PDA

View Full Version : болки отзад на тила на главата



aanitogb
04-06-2008, 08:50
ще се радвам ако някои ми погледне темата.Незнам тук ли е мястото ,но ще ви попитам един въпрос :на някои случвало ли се е да има болки отзад на тила на главата,смисъл незнам как да го обясня, но на мен вече 3-4 пъти ми се случва и понякога ме боли повeчко и след извесно време ми минава.Случвало се е и като се събудя да имам тази болка и нз от какво може да е снощи преди да си легна пак беше така, повeчето сигyрно ще ми кажете да oтида на лекар и това ще направя,но просто питам на някои случвало ли се е това ?
:-)

7 точка от правилата
moderated by Coki

TinkyWinky
04-06-2008, 09:00
ми да, случва се като спиш накриво, като стоиш на течение и като висиш много пред компа :-D

aanitogb
04-06-2008, 09:11
ми да, случва се като спиш накриво, като стоиш на течение и като висиш много пред компа :-D
nesmqtam,4e viseneto na komputar ima ne6to stova.

TinkyWinky
04-06-2008, 09:20
ем да ти кажа, има, щото врата ти се напряга като не си се облегнал/а ....
не ти казвам, че висиш много, ти си знаеш, просто понякога и това може да е причина ;)

aanitogb
04-06-2008, 09:22
ем да ти кажа, има, щото врата ти се напряга като не си се облегнал/а ....
не ти казвам, че висиш много, ти си знаеш, просто понякога и това може да е причина ;)
6tom kazva6 ,moje i tova dae

TinkyWinky
04-06-2008, 09:23
накарай някой да те разтрие и ще ти мине :P
:)

aanitogb
04-06-2008, 09:24
накарай някой да те разтрие и ще ти мине :P
:)
jelae6t? :-)

MakeMeLaugh
04-06-2008, 09:26
Научи се да пишеш правилно, че много дразни!!!

О дааа, може да е от компютър, ако висиш по повече от 1-2 часа!!
Но повече боли отпред към челото, но всеки организъм е индивидуален.
Течение, настинка, тормозене с проблеми, наквиро спане (според зависи къде те боли де), забравен удар..

Може и мигрена да е.

Не сме врачки :P

aanitogb
04-06-2008, 09:39
Научи се да пишеш правилно, че много дразни!!!

О дааа, може да е от компютър, ако висиш по повече от 1-2 часа!!
Но повече боли отпред към челото, но всеки организъм е индивидуален.
Течение, настинка, тормозене с проблеми, наквиро спане (според зависи къде те боли де), забравен удар..

Може и мигрена да е.

Не сме врачки :P
mi boli me otzad na tila na glavata,nastinka nesam nastinala,problemi mislq 4e nqmam,ako nebroim razdqlata s gadjeto ,no tova nego priem za problem,ydar nqma da e. Sno6ti pak me bole6e i nesam se ydrqla,kakvo prectavlqva migrena?

foreverr
04-06-2008, 10:52
ми да, случва се като спиш накриво, като стоиш на течение :-D+1

alex_devv
04-06-2008, 14:35
може да е някоя настинка

Anna5339
04-06-2008, 17:52
щесе радвам ако някои ми погледне темата.Незнам тук ли е мястото ,но ще ви попитам един въпрос :на някои случвало ли сее да има болки отзад на тила на главата,смисъл незнам как да го обясня, но на мен вече 3-4 пъти ми се случва и понякога ме боли повичко и след извесно време ми минава.Случвало сее и като се събудя да имам тази болка и нз от какво може дае снощи преди даси легна пак беше така, повичето сигорно ще ми кажете да утида на лека и това ще направя,но просто питам на някои случвало ли сее това ?
:-)

УУУФФФ,моля те,погледни си правописа,че е много зле!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-06-2008, 18:03
I na men mi se e sluchvalo ponqkoga.. ama az si znam, che e zaradi legloto i vuzglavnicata, ugasni sa.. :? Ta.. i pri teb veroqtno e ot tova, kakto kazaha i drugite, spok ;)

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 18:12
ми да, случва се като спиш накриво, като стоиш на течение и като висиш много пред компа :-D \:D/

hottie
04-06-2008, 18:37
Ако имаш мигрена ще разбереш и няма да питаш. Мигрената е непоносима болка с гадене,световъртеж,светлин ата те притеснява,както шума и миризмите...не е това.

FantaMen
04-06-2008, 19:39
На мен ми се е случвало.Спя накриво и затова а иначе и стоенето пред компютър влияе.Но след сън най много ме боли вратът!

aanitogb
04-07-2008, 07:25
На мен ми се е случвало.Спя накриво и затова а иначе и стоенето пред компютър влияе.Но след сън най много ме боли вратът!
Edvali 6tee ot tova,4e spq na krivo,ponqkoga bolkata v zadnata 4as na glavata e dosta golqma i mi see sly4valo da imam 4yvstvo ,4e same ydarili,no mersi vse pak.