PDA

View Full Version : Леле,откачааам...



unfaithful1234
04-05-2008, 21:29
Абе не знам какво ми става,ама май съм скарана с мн хора.Тоест само с един,може би и с два,ама не по моя вина.Например едно от момичетата.Ми аз я имах за мн добра фр и излизахме,споделях й,а тя ми е говорила зад гърба.Та аз проведох с нея един разговор по скайп и тя:"Ми те другите като говореха против тебе,аз ти бях фр,нали?"Аз обаче се замислих и се сетих,че тогава с тия момичета бяхме скарани и мисля,че г/д е нормално да се одумваме,но не съм говорила с тях през това време.Не съм ги имала за приятелки и т.н.Има и проблеми с една от моя клас,та тя насъсква другите против мене и сега съм съвсем самичка.Имам една приятелка,която е от моя клас,ама ме е страх от другото момиче.Не знам,мисля,че може да има проблем и в мен,но мисля,че бях права с "приятелката" ми.И тя казА:"Значи на мен не можеш да простиш един път" Ама то не беше един път!!!Това е вече за 3-ти.Какво очаква да направя?Знам,че остава малко до края на годината,предстои кандидатстване и ще се махна от тоя клас.Не знам дали ме разбрахте точно,ама съм мн объркана и не знам какво да правя... :-# :-# :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry:

BaBy_bS
04-05-2008, 21:50
еми като не можете да разберете че приятелство между момичета няма-блъскайте си оше главите с тъпо въпроси от сорта на "приятелка ли мие наистина","защо направи така" бла бла бла :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

ToySoldier
04-05-2008, 22:03
Да ви имам приятелствата....

taffy
04-05-2008, 22:06
Емии аз бих ти казала да стискаш зъби до края на годината, пък по нататък си мери сама кой ти е приятел и кой не е... =]

bEbsI
04-06-2008, 06:30
Да ви имам приятелствата....

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 08:13
Da we i iskash da mi kajesh 4e ti si gospojica prekrasna , i izvednuj vsichki sa pochnali da te mrazqt :?

Miss_Perfekt
04-06-2008, 08:22
Абе абе :D четох твои няколко такива теми ЗАТВОРИ ИМ УСТАТА ако мълчиш само ще те мислят за тъпа

_|_LolipOp_|_
04-06-2008, 09:37
Ili im tegli mainite ili 4akai kraq na godinata :D

sexa_na_kompleksa
04-06-2008, 09:38
Ти си седми клас, така ли? Ами значи всичко е ясно! Сега вие сте още малки, колкото и да ти е неприятно да го чуеш, защото ми е ясно как всички на тази възраст се мислите за много големи. Имате още много да учите - и за приятелството, и за живота като цяло... На тази възраст много трудно ще си намериш истински приятели. Съучениците ти са проста хора, с които можеш да излизаш на вън, да говориш през междучасията ... Но не и да наричаш истински приятели и да си споделяш абсолютно всичко с тях. Опитай се да се сдобриш с тези същества и да подържаш добри отношения с тях, колкото да не си сама през оставащото ви време заедно. Като влезеш в новия клас, ще си намериш нови и истински приятели, вече малко поумнели. Айде успех!

shmurkam
04-06-2008, 09:43
Момичетата са интригантки,това е нещо като закон и правило.
Скатай се от тях. Аз така направих,сега имам само момчета приятели и кфо страдам ли? Не. Даже ми е мн по-яко,защото съм едно от малкото момичета в компанията и ми обръщат повече внимание 8-) :smt019
Мн е забавно с момчета и най-важното-не знаят какво е това комплекси,интриги и сарказъм-каквото имат да ти казват-ти го казват в очите. Абе не сте ли забелязали,че по форума в такива теми само момичета са замесени,еми замислете се защо. Не ми пука,че съм момиче. Абе те жените не са като хората...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-06-2008, 17:10
Takiva hora vinagi shte ima.. za sugalenie, vse pak ti ostava malko, dokato se premestish, taka che, ne givei za tova. ;) Dano v novoto daskalo si namerish podhodqshti hora, s koito da se razbirash i vs da e ok. No , da podchertaq vuzrastta i pola nqmat nishto obshto, skandali ima i v po - gornite klasove, kakto megdu momicheta, taka i megdu momcheta. Obshtuvai samo v kraen sluchai, ako ne vigdash svestni, a takiva "priatelki" .. :? Po - dobre sama.... Uspeh i da ne ti puka tolkova, vse pak skoro nqma da gi vidish poveche. Ucheneto ti e po - vagno sega.