PDA

View Full Version : Първият път. Каква е вероятността от бременност



Ch0c0la73
04-05-2008, 11:37
taka napravihme go bez prezervativ tai kato beshe 1vi pat i nali si kazahme 4e ne e tolkoz nalojitelno..toi svarshi izvan mene oba4e se beshe pritesnil i mi kaza 4e ponqkoga moje bi malko izhvarlq i predi da e svarshil..nz priqtelkite mi kazaha 4e tvaa e po4ti nevazmojno..ve4e minaha 3 denaa taka 4e za vs e kasno no pitam dali da se pritesnqvam ili ne..tai kato ne e tolkoz lesno se pravi bebe ama se pak..ddz..a i da pitam koga zapo4va da se gadi i t.n ako si bremenna? ... molq vi se nedeite da pishete nqkvi gadni komentari ili 4e ima 25512154 taki temi..pls prosto mi otgovorete .. mersi predvaritelno

Т.7 от правилника!
swords1010

MakeMeLaugh
04-05-2008, 11:43
Не е невъзможно! Не мога да си обясня как момичетата си обясняват работи сами свързани с мъжката полова система. Всичко може.

А на твоя приятел му забий един шамар... след като се знае, че не е добър в тая работа със съдържането и т.н., що не ти е казал ами след като сие н аправи кефа е почнал да мисли...

О бебета не се правят чак толкова трудно, ако си в овулация. Изчисли, ако си в овулация и ако приятеля ти не е сигурен, може да се попретесниш малко..

Друг път с гума! След като момчето не е сигурно във възможностите си и не е опознал тялото си - слагайте гуми!!

Miroslav__
04-05-2008, 12:38
Offf za6to go prafi6 s mom4e koeto ne e opitno bez prezervativ??? :

Sintya
04-05-2008, 12:44
Направи си тест, мисля, че бяха до 7мия ден, но не съм мн сигурна...

hottie
04-05-2008, 12:48
да има вероятност да си бременна

swords1010
04-05-2008, 13:08
Колко глупава постъпка (не, няма да ти се карам)... Първи път, без презерватив. Чия беше идеята? Какво като е първи път? Каква всъщност е разликата? А какво прави използването на презерватив при първия път не толкова наложително?
Не напразно ти задавам всички тези риторични въпроси. Вероятността да забременееш при първия си полов акт е също толкова голяма, колкото тази при десетия, сти и десетия и хиляда и десетия. Ако празбира се приятелят ти не е свършил в теб, начин да си бременна просто няма. Но как да си сигурна. Като ти е казвал, че изхвърля малко преди да е свършил, може би е имал предвид предеякулационната течност. От нея едва ли ще забременееш. Колкото до гаденето... за него писах в другата ти тема. Надявам се да не сте си създали проблеми. Успех! :)

BaBy_bS
04-05-2008, 13:20
аз мисля че има вероятност,колкото и минимална да е-има я.можеш да направиш 1 тест за всеки случай и другите пъти с презервативи

comics
04-05-2008, 13:22
aи моля ви са някой да напрай някаква важна тема, че без значение дали го правиш за 1ви или 100тен път, вероятността да забременееш е една и съща!? Ще може ли ?!?! Щото ми писна 0т тъпи въпр0си !

BoSSMan
04-05-2008, 13:25
ni6to ti nqma prosto te e napulnil s predeqkulacionna te4nost koeto e normalno

sweet_angel666
04-05-2008, 14:47
ами естествено, че има вероятност да е станала белята.дано всичко е ок, но повече не го правете без, за да си нямаш такива проблеми на главата :)

shoon
04-05-2008, 14:58
Теста ще реши всичко 8) и да се вайкаш и да не се вайкаш смисъл няма всичко се прави когато му е времето после последствията се носят...

aanitogb
04-05-2008, 15:00
az pak nemislq.4e ima veroqtnost za bebe,to nestava tolkova lesno :-)

alex_devv
04-05-2008, 15:00
честито! избери име

AnNiE
04-05-2008, 21:44
Направи си тест, мисля, че бяха до 7мия ден, но не съм мн сигурна...

2 седмици след половия акт резултата ще бъде правилен

Water_lili
04-05-2008, 22:16
баси май вече трябва да вкарат час по сексулогип и човешка анатомия в 1ви клас :shock: . Както вече казаха всички няма значение кой път ти е това не те пази от забременяване. Но смятам ,че в днешно време да правиш секс без презерватив е все едно да играеш руска ролетка :shock: . Явно не знаеш мнго за забременяване, но земи поне прочети нещо за БОЛЕСТИ ПРЕДАВАНИ ПО ПОЛОВ ПЪТ - първия път не те пази и от тях :?

freedom
04-05-2008, 22:31
Колко глупава постъпка (не, няма да ти се карам)... Първи път, без презерватив. Чия беше идеята? Какво като е първи път? Каква всъщност е разликата? А какво прави използването на презерватив при първия път не толкова наложително?
Не напразно ти задавам всички тези риторични въпроси. Вероятността да забременееш при първия си полов акт е също толкова голяма, колкото тази при десетия, сти и десетия и хиляда и десетия. Ако празбира се приятелят ти не е свършил в теб, начин да си бременна просто няма. Но как да си сигурна. Като ти е казвал, че изхвърля малко преди да е свършил, може би е имал предвид предеякулационната течност. От нея едва ли ще забременееш. Колкото до гаденето... за него писах в другата ти тема. Надявам се да не сте си създали проблеми. Успех! :)

İva_ivanova2
05-14-2017, 16:41
Здравейте хора искам те попитам има ли вероятност да забременея тъй като сега съм оволация и използвам приложението месечен календар и точно на този ден на който ще го направя за първи път пише че шансът е среден има ли възможност от забременяване? И още един въпрос е веднага след като ме отвори може ли да използваме презерватив ?

NomNomNom
05-14-2017, 16:51
Ползвайте си през целия акт по-добре