PDA

View Full Version : УНСС-история...пък и бел:)



Jamalska
04-05-2008, 12:07
Значии..съвсем импулсивно се записах в последния момент на изпитите в УНСС...и съвсем не ми се дават еди-колко-си лева за книжки с ЕПИ-та...Има ли някъде из нета качени някое друго..специално по история...
А Средновековие и Възраждане като е икономически вуз наа..вътрешна политика и стопанско развитие ли се набляга?...
мн е глупаво за 20въпроса да уча 2 учебника:/

BaBy_bS
04-05-2008, 13:18
ами като не ти се учи ,защо си се записал/а на тези изпити ......... пък и на които и да било :shock:

Jamalska
04-05-2008, 13:57
Какво не ми се учи?

GossipGirl89
04-05-2008, 13:57
Сякви въпроси може да ти дадат. Е вчера правихме някви пробни за УНСС и ти казвам отвратителни бяха :shock: Някви от сорта на "според хипотезата на еди кой си кога започва периодът на Възраждане"...те са сумати хипотези ебаси... или имаше някъв дето даже в учебника го няма каква длъжност изпълнявал по време на руско-турската... пълна гадост бяха въпросите

Жената,при която ходя на уроци каза,че спец УНСС наблягали най-много на Нова история /демек България след Освобождението/

Jamalska
04-05-2008, 14:01
Мдам...това ясно.20тина въпроса ще са от Нова история...
Чудя се сега има ли смисъл да преговарям толкова битките.Айде горе-долу имам дадени разни неща за стопанска дейност и т.н. обаче ми е интересно дали има наблегнато в/у вътрешна политика на ханове и тн...и просвета и религия(които са ми най-омразни).

Леле са като видях каква е била езиковата култура на модул БЕЛ днес...ебаси...100 пъти по-гадна от мин. година:/

GossipGirl89
04-05-2008, 14:07
Ами какво да ти кажа. Аз няма да ходя на предварителни щото не се чувствам подготвена изобщо. На реалните ще си ходя. По-добре преговаряй повечко новата история, а пък на средновековие и възраждане гледай поне най-важните неща да запомниш...разни битки,години,имена... Аз като преговарям средновековие и си вадя на лист най-важните събития от дадения урок или пък си правя план-структура и посли нещата,които съм пропуснала ги дописвам и научавам

Jamalska
04-05-2008, 14:50
Mерси.
Тук явно няма много запознати.е ще видим др. седмица.поне да усетя атмосферата на изпита хах