PDA

View Full Version : Свирки - време



GetNasty
04-05-2008, 10:27
пфф.. баси ..чудя се колко време правите свирка на приятеля си , щото мене повече от 5 минути и ме заболява устата, имайки предвид, че комбинирам различните техники.. :-D

ZaRiBeN
04-05-2008, 10:30
доникъде не си със свирките още... :)

sex_igra4ka
04-05-2008, 10:32
Леко много теми станаха за свирките май...и мисля,че тази е малко безсмислена...но все пак от уважение ще отговоря - колкото време ми се иска за момента.Понякога само за загрявка,понякога за отгрявка,а понякпга до пълно изпразване.

elitututu
04-05-2008, 11:04
еми ако искаш да свърши -10-15мин 8)

lwsu
04-05-2008, 11:29
малко по малко ще свикнеш да правиш по повече време, но без зор нищо не се постига, налагай си и след скоро време ще издържаш и по час ако искаш наистина :-)

amatorium
04-05-2008, 12:10
5 minuti e kraino nedostatuchno. No postepenno shte usvoish umenieto. Ako go dokarvash do polovin edin chas si dobre.

hottie
04-05-2008, 12:14
Мен не ме боли никога устата, но обикновено моя свършва за около 5 минути при свирка- прекалено е възбуден,понякога 10 ако е изморен .

glezenata
04-05-2008, 12:21
i men ne me e bolqla ustata pravila sam i po min pravila sam i po 15-20 :-D

hahavteen
04-05-2008, 12:44
5 minuti e kraino nedostatuchno. No postepenno shte usvoish umenieto. Ako go dokarvash do polovin edin chas si dobre.

Да бе един час! И секс под час и половина не е секс нали? :? Ако не сте забелязали човек губи абсолютна представа за времето по време на секс и му се струва че действието трае доста повече...По принцип 15 минути са напълно достатъчни.Трябва и двамата да сте доста зле за да не може момчето да свърши за толкова време...(не говорим за единични случаи когато един от двамата е изморен и може да трябва повечко време)

hottie
04-05-2008, 12:49
5 minuti e kraino nedostatuchno. No postepenno shte usvoish umenieto. Ako go dokarvash do polovin edin chas si dobre.

Да бе един час! И секс под час и половина не е секс нали? :? Ако не сте забелязали човек губи абсолютна представа за времето по време на секс и му се струва че действието трае доста повече...По принцип 15 минути са напълно достатъчни.Трябва и двамата да сте доста зле за да не може момчето да свърши за толкова време...(не говорим за единични случаи когато един от двамата е изморен и може да трябва повечко време)


Съгласна съм - ако е прекалено дълго значи е ебати тъпата скучна свирка...

alex_devv
04-05-2008, 13:03
тренинг, тренинг :smt102

aanitogb
04-05-2008, 15:07
пфф.. баси ..чудя се колко време правите свирка на приятеля си , щото мене повече от 5 минути и ме заболява устата, имайки предвид, че комбинирам различните техники.. :-D
xaxax i men mee zablqvalo ystata :D ama biv6oto mi gadje nebe6e hi4 ot barzo srar6va6tite,imalo e sly4ai deto sigorno pove4e ot polyvin 4as sme si pravili samo frenska i to pove4eto az ne4e nemi be6e kef,no togava dosta me izmori :D s opita 6te stane6 po dobra i 6te go pravi6 pove4e,

aanitogb
04-05-2008, 15:09
5 minuti e kraino nedostatuchno. No postepenno shte usvoish umenieto. Ako go dokarvash do polovin edin chas si dobre.

Да бе един час! И секс под час и половина не е секс нали? :? Ако не сте забелязали човек губи абсолютна представа за времето по време на секс и му се струва че действието трае доста повече...По принцип 15 минути са напълно достатъчни.Трябва и двамата да сте доста зле за да не може момчето да свърши за толкова време...(не говорим за единични случаи когато един от двамата е изморен и може да трябва повечко време)


Съгласна съм - ако е прекалено дълго значи е ебати тъпата скучна свирка...
Ne vinagi zavisi ot momi4eto ima mom4eto, koito kakvoto i da pravi6 nemogad da svar6vat barzo.

bebeto_91
04-05-2008, 15:24
ami 10-15 min sa dostatu4ni pri men :grin: :P

Vip_Kuchka
04-05-2008, 17:59
duhala sum i 55 min i posle imah muskulna treska ... prosto mn trudno sfur6fa6e toq .. a sega na sega6noto mi gaje mu duham po 15 20 min oba4e mie kef i go pra s udovolsfie taka 4e moa i pove4e i ne me boli ustata.prosto ako prai6 edno i su6to dvijenie otest ako go lapa6 samo na gore na dolo bez dago izvajda6 ot vr na vr i da go gadeli4ka6 s ezi4e normalno da te zaboli 8)

ghostwisper
04-05-2008, 18:07
хахаха малеее..от 5 минс те боли устата,нз явно го правиш с адско нежелание!.. :?

pambalina
04-05-2008, 18:12
hmmm moq svur6va sravnitelno barzo,nikoga ne me e bolqla ustata ... toi e mnogo dovolen ot svirkite mi i se me buzika 4e sum hodila na u4ili6te za pravne na svirki hhahaha a i 4esto si pravime 69 toi me lije mene i az mu duham taka za 5 min i e eksplodiral ... vinagi gultam ...

FunnYboY
04-05-2008, 20:50
пфф.. баси ..чудя се колко време правите свирка на приятеля си , щото мене повече от 5 минути и ме заболява устата, имайки предвид, че комбинирам различните техники.. :-D

Предпочитам да ми правят поне 5-10мин :P

&ILoveU2
04-05-2008, 20:56
хахаха малеее..от 5 минс те боли устата,нз явно го правиш с адско нежелание!.. :?
Абе не е съвсем така. Може да и е неудобно. Или пък ако му е много голям и и е трудно да го налапа нормално да се поизмори. Аз съм се изморявала веднъж но то беше заради друго. Бяхме в кола, бях застанала отстрани и трябваше да се извия за да заема по-удобна позиция. Много гадно ми се схвана врата.

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 20:58
ами зависи имало е случаи по 5 мин. ,имало е и 30 мин. - свиква се .. :)

angel_girll
04-05-2008, 21:37
Единствено в началото .. когато навлизах в бранша ;) после малко ме болеше устата ама тогава му духах по 20-30 минути все пак още се учих :oops: . Иначе сега рекорда ми е от онзи ден за по малко от 10 минути му го надървих и го свърших..

krem4et0
04-08-2008, 14:10
5 minuti e kraino nedostatuchno. No postepenno shte usvoish umenieto. Ako go dokarvash do polovin edin chas si dobre.

Да бе един час! И секс под час и половина не е секс нали? :? Ако не сте забелязали човек губи абсолютна представа за времето по време на секс и му се струва че действието трае доста повече...По принцип 15 минути са напълно достатъчни.Трябва и двамата да сте доста зле за да не може момчето да свърши за толкова време...(не говорим за единични случаи когато един от двамата е изморен и може да трябва повечко време)


Съгласна съм - ако е прекалено дълго значи е ебати тъпата скучна свирка...

Е, недейте така де, момичета. Ако ще и 30 минути да му правя свирка, ако му е 2-ри път за деня няма да свърши. дори и да комбинираме секс, свирка и ръчна..пак няма да свърши за 30 минути. А иначе зависи какво искам да постигна. Ако е само да го възбудя мога и 1 час да откарам, защото го правя бавно, с много облизвае и малко засмуквене. Ако целя бърз оргазъм, то с устни местя кожата на пениса и свършва доста бързо. И все пак говорим за 1-вия път. Иначе е абсурд да свърши под 40-50 минути, при каквито и да е ласки.

sweet_dream13300
04-08-2008, 14:20
mn zavisi ot 4oveka moq e ot trudnite i 10 min-ne sa ni6to !!!!!!I mene 4esto me zabolqva ustata ama kato mu gldam fizonomiqta dokato mu duham i zabravqm 4e me boli :oops:

LiLBoY
04-08-2008, 15:29
predpo4itam da mi duhat 30 min otkolkoto da eba 15 :D:D