PDA

View Full Version : Какво трябва да



pomo6tplz
04-05-2008, 20:31
следвам за професия Актиор
Има ли такъв унервеситет или нещо че не съм много запознат
Или пък нещо със сериозно изучаване на Англииски (Англииски=>America=актиор(с малко повече късмет де)


Че е много трудно за българите да пробият в америка
Лично аз имам талант и бих искал да се пробвам в тази среда но не във някакви български комедии а в америка.Сигурно ще е мноого трудно и няма да сполуча но бих искал сериозно да размиля

Jeuelle
04-05-2008, 21:17
Къде следваш?
В НАТФИЗ ли???
Какво по точно те интересува?
Курсове?
Бродуейските спектакли???

s1NNer
04-06-2008, 09:43
Във НАТФИЗ и ВИТИЗ трудно ли се влиза ?!

HexGirl
04-06-2008, 09:51
Във НАТФИЗ и ВИТИЗ трудно ли се влиза ?!
da :-o

Saymon90
04-06-2008, 09:54
Във НАТФИЗ и ВИТИЗ трудно ли се влиза ?!
Йеа... и питаш ^^

Ами, иди първо до въпросните университети или посети сайта. Има курсове за бъдещи кандидатстващи, както и консултации с преподавателите.

Бтв ако си 12ти клас и тепърва мислиш да се готвиш, по-добре се откажи.

sherry
04-06-2008, 11:08
Ъъ, аз мислех, че НАТФИЗ и ВИТИЗ са едно и също място? :-o

Jeuelle
04-06-2008, 11:11
Във НАТФИЗ и ВИТИЗ трудно ли се влиза ?!
За НАТФИЗ се готвех от 10 клас и се отказах началото на 12 (тоест тази година).
Трудничко е!!!!
А и говорих с много неслучайни хора и ме светнаха , че ако си никой ........ :?

Saymon90
04-06-2008, 11:12
Ъъ, аз мислех, че НАТФИЗ и ВИТИЗ са едно и също място? :-o

Мм не знам, май не са... не съм сиг. И двете съм ги чувал, може би са отделни факлутети.

Saymon90
04-06-2008, 11:13
А и говорих с много неслучайни хора и ме светнаха , че ако си никой ........ :?
Това са само приказки. Че е трудничко, вярно е. Но ако си работиш усърдно, ще влезеш. Познавам 3ма, които са вътре, без да са "някой" ;)

Каква специалност си готвила?

Boot
04-06-2008, 11:47
имам познат, който е точно никой, обаче влезе там. и се развива дооооста добре :)
ВИТИЗ и НАТФИЗ е едно и също. ПРосто ВИТИЗ е абревиатурата от старото име.;)

pomo6tplz
04-06-2008, 14:59
Обяснете да как да се подготвиш какво трябва да знаеш математика и история ли че да е толкова трудно.
Все пак това зависи до талант а не до обучение които има талант и без образование пробива както повечето холивудски актиори(същото важи и за заможните виж: Парис Хилтън)

Аз бих искал като за начало малки рови във сериали филми и темподобни в чужбина англия,америка,австралия(с гурно звучи повече като мечта)

Също ако някои знае трудно ли е да следваш във чужбина англия,америка не във някое елитно унирвеситетче а в наи лесното защото знам че сигурно ще е страшно трудно.Но предимставата да следваш там са много.Пак нещо във сверата актиорство мениджмънт психология журналистика,мода,подобни

Като се има предвид че в българия съм учил до 8 ми клас и средното ще взема от гърция(абе излиза че нито гръцки знам идеално нито българския съм усъвършенствал) взимат ли се предвид оценките от гимназията че аз в гърция не сам на 6 по скоро на 3 доста е трудно да влезеш в крак с езика техния старогръцки вероизповеданието и всички темподобни нови предмети)

gluhar4e
04-06-2008, 22:53
За НАТФИЗ знам,че трудно се влиза и трябва добра подготовка.Ако смяташ да кандидатстваш там може би трябва да тръгнеш на някакви курсове по актьорско майсторство.Една приятелка вече втора година се готви,така че,ако си примерно 12ти клас и сега ще започваш да се готвиш...не мисля,че ще имаш шанс,колкото и голям талант да имаш.
Има и доста чуждестранни университети,в които също можеш да учиш актьорско майсторство(или каквото свързано с театъра и киното искаш).Мисля,че за НАТФИЗ трябваха само някои оценки от дипломата,но не съм много сигурна кои,а и дали е така.За другите университети не знам...