PDA

View Full Version : Растеж на косата



БрИляНтИн
04-06-2008, 13:12
Така..значи доскоро бях напълно доволна от дължината на косата си..харесвах си и прическата..за съжаление обаче един ден какво ми хрумна да отида да си пострижа уж само краищата...незнам може и само аз го виждам по този начин но косата ми няма нищо общо с преди коса ми е много здрава...но е къса поне според мен..и така изчетох много форуми за растеж на косата но повечето са прекалено стари затова реших и да сложа такава тема...засега ползвам хинива вода и бадемово масло..не виждам разлика..с какво да очаквам бърз и видим ефект..?? :)

donkihot
04-06-2008, 13:28
ефекта при вси4ки слу4аи няма да е веднага,трябва да мине поне един два месеца дори пове4е. Бадемово масло в комбинацията с хининова вода е добър варянт. Прави си маски с хума,на пакет4ето пише как се прави маската,може да си купи6 и тоник за коса на билка,аз от месец го ползвам и съм доволна,косата расте,но не с 100 см в 4ас!

varnen4e
04-06-2008, 13:30
Подхранвай я от време на време, но не я натоварвай много.. ;) А и все пак това е коса, не мозък.. расте.. ;)

krisi_bep
04-06-2008, 13:36
ефекта при вси4ки слу4аи няма да е веднага,трябва да мине поне един два месеца дори пове4е. Бадемово масло в комбинацията с хининова вода е добър варянт. Прави си маски с хума,на пакет4ето пише как се прави маската,може да си купи6 и тоник за коса на билка,аз от месец го ползвам и съм доволна,косата расте,но не с 100 см в 4ас! Може ли да попитам от къде намери този тоник на билка,защото аз търсих по козметичните магазини, даже и аптеките,но не намерих,дори ми казаха,че въобще няма такъв продукт?

varnen4e
04-06-2008, 13:41
И на мен ми стана интересно за тоника.. ;) :Р

Silver_Jewel
04-06-2008, 13:55
Сресвай я възможно най-често и сама ще се изненадаш колко бързо ще се удължи :)