito bulgari. A ina4e turcite v Turciq sa mnogo pe4eni hora. primer istanbul.
sorry za latinicata

izka
04-05-2008, 10:23
...

ZuCkI
04-05-2008, 10:26
Turcite v Turciq sa pe4eni.A turcite v Bg ....nali vse sme turciwe 4ovek.Zna4i,ako otida v Turciq 6i stana pe4ena , taka li? 4oveka si e 4ovek k1deto i da e kak1vto i da e spored mene.
и пак не разбра к'во ти говорят хората (на колко си? Да си обясня що не чаткаш) :)

izka
04-05-2008, 10:27
ne

ZuCkI
04-05-2008, 18:09
мм да ясноо :-o тъй като едва ли още си се разровила в историята (твоята и на другите) политиката географията и тн. да оставим въпроса така :)
П.П. съжелявам че не писах по рано (веднага като писах поста и изязох)

tvoqta__me4ta
05-03-2008, 17:25
na 13

interesno kakvo li si vidqla na 13 godini :?

Water_lili
05-03-2008, 19:37
части от клипчето са взето от репортажа на скат..който има желание може да го изгледа целия http://video.google.ca/videoplay?docid=3586314619293278564&q=Novoto+Robstvo
А иначе мога само да кажа: Жалко за всички загинали за
Освобождението на бг. Дано тяхната смърт не се окаже ,че е била напразно...

ThunderGoddess
05-11-2008, 19:17
Аз съм от толерантните, хаха. Вижте, хора, каквото и да направите, вие не може да запазите чистотата на нашия народ. Дори това, което днес наричаме български народ, е резултат от смесването на три други народа. И със сигурност е имало хора като вас, които са гледали изпод око чуждите и не са ги харесвали. Но хората са се обединили, направили сме една нация ... като си помисля - доста сполучлива нация - която е съчетавала добрите черти на всички останали. Проблема може да се реши с компромиси от двете страни. Тези хора са тук, това е факт, мда и са хора, мамка му! Ходи с турчин. И кво? Какво значение има? Имам предвид, ако момчето е пробългарски настроено, с добра ценностна система, зачитащ правата на хората в тая държава, къде е проблема? Виновен ли е, че е роден турчин? Бъларският народ е много толерантен - да така е и ако насреща имаше хора, които да се възползват от тази толерантност без да ни се качват на главите, щеше да бъде чудесно. Ама няма :( Това е тъжното в цялата тази история. Което не означава, че трябва да изолираме индивидите, които искат да се развиват и да работят за доброто на тази държава - независимо от какъв етнос са.