PDA

View Full Version : escapelle?



monkey_
04-06-2008, 14:44
Kolko dni sled kato sam pila escapelle trqbva da mi doide ??

sadsad
04-06-2008, 14:45
ot 3 do 7 dni sled priemaneto trqbva da ti doide .

alex_devv
04-06-2008, 14:48
тия упътвания за нищо не ги ебавате...

soulja_girl4e
04-06-2008, 14:53
тия упътвания за нищо не ги ебавате...
:razz: :razz: :razz: lele padnah ot stola :lol: :lol: :lol:

monkey_
04-06-2008, 14:56
pro4etoh opatvaneto-tam pishe 4e trqbva da mi doide na datata na koqto si mi idva,no moje da podrani ili da zakasnee.Pisha tuk za6toto sam 4ela TUK 4e do nqkolko dni sled kato e izpito trqbva da ti doide .. az go pih na 28 i o6te go nqma ... imam li osnovanie za pritesnenie :?

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 15:30
pro4etoh opatvaneto-tam pishe 4e trqbva da mi doide na datata na koqto si mi idva,no moje da podrani ili da zakasnee.Pisha tuk za6toto sam 4ela TUK 4e do nqkolko dni sled kato e izpito trqbva da ti doide .. az go pih na 28 i o6te go nqma ... imam li osnovanie za pritesnenie :?

Nali si go pila we du6a ... nqma da rodish bebe ako tva ti e pritesnenieto :lol:

EvGeNi7o0o0
04-06-2008, 19:08
ot 5 god do 8god MAxXXx

sandrin
04-07-2008, 19:40
ot 3 do 7 dni sled priemaneto trqbva da ti doide .
Добре де като 4 дни след като и спря "реката" го направихме пи ескапеле и пак трябва да и дойде така ли ? Мисля че не е нормално на толкова начесто....
:?

NaDuPeNa_PrInCeSa
04-07-2008, 20:09
Аре стига сте се гъчили с ескапел бе деца пазете се малко!!!!!


Тва да не са ви бонбонки!


Чети упътването, ако можеш!!!!!!!
Сори, ако звучи грубо, но се пак си е така!- Нищо лично!

CaSsPeR
04-07-2008, 21:17
При ескапела за разлика от пустинор дуо няма странични ефекти хапчето е заменено защото предното (постинор) беше мн вредно ... ии някакви такива работи ... Неказвам че е безвредно но е по одбрия вариант от постинор ..

sandrin
04-09-2008, 21:26
ot 3 do 7 dni sled priemaneto trqbva da ti doide .
Добре де като 4 дни след като и спря "реката" го направихме пи ескапеле и пак трябва да и дойде така ли ? Мисля че не е нормално на толкова начесто....
:?
Сам си отговорих :-D Дойде и 7 дни след като го изпи са тече като река Дунав :grin:

Sianna
04-10-2008, 21:16
Ескапел е страшно вреден и трябва наистина да се прибягва до него в много рядки случай. Няколко пъти го взимах и си разбих цикъла. Посъветвах се накрая с гинеколог и намерих решението - планова контрацепция. Много съм доволна - препоръчаха ми най-новото с много допълнителни ползи. Кожата ми се изчисти, отслабнах даже, противно на митовете. Страхувах се да не се отплесна с пиенето, ама се регистрирах на един сайт и всеки ден получавам смс за хапчето си. По-добре така отколкото да треперя и да се чудя дали пак да търча до аптеката.

bokita
04-11-2008, 14:04
ot 3 do 7 dni sled priemaneto trqbva da ti doide .
Добре де като 4 дни след като и спря "реката" го направихме пи ескапеле и пак трябва да и дойде така ли ? Мисля че не е нормално на толкова начесто....
:?
Сам си отговорих :-D Дойде и 7 дни след като го изпи са тече като река Дунав :grin:

няма нужда да нагъвате тези хапчета постоянно, първо прочетете кога и как може да се забременее, след това се тъпчете с отрови. Освен това не знам кой е "пуснал мухата", че трябва да ти дойде няколко дни след приема на хапчето. Възможно е да дойде по-рано или по-късно, но никъде не е упоменато, че ТРЯБВА да ти дойде след 3-4 дни.
И накрая - МИСЛЕТЕ КАТО ПРАВИТЕ СЕКС, АКО НЕ МОЖЕТЕ ЯВНО ОЩЕ НЕ СТЕ ДОРАСЛИ ЗА ТАЗИ ИГРА!!!!!

darla
04-11-2008, 14:41
При ескапела за разлика от пустинор дуо няма странични ефекти хапчето е заменено защото предното (постинор) беше мн вредно ... ии някакви такива работи ... Неказвам че е безвредно но е по одбрия вариант от постинор ..

q po dobre nameri temata "Posledstviqta ot ESCAPELLE" pusnata ot the_hottie v koqto e vklu4ila momi4eta i jeni,izpatili si ADSKI seriozno to toq bokluk i pak pomisli dali nqma strani4ni efekti.......plus tva to v momenta e edinstveniq variant tva hap4ence prosto za6toto POSTINORa go zabraniha,ama verno 6to ne po4nete da go piete vmesto aspirin4e tva hap4e be maika mu stara?!?!?!? :shock: :? :? :o