PDA

View Full Version : Съвет



otka4ena
04-05-2008, 18:23
Значи историята ми е такава.Ходим с моя приятел от три години и половина.Естествено не е както преди,охладняха отношенията,аз се държах последно време гадно с него,някак си връзката ни беше като задължение.Преди няколко дена той ми каза,че иска да се разделим за малко да помисли.И днес излязохме да поговорим и той ми каза,че ме обича както и ,че знае че и аз го обичам,но нещата не били както преди,само сме се карали и поиска да пробваме да си останем само приятели.Щяло да бъде както преди пак да си излизаме,да си говорим,но нямало да се караме за глупости.Също така каза,че нямал толкова голяма свобода да излиза с приятели.Често отказвал заради мен (аз изобщо не го ограничавам нито му искам сметка) и каза,че сам се ограничава.В последствие каза "Не ,че ще тръгна да излизам по-често ама..." Със сигурност знам,че няма друга,питах го да не би да иска да пофлиртува туй онуй да пробва с друга,той каза,че изобщо не става въпрос за това.Пука му много за мене,личи си,но някак си нз......може би се колебае и си мисля,че нито иска да е както преди (да ходим и да се караме постоянно) нито пък да сме само приятели или пък да се очуждим.Аз няма да оставя нещата така.Разговора не изясни всичко,защото избухнах в сълзи,въпреки че се сдържах дълго време и някак си не успяхме да се разберем.Казах му да пробваме като приятели пък ще видим.Той ме закара до вкъщи и аз седнах на стъпалата да си поплача (не исках да се качвам и да разтройвам майка си) и ми направи впечатление,че той няколко пъти мина с колата покрай нас да ме погледне,а можеше просто да си тръгне.И сега не знам какво да правя.Да изчакам ли малко или да му се обадя да излезем пак и да се опитам да го склоня за още един последен шанс.Дайте някой съвет,че се побърквам в мислите си.

5StaR
04-05-2008, 18:26
Изчакай.. ясно ти е обяснил

miss_91
04-05-2008, 18:34
pogledni go i ot dr strana na ne6tata v na4aloto naistina 6te ti e mn krivo i kofti ,no i 6te vi bude po veselo ,6te pravite ne6ta ,koito ne ste pravili dokato ste bili zaedno,6te flirtyvate,izlizate i naistina moje da ne se karate za gluposti i leka po leka pak da se suberete
Upeh :-|

xXxScreamxXx
04-05-2008, 18:53
iz4akaite malko. .. izlizaite samo kato fr .. posle ne6tata moje da potragnat .. i otnovo da izleze ne6ty .. uspex :)

BaBy_bS
04-05-2008, 19:00
бързата работа-срам за майстора :) според мен това момче е доста свястно.наистина изчакай както казват и другите,може пък да излезе и нещо съвсем,съвсем по-добро :) :) :) може би просто се нуждаете от малка почивка

otka4ena
04-05-2008, 19:24
Ами ако изчакам и той охладнее към мен.Нали хората казват "Далеч от очите,далеч от сърцето." Или пък ако хареса някоя друга,нз няма да го оставя да си тръгне толкова лесно.Ще се боря със зъби и нокти.

gerinceto
04-05-2008, 19:27
naistina e nai dobre da poiz4akash

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 19:35
Ами преди 2 дни точно по същия начин се разделих с моя приятел ... с тази разлика,че аз поисках да бъдем само приятели- не ви знам отношетията,но ако са били дори подобни на нашите (не си говорим,не се виждаме,само оправдания за какво ли не,всеки ден кавги) моят съвет е само приятели да сте ... :)

MaRiYa_86
04-05-2008, 20:21
Минала съм през този период във връзката си.И не е тайна,че третата година е критична.Имам предвид относно чувства,мисли,отношение.Ни не сме стигали до момент,в който да се разделим за малко,за да помислим,но не защото аз нямах желание,а защото той не искаше.Но момчето ясно ти е обяснило,по-добре уважи решението му.И не е вярно това,че ще охладнее към теб,ако му дадеш време...Както има 1 лаф много верен: Ако обичаш някого го пусни на свобода.Ако се върне-той е твой,ако не-то той никога не ти е принадлежал.

love_veselka
04-05-2008, 21:17
Ами ако изчакам и той охладнее към мен.Нали хората казват "Далеч от очите,далеч от сърцето." Или пък ако хареса някоя друга,нз няма да го оставя да си тръгне толкова лесно.Ще се боря със зъби и нокти.


Това е много хубаво,но да има някаква граница не отивай твърде далеч.Все пак 3 години не е малко и той трудно би забравил така лесно преживяното с теб,изчакай малко и обмисли нещата,остани на саме със себе си и помисли добре.Може също да пойскаш съвет и от майка си тя е минала по този път и би ти дала най-точния съвет.

GameMaster
04-06-2008, 07:55
AaA nedei da chakash bori se za nego shtom go obichash ne pozvolqvai da go zagubish!!!......

BlindedAngel
04-06-2008, 08:37
Явно още се интересува от тебе...Изчакай известно време и всичко ще си дойде на мястото а дотогава гледай да се държиш добре - никви караници или да му се сърдиш.Евала на момчето да има смелостта да ти каже всички тези неща.Всичко ще си дойде на мястото спокойно :)

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 09:25
AaA nedei da chakash bori se za nego shtom go obichash ne pozvolqvai da go zagubish!!!......

+1 .. s 4akane ni6to ne stava ... uspeh \:D/

otka4ena
04-06-2008, 10:36
Мисля да го накарам да се видим да поговорим,да си изясним всичко,защото вчерашното не беше мнмн разговор,а повече рев.Просто искам да си изясним всичко,да стигнем до корена на проблема.И искам да видя ако проблема е изцяло в мен,няма да се откажа и ще направя всичко за да се поправя,а ако просто му е писнало от мен и иска свобода,тогава ще му я дам,ще му дам време,но смятам да му кажа,че го обичам много и ,че ще го чакам колкото трябва и няма да се откажа.Как мислите?

MoHuTo
04-06-2008, 11:23
Според мен трябва да си дадете една почивка, да останете насаме със себе си и да си направите равносметка за вашата връзка. Момчето ти е казало как стоят нещата при него, според мен е по-разумно да му дадеш малко време и тогава да предприемаш каквото и да било. Както казаха и по нагоре - Бързата работа-срам за майстора.

sexa_na_kompleksa
04-06-2008, 11:37
Явно наистина държи на теб. Дай му малко почивка, щом иска. Но според мен после пак ще се съберете. Щом и двамата се обичате, няма логика да сте разделени. :)

otka4ena
04-07-2008, 16:12
Искам само да споделя мамка му,че тоя човек,който аз мислех за свестен и ,че ме обича страшно много,всъщност ме е зарязал,щото го запознали с няква две години по-голяма от него,веднага се харесали,три дена били неразделни и даже успели да правят секс 2 пъти,и всичко това за седмица.А всъщност когато е започнало,той не беше скъсал с мен,а искаше да се разделим за малко да помислил.А как разбрах,че има друга?С измама,накарах една приятелка да започне разговор с него,и той се хвана и си каза всичко (а как плямпа за личния си живот пред непознати) и все още мълчи и отрича,че има друга.И даже се възмущава когато не му вярвам и се съмнявам причината да е само очуждението и караниците.Веднъж вече съм му прощавала изневяра,трябваше да се досетя,че ще го повтори.Не се ядосвам,че я е харесал,то идва изведнъж и не пита,но не можеше ли да изчака малко поне да приключи с мен и след това да прави секс с тая.А му пукало страшно много....Как мислите вие.Кажете си мнението:)

butty
04-07-2008, 16:50
мда..познато ми е... и ние с моя приятел сме заедно вече 3 години.. Тази ситуация ми е позната, само че с обърнатите роли..аз исках да се разделим...и то не за малко..а завинаги. Обичам го,той ме обича... всичко е перфектно,само където се караме страшно много и все за някакви глупости и обикновено за съм виновна за тези караници..защото се ядосам за нещо и си го изкарам на него и просто разбирам колко го наранявам и исках това да спре... аз мн трудно мога да се променя, защото винаги си го изкарвам на другите..и тъй като знам, че той няма да ми каже нищо,само ще се опита да ме успокои,го изкарвам на него... и така януари реших да го зарежа.. казах му, че не искам да се виждаме вече, че всичко е свършило ... но той не се примири.. искаше да се видим,аз не исках,защото той ми въздейства страшно много на живо.. звъннеше ми по телефона, чатихме,но аз бях твърда..охладняла.. но накрая той дойде сам на крака и ме изкара от нас..отидохме в парка..3-4 часа седяхме там той ми говореше..защо да махнем с ръка и да забравим тези години,като нз си какво..... накрая и аз се разплаках..казах му истинската причина.. пак започна да ме разубеждава и се събрахме... :lol: доста мелодраматично нали?
При вас мисля, че ще се получи ако се отдръпнете малко един друг..бъдете приятели,разбира се ще е трудно..защото със сигурност ще искаш да го целунешш... но нали ще бъдете само приятели... опитай,дръж се близо до него,но не го притискай.. бъдете заедно и всичко ще се оправи! Сигурна съм! Желая ти много успех!!! ;)


ПС..... Сори, чак сега видях последното ти мнение... много съжалявам за случилото.. малко странно изглежда след 3 години заедно,но всич1ко е възможно... щом го е сторил.. ми кажи, че не искаш да си вече с него... и го зарежи окончателно..трудно ще е.. но..бъди силна!!!!! Има много мъже,изглежда той не е бил за теб!! Горе главата и напред!!

otka4ena
04-13-2008, 08:43
Исках да се видим с него,да видя дали ще има смелост да ми каже за нея.В неделята ми каза,че в понеделник ще ми се обади да говорим.В понделника ми каза,че във вторник ще се видим,че нямало да излиза.Във вторника даже изобщо не ми се обади и се правеше,че го няма в скайп!Не го закачах два дена.В петъка сам ми се включи с думите "Извинявай,че не ти се обадих,но не съм излизал никъде (а аз знам,че е излизал),ако искаш да се видим утре (димек вчера) но този път не ти обещавам нищо" казах му ОК както искаш.Е и вчера не ми се обади.Как да го тълкувам.За 3 години и половина не заслужавам ли поне един разговор.Знам,че си мисли че искам да се съберем,страх го е не иска да ме наранява не иска да ми казва за оная.Но аз искам все пак да говоря с него,да му кажа всичко като за последно и да сложа точка.Как все пак да го тълкувам това отношение.Какво вече не му пука за мене.Мина седмица и айде да вървя на боклука?!И главно въпроса ми е да го оставя ли сам да ме потърси пак.Или да му се ядосам вече и да го накарам да се видим.Нз вече какво да мисля.Уж ме обичал(за една седмица да му мине ей така странно ми се струва,знам ли) Е мерси за вниманието:)