PDA

View Full Version : Какво ще стане?



krisi_pisi
04-05-2008, 10:24
Nqkolko priqtelki mi polzvaha budrata i gybichkata i vyprosyt mi e dali moje da polucha nqkoq kojna bolest ako q polzvam?

Abigoria
04-05-2008, 10:25
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?

krisi_pisi
04-05-2008, 10:30
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?

Prosto pitah :?

ell_ownz
04-05-2008, 10:53
ako te imat akne ili bolest, malko veroqtno no moje da prihvanesh neshto malko kato vazpalenie, sarbej ili papki,ama samo ako si mn 4ustvitelna, a poprincip ne e tolkova opasno, no po dobre grimovete da si gi polzvash samo ti...edna fr polzva spiralata na edna dr neina sao4eni4ka i hvana mn gadna o4na bolest-koneoktivit [mai taka se pishe] :?

MakeMeLaugh
04-05-2008, 11:04
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?
А ти се образовай!

ДА, МОЖЕ! Може дори и от хавлията за бърсане на лице да се пренесе нещо...
Само, ако някой от тях има кожен проблем.

Abigoria
04-05-2008, 11:19
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?
А ти се образовай!

ДА, МОЖЕ! Може дори и от хавлията за бърсане на лице да се пренесе нещо...
Само, ако някой от тях има кожен проблем.
Ъм, логично е ако приятелките ти имат кожни проблеми да не им даваш пудрата си... :x Мъничко акъл трябва... :?

trittico
04-05-2008, 11:34
ами за това не знам, ама една съученичка каза да не се мажа с чужд гланц, защото може да ми ампутират крака......прави си изводите :lol:

s1NNer
04-05-2008, 11:39
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?
А ти се образовай!

ДА, МОЖЕ! Може дори и от хавлията за бърсане на лице да се пренесе нещо...
Само, ако някой от тях има кожен проблем.
Ъм, логично е ако приятелките ти имат кожни проблеми да не им даваш пудрата си... :x Мъничко акъл трябва... :?

А представи си тя няма представа дали приятелката и има кожни проблеми ... ?! Май на тебе ти трябва акъл ...

s1NNer
04-05-2008, 11:41
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?
А ти се образовай!

ДА, МОЖЕ! Може дори и от хавлията за бърсане на лице да се пренесе нещо...
Само, ако някой от тях има кожен проблем.
Ъм, логично е ако приятелките ти имат кожни проблеми да не им даваш пудрата си... :x Мъничко акъл трябва... :?

А представи си тя няма представа дали приятелката и има кожни проблеми ... ?! Май на тебе ти трябва акъл ...

sound_mafia
04-05-2008, 12:11
Дам, ще хванеш краста, ще зеленясаш и ще си отглеждаш гъби по лицето... Земи порасни, а? :?
А ти се образовай!

ДА, МОЖЕ! Може дори и от хавлията за бърсане на лице да се пренесе нещо...
Само, ако някой от тях има кожен проблем.
Ъм, логично е ако приятелките ти имат кожни проблеми да не им даваш пудрата си... :x Мъничко акъл трябва... :?

А представи си тя няма представа дали приятелката и има кожни проблеми ... ?! Май на тебе ти трябва акъл ...Абе вий нещо ви става тя може би щом им ги е дала,а и са и фр значи нищо им няма а тя верно да земе малко да се образова.Аз казвам че ше зеленяса и к'во. :-P

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-05-2008, 15:38
Ee, spoko, macka, moge da polzvash i drugo tamponche, ako e problem ili da izmiesh purvoto sus sapun i voda, nishto nqma da mu stane :) I izburshi gornia sloi pudra i gotovo, ako tolkova se pritesnqvash, nishto nqma da hvanesh. :)

Jeuelle
04-05-2008, 15:47
Изпери си ги бе.
Аз , макар и да не давам на никой да ми ги ползва , си ги пера редовно.
И спиралата си мия , и апликаторите....всичко!!!!

alex.
04-05-2008, 16:18
Nemojesh da hvanesh nishto. spivx. svi4ko ei okej. neiama sie priteisnieavash :-D