PDA

View Full Version : диетка ? :]



covergirl23
04-06-2008, 14:26
здравейте :) тъй като вече четох доста в какви ли не сайтове какви ли не диети и простотии и съвсем се обърках вече, сериозно. та бих искала да ви помоля някой да ми каже бърз начин да отслабна искам да сваля 5-6 килца но просто незнам кое е ефективно вече , едни каЗват яй въглехидрати само, други махни въглехидратите, даже прочетох на едно място 5 дена пиеш само прясно мляко [!]
за това кажете от личен опит някоя друга диетка :]]

didkatagb
04-06-2008, 14:28
Аз диети не правя ,но с повечко спорт,упражнения ,като намалиш мазните храни и хляба ще видиш,че ще има резултат

varnen4e
04-06-2008, 14:29
И аз много се чудих, четох кви ли не неща и останах много объркана, но ми казаха нещо, което ми се стори доста ефективно. Намаляш храната на половина. Действително има ефект, а и хубавото е, че не спираш да си набавяш дадени хранителни съставки, които са полезни за тялото ти. А и пак си ядеш всичко.
Ако искаш пробвай. Има ефект. :)

covergirl23
04-06-2008, 14:30
забравих да кажа че тренкам воллей и ще съчетая диетата със тренките :]

kuklichka_bg
04-06-2008, 15:21
az ne moga da se hranq po 4asove gramaji i taka natatak 6tot primerno ima qj v 10 ama ako spi6 do 11? :}} vnimavai ko qdeshh i takaaa gledai po malko neshta v opakovki govorq za vafliiii i razni shokoladi {} SPORt

BebSiNKa
04-06-2008, 15:29
povechko plodove bez hlqb i sladko i da sportuvash

bibi90
04-06-2008, 15:39
здравейте :) тъй като вече четох доста в какви ли не сайтове какви ли не диети и простотии и съвсем се обърках вече, сериозно. та бих искала да ви помоля някой да ми каже бърз начин да отслабна искам да сваля 5-6 килца но просто незнам кое е ефективно вече , едни каЗват яй въглехидрати само, други махни въглехидратите, даже прочетох на едно място 5 дена пиеш само прясно мляко [!]
за това кажете от личен опит някоя друга диетка :]]

Не трябва нито да ядеш само въглехидрати,нито да ги махнеш напълно.Тялото има нуйда и от въглехидрати и от мазнини и от белтъчини.
Това за прясното мляко пък е глупост.В него има много лактоза,и това че ще пиеш 5 дена само прясно мляко и ще отслабнеш е смешно. :wink:
Щом става въпрос само за 5-6 килограма,може просто да спреш белия хляб,тестените и захарни изделия и газираните напитки,пържените храни също.Наблягай на плодове,зеленчуци,млечни храни(но без да прекаляваш с тях,и да не е прясно мляко!) повечко месо,яйца и така.И хубавото е,че така не само ще отслабнеш ами и ще можеш да си задържиш теглото,а и няма да си измъчваш тялото,защото му даваш всичко от което се нуждае.И се чувстваш добре,а не непрекъснато гладна,както при някои диети дето са 14 дена примерно и после като вземеш да ядеш нормално и за нула време си врящаш килограмите.И есетествено повече движение,ако имаш възможност най-добре фитнес.

Mademoiselle
04-06-2008, 15:41
probvai 6okoladova dieta-3 dni-3 kg,qde6 za celiq den 2 6okolada i pie6 samo voda ili kafe.Uspeh

plamka
04-06-2008, 16:23
probvai 6okoladova dieta-3 dni-3 kg,qde6 za celiq den 2 6okolada i pie6 samo voda ili kafe.Uspeh
Това пък е абсолютна тъпотия. Диета само на шоколад, само на месо, само на зеленчуци или каквото и да е ЕДНО НЕЩО е толкова вредна, че думи нямам. Да не говорим, че от шоколада излизат пъпки и накрая ще изкрейза и ще си напъха цяла шепа сол в устата от толкова сладко...

Mademoiselle
04-07-2008, 02:26
pisah 3 DNI,ne cql jivot.Logi4no e,4e ne moje da se jivee samo na 6okolad :x

bibi90
04-07-2008, 05:25
pisah 3 DNI,ne cql jivot.Logi4no e,4e ne moje da se jivee samo na 6okolad :x

И били обяснила каква е ползата от тази триневна диета според теб?

AutumnTears
04-07-2008, 05:39
pisah 3 DNI,ne cql jivot.Logi4no e,4e ne moje da se jivee samo na 6okolad :x

И били обяснила каква е ползата от тази триневна диета според теб?
dokarvash si qzva :lol:

HouseSoul
04-07-2008, 08:11
здравейте :) тъй като вече четох доста в какви ли не сайтове какви ли не диети и простотии и съвсем се обърках вече, сериозно. та бих искала да ви помоля някой да ми каже бърз начин да отслабна искам да сваля 5-6 килца но просто незнам кое е ефективно вече , едни каЗват яй въглехидрати само, други махни въглехидратите, даже прочетох на едно място 5 дена пиеш само прясно мляко [!]
за това кажете от личен опит някоя друга диетка :]]

Не трябва нито да ядеш само въглехидрати,нито да ги махнеш напълно.Тялото има нуйда и от въглехидрати и от мазнини и от белтъчини.
Това за прясното мляко пък е глупост.В него има много лактоза,и това че ще пиеш 5 дена само прясно мляко и ще отслабнеш е смешно. :wink:
Щом става въпрос само за 5-6 килограма,може просто да спреш белия хляб,тестените и захарни изделия и газираните напитки,пържените храни също.Наблягай на плодове,зеленчуци,млечни храни(но без да прекаляваш с тях,и да не е прясно мляко!) повечко месо,яйца и така.И хубавото е,че така не само ще отслабнеш ами и ще можеш да си задържиш теглото,а и няма да си измъчваш тялото,защото му даваш всичко от което се нуждае.И се чувстваш добре,а не непрекъснато гладна,както при някои диети дето са 14 дена примерно и после като вземеш да ядеш нормално и за нула време си врящаш килограмите.И есетествено повече движение,ако имаш възможност най-добре фитнес.
Един свестен отговор да видя, направо ми писна от пубертетските им глупости .... Това за което говориш е ниско въглехидратна диета. Само с диета обаче не е много добре, започни да бягаш, да караш колело или ходи на фитнес като правиш кардио тренировки. Не гладувай! Има доста сайтове за подобни диети които са на професионално ниво.

kuklichka_bg
04-07-2008, 08:16
shokoladovata dieta ne e polezna vaobshte

Canis_Dirus
04-07-2008, 13:02
Най-яката диета:
Диета с минерална вода. Можете да пиете колкото искате минерална вода по всяко време на деня. Но не можете да ядете, или пиете нищо друго. за 20 дена се свалят всички излишни килограми и организма се пречиства от токсините.
Схемата е:
5 дни ударен режим с "Девин"
3 дни подържащ "Горна баня"
4 дни допълнително "Хисар"
3 дни отново на "Горна баня"
5 дни излизане от диета с "Девин"

на 21 ден получавате нова доза вода. Този път светена външно.


И е много важно да дишате през ушите си.

:D

trittico
04-07-2008, 13:15
Най-яката диета:
Диета с минерална вода. Можете да пиете колкото искате минерална вода по всяко време на деня. Но не можете да ядете, или пиете нищо друго. за 20 дена се свалят всички излишни килограми и организма се пречиства от токсините.
Схемата е:
5 дни ударен режим с "Девин"
3 дни подържащ "Горна баня"
4 дни допълнително "Хисар"
3 дни отново на "Горна баня"
5 дни излизане от диета с "Девин"

на 21 ден получавате нова доза вода. Този път светена външно.


И е много важно да дишате през ушите си.

:D


:smt013 правих я тая диета, ама дишах през ............. (отзад) .....мерси канис, сега разбирам наистина защо диетата ми не се получи

:lol:

Abigoria
04-07-2008, 13:17
probvai 6okoladova dieta-3 dni-3 kg,qde6 za celiq den 2 6okolada i pie6 samo voda ili kafe.Uspeh
Дам, 3 кг вода сваляш... Абе хора, ако беше толкова лесно сички щяха да са моделки... ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВРЕДНИ за целия организъм са тея глупости... 3 дена 3 кила... Ви е*а в сбърканите мозъци... :?

sweet_baby_cool
04-07-2008, 22:46
Hrani se po nqkolko pati na den pr.-6 pati. Pomaga. Ne qj meso +kartofki ili meso+oriz. Ne qj parjeno, testeni i 6okoladovi hrani. Ako ne moje6 bez 6okolad si vzemi samo 4ist 6okolad ili dieti4en. Ako ti se pohapva ne6to ot "zabranenite" hrani si vzimai no v malki koli4estva. NAblqgai na plodovete (bez banan i grozde) , zelen4ucite,riba i pile6ko, voda i SPORT.