PDA

View Full Version : ЗА МОМИЧЕТА-ПЪРВИТЕ КОЛКО ПЪТИ ВИ БОЛЯ



foreverr
04-05-2008, 08:49
Момичета след като се отворихте колко още пъти ви боля и не изпитвахте кеф?Не съм го правила още, но си питам за информация :)

hottie
04-05-2008, 08:51
Боля ме само първият път, удоволстяие изпитвах всеки път но оргазъм чак след около година. Само да поясня, че парньорът ми не беше от най-добрите в леглото :?

pampers
04-05-2008, 08:54
ми аз и 3-4 път също изпитвах болка е не както първия път но имаше лека болка :?

Kanela
04-05-2008, 09:03
Никога не ме е боляло много.Дори първият ми път имаше повече удоволствие,отколкото болка.И все пак имаше лека болка до 3-4 път.Но всъщност като се замисля,дори и днес отначало ме боли малко...шантава работа

Barbie
04-05-2008, 09:13
Боля ме само първите минути на първия път. След това не мога да кажа, че изпитвах удоволствието, което изпитвам в момента от секса...но беше приятно. Следващите няколко пъти изпитвах лека болка в началото...но то и до днес понякога ми се случва при първото проникване да усетя болка. Затова пък после е прекрасно. :)

aanitogb
04-05-2008, 09:43
Момичета след като се отворихте колко още пъти ви боля и не изпитвахте кеф?Не съм го правила още, но си питам за информация :)
Kato ti doide vreme da go pravi6 nemisli za tova dali 6te ima bolka ,val6te nego misli ,a se opitai dase otpysne6 i dase naslajdava6 na parviq si pat.

sex_igra4ka
04-05-2008, 09:47
Ами мен първият път ме боля наистина,но поносимо.Е,все пак прекъснах работата по средата ,защото не сметнах за нужно да търпя нещо,щом не е приятно.Е,нормално е да боли,но не е нормално да го траеш дълго според мен.

След това следващите ми пъти бяха с един мн готин пич-само секс-мн добре ми подейства-открехна ме определено към секса - пози,свирки,лизане,оргазъм. ..С него не помня да ме е боляло,ама то и желанието винаги беше огромно.

А като цяло и сега понякога ме боли,но това е обикновено като свърша и продължим-мн се свива и става тесничко и го усещам с всеки милиметър,но неприятно.Или когато го правя за накой пореден път един след друг също ме заболява.

aanitogb
04-05-2008, 09:58
Ами мен първият път ме боля наистина,но поносимо.Е,все пак прекъснах работата по средата ,защото не сметнах за нужно да търпя нещо,щом не е приятно.Е,нормално е да боли,но не е нормално да го траеш дълго според мен.

След това следващите ми пъти бяха с един мн готин пич-само секс-мн добре ми подейства-открехна ме определено към секса - пози,свирки,лизане,оргазъм. ..С него не помня да ме е боляло,ама то и желанието винаги беше огромно.

А като цяло и сега понякога ме боли,но това е обикновено като свърша и продължим-мн се свива и става тесничко и го усещам с всеки милиметър,но неприятно.Или когато го правя за накой пореден път един след друг също ме заболява.
Stigaste pla6ili momi4eto ne vsi4ki gi boli parviq pat, men neme bole6e i nee kazano ,4e i neq 6te q boli.

sex_igra4ka
04-05-2008, 10:01
Stigaste pla6ili momi4eto ne vsi4ki gi boli parviq ,pat men neme bole6e i nee kazano ,4e i neq 6te q boli.
Абе кой плаши-тя пита,всеки си решава дали и как да отговори-аз лично не лъжа-тъпо е.(По-смел трябва да си ,за да казваш винаги истината,но това е др тема)

Та ти пък кво я успокояваш-ами ако си помисли че е нищо и никакво,а пък я заболи-няма да е подготвена и ше си каже-еба си тези във форума само се правят!

Айде без забележки от този род (тоест глупави)

comics
04-05-2008, 10:20
Stigaste pla6ili momi4eto ne vsi4ki gi boli parviq ,pat men neme bole6e i nee kazano ,4e i neq 6te q boli.
Абе кой плаши-тя пита,всеки си решава дали и как да отговори-аз лично не лъжа-тъпо е.(По-смел трябва да си ,за да казваш винаги истината,но това е др тема)

Та ти пък кво я успокояваш-ами ако си помисли че е нищо и никакво,а пък я заболи-няма да е подготвена и ше си каже-еба си тези във форума само се правят!

Айде без забележки от този род (тоест глупави)
ами ти от нея какво 0чакваш ? :D :D :D :D

ELFIQ
04-05-2008, 10:21
Боля ме само първият път, удоволстяие изпитвах всеки път но оргазъм чак след около година. Само да поясня, че парньорът ми не беше от най-добрите в леглото :?

i az taka samo parviq pat a za orgazmite polu4avala sam no mn slabi v na4aloto sega ve4e e drugo :oops: :grin: :grin: :-)

sex_igra4ka
04-05-2008, 10:29
Боля ме само първият път, удоволстяие изпитвах всеки път но оргазъм чак след около година. Само да поясня, че парньорът ми не беше от най-добрите в леглото :?

i az taka samo parviq pat a za orgazmite polu4avala sam no mn slabi v na4aloto sega ve4e e drugo :oops: :grin: :grin: :-)

Аз значи да се похваля,че вторият път свърших и бях възхитена!беше като самозадоволяването,но с по -особено усещане във вагинален аспект.Дотогава бях само клиторна ръчна стимулация правила.

С времето се усъвършенствах и в маструбацията,и в сексуалното удоволствие.Времето е много важен фактор във ВСИЧКО.

CenCe
04-05-2008, 11:02
Боля ме само пъприте минути на първия път. След това не мога да кажа, че изпитвах удоволствието, което изпитвам в момента от секса...но беше приятно. Следващите няколко пъти изпитвах лека болака в началото...но то и до днес понякога ми се случва при първото проникване да усетя болка. Затова пък после е прекрасно. :)
:)

gavro64eto
04-05-2008, 14:54
emi parvite 3-4 pati me bole6e ne 4ak kato parviq pat no pak ima6e bolka

Undying
04-05-2008, 15:11
И при мен първите 3-4 пъти си ме болеше...

bebeto_91
04-05-2008, 15:21
Amii.men samo purviqt put me bolq no malko :-P

Glezanka
04-05-2008, 15:50
Първите 3-4,максимум 5 пъти ... не помня с точност :)

VerryBerry
04-05-2008, 18:00
Ами мен ме боля само първия път,а сега само в началото,но много слабо

Vip_Kuchka
04-05-2008, 18:07
ne me e bolqlo nito purviq put nito sled tfa boli me samo ako ne sum dostatu4no vlajna i to samo dokatopronikne 1viq put ina4e udovolsfie izpitah 4ak sled 6 7 put :?

AnNiE
04-05-2008, 20:47
Амии мен ме боля сигурно до към 10-тия път по простата причина,че не бях достатъчно възбудена :( иначе сега не ме боли изобщо :-D

foreverr
04-05-2008, 20:57
aanitogb мерси за успокоението и все пак мен не можете ниой да ме изплаши като ми каже, че боли-просот съм си малко мъжко момчиче като характер и не ме е страх - просто не съм лигла :grin:

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 21:05
Първите 3 пъти ... :)

Barbie
04-05-2008, 21:07
aanitogb мерси за успокоението и все пак мен не можете ниой да ме изплаши като ми каже, че боли-просот съм си малко мъжко момчиче като характер и не ме е страх - просто не съм лигла :grin:

Прагът на болката е различен при различните хора. Лигла или не - става въпрос за това как реагира тялото ти на болка. Естествено, психическата нагласа също помага. :)

jotitu
04-05-2008, 21:09
men vinagi me boli v na4aloto osven ako predi tva ne e imalo oralna stimulaciq :P togava ne boli :P prosto dokato se vyzbudq dostaty4no e malko po tesni4ko :D

freedom
04-05-2008, 22:38
Боля ме само първите минути на първия път. След това не мога да кажа, че изпитвах удоволствието, което изпитвам в момента от секса...но беше приятно. Следващите няколко пъти изпитвах лека болка в началото...но то и до днес понякога ми се случва при първото проникване да усетя болка. Затова пък после е прекрасно. :)

Treselle
04-08-2008, 17:22
mmmm men si me bolq parvite okolo 10 pati, ama ne sam 4uvala za drug s tolkova ma4itelni izjivqvanie :)
i sega me zabolqva ponqkoga, no sam 4uvala 4e e normalno.
a i spored mom4etata s koito sam spala sam po tqsno ot drugite momi4eta i veroqtno tova e pri4inata da me boli i estestveno mom4eto da svar6va barzo :)

SilverAngel
04-08-2008, 17:24
Не ме е боляло и 1 път...

betyrk
04-08-2008, 17:56
Хихи при мен само първите 2-3 мин ме боля после си беше супер :grin:

CfEtii
04-08-2008, 18:23
Първите 2-3 пъти ме боля.Сега понякога също чувствам болка,но мн малка.

TopTa
04-08-2008, 19:54
nikoi nikogo nepla6i! po-dobre koito pita da znae i lo6oto i dobroto za da e podgotvena psihi4no i za dvete!
men ne me bolq purvia put no mi be6e nepriatno, kakto i sledva6tite 3-4 puti, s vremeto tova 4ustvo is4ezva. :)