PDA

View Full Version : Дрехи за фигурата й...



come_as_you_are
04-05-2008, 21:01
Здравейте!
Пиша ви,защото днес една приятелка ме попита,според мен,в зависимост от нейната фигура,какви дрехи би трябвало да носи.Чесно казано,не можах да й отговоря.Та затова и сега се замислих-според вас какви дрехи трябва да носи момиче с широка талия (не е дебела,просто талията и е по-широка отколкото др части на тялото),което иначе е слабо навсякъде?Аз,слава Богу,бих казала,че си харесвам тялото и нямам кой знае какви проблеми с дрехите...Но кажете ми,какво да я посъветвам? :)

kuklichka_bg
04-05-2008, 21:17
of zashto zadavate vaprosa se ot drugo lice mn e qsno 4e tui e tvoq problem ta po temata ami kakvito TI stoqt dobre predi da si kupish ne6to probvai go sega sa na moda dankite s mnogo visoka talq taka 4e spored men shte stoqt nqkak si kofti na momi4e s shiroka talq probvai kato si kupuvash ne6tu

GerSity
04-05-2008, 21:18
широка талия?!?!?!?! :shock:
да не би да имаш предвид ханш?

come_as_you_are
04-05-2008, 21:23
of zashto zadavate vaprosa se ot drugo lice mn e qsno 4e tui e tvoq problem ta po temata ami kakvito TI stoqt dobre predi da si kupish ne6to probvai go sega sa na moda dankite s mnogo visoka talq taka 4e spored men shte stoqt nqkak si kofti na momi4e s shiroka talq probvai kato si kupuvash ne6tu

Скъпа ми кукличке,ако аз имах подобен проблем,бих питала директно!Това,че недораслите пубери на по 13-14 пишат всякакви теми от не-знам-си-какво лице не значи,че всички сме така!!! :-x Просто приятелката ми има нужда от съвет,който аз очевидно НЕ МОГА да и дам,та за това се обърнах към вас...Но явно както винаги ще се намери някой,който да си покаже тъпите предразсъдаци...Nevermind! :x

kuklichka_bg
04-05-2008, 21:31
of zashto zadavate vaprosa se ot drugo lice mn e qsno 4e tui e tvoq problem ta po temata ami kakvito TI stoqt dobre predi da si kupish ne6to probvai go sega sa na moda dankite s mnogo visoka talq taka 4e spored men shte stoqt nqkak si kofti na momi4e s shiroka talq probvai kato si kupuvash ne6tu

Скъпа ми кукличке,ако аз имах подобен проблем,бих питала директно!Това,че недораслите пубери на по 13-14 пишат всякакви теми от не-знам-си-какво лице не значи,че всички сме така!!! :-x Просто приятелката ми има нужда от съвет,който аз очевидно НЕ МОГА да и дам,та за това се обърнах към вас...Но явно както винаги ще се намери някой,който да си покаже тъпите предразсъдаци...Nevermind! :x
q ne me obijdai xahxah bahti neblagodarnite ai 4upi si glavata az ti kazvam ti em k nai6 kolko me ebe dali si ti ili nekfa si tam aiiii bb pfffffffff koi bil puber ti ako ne si na 12

BaBy_bS
04-05-2008, 21:34
абе как може да си опъвате нервите за такива неща.от 1 страна подкрепям kuklichkata защото е "леко" трудно ние да кажем как и какви дрехи ще стоят добре на даден човек ,ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЕ ГО ЗНАЕМ КАКЪВ Е И НЕ СМЕ ГО ВИЖДАЛИ.се пак нормалните хора като си избират дрехи-мерят,пробват,оглеждат се и тогава решават ...

come_as_you_are
04-05-2008, 21:36
of zashto zadavate vaprosa se ot drugo lice mn e qsno 4e tui e tvoq problem ta po temata ami kakvito TI stoqt dobre predi da si kupish ne6to probvai go sega sa na moda dankite s mnogo visoka talq taka 4e spored men shte stoqt nqkak si kofti na momi4e s shiroka talq probvai kato si kupuvash ne6tu

Скъпа ми кукличке,ако аз имах подобен проблем,бих питала директно!Това,че недораслите пубери на по 13-14 пишат всякакви теми от не-знам-си-какво лице не значи,че всички сме така!!! :-x Просто приятелката ми има нужда от съвет,който аз очевидно НЕ МОГА да и дам,та за това се обърнах към вас...Но явно както винаги ще се намери някой,който да си покаже тъпите предразсъдаци...Nevermind! :x
q ne me obijdai xahxah bahti neblagodarnite ai 4upi si glavata az ti kazvam ti em k nai6 kolko me ebe dali si ti ili nekfa si tam aiiii bb pfffffffff koi bil puber ti ako ne si na 12

Извинявай много,но в момента ти си тази,държаща се като 12 годишна.Но няма значение!А и не разбрах къде по-точно в предишния си пост те обиждам?!Главата няма да си я чупя,а дали те ебе,да ти кажа,не ме интересува!Чесно казано вече ми е писнало от момиченца на 13-14,които се имат за видяли всичко от живота и правещи се на многоразбиращи от всичко...Абе нищо-детска радост,шарени бонбонки! :-P :)

kuklichka_bg
04-05-2008, 21:49
of zashto zadavate vaprosa se ot drugo lice mn e qsno 4e tui e tvoq problem ta po temata ami kakvito TI stoqt dobre predi da si kupish ne6to probvai go sega sa na moda dankite s mnogo visoka talq taka 4e spored men shte stoqt nqkak si kofti na momi4e s shiroka talq probvai kato si kupuvash ne6tu

Скъпа ми кукличке,ако аз имах подобен проблем,бих питала директно!Това,че недораслите пубери на по 13-14 пишат всякакви теми от не-знам-си-какво лице не значи,че всички сме така!!! :-x Просто приятелката ми има нужда от съвет,който аз очевидно НЕ МОГА да и дам,та за това се обърнах към вас...Но явно както винаги ще се намери някой,който да си покаже тъпите предразсъдаци...Nevermind! :x
q ne me obijdai xahxah bahti neblagodarnite ai 4upi si glavata az ti kazvam ti em k nai6 kolko me ebe dali si ti ili nekfa si tam aiiii bb pfffffffff koi bil puber ti ako ne si na 12

Извинявай много,но в момента ти си тази,държаща се като 12 годишна.Но няма значение!А и не разбрах къде по-точно в предишния си пост те обиждам?!Главата няма да си я чупя,а дали те ебе,да ти кажа,не ме интересува!Чесно казано вече ми е писнало от момиченца на 13-14,които се имат за видяли всичко от живота и правещи се на многоразбиращи от всичко...Абе нищо-детска радост,шарени бонбонки! :-P :)
nito sam na 13 14 nito se pravq na mnogo vidqla ot jivota ne e taka ima da gledam oshte taka 4e .........
:smt001

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 08:45
a tvoqta priqtelka kato tolkova q interesuva nqma li ruce za da napi6e edna tema :? offf boje ....

bebitooo___
04-06-2008, 08:57
Какво толкова се заяждате бе момичето просто е пуснало тема и вие веднага се нахвърляте.. Я по - спокойно.. А относно темата.. ще е малко трудничко ние да определим какви дрехи биха и подхождали.. най - добре да пообиколи по магазините и да пробва кое ще й стои най - добре :-D

sexa_na_kompleksa
04-06-2008, 10:22
nito sam na 13 14 nito se pravq na mnogo vidqla ot jivota ne e taka ima da gledam oshte taka 4e .........
:smt001

А на колко си? - 14 и половина? Не стига, че умствения ти багаж е малък, ама се правиш и на много оборотна!

come_as_you_are
04-06-2008, 10:49
Искам да благодаря на bebitooo___ и sexa_na_kompleksa!Радвам се,че в този форум освен момичета на 12-14,мислещи се за велики,има и хора,които мислят зряло и не ми се нахвърлиха!Още един път благодаря! :)

Shtastl1va
04-06-2008, 10:50
Защо пък едно момиче да не поиска съвет за своя приятелка? Не разбирам какво странно има в това и защо трябва да се спори? :-o Не знам как изглежда приятелката ти, но мисля, че щом е слабичка, а с по- широка талия, изобщо няма да и ходят съвсем прилепнали дрехи. Примерно мисля, че ще бъде добре - блузка по- широка с горната част и стеснена в долната. Надявам седа схващаш за какво прказвам :D А може дасе поразходите по магазините и да пробва различни дрешки. За мен това е най- доброто решение, а ти като една добра приятелка - да и казваш дали и седи добре или пък не! Успех! :)

come_as_you_are
04-06-2008, 10:51
a tvoqta priqtelka kato tolkova q interesuva nqma li ruce za da napi6e edna tema :? offf boje ....

А моята приятелка не се занимава с форуми и такива неща(за разлика от мен :-D ) и не ме е молила да пиша теми,а просто(както вече написах) искам да и помогна,за това се обърнах към вас!

siLenT_scReaMs
04-06-2008, 11:26
lelee vie ste mn zle..chestno..edno momiche prosto reshilo da popita neshto za svoq priqtelka da i pomogne da i dade suvet i veche golqmo neshto stanalo..ami ako ima momicheta koito imat sushtiq problem v tozi forum..moje bi temata shte e polezna za tqh..aiii aman ot glupavi hora..

sexa_na_kompleksa
04-06-2008, 11:28
Искам да благодаря на bebitooo___ и sexa_na_kompleksa!Радвам се,че в този форум освен момичета на 12-14,мислещи се за велики,има и хора,които мислят зряло и не ми се нахвърлиха!Още един път благодаря! :)

Няма защо! Просто и на мен вече ми е писнало от такива като kuklichka_bg ...
Съжалявам, че не пиша по темата, просто не знам какво да посъветваш приятелката си.

varnen4e
04-06-2008, 13:40
Ако питаш мен, просто хвани приятелката си под ръчичка и я заведи в някой мол, да пробвате дрехи и след няколко (хиляди) пробвания тя сама ще усети в какви дрехи се харесва и с какво се чувства удобно.
:)

sladku_bebzi
04-06-2008, 14:13
http://i.data.bg/08/04/06/892613_orig.jpg
http://i.data.bg/08/04/06/892618_orig.jpg

Ми някви такива блузки, в сми с висока талия.

Decu
04-06-2008, 14:22
Е тая първата розовката е баш на талията наблегнато.. 8-)
Но да-блузките с високата талия-стеснени под бюста са доста добра идея. ;)