PDA

View Full Version : Все по-малко ли се обичате с времето?!?!



sad`cry
04-05-2008, 15:26
Imam si priqtel ve4e ot godina .... i use6tam 4e ne e kakto v na4aloto... seki den se karame i to po nqkolko p1ti... strah me e ... obi4am go mnogo ... no vsi4ki kazvat 4e kato mine pove4e vreme i si pisvat dvamata partniori ... Vie kak mislite ? naistina li kolkoto pove4e vreme ste zaedno tolkova po malko se obi4ate ?!?!

Moderated by Barbie
Моля, пишете заглавията на темите на кирилица.

kael
04-05-2008, 15:30
тфа е щото сте лигльовци с приятелката се караме да ... е и аз пак си я обичам а тфа за времето е глупост щом с веремето си заминавазначи не е имало любов ....... само малко страст

5StaR
04-05-2008, 15:37
Nz aз такива дълги връзки съм нямал :d

Sintya
04-05-2008, 15:40
Зависи какви са хората... в повечето случаи е така, защото се запознаваш с нови хора и тн, но има и такива в които любовта оцелява...

LovePoisoned
04-05-2008, 15:54
Зависи... Ти ще усетиш най-добре, ако почнете да си омръзвате.

Kolkoto e po-d1lga vr1zkata, толкова po-malko li se obi4ate ?!?!

5 грешки.. :-D

partychild
04-05-2008, 16:09
pri vseki e razlichno.... :( vseki si ima i gadnite i hubavite momenti v edna vryzka...vsichko zavisi ot vas

inSane_baby
04-05-2008, 16:15
Ако си на 13-14-15-16 е нормално, тъй като се срещаш с нови хора, той също... Има по- красиви, по- забавни, по- мили... Не мисля, че на този етап си осъзнала какво всъщност е любов

BWald0rf
04-05-2008, 17:54
Продължителността на връзката само показва до колко устойчива е тя.Ако се появят проблеми,които не могат да се решат и т.н. значи тази връзка се е изчерпала и няма смисъл да се продължава.Но достатъчно силните чувства с времето прерастват в устойчивост и такава връзка може да издържи много повече време.Всичко зависи от хората,от това до колко са склонни да правят компромиси,да се съобразяват и т.н. :)

marmalad4e
04-05-2008, 18:07
az ne mislq 4e s vremeto lubovta si otiva..az obi4am moq priqtel o6te pove4e otkolkoto v na4aloto a sme zaedno pove4e ot 3 god :) kakvoto si go napravi6, takova 6te e:)

MartyParty
04-05-2008, 18:37
А-п-ф!Няма такова нещо,стига да си с подходящия човек. :wink:

gerinceto
04-05-2008, 19:28
vinagi e razli4no

alex_devv
04-05-2008, 19:31
Зависи... Ти ще усетиш най-добре, ако почнете да си омръзвате.

Kolkoto e po-d1lga vr1zkata, толкова po-malko li se obi4ate ?!?!

5 грешки.. :-D

може и повече...
направо като им видя темите с 1,4,0,6 и куп други числа и символи ми се гади! :smt078

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 20:24
не... не е обичта по-малко,ами просто връзката с времето олегва и така се получават нещата ... :)

MaRiYa_86
04-05-2008, 20:27
Това не е вярно.Аз имам връзка почти 6 години и няма такова нещо като по-малко обичане.Истина е само,че през годините любовта преминава през различни състояния.В началото е период на влюбеност,но е доказано ,че този период трае до 3 години.След това тази влюбеност се замества от обич и уважение.Няма ги точно същите тръпки,но пък има нови,много по-хубави.И това е любов.Просто любовта не е само влюбеността,при която трепериш като те докосне и проверяваш телефона всяка минута...Всички състояния на любовта са красиви и си имат своите предимства,но е нормално да има и проблеми,винаги ще ги има.

evelinka1122
04-05-2008, 21:13
А? Цяла една година само с един... не не това не може да стане при мен :lol: Ами де да знам... мисля че в една връзка като продължи дълго време, и вие по някакъв начин се опознавате все повече и повече и си писвате рано или късно, пък то без караници няма как да не мине... всички сме така... а за обичта не мога да кажа нищо... всяка връзка сама по себе си... различно е... :)

BlueFace
04-06-2008, 06:29
А-п-ф!Няма такова нещо,стига да си с подходящия човек. :wink:
+1 Така е! :)

neshty
04-06-2008, 09:02
А-п-ф!Няма такова нещо,стига да си с подходящия човек. :wink:
+1

Barbie
04-06-2008, 10:40
Аз бих казала, че колкото повече време минава и колкото повече сме заедно, толкова повече обичам приятеля си. И аз чувам разни такива глупости, че връзката се износвала, партньорите си писвали - но смятам, че това или става, когато двама човека просто...не са един за друг, или когато допуснат връзката им да се изхаби. Любовта се обгрижва - не можеш да очакваш отношенията ви да просъществуват, ако не полагаш грижи за тях.

Естествено, не на всяка връзка й е писано да продължи вечно. Понякога е просто неизбежно. Но вярвам, че има връзки, които, ако и двамата партньори полагат усилия, могат да продължат много, много дълго време. Любовта се променя с времето...но според мен би трябвало да става все по силна и дълбока. Поне аз искам такава любов.

pyfpaff
04-06-2008, 11:01
tyk moga da kaja mnogo..imam absl sushtiq problem . s priqtelq mi sme zaedno ot godina i az useshtah sushtoto..kolkoto i da me boleshe si dadohme pochivka..1 mesec bez da se vijdame i vseki e svoboden da pravi kvoto iska..predi nqkolko dena se chuhme i toi mi kaza che sum mu domilqla no mu e super qko kato si nqma pr..sled nqkolko dena shte se vidim i shte se razbere kakvo shte pravim..ako si sig v lubovta mu ne se vijdaite,ne se chyvaite 1-2 sedmici shte si domileete i sichko shte e kakto predi..pone az na tova se nadqvam..a inache lubovta ne namalqva a prosto choveka umrazva..

MoHuTo
04-06-2008, 11:05
Ох миличка и ние сме така. Заедно сме от година, а се караме почти всеки ден. Говорим всеки път и то сериозно и уж си обещаваме, че всичко ще се промени, но не.. всичко се тръгва пак постарому и така до следващия път... но колкото до обичта, смятам, че се е променила - сега го обичам много повече, просто нещата между нас са по сериозни и няма как да е като в началото. Не знам какъв дръг съвет да ти дам освен да поговорите сериозно и да си дадете равносметка за връзката ви...успех!

Ice_Queen_
04-06-2008, 15:44
времето няма значение.имам опит с връзка 3 години ,караници има но не защото някой си е омръзнал..

koalka
04-06-2008, 16:11
Не мисля, че по-малко се обичаме.Даже на моменти имам чувството, че все повече и повече го обичам.А и не мога да си представя живота без него.Но не, защото съм свикнала(бяхме разделени един месец, през който мислех, че не го обичам), но не беше така и разбрах, че трябва да се върна при него.