PDA

View Full Version : Родителите му/и



love_veselka
04-05-2008, 21:10
Значи хора да ви питам познавате ли се с неговите/нейните родители,какво мислите за тях и те за вас?
Също така случвало ли ви се е да направите някакъв гаф пред техните и те как го приеха,може отговори и за минали връзки.
Извинявам се,ако има такава тема.

inSane_baby
04-05-2008, 21:16
Ух.. родителите му... С баща му не се познавам лично, майка му незнае че между нас има нещо. Т.е. не сме се виждали отдавна, а когато се виждахме с него бяхме само приятели. Пред техните нямам гафове (те ме мислят за мн добро момиче :D ) но той пред наще има... :-D На Нова Година си дойдохме заедно от едно купонче, аз той и още 2 приятели и аз бях единствената НЕпияна... от тогава са ме запомнили с добро :lol:

BaBy_bS
04-05-2008, 21:30
нямам гафове пред родителите му,или да съм по-точна пред майка му,защото техните са разведени и баща му е в друг град и още не сме ходили заедно да се запозная и с него :) да се надявам че няма да има гафове

love_veselka
04-05-2008, 21:32
нямам гафове пред родителите му,или да съм по-точна пред майка му,защото техните са разведени и баща му е в друг град и още не сме ходили заедно да се запозная и с него :) да се надявам че няма да има гафове

И аз това се надявам :-)

Mementomori
04-05-2008, 21:41
Да,познавам ги,някои не лично,понеже са в чужбина,но важното е другите,които са в БГ,ги знам.Много сладки хора.Смятам,че не съм се изложила с нещо някога пред тях,винаги е много забавно и сериозно с тях и въпреки че не сме често заедно всички,оценявам моментите на срещите,защото са много стойностни хора!

BlueFace
04-06-2008, 06:14
Значи хора да ви питам познавате ли се с неговите/нейните родители,какво мислите за тях и те за вас?
Също така случвало ли ви се е да направите някакъв гаф пред техните и те как го приеха,може отговори и за минали връзки.
Извинявам се,ако има такава тема.
Все още не се познавам с родителите и,но нямам нищо против да се запозная. :)

Ou7taControL
04-06-2008, 06:18
аз бях пуснала такава тема преди време :)

ами все още несъм се запознавала с родителите му, защото сега няма възможност, но скоро и това ще стане и ми е малко притеснено... дано няма гафове, че.. :(

И успех на всички, на които им предстои това :-)

GameMaster
04-06-2008, 07:50
Emi az veroqtno okolo negoviq RD shte se zapoznaq s roditelite mu.Inache maika mi go poznava (bashta mi e v Ispaniq) i ima mnogo hubavo mnenie za nego.Do sega ne e sgaffal pred neq tova e dobre....Samo kato izkluchim fakta che vchera serioznichko trqbvashe da si pogovorq s maika mi zaradi smuchkite koito onova jivotinche mi beshe napravilo na vratyt.No inache vsichko si e nared ;-)

Barbie
04-06-2008, 11:18
Познавам родителите му (и баба му, дядо му, свако му, леля му, едната му братовчедка лично, другата само по скайп) и той познава моите (що годе цялата ми рода). Намирам всичките му роднини за много симпатични. Те не знам какво мнение имат за мен, но всички се държат много мило. Наш'те го харесват - вечеряме понякога с тях, ходили сме с него и семейството ми за риба... Аз съм много близка с родителите си и на него понякога му се налага да прекарва време с мен и наш'те (когато се връщам в България ми е трудно да бъда с всички наведнъж и той е миличък и понякога е с мен докато се видя с наш'те...понеже аз не искам да го пускам нито за секунда като съм си при него в България).

sexa_na_kompleksa
04-06-2008, 11:45
До сега не съм имала толкова сериозна връзка, та да се запозная с родителите на приятеля ми. :?

soulja_girl4e
04-06-2008, 11:54
dea samo az li sym se izlagala? :D
zna4i vednyj stoq na spirkata i govorq po tel s edna fr i tq me pita kyde e priqtelq mi (togava ne bqhme o6te gadjeta) i az i kazvam 4e sigurno se e zapil nqkyde sled v4era6niq kupon i e spal s nai-golqmata groznica na kupona kakto pravi vinagi (e dobre de togava go mrazeh 8-) )
i izvednyj se obry6tam i vijdam maika mu stoi vtre6tena ( :shock: - eto taka) 8-)
i az samo: - aaa zdraveite gospojo Bavileva! neeeee gluposti ne govorq za va6iq sin! kak toi e prili4no mom4e! 8-) Okaza se 4e toi vyob6te ne e hodil na kupona si e stoql vky6ti 8-) Tq est ne se vyrza 4e ne stava duma za nego (vse pak az go nari4ah po ime) i posle mu se be6e oplaka (zmiqta gadna rusa :-x ) i toi mi 4ete edno konsko.. 8-) awe mani mani az sym mn zle :D
ina4e gi poznavam i dvamata i te ne me haresvat ama gram (vzaimno e) :-) no toi mn haresva na6te i te go haresvat ;)

maybelline
04-06-2008, 12:01
Познавам се с родителите му. Майка му е много добра жена, забавна, мила и винаги казва по някой супер-майтап ;) Баща му също е много приятен човек, по-мълчалив, но пък много разбран и интелигентен мъж. И с двамата е приятно да се говори, макар че в началото се притеснявах и от двамата (сега вече много по-малко) ;) Гафове с тях не са ставали. По-скоро с баба му. Не ми се разказва :lol:

MoHuTo
04-06-2008, 12:15
Ами познавам се с родителите му, както и той с моите. Гафове пред тях още не съм имала и се надявам да не се случва такова нещо :) Иначе нямам лошо мнение за тях, особено за майка му - страхотна жена, а като си помисля, че ме беше срам да се запозная с нея :oops: :-D

koalka
04-06-2008, 16:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161293&highlight=%F0%EE%E4%E8%F2%E5%EB%E8%F2%E5
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147837&highlight=%F0%EE%E4%E8%F2%E5%EB%E8%F2%E5
И още много такива теми...