PDA

View Full Version : Proverka na kondom



Polietilen4o
04-05-2008, 15:06
Zdraveite imam edin vypros za men vajen za vas sigorno glupost ,no kakto i da e .A na 14 godini sum i s moita priatelka mislim da go napravim i dvamata za pyrvi pyt,no kak da proverq dali prezervativa ne see skysal ili spukal sled polovia kontakt.Predvaritelno blagodaria i Ako moje seriozni otgovori 4e mi e vajno

70n1b
04-05-2008, 15:24
Пълниш го догоре с вода, и ако не протече от някъде значи не се е скъсал.

п.п. А после по твой избор-можеш да я замериш с пълния с вода презерватив. :)

hahavteen
04-05-2008, 17:46
Мн по-лесно е да го надуеш.Ние винаги така проверяваме.

ghostwisper
04-05-2008, 17:54
Пълниш го догоре с вода, и ако не протече от някъде значи не се е скъсал.

п.п. А после по твой избор-можеш да я замериш с пълния с вода презерватив. :) <- ей тва мн ме кефииии :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :D

NightGuardian
04-05-2008, 18:13
Мн по-лесно е да го надуеш.Ние винаги така проверяваме.

+1

pampers
04-05-2008, 18:22
божееее ти си на 14 а приятелката ти на колко е? на 12 сиг.. :-x :(

jotitu
04-05-2008, 18:29
ами пич.. слушай ме са извади тоя биберон и ме слушай.. кажи на колко си години, а така с пръсчета май ти стигат а? Не си ли малък.. и сигурно после ще питаш: "абе дали е бременна"...
Тука малко те ебават, но ако искаш пробвай да го надуеш или напълниш с вода, а после да го сложиш :D

Не го ебавайте бе :D представяте ли си какъвто е дребен секи път преди да го правят ще си маца устата и ше прави балони :D

rashito0o
04-05-2008, 18:32
:D :D :D :D е то нали за тфа се ползват да си правиш балончета с вода пълни и да замерваш някого.......не ти препоръчвам да го правите още щом питаш за такива работи :x :x :x :x :x

hahavteen
04-05-2008, 18:45
ами пич.. слушай ме са извади тоя биберон и ме слушай.. кажи на колко си години, а така с пръсчета май ти стигат а? Не си ли малък.. и сигурно после ще питаш: "абе дали е бременна"...
Тука малко те ебават, но ако искаш пробвай да го надуеш или напълниш с вода, а после да го сложиш :D

Не го ебавайте бе :D представяте ли си какъвто е дребен секи път преди да го правят ще си маца устата и ше прави балони :D



Става дума как да провери СЛЕД акта. :? И никой освен тебе не се "ебава".

-/-
04-05-2008, 18:48
Zdraveite imam edin vypros za men vajen za vas sigorno glupost ,no kakto i da e .A na 14 godini sum i s moita priatelka mislim da go napravim i dvamata za pyrvi pyt,no kak da proverq dali prezervativa ne see skysal ili spukal sled polovia kontakt.Predvaritelno blagodaria i Ako moje seriozni otgovori 4e mi e vajno

Видео-зона ще каже :)))

P.S.: Дано да са близнаци

slaveto1989
04-05-2008, 18:51
lelele o6e ne znaqt kak da si izbur6at guza (s izvinenie) i trugnali da pravqt sex :-x

hahavteen
04-05-2008, 19:18
Оф айде стига вече! Повечето от вас изобщо не проверяват презерватива а сте тръгнали да критикувате момчето само заради възрастта. И аз съм против секса на тея години ама поне е достатъчно отговорен да използва презерватив и дори да го проверява.

alex_devv
04-05-2008, 19:41
Оф айде стига вече! Повечето от вас изобщо не проверяват презерватива а сте тръгнали да критикувате момчето само заради възрастта. И аз съм против секса на тея години ама поне е достатъчно отговорен да използва презерватив и дори да го проверява.

проверяваме го!
един път го надувам, после го пълня с вода, после със сок, лимонада, компот, боза, кюфтета, ориз, после за секи случаи пак го надувам за да се уверя отново

hahavteen
04-05-2008, 19:49
Оф айде стига вече! Повечето от вас изобщо не проверяват презерватива а сте тръгнали да критикувате момчето само заради възрастта. И аз съм против секса на тея години ама поне е достатъчно отговорен да използва презерватив и дори да го проверява.

проверяваме го!
един път го надувам, после го пълня с вода, после със сок, лимонада, компот, боза, кюфтета, ориз, после за секи случаи пак го надувам за да се уверя отново

Подиграваш се ти ама наистина е важно да се провери защото може да има малка дупка която да не се забелязва от пръв поглед и ако момчето е свършило вътре може да стане гаф...

romantika_f_13
04-05-2008, 19:50
казаха ти как да го провериш аз да те питам момичето на колко е пък и ти не си ли малко малък ?! :o

bulgarche
04-06-2008, 07:46
Ако има някакъв проблем ще разбереш ;)

sex_igra4ka
04-06-2008, 16:21
Добре бе,пак ще кажа-защо трябва това да е редовният вупрос-ами след като пита такива неща- ок,малък е мн ясно,но това не значи ,че да му се подигавате и да му казвате да не прави секс,а е похвално,че пита и се интересува преди да е започнал да прави.Нали това е целта.