PDA

View Full Version : вградена камера на лаптоп



Rally_Baby
04-06-2008, 08:45
въпросът ми е такъв:искам да си вземам лаптоп с вградена камера и микрофон и ги разглеждам в нета,обаче немога да разбера кои имат и кои не,в смисал какво трябва да пише за да разбера че има? нещо от рода на camera ili web camera?ама и това не пише в нито един лаптоп а не вярвам да няма из саитовете такива :( моля някой да ми помогне

MakeMeLaugh
04-06-2008, 09:30
Ами то си пише ако има вградена камера ;)

Най-малкото ще го разбереш когато се спомене нещо свързано с мегапиксели (megapixel или съкращение mpx). Може да е VGA камера (ужасна демек) или 1.3 mpx, 2.0 mpx, 3.2 mpx...
Това е най-лесното разпонаване ;)

MakeMeLaugh
04-06-2008, 09:36
Ама и двамата имаме едни местожителства... мани беги :razz: :D

Ако те затруднява нещо, дай линк към това, което си разглеждала и ще ти кажа :)

sexita
04-06-2008, 11:06
По принцип си пише,ама иначе се вижда...тя е над дисплея на компа,a микрофона-под дисплея.Микрофон има на почти всеки комп...за камерата...на по-скъпите модели.
Аз имам такъв,но не те съветвам да си взимаш лап-топ:?

http://www.notebookreview.com/assets/8954.jpg

MakeMeLaugh
04-06-2008, 11:21
Хаха, е да на живо кат го гледаш няма начин да не я видиш. Ама тя се рови из интернет сайтовете и там не можеш да видиш.
И да по-скъпите го имат.
И наистина, ако не си в постоянно движение и наистина не ти трябва латоп по работа - НЕ си вземай!
Мисли си, че е гъзария, ама после ще береш ядове! За тези пари можеш да си взмееш доооста мощен компютър, дето през следващите 2 години ще е яко атрактивен... ;) Пък и сег падна долара.. ;)