PDA

View Full Version : женски оргазъм



jotitu
04-05-2008, 15:30
с приятеля ми правиме секс от около 2-3 месеца, но досега не съм изпитала истински оргазъм.. имало е моменти , когато съм си мислила, че ей сега ще дойде, но нищо не се променя.. също така докато го правиме, ако не го вкара целия.. не усещам почти нищо.. не е като да му е малък 16 сантиметра - мисля че са достатъчно... та нормална ли е тази безчувственост по време на секс, освен когато не е целият във мен.. и не е и от атмосферата - имало е много нежни момента също и по-бурни.. на всетло - на тъмно.. с различни пози.. орална стимулация - без разлика... изпитвала съм нещо.. но винаги е супер слабо... не като истински оргазъм какъвто съм получава примерно при маструбиране... мнения?

п.с. аз съм на 16 той на 17 и на двамата ни беше за първи път

inSane_baby
04-05-2008, 15:35
Нормално е в първите няколко пъти (че дори и доста пъти в началото) жената да не изпитва удоволствие. Като начало започни да стимулираш клитора си. Вагиналният оргазъм се постига по- трудно. Необходимо е да се отпуснеш и да си истински възбудена. Някои момичета не успяват да получат вагинален оргазъм до 18-20 години. Важното е да не симулираш и да си помагаш с ръчички. Успех!

Sintya
04-05-2008, 15:45
В повечето случаи жените постигат оргазъм след повече пъти... 5-6 месеца, дори година...

dshiznit
04-05-2008, 16:10
Хаха афе нечи нещо мъ жините сте мноу прицакани. :D

pambalina
04-05-2008, 17:20
Хаха афе нечи нещо мъ жините сте мноу прицакани. :D

emi kato ima muje koito da ne mogat da ni vazbuat kato horata,prosto sam si vadi izvod ... :?

jotitu
04-05-2008, 18:24
а някои минавал ли е през същото.. смисъл няколко месеца да не получава оргазми и после да почне.. защото съм чувала за жени които никога не получават оргазъм през живота си и съм малко притеснена :(

amatorium
04-05-2008, 18:36
Oshte ne ti se e razvilo chuvstvoto za sex. 8)

SilverAngel
04-05-2008, 19:34
Хаха афе нечи нещо мъ жините сте мноу прицакани. :D


Много точно го каза братче :grin: :grin: Аз правя секс от 4-5 месеца или повече, ама и аз не съм била дори и близичко, ама съвсем лекичко загатнато семпличко до оргазъм по време на секс :grin: :grin:

TinkyWinky
04-05-2008, 20:16
а някои минавал ли е през същото.. смисъл няколко месеца да не получава оргазми и после да почне.. защото съм чувала за жени които никога не получават оргазъм през живота си и съм малко притеснена :(

споко, ше изпиташ ;) без излишни притеснения

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 21:28
ами аз водя полов живот от 2 години и съм изпитвала оргазъм единствено със стимулиране на клитора ...

Barbie
04-05-2008, 21:44
Абсолютното щастие в секса за мен дойде, когато приятелят ми се сети да стимулира или дори само да докосва клитора ми, докато се любим (а и когато почнахме да ползваме лубрикант). Напомни на твоя младеж да не забравя този част от тялото ти. А най-лесно получавам оргазми, когато съм отгоре - мога да контролирам проникването и темпото. А най-силният май е бил...оо, да, веднъж, на един стол - той седнал, аз в него, с лице към него...по едно време се отпуснах назад, хванах се за рамката на леглото, дето беше зад мен, а той галеше тялото ми (особено някои по-деликатни места). Беше...страхотно. (Размечтах се... :oops: )

amatorium
04-05-2008, 22:20
Ima nachin tova da se opravi. Apropo, navremeto imashe edin mnogo hubav film po sluchaq, v koito se obqsnqva mnogo. Ako na nqkoi mu e interesno moje da mi pishe LS da go svetna.

sadsad
04-06-2008, 12:07
Nqkoi momi4eta mogat da poluchat orgazym samo 4rez stimulirane na klitora, a nqkoi i vaginalen orgazym a nqkoi i dvete.....no da normalno e da ne moje6 da polu4i6 pylnoto udovolstvie parvite nqkolko pyti ... spokoino ! :)

aanitogb
04-06-2008, 17:21
с приятеля ми правиме секс от около 2-3 месеца, но досега не съм изпитала истински оргазъм.. имало е моменти , когато съм си мислила, че ей сега ще дойде, но нищо не се променя.. също така докато го правиме, ако не го вкара целия.. не усещам почти нищо.. не е като да му е малък 16 сантиметра - мисля че са достатъчно... та нормална ли е тази безчувственост по време на секс, освен когато не е целият във мен.. и не е и от атмосферата - имало е много нежни момента също и по-бурни.. на всетло - на тъмно.. с различни пози.. орална стимулация - без разлика... изпитвала съм нещо.. но винаги е супер слабо... не като истински оргазъм какъвто съм получава примерно при маструбиране... мнения?

п.с. аз съм на 16 той на 17 и на двамата ни беше за първи път
Spored men vsi4ko e do seksyalnoto prevli4ane edin kam dryg ,na4in po koito te vazbyjda,na4ina po koito go pravi samiq sex.Az sam poly4ava orgazmi,no tolkova lydq bqh po mom4eto s koeto go pravih ,4e gykato me bytnete se podmokrqh qvno pri vas nee taka.

DevilWish
04-06-2008, 17:38
Нормално е в първите няколко пъти (че дори и доста пъти в началото) жената да не изпитва удоволствие. Като начало започни да стимулираш клитора си. Вагиналният оргазъм се постига по- трудно. Необходимо е да се отпуснеш и да си истински възбудена. Някои момичета не успяват да получат вагинален оргазъм до 18-20 години. Важното е да не симулираш и да си помагаш с ръчички. Успех!
Kato zagovorihme.............men me e sram da se dokosvam po vreme na sex ,neznam za kfo...4udq se kak 6te reagira?

beautiful_f
04-06-2008, 18:49
Мисля, че е напълно нормално.. няма от какво да се притесняваш особенно за това, че никога няма да го испиташ. Не дей да мислиш така.. при положение, че когато маструбираш го испитваш.. айде отпусни се.. и да се похвалиш ако се получи :) :) :) :P :P :P

Barbie
04-06-2008, 19:39
Kato zagovorihme.............men me e sram da se dokosvam po vreme na sex ,neznam za kfo...4udq se kak 6te reagira?

Моят приятел решава, че го пренебрегвам в такива ситуации. Така че просто поставям неговата ръка там, дето искам да бъде. :) Далеч по-хубаво ми е той да ме докосва.

Thuglife
04-06-2008, 19:51
По принцип по малките не разбират много от секс и незнаят какво даправят освен да пъхат и да изкарват...и уж както му викаме "лизане" ...ама не става само това :) . Лично аз стимулирах г-точката на приятелката си (вече бивша) ...и тя за пръв път получи оргазъм..доста пръскаше :-D , но тя беше доста потресена от това ,че е свършила и трепереше близо половин час след оргазъма :) . Братлета всичко става с пръстчета :) по възможност да са 2 , но не и цялата ръка :D