PDA

View Full Version : Двойки...



freak.doll
04-05-2008, 19:59
Какви двойки за вас са сладки и какви си подхождат?
Може ли емо момиче да тръгне с метъл или пък фешън момче с рапърка?
Вие с какво момче / момиче ходите и мислите ли ,че си отивате ( стил , вкусове и други ) Мислите ли , че ако гаджето ви е по наперено от вас и вие ще станете такива ... коментирайте.. сорка предварително , ако има такава тема .. :o

UnaBletoLoVeU
04-05-2008, 20:01
Какви двойки за вас са сладки и какви си подхождат?
Може ли емо момиче да тръгне с метъл или пък фешън момче с рапърка?
Вие с какво момче / момиче ходите и мислите ли ,че си отивате ( стил , вкусове и други ) Мислите ли , че ако гаджето ви е по наперено от вас и вие ще станете такива ... коментирайте.. сорка предварително , ако има такава тема .. :o

Ем за какви двойки са ми сладки и си подхождат...стига да се обичат всички са хубави.
А за ^, което е в червено - факт. Преди бях много по-срамежлива, по-..скромна, а откакто ходя с момче, което има самочувствие до небето и аз станах почти като него. ;D

tuzaro
04-05-2008, 20:02
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)

gerinceto
04-05-2008, 20:03
za lubovta nqma granici

TinkyWinky
04-05-2008, 20:09
Ми сички влюбени са сладки :)
няма значение в стила на обличане според мен, за себе си мога да кажа, че си пасваме и за това... и май аз съм малко по-наперена, но не оказва влияние 8-)

koalka
04-05-2008, 20:11
Относно чертите на характера, дали си отворен или не, срамежлив и т.н. - казват, че противоположностите се привличат.Но определено единия може да е водещия във връзката...
Иначе относно начина на обличане, музиката, която слушаш - ако човека е предубеден към всички стилове, освен своя(ограничен до някаква степен), ще имат проблеми.Пък и надали някой метъл ще харесва "напудрените" чалгарки, не е невъзможно обаче.Всичко е до характер в крайна сметка...ако дадения човек те привлича, защо не?И все пак човек си избира човека спрямо това, което харесва и е близко до него, в повечето случаи.
Абе, за мен нещата са сложни, но всичко е възможно в крайна сметка.Темата е обсъждана много пъти.

MaRiYa_86
04-05-2008, 20:14
Ами хората или си подхождат или не.Ако единия е върл метъл,а другия изтупан адвокат примерно, просто е някак несъвместимо,ако единия поне не се промени.Няма как да бъдат в една обстановка и да се чувстват добре.
А относно другия въпрос - С какъвто се събереш такъв ставаш,относно говорене,отраканост и т.н. :)

MartyParty
04-05-2008, 20:16
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:
Шегата настрана...Емотата отдавна съм казала-на сапун.Фешъните...и тях ги мразя.Рапърите са тъпи и ограничени.Останаха метъл и метълка-мисля ,че си подхождат.Приятелят ми,ако беше по-надут от мен,нямаше да ми е приятел.Той е нацист.Мен ме определиха като расистка.Двамата сме семейство националисти и любимото ни семейно хоби е да ходим на митинги на АТАКА.Ха сега някой да посмее да каже,че не си отиваме! 8-)

Sintya
04-05-2008, 20:18
Зависи от хората, но според мен не е невъзможно метъл да тръгне с поп-фолк дива ( xD ) . Зависи от нагласата, външността и характера... за мен сладки са тези двойки, които са гушнати по улиците и не се отделят един от друг, говорят си мило и тн... абе романтиката да живее! :grin:
Иначе моя си е свит, а аз съм малко дива и отворена и така... покрай мен ще стане олигофрен, аз си знам :lol: Иначе да, човек може да се промени - с какъвто се събереш такъв ставаш ...
иначе за гаджетата, не гледам да сме с огромно различни вкусове, все пак трябва да си допадаме, защото не може аз да си пусна на компа him, а той на телефона Преслава, примерно. ;)

AFT
04-05-2008, 20:19
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:


Я пий една студена вода.

GerSity
04-05-2008, 20:19
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:
Шегата настрана...Емотата отдавна съм казала-на сапун.Фешъните...и тях ги мразя.Рапърите са тъпи и ограничени.Останаха метъл и метълка-мисля ,че си подхождат.Приятелят ми,ако беше по-надут от мен,нямаше да ми е приятел.Той е нацист.Мен ме определиха като расистка.Двамата сме семейство националисти и любимото ни семейно хоби е да ходим на митинги на АТАКА.Ха сега някой да посмее да каже,че не си отиваме! 8-)
не не и Марти и Тузаро...просто неам думи... :razz: :razz: :razz:

tuzaro
04-05-2008, 20:22
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:
Шегата настрана...Емотата отдавна съм казала-на сапун.Фешъните...и тях ги мразя.Рапърите са тъпи и ограничени.Останаха метъл и метълка-мисля ,че си подхождат.Приятелят ми,ако беше по-надут от мен,нямаше да ми е приятел.Той е нацист.Мен ме определиха като расистка.Двамата сме семейство националисти и любимото ни семейно хоби е да ходим на митинги на АТАКА.Ха сега някой да посмее да каже,че не си отиваме! 8-)
не не и Марти и Тузаро...просто неам думи... :razz: :razz: :razz: що бе и аз имам националистични възгледи, да не почвам темата за циганите 8-)

VinDiesel
04-05-2008, 20:22
Според мен това не е проблем :) За мен и мойта приятелка мисля че си подхождаме :)

MartyParty
04-05-2008, 20:25
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:


Я пий една студена вода.
:-k Знам,че няма да ме вземе.Не е нужно да си толкова дитектна. :cry:

tuzaro
04-05-2008, 20:49
ам аз имам три двойки: по география, ИТ и английски не си отиват много, ама живота е гаден 8-)
:grin: Наай-големия се изказа!!!С всяка вечер все повече се влюбвам в теб. :oops:


Я пий една студена вода.
:-k Знам,че няма да ме вземе.Не е нужно да си толкова дитектна. :cry:епа моем те земем ако си руса с къса пола и големи очи 8-) айде деца аз отивам да сънувам

BlueFace
04-05-2008, 20:59
Ооо да аз мисля че точно си пасвам с момичето!Тя споделя всичко мои интереси и просто си приличаме по толкова много неща. :grin: :) Всякакви двойки са сладки ако има любов според мен!! :) :) И незнам дали се променяш ,ние с нея сме си еднакви по характер тъй че няма кой да се промени! :D :D
П.П.Много си я обичкам :oops: :-)

love_veselka
04-05-2008, 21:03
Щастливи и влюбени става ми много миличко като видя такива двойки хванати за ръце или гушнати. :smt007

sant
04-05-2008, 21:14
...

kuklichka_bg
04-05-2008, 21:21
ne si predstavqm feshan momi4e s metal xahxah

no pak fashion i rapar ili nekaf razmaknat po stava
az en bih hodila s nqkoi mom4e nadufka da sa misli za nz ko drazni me moje da e nai qkiq ama ne :}}

Poprincip sekfi mi haresvat bez metali i smotanqci (:

No nai - qki spored men sa normalniteeeeeeee nit feshan nito smotAN prosto normalni drehi :}} i tei neznam tui e moito mnenie pak

i mi e smeshno kato vidq mom4e s fon dio ten pri4eska nekfa super....... i ima edni takiva det si pravqt varzankite na maratonkite kecovete tam po dankite kato momi4eta neznam xaxa :-D

alex_devv
04-06-2008, 05:52
пропаднал наркоман и манекенка :lol: