PDA

View Full Version : Силно впечатление ?!? ...



iva_16
04-05-2008, 20:52
Здравейте,за п0реден път м0ля за п0м0щ..Значи гаджето ми (бившото) има рожден ден на 14 април..След като скъсахме си останахме най-добри прияели (но аз скъсах с него заради държанието му) той знае, че още го обичам и аз знам, че той още ме обича :) така де искам да си го върна обратно,защото вече се промени.Так трябва ми нещо хубаво за подарак, да е оригинално,защото той си има абсолутни всичко ако може до 20лева :))) ако сещате моля ви давайте идеите си тук.. :))) ии как да го впечаттля за да си го варна?!?

MaRiYa_86
04-05-2008, 20:58
Ами виж сега...с клиширан подарък няма да го впечатлиш.Той ще се впечатли само,ако му подариш нещо,което той истински харесва или нещо от което истински се нуждае...Това е различно за всеки човек.
Примерно аз вчера подарих просто едни много красиви халби за бира.Звучи тъпо,но рожденника пие бира всеки ден и е маняк на тема бира просто.Не,че се налива,но си обича бирата,а досега все си я пиеше в чаши за сокче :) Купих просто 6 хубави халби за бира и от всички подаръци,които получи,моя го зарадва най-много :)
Помисли какво харесва твоето момче.

love_veselka
04-05-2008, 20:59
Хм ако си сигурна,че още те обича,ако имате общи снимки двамата на който си личи колко сте били щастливи му я подари във красива рамка и кажи,че искаш да сте както преди и че много съжеляваш,че си го изгубила и т.н
Айде успех :-)

evelinka1122
04-05-2008, 21:07
подари му една сладка целувка :-)

inSane_baby
04-05-2008, 21:11
love veselka, идеята ти наистина ми хареса.

Моят съвет е да избереш нещо символично, за целта можеш да се обърнеш към фото студио, където да занесеш занесеш снимката и те да я направят наистина добра като добавят някои ефекти, оправят осветление и т.н. Ако нямаш ваша снимка вземи едно хубаво тефтерче/тетрадка (тип дневниче) Мисля, че се сещаш за какво става въпрос, твърди или плюшени корици, меченца и шарени странички. Вътре слагай апликации и надписчета свързани със вашата връзка. Например можеш да цитираш някой смс, който наистина привлича вниманието. За край на всяка страничка пиши кратка фраза от рода на "обичам те" "искам те" "липсваш ми" .. И т.н. Да се върнем пак на съдържанието на страничките, освен смсите др идея е да пишеш ваши спомени. Пример: Спомняш ли си, когато... и т.н. Можеш да пишеш текстове от любими песни (разбира се такива, в които се пее за любов и са подходящи за ситуацията) Ако нямаш много идеи те съветвам да купиш по тънко дневниче, но все пак красиво. Успех!

iva_16
04-05-2008, 21:18
Мерси, наистина страхотни идеи за дневничето и снимката , но той не е толкова романтичен няма да се впечатли за всети валентин беше с снимка и той каза само мерси .. пусна си я в чантичката при учебниците целуна ме по бузата и каза ще закаснея.. :))))) незнам дали ще му допадне :) някакви други идеи :) на мен ми мина през главата едно герданче (рогче) което си беше харесал като бяхме гаджета и му го подарих, но след като скъсахме ми го върна какво ще кажете ? а може и други идеи :))))) а също мерси и ще помисля какво му харесва наистина мн оригинално за халбите :-o

BaBy_bS
04-05-2008, 21:37
подари му нещо символично,нещо което да харесва.не може да сте ходили и да не му знаеш вкусовете и предпочитанията. :)

iva_16
04-05-2008, 22:27
m0lQ Vi p0mAgAiTeeE ;( che nqmam predstava kakvo mislih i pak ne se setih ima vsichkoo pomosh :? :-o

Ou7taControL
04-06-2008, 01:51
подари му една сладка целувка :-) да, това не само че само ти ще му го подариш, а и ще му хареса, и плюс това ще разбере, че искаш да сте заедно и може да се съберетее :)

Wapper
04-06-2008, 05:38
Пробвай да купиш едни белезници или нещо по-предизвикателно,той сам ще се досети... ;)

Wapper
04-06-2008, 05:40
Хм ако си сигурна,че още те обича,ако имате общи снимки двамата на който си личи колко сте били щастливи му я подари във красива рамка и кажи,че искаш да сте както преди и че много съжеляваш,че си го изгубила и т.н
Айде успех :-)

Искам да добавя,че също има вариант снимката да я направиш на пъзел ;) много ще е ефектно ;) стискам палци и успех

alex_devv
04-06-2008, 05:47
джапанки и вибратор. ако му не харесат джапанките, да се е*е в гъзЪ

GameMaster
04-06-2008, 08:00
Emi neshto malko i sinvolichno.To trqbva da pokazva chustvata ti kym nego i da go vpechatli.Ideiki ne se seshtam i tova che toi si ima vsichko....mMm moje bi ako mu dadesh neshto koeto e skypo za teb (abe prejali go po nqkakyv nachin 8-) ) toi shte useti jesta.Abe chesno kazano nqmam nqkakvi ideiki..... :?

Co0kIe
04-06-2008, 08:49
Моят съвет е да избереш нещо символично, за целта можеш да се обърнеш към фото студио, където да занесеш занесеш снимката и те да я направят наистина добра като добавят някои ефекти, оправят осветление и т.н. Ако нямаш ваша снимка вземи едно хубаво тефтерче/тетрадка (тип дневниче) Мисля, че се сещаш за какво става въпрос, твърди или плюшени корици, меченца и шарени странички. Вътре слагай апликации и надписчета свързани със вашата връзка. Например можеш да цитираш някой смс, който наистина привлича вниманието. За край на всяка страничка пиши кратка фраза от рода на "обичам те" "искам те" "липсваш ми" .. И т.н. Да се върнем пак на съдържанието на страничките, освен смсите др идея е да пишеш ваши спомени. Пример: Спомняш ли си, когато... и т.н. Можеш да пишеш текстове от любими песни (разбира се такива, в които се пее за любов и са подходящи за ситуацията) Ако нямаш много идеи те съветвам да купиш по тънко дневниче, но все пак красиво. Успех!

Най-добрата идея. Мерси за идеята, и аз трябва да я използвам супер е! :)

vvs_go
04-06-2008, 09:31
ni6to no s lubov
6te e iznenadan => vpe4atlen

TheNewReligion
04-06-2008, 12:53
Nqma smisul da puskash takiva temi ! Po-dobre se porazhodi i moje da vidish neshto qko !A otnosno za promqnata u gajeto ti , pomni edno :Vulkut kozinata si meni , no nrava ne ! :wink: Uspeh vse pak !

soulja_girl4e
04-06-2008, 13:12
awe kak 6te podari6 na mom4e dnevnik?! :shock: ti dobre li si?! v kakyv svqt jivee6?! toi da ne e gei ili nai-dobrata ti fr?! aide stiga gluposti! ako iska6 mu kupi lak za nokti i edna fibi4ka! :?
ako bqh mom4e i nqkoq mi podari dnevnik ili snimka 6tqh da postypq to4no po sy6tiq na4in kato nego - da go zahvyrlq v 4anatata! Dnevnik! Dnevnik! bojeeeeeeeee opazi ot takiva neadekvatni sy6testva! i kakvo o4akva6 da sedne ve4er i da po4ne da si pi6e v nego kak mu e minal denqt? tc tc sama vqrva6 li si? :? a pyk ako vytre e oblepen s nqkvi protii syvsem! podarqva6 mu dnevnik v koito na vsqka str ima va6i snimki, citati ot sms-i i dr raboti koito napomnqt kolko ste se obi4ali... NE ZABRAVQI 4E TOI NE E MOMI4E I NQMA DA SE VPE4ATLI! toi 6te umre ot smqh samo kato go vidi! :razz:

celuvkata be6e nai-dobrata ideq i az q podkrepqm! :-)

iva_16
04-06-2008, 14:55
xaxax moje i edna fibichka da :D ammm da ama celuvkata ne stiga se pak i nqkvo podarache se pak molq vi predlagaite inache i celuvka sha ima ;) mersi mn i otochnqvam bivshtoto gadje ama toi e svoboden i az ;)

MartyParty
04-06-2008, 14:56
подари му една сладка целувка :-)
good one

S_L_A_D_U_R_K_A
04-06-2008, 15:00
Занеси твоя снимка във фото студио да ти е направят на чаша, много готино става чаша с твоя или ваша снимка това е символично, но подарено с чувство и към чашата една прекрасна романтична вечер, е супер!

Wrathchild
04-06-2008, 15:28
awe kak 6te podari6 na mom4e dnevnik?! :shock: ti dobre li si?! v kakyv svqt jivee6?! toi da ne e gei ili nai-dobrata ti fr?! aide stiga gluposti! ako iska6 mu kupi lak za nokti i edna fibi4ka! :?
ako bqh mom4e i nqkoq mi podari dnevnik ili snimka 6tqh da postypq to4no po sy6tiq na4in kato nego - da go zahvyrlq v 4anatata! Dnevnik! Dnevnik! bojeeeeeeeee opazi ot takiva neadekvatni sy6testva! i kakvo o4akva6 da sedne ve4er i da po4ne da si pi6e v nego kak mu e minal denqt? tc tc sama vqrva6 li si? :? a pyk ako vytre e oblepen s nqkvi protii syvsem! podarqva6 mu dnevnik v koito na vsqka str ima va6i snimki, citati ot sms-i i dr raboti koito napomnqt kolko ste se obi4ali... NE ZABRAVQI 4E TOI NE E MOMI4E I NQMA DA SE VPE4ATLI! toi 6te umre ot smqh samo kato go vidi! :razz:

celuvkata be6e nai-dobrata ideq i az q podkrepqm! :-) Мила, впрочем неадекватното ти мнение не можа ли да си го задържиш за себе си?
Аз съм напълно ЗА идеята за албума със снимки!

HePeAJIeH
04-06-2008, 15:33
Презерватив...сериозен съм! Ще го запомни а и ще му намеквеш нещо.Плюс това случайно ако се разгорещите.... :)

Wrathchild
04-06-2008, 16:08
Е за спомен опаковката ли ще му остане :D

MartyParty
04-06-2008, 16:14
Е за спомен опаковката ли ще му остане :D
Ммм,да...Ще си го наниже на връвчица и ще го носи винаги до сърцето си.Това ще е символът на тяхната любов. :smt057
Каквото и да му подариш,след целувката ще му хареса. :wink:

MiMcHeToOo
04-06-2008, 19:39
Презерватив...сериозен съм! Ще го запомни а и ще му намеквеш нещо.Плюс това случайно ако се разгорещите.... :)

А, и аз тва викам!

slun4ice_90
04-07-2008, 06:20
Занеси твоя снимка във фото студио да ти е направят на чаша, много готино става чаша с твоя или ваша снимка това е символично, но подарено с чувство и към чашата една прекрасна романтична вечер, е супер!Ideqta e mnogo dobra+neq bih kazala da mu se otdade6 cqlata,samo ne mislete gluposti :-D Taka budi s nego celiqt den i go nakarai da se 4uvstva nai-vajniq i nai-obi4aniq 4ovek. :-)

grisolda
04-10-2008, 20:37
хммм... така е малко трудно.се пак ти го познаваш...трябва да е нещо интересно и закачливо даже бих казала откачено!На 1 приятел му бяха подарили прашки с маниста за рождения му ден :D и той супер много се смя и се изкефи на ебавката!А на 1 друг приятел му подарих карикатура на самия него щото той се интересува от рисуване.та така помисли от какво се интересува той... А към подаръка мисля,че трябва да му върнеш герданчето,което ти е върнал преди!Това е достатъчен намек!а пък с целувката както ти си решила направо сичко е готово! Айде успех :)