PDA

View Full Version : Пози за 'първия' път



Pliok0019
04-05-2008, 20:49
Та.. Ети ги моят проблем. С приятеля ми сме опитвали 2 пъти да го правим. И в двата пъти е имало само кръв и проникване. Той ми е първият и за мое съжаление му е много голям. Единствената утеха в случая е че поне може да влезе. Възбудена съм, той се опитва да не ме боли, но не се получава. Попринцип мисля, че не съм страхлива не тема "Болка" но щом видя кръвта и се плаша да не стане кръвоизлив или нещо от този сорт.

Ако някой може да ми каже малко по-безболезнени пози, начини и различни по вид съвети, ще бъде много благодарна.
Също така искам да попитам дали е нормално 2 пъти да ми тече кръв.

Благодаря ви.

P.S. Съжалявам, ако темата не е ясно зададена.

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

MapTa
04-05-2008, 21:14
възможно е и 3 пъти,ако на приятеля ти му е много голям,но според мен ползвайте някакви лубриканти (на водна основа) за омекотяване и по-лесно проникване и после кажи как е било!И още нещо-кажи му да приложи любовна игра преди секс-също помага :oops:

jotitu
04-05-2008, 21:16
оралната стимулация лично на мен мнооооооооооооооооооооооо оооого ми помага! опитайте я задължително

cvety_i_bebeto
04-05-2008, 21:18
на мен до 4 път ми тече кръв ... а имаше любовна игра - споко ще се опрай може би - лубрикант наистина ще улесни работата ...

ELFIQ
04-05-2008, 21:25
emi mili4ka taka stava pri nqkoi momi4eta pri men ima6e krav do 3-tiq pat posle ve4e nqma6e,pomoli go da bade po nejen i po bavno da go pravite i nai vajnoto prosto se otpusni,celuvkite po vreme na sex var6at dobra rabota(da se otusne6 imam predvid) a za pozite koqto i da ti kaja 6tom o6te te boli i te4e krav 6te te ponabolqva.Ne se pritesnqvai vsi4ko 6te se opravi i togava naistina 6te se nasladi6 na sexa,vajno e spokoistvieto.USPEH!!! :-) :-D

Pliok0019
04-05-2008, 21:28
Благодаря ви много. Дано всичко се оправи, понеже болката е наистина силна. Никога не съм вярвала, че ще го кажа. Не е като да няма любовна игра или моичкия да е неопитен.

BaBy_bS
04-05-2008, 21:40
при мен кръв имаше чак на 3тия път :D а относно болката-просто още не си свикнала да се отпускаш достатъчно,с времето един вид се свиква и се започва с истинското удоволствие ... и различните пози :)

Kanela
04-06-2008, 00:29
Проблемът не е,че му е голям.Проблемът е,че колкото и да ти се иска - първият месец секс е трудно човек да се отпусне пред партньора си...че дори и по-късно...
Та - проблемът е,че не си отпусната и понеже те е страх-вероятно си свиваш мускулите :) Затова пробвайте на романтична атмосфера..свещи може би?Много орален секс,галения,целувчици... и никой за никъде да не бърза.Ако наистина се подмокриш както трябва,няма да има проблем.

Slun4evko
04-06-2008, 08:31
При мен мина ок първия пъ,въпреки кръвта и леката болка.Предполагам причината е в това,че с приятелят ми доста месеци наред,може би 7-8 месеца,практикувахме орален секс в комбинация с пръстчета.Което потпуска доста.Освен това при нас,преди секса задължително има орален и той винаги ме докарва до оргазъм,след това съм доста отпусната и мокра,което улеснява проникването. А като за начало направете го на задна-ти на колене и приведена на пред,а той прониква отзад във вагината ти. Тази поза е доста удобна,понеже ъгълът на проникване е особен,няма кой знае колко болка,но внимавайте с дълбочината,понеже и на моя му е малко по-големичък и има случаи,когато докосва чак шийката на матката,което е леко болезнено.Като започнете например с тази поза,после можете плавно да преминете към друга,защото вече ще си отпусната.

glezenata
04-06-2008, 08:40
pri men parvite 4-5 pati ima6e nqkolko kapki ktav no tova e normalno,to 6te6 ne6te6 dokato ne go napravi6 izcqlo da te ovori nqma kak da ne te boli,edin dva pati 6te trae6,otpusni se msili kolko ti e hubavo s nego i nqkvi takiva ne6ta stisni se za moment dokato go vkara izcqlo i posle ve4e stava gotino,moje bi parvite nqkolko pati 6te use6ta6 bolka no tova e normalno vsi4ki minavame prez tozi pat znae6 li az kak sam se stiskala i 4al salzi me poti4akaha no mina....... :)

siska_777
04-09-2008, 07:31
1 ОРАЛНАТА ЛуБОФ ПОМАГА
2 ПРОНИКВАНЕТО ДА ПОСТЕПЕННО И БАВНО
3 ДОБРЕ Е С ПРЕЗАРВАТИВА ДА ПОЛЗЮВАТЕ НЯКАКЪВ УВЛАЖНИТЕЛ НАПРИМЕР КъМ SPORTEX ИМА ТАКЪВ
4 НАЙ-ПОДХОДЯЩАТА ПОЗА Е МОМИЧЕто да е от ГОРЕ ЗА ДА МОЖЕ САМА ДА СИ ОПРЕДЕЛЯ ДЪЛБОЧИНАТА ЗА ДА НЕ Е ТОЛКОВА БОЛЕЗНЕНО :grin: :grin: УСПЕХ

hottie
04-09-2008, 07:51
Като легнеш по гръб си сложи възглавница под таза. Или давай отгоре, ама трябва да си много смела.

beautiful_f
04-09-2008, 07:53
1 ОРАЛНАТА ЛуБОФ ПОМАГА
2 ПРОНИКВАНЕТО ДА ПОСТЕПЕННО И БАВНО
3 ДОБРЕ Е С ПРЕЗАРВАТИВА ДА ПОЛЗЮВАТЕ НЯКАКЪВ УВЛАЖНИТЕЛ НАПРИМЕР КъМ SPORTEX ИМА ТАКЪВ
4 НАЙ-ПОДХОДЯЩАТА ПОЗА Е МОМИЧЕто да е от ГОРЕ ЗА ДА МОЖЕ САМА ДА СИ ОПРЕДЕЛЯ ДЪЛБОЧИНАТА ЗА ДА НЕ Е ТОЛКОВА БОЛЕЗНЕНО :grin: :grin: УСПЕХ

абсолютно съм съгласна с всичко това е най - добрият начин за да свикнеш... дори и като си отгоре и като влезне.. се опитай да го задържиш вътре за да свикнеш дори и без да мърдаш много.. и ще видиш как ще спре да боли... просто ще истръпнеш .. и на следващите няколко пъти пак пробвай така , пак ще те боли малко, но ще отмине.. Успех.. 8)

FuReRa
04-09-2008, 09:11
ne 4e sum golqm proferor po temata no spored men nai-hubavo e da zapo4ne s prustite :)

sex_igra4ka
04-09-2008, 09:43
Като легнеш по гръб си сложи възглавница под таза.
Да,точно под таза,така че влагаличето ти да сочи леко нагоре-така се отваря повече-можеш да пробваш преди акта вкъщи и ще усетиш.

Virtuallll
04-09-2008, 20:49
Много интересни и полезни коментари про4етох... пробваи с възглавницата наистина и това със свикването докато пениса му е вътре . Ина4е ти те4е о6те кръв сигурно и сама се досе6та6 4е ципата не е дораскъсана... Успех следва6тия път :) [-o< =;