PDA

View Full Version : Малко кураж за отскок



loriot
04-05-2008, 13:46
Ами решила съм, че ще поканя момчето, което харесвам някъде да отидем, нз още точно къде, не съм решила, но се притеснявам, защото той е доста мълчалив, поне с мен, и не съм мн сигурна точно какво му се върти в главата. Въпреки това чета тука коментари от сорта на "Не се знае кога ще срещнете точния човек и т.н." и си се надъхвам, че след като аз може би съм го срещнала, не е зле да не си пропилявам шансовете от един пуст страх. А иначе имам причина да вярвам, че чувствата ми са споделени, но мисля, че той просто не го показва (от притеснение пак може би). И затова, ако аз го чакам да направи нещо, ще си остана с чакането... Това беше по-скоро споделяне, а сега ако смятате, че е нужно, ме откажете докато е време.

maaster
04-05-2008, 14:10
Ами аз от гледната точка на това момче ... защото аз съм подобен, смисъл не мога да изразя чувствата си пред момиче, освен ако момичето не направи първата крачка. И в тоя дух, тъй като не си наясно какво точно мисли той, можеш да поемеш инициативата, и сама ще разбереш дали е споделено или не :)

5StaR
04-05-2008, 14:12
Emи браво гого.. :)

Ch0c0la73
04-05-2008, 14:12
predi vreme i az si mislih 4e streshnah mom4eto za mene no toi beshe sramejliv i az sashto bqhme samo na edni glupavi zaribqvki i taka i taka nishtu ne stana.. nakraq razbrah 4e toi e palen kreten haxh kazvah 4e go obi4ah a sega me e gnus ot nego 4ak :D smqtai za kakva razlika stava duma ;] ponqkoga si mislq kak bi bilo da bada s nego i si mislq 4e sig oshte shqhme da badem zaedno i t.n ;] i nqmashe v momenta da mislq taka za nego i da sam v takova polojenie ;] bih te posavetvala da go pokanish na edno kafe ili tam kadeto i da e bilo .. ili v skype a u da se ogovorite tam nehstu... ;] kasmet ti jelaq i nedeite se strahuvate ;] parviq pat kato izlezete moje da ne e nqkav hubav moje si mal4ite i t.n. ama nqma nishtu mn pati parvite sreshti sa bili taka ;] prosto she vidish ako sledvashtiq pat toi ti kaje dai da izlezem pak pone shte znaesh 4e vs she e ok ;] i .. (inlove) hxah ;] ne mislq da te razubejdavam i t.n. prosto te podkrepqm ;]

loriot
04-05-2008, 16:57
да, мерси за коментарите, а имам един въпрос към maaster: какво се разбира под първа крачка?

vvs_go
04-06-2008, 09:37
kvo mu se vyrti v glavata " taq mnou qka trqq da ne se dynq po dobre da myl4a"

miss_91
04-06-2008, 11:18
po dobre opitai, dori i da te otreje(v koeto se sumnqvam 6tom misli6 4e te haresva),no pone nqma da se 4udi6 cql jivot kakuv e 6tql da bude otgovora mu :)

eclipseee
04-06-2008, 14:40
да, мерси за коментарите, а имам един въпрос към maaster: какво се разбира под първа крачка?
maaster нещо се изгуби, та ако може аз да споделя какво разбирам под 1ва крачка. Ми 1ви да проявиш видим интерес към другия и да го поканиш някъде. :smt047 И мисля, че трябва да опиташ, щом виждаш, че и той има интерес. Успех! :)

maaster
04-06-2008, 14:50
Ами моето разбиране, ще поясня, не е да поканя момичето да излезем, това не ми е никакъв проблем, под "първа крачка" имах предвид, моментът в който момчето тръгва да целува момичето, или да и изложи свойте чувства, или дори да тръгне да прави по-сериозни намеци за тях. :)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-06-2008, 14:56
Покани го на кафенце, не се срамувай, нищо не губиш, можеш само да спечелиш!

MiMcHeToOo
04-06-2008, 17:28
Успех :)