PDA

View Full Version : Не знам какво да мисля за най-добрата си приятелка



MissitY
04-05-2008, 16:13
Гледам,че тук отговорите на темите са супер бързи,та реших.че вие може да ми дадете съвет какво да правя.
Най-добрата ми приятелка ( Мира ) е с 1 клас по-малка от мен и учи в нашето даскало.Днес разбрах,че да се виждаме толкова често не е много здравословно за нашето приятелство.Ще ви разкажа как стигнах до този извод. :(
Аз запознах Мира с моя клас или по-приятната част за мен от него.Образува се една компания от 2 момичета и 3 момчета.Аз и Мира бяхме единствените момичета.Това с образуването на компанията се развива началото на втория срок,а в началото на годината цялото даскало разбра,че Мира харесва едно момче от компанията - Мони.Втората седмица на втория срок ( :D ) те станаха гаджета.След 1 седмица необмяснимо как скъсаха.Едно момче,което наричаме Рапара й беше казал,че я харесва и тя заряза Мони.След това реши да тръгне с Рапара - издържаха 1 ден.След няколко дни разбра,че Митко (от компанията,Рапара не е част от нея) я харесва.Тръгна с него.2 дни издържаха и тя го заряза.След още 2-3 дни разбра,че Стефан я харесва(той отново не е от компанията,но е от моя клас ,както и Рапара не е от компанията,но е от класа),но сапунката сега започва!Мони й каза,че Стефан е с най-омразната кучка на класа - в началото беше най-омразна (оказа се супер печено маце).Тя рева,рева и рева.Не искаше да го вижда,нито него,нито нея.Реши да успокои гнева си като се поцелува с момчето,което я харесваше,но което аз по това време харесвах.Нямах нищо против - отдавна бях разбрала,че го харесва.Но това не беше добра идея.На следващия ден все едно нищо не е станало.Разбра се,че Мони я е излъгал за Стефан и оная кучка.Мани-бегай :lol: .Една седмица след тази случка Мира и Стефан станаха гаджета.Той я заряза.ТОЙ я заряза.Това беше отмъщението на всички заебани от Мира.Всички я мислят за курва.Доби (с който се беше целувала за отдушник) ми е най-добрия приятел.Отдавна не я харесва.Разбра че е курва и въобще се опитва да ме отдели от нея.Днес се скарахме с Мира,защото Доби беше казал,че съм му казала,че Мира е курва.Естествено това никак не е вярно.Може да го мисля (което не знам дали е така още) но няма да му кажа.И сега не й говоря,защото всеки път като някой я ядоса аз отнасям сичко.
Кажете какво да правя... Не искам да избирам между двамата си най-добри приятели,които обаче не се понасят взаимно :? :? :? :? :? :? :?

mishenceto92
04-05-2008, 16:21
Е точно курва не мисля че е, явно не е дорасла достатъчно, за да разбере какво точно иска... :?

A_JoLiE
04-05-2008, 16:27
Курва - Не!
Недорасла дрисла която мисли че може да си играе с хората и да ги манипулира.. - ДА!!!

MissitY
04-05-2008, 16:27
Да...на 11 да смениш 5 гаджета за 3 седмици...ти си страшно дорасъл

Magichkaa_
04-05-2008, 16:35
Леле :grin: Тя тая не си знае бройката :D на 11г... :-o ...Незнам какво да ти кажа,явно момичето не знае какво иска както казаха останалите... :?

Bubbly
04-05-2008, 16:52
Винаги съм се чудила как така единствената работа на 13-годишните е да си търсят гаджета и да се влюбват, но докато измисля нещо, границата паднала на 11. А по темата: почти нищо не схванах от обърканата ви сага тип дързост и красота, но мисля, че не е нужно да избираш, просто излизай с приятелите си по различно време. Между другото още ви е рано да се наричате курви, но ако изтраете още 7-8 години вече ще може да се гордеете с тази титла. :lol:

A_JoLiE
04-05-2008, 16:54
Винаги съм се чудила как така единствената работа на 13-годишните е да си търсят гаджета и да се влюбват, но докато измисля нещо, границата паднала на 11. А по темата: почти нищо не схванах от обърканата ви сага тип дързост и красота, но мисля, че не е нужно да избираш, просто излизай с приятелите си по различно време. Между другото още ви е рано да се наричате курви, но ако изтраете още 7-8 години вече ще може да се гордеете с тази титла. :lol:

Хахахаха да така е !!! :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

LSGirl
04-05-2008, 17:03
дързост и красота ряпа да яде пред тази сапунка...някой може да я използва за създаването на нов сериал

comics
04-05-2008, 17:05
абсурд да го прочета това нещо

slaveto1989
04-05-2008, 17:19
4ovek da se smee li ,da pla4e li :cry:

vse o6e ste malki i vsi4ko tova e detska istoriq,tq 6e s osuznae 4e ne si zaslujava da zarqzva priqtelkite si zaradi mom4eta
da ne govorim 4e s uveli4avaneto im,tq stava vse po-nekvalitetna i dostoina za titlata ``kurva`` :-x

Obsession
04-05-2008, 17:22
Лелее, сега такива ги върти, а като порасне какво ли ще е... И стига се наричахне 'курви', не знаеш каква обида е това всъщност!
Така... никой не ти е най-добър приятел. Този Доби (нз дали точно той сред останалите и завоевания), който те е наклеветил, определено не може да ти се пише приятел; Мира е зле, заеби я, само те използва, за да си навърти още 'бройки' (тая дума пак не я използвай в смисъла, който в момента влагаш). Изобщо им подари по 1 йо-йо да се занимават, не да мислят за гаджета, че им е мн рано още!

slaveto1989
04-05-2008, 17:25
Изобщо им подари по 1 йо-йо да се занимават, не да мислят за гаджета, че им е мн рано още!
hahah i tva e variant :D

MissitY
04-05-2008, 17:29
дързост и красота ряпа да яде пред тази сапунка...някой може да я използва за създаването на нов сериал

Това верно е идейка :D :D


vse o6e ste malki i vsi4ko tova e detska istoriq,tq 6e s osuznae 4e ne si zaslujava da zarqzva priqtelkite si zaradi mom4eta

Тя не ги зарязва,просто като си сменя "гаджета" всяка седмица...Извиняяй много как няма да се появяват мнения от рода,че тя е к*рва.


Изобщо им подари по 1 йо-йо да се занимават, не да мислят за гаджета, че им е мн рано още!

Това също е добра идея...!


И стига се наричахне 'курви', не знаеш каква обида е това всъщност!

Дусловно цитирам с думата, с която я наричат те...Всеки си има различно мнение...Те я смятат за такава,други за онакава...Трябваше да цитирам думата,с която те точно я назовават!


Този Доби (нз дали точно той сред останалите и завоевания), който те е наклеветил, определено не може да ти се пише приятел

Той каквото и да е наклеветил все пак е малко в сравнение с нейното.Той ме познава по-добре от всеки друг...Няма шанс да го превърна в никой - човек,който никога не ми е бил най-добър приятел...Малко невъзможно за самото ми съзнание :?

iveto__91
04-05-2008, 17:32
дързост и красота ряпа да яде пред тази сапунка...някой може да я използва за създаването на нов сериал
dobre kazano

kuklichka_bg
04-05-2008, 17:45
xhaxhaxh ne sa izlagaiite tui ako ne si 2 ri klas :}xaxaxa

Sintya
04-05-2008, 17:46
Еми като я мислиш за курва, какво още чакаш? Заебавай я... толкова ли е трудно!? :?

Obsession
04-05-2008, 17:54
Вииж сега, аз чатнах мн добре, че така я наричат, казах го като упрек към по-малките по-принцип, спокс ;)
Ти сама си казваш за Добчо, че сте си близки, оправи си отношенията с него (ест той тряя да ти се извини!).
И най-важното - йо-йотата да са розови за момиченца и сини за момченца, ефектът се губи иначе!

MissitY
04-05-2008, 18:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За к'во да ми се извинва...Няма за какво...Просто почвам да мисля че тя е използвачка... Не я мисля за курва...все още ... :o :o :o :o

AutumnTears
04-05-2008, 18:19
Курва - Не!
Недорасла дрисла която мисли че може да си играе с хората и да ги манипулира.. - ДА!!!
+1 dosta momi4enca minavat prez takiva periodi mislqt se za nqkakvi unikalni i napereni a vsu6nost nakraq cqlata im reputaciq izgradena 4rez pozior6tina se sriva otgore im :lol:

AutumnTears
04-05-2008, 18:21
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За к'во да ми се извинва...Няма за какво...Просто почвам да мисля че тя е използвачка... Не я мисля за курва...все още ... :o :o :o :o
izvinqvai no mislq 4e ne podhojda6 seriozno kum slu4kata vse pak stava vupros za uj nai dobrite ti priqteli ,donqkude mislq 4e ti prosto se zabavlqvash
/ni6to li4no/ :)

TheNewReligion
04-05-2008, 18:24
Osven , che "nai-dobrata " ti priqtelka e kurva , a onq Dobi e mujka intrigantka , nqma kakvo da kaja ! :)

TheNewReligion
04-05-2008, 18:25
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
За к'во да ми се извинва...Няма за какво...Просто почвам да мисля че тя е използвачка... Не я мисля за курва...все още ... :o :o :o :o
Значи скоро ще започнеш ! Никога не е късно да те разочарова много повече ! :)

MissitY
04-05-2008, 18:26
Everyone's have own comment

Всъщност смеха беше отправен към изказването на сhocolate`kiss ->това за йо-йо-тата ....
А и не знам колко ми е несериозно отношението...Просто понякога свиквам че съм се скарала с някой или че не го понасям,търпя,харесвам ... Подсъзнателно ми е някак безразлична тази личност... :?
Вярно,че все някога ще започна да го мисля...Това за мъжката интригантка ме изкефи супер много :razz:

monkata93
04-05-2008, 18:43
Просто не знае кво иска... :-o

GossipGirl89
04-05-2008, 18:59
Мира е малка и не знае какво иска - единият вариант.
Мисли си,че като сменя толкова често гаджетата е "по-интересна" - другият вариант.

Доби според мен не ти е истински приятел след като те е наклеветил още по-малко за нещо,което дори не си казала.

daisybaby
04-05-2008, 19:29
дързост и красота ряпа да яде пред тази сапунка...някой може да я използва за създаването на нов сериал
:D :D :razz:

elis666
04-05-2008, 19:33
Курва - Не!
Недорасла дрисла която мисли че може да си играе с хората и да ги манипулира.. - ДА!!!
И аз съм на това мнение!

ThunderGoddess
04-05-2008, 20:20
Събери ги двамата и ги помоли да напишат сценарии за сапунка :D :D :D Сега сериозно - според мен трябва открито да им споделиш, че всъщност харесваш и двамата като приятели и трябва да се примирят, че няма да избираш. АКо са ти истински приятели - ще го преглътнат. Раздели си свободното време на две и виж как да го разпределиш, за да имаш време да се срещаш и с двамата. Така е даже по-добре, да ти кажа, защото хората ако се виждат всеки ден, по някое време си омръзват. Успехи! :)

iva_16
04-05-2008, 21:37
баш курва не :))) се пак девствена курва не сам виждала апак и на 11 години ама како чакаш заеби я ;)

MissitY
04-06-2008, 10:06
От една страна Доби ми отвори очите...някак :? . В смисъл,че крайно време беше да разбера,че когато се скара с някой казва: "ох,скарах се с еди-кой си" .Аз се опитвам да и помогна...После тя се тръшва да реве и аз като не и казвам нищо ми сервира репликата " ти не си истинска приятелка" и почва да ръси обиди по мой адрес.Аре моля...Добре че беше Доби да каже,че съм я нарекла курва...Между другото само да добавя,че и подсказах да се успокои малко с тия момчета,защото ще я помислят за курва.Беше си харесала едно момче и искаше да тръгва с него.Аз и казах че и трябва малко почивка,вече знаех че всички я мислят за курва.Тя не ме слуша,кво да я направя.Много е зле...Вчера пак си изкара яда на мен,обаче яко я затворих като й казах че Стефан я е зарязал...Защото преди тя късаше всички.И сега не й говоря.Винаги се оказва така,че Доби като каже нещо то ще стане...Каза да не й отговарям като ми пише в скайп неща от рода : "Ох,soryy ( забележете как го е написала :D ) Кате...Бла-Бла...."

A_JoLiE
04-06-2008, 17:58
От една страна Доби ми отвори очите...някак :? . В смисъл,че крайно време беше да разбера,че когато се скара с някой казва: "ох,скарах се с еди-кой си" .Аз се опитвам да и помогна...После тя се тръшва да реве и аз като не и казвам нищо ми сервира репликата " ти не си истинска приятелка" и почва да ръси обиди по мой адрес.Аре моля...Добре че беше Доби да каже,че съм я нарекла курва...Между другото само да добавя,че и подсказах да се успокои малко с тия момчета,защото ще я помислят за курва.Беше си харесала едно момче и искаше да тръгва с него.Аз и казах че и трябва малко почивка,вече знаех че всички я мислят за курва.Тя не ме слуша,кво да я направя.Много е зле...Вчера пак си изкара яда на мен,обаче яко я затворих като й казах че Стефан я е зарязал...Защото преди тя късаше всички.И сега не й говоря.Винаги се оказва така,че Доби като каже нещо то ще стане...Каза да не й отговарям като ми пише в скайп неща от рода : "Ох,soryy ( забележете как го е написала :D ) Кате...Бла-Бла...."

Oх леле от трън та на глог. Първо .. ЗА БОГА МОМИЧЕ НА 12 ГОДИНИ СИ.... Когато бях на 12 не знаех кво е курва (не че ти знаеш), но не съм я използваала. На твоите години играх на ластик пред блока и си гледах работата. Братле всяко поколение след мен са от зле - по-зле. Значи моя съвет. Стой си с братлето Доби и си играйте там на жумичка или ходете по кафета или там кфото прави днешната младеж. А онази Мира я заеби тотално .... Да ходи да се шиба ако иска и да си издига авторитета.....

П.П. Как може да оставяш няква по-малка да ти се каява на главата?? КЪСМЕТ

MissitY
04-07-2008, 16:12
МмМ...Мерси много за отговорите и откровенните мнения...Много помагат...Относно това:

Когато бях на 12 не знаех кво е курва (не че ти знаеш), но не съм я използваала. На твоите години играх на ластик пред блока и си гледах работата. Братле всяко поколение след мен са от зле - по-зле.
Това не го чувам за първи път...Брат ми е на 19 и много пъти ми го е казвал...Да си стоя мирно и кротко и да си играя навънка с децата на моята възраст не да ходя по кафенца или да кисна пред компа у нас...Естесвено,че това лято си спомних какво е да ти се скъса джапанката докато играеш на криеница...Мерси пак за отговорите :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :oops: :oops:

Ms.Lonely
04-07-2008, 19:39
Държанието и в действителност е странно , но мисля , че ходи с прекалено много момчета , което не е прието за тази възраст . Тези нейни необмислени действия нищо чудно да развалят репотацията и !А когато сам си опетниш името , хората винаги ще си имат едно наум за теб . Това и го кажи , пък дано се замисли !

MissitY
04-09-2008, 12:10
Ми послушах мнението на хората,които писаха тук и реших да зарежа тая история.Не ми пука за нея...Разбрах вече че човек не може да има по двама най-добри приятели наведнъж... :D :D

A_JoLiE
04-09-2008, 12:14
А то може, но рецептата е мого трудна за следване .....

1 Лъжица доверие
2 Чаши уважение
1/2 Паничка обич
и 5 кутии търпение ...

хехе .. какъв гений съм само хах!!

AngelXrisi
04-09-2008, 21:32
Не знае какво иска...детска му работа...Но пък така наранява и твоите чувства и на още не знам колко хора(забравих им бройката даже).Не може да си прави каквото иска и с който иска при положение,че знае,че си харесвала едно от момчетата,а с още 2 от тях си в една компания...Тя може,но това значи,че не ти е най-добра приятелка.

ANTIHUMAN
04-10-2008, 11:15
Да...на 11 да смениш 5 гаджета за 3 седмици...ти си страшно дорасъл

Detska radost!Tazi Moni sigurno o6te s pampersa hodi! :lol: Ei ot malki stavate kurvi!
P.P. NE STAVAI I TI!!!!!!!!!!!!!1 :-x :-x :-x 8)

MissitY
04-10-2008, 11:50
Заклевам се че няма !!! :D :D :D

MissitY
04-11-2008, 12:37
Вчера направих клипче за нас двете...В което изразих това,което мисля и смятам за истина ( http://zazz.bg/play:0af3b467 ) .Тя трябваше да ми се извини за всичко,което е направила.Но не!Нещастницата искаше аз да й се извиня заради клипчето...Тази никак не е в ред!Аз и казах,че според мен това е истината,ако всеки човек тръгне да се извинява за всички казани истини...Бих казала,че ще стане много странен свят...Казах й,че си чакам извинението от нейна страна,тя ме потупа по рамото и гледайки през прозореца ми каза "Имаш го!" ... Заебавам я напълно и да си гледа работата! 8) 8) 8) 8) 8)

DieselBlood
04-11-2008, 18:44
vij moito momi4e zareji taq tvoq "nai-dobra priqtelka" koqta si igrae 4uvstvata na vseki tva e moq savet

A_JoLiE
04-12-2008, 13:22
Вчера направих клипче за нас двете...В което изразих това,което мисля и смятам за истина ( http://zazz.bg/play:0af3b467 ) .Тя трябваше да ми се извини за всичко,което е направила.Но не!Нещастницата искаше аз да й се извиня заради клипчето...Тази никак не е в ред!Аз и казах,че според мен това е истината,ако всеки човек тръгне да се извинява за всички казани истини...Бих казала,че ще стане много странен свят...Казах й,че си чакам извинението от нейна страна,тя ме потупа по рамото и гледайки през прозореца ми каза "Имаш го!" ... Заебавам я напълно и да си гледа работата! 8) 8) 8) 8) 8)

Боже мой... детски истории ... Ако я беше забравила никфо клипче нямаше да правиш.....

Sweet_Play_F
04-12-2008, 13:41
Offffffffffffffff naistina decki istorii..onq se celuva s toq ..drugiq s tretiq..petiq kazal na devetiq 4e vtoriq e kyrva i tnt :lol: :lol: :lol: PORASNETE!

slivaka
04-12-2008, 20:18
Em za sq samo 4ujdite ezici v ustata priema,sled vreme i 4ujdite pi6ke 6e po4ne :lol: .Ta hi4 da ne ti puka koi kvo si misli za neq to si zavisi ot 4oveka dali 6e si mu priqtel !