PDA

View Full Version : Какво да правя??



VliUbenA v jIvoTa
04-06-2008, 14:54
Ходех с едно момче (Ники) 10 месеца скъсахме май месец и аз много трудно го преживях и юли месец тръгнах с приятел на едно момче от моя клас.Ходихме до към септември месец и след това какво стана почнах да се зарибявам с момчето от моя клас (Васко) и така беше много яко по цял ден заедно,но той замина на някакви подготовки и аз какво стана пак с Ники ама е така само по една вечер и нищо повече.Васко се върна и си продължихме и на Нова Година бяхме заедно и тогава тръгнахме вече официално всичко перфектно,но аз все още обичах бившия и се случваше понякога да спа с Никито.И на 14 февруари за първи път спах с Васко беше много хубаво и той замина пак на някакви подготовки и айде пак с Ники,но един ден бях пила повече и си говорех с един приятел с който сме изразнали заедно и му казах нали,че понякога съм с Никито и тоя за да ме преебе казал на Васко и така скъсахме.Сега не ходя с никой ама пак понякога съм с Никито много го обичам ама неискам да се съберем защото е гадно като сме заедно само се караме проблеми и т.н а пък Васко го виждам в училище говориме си даже повече отколкото преди и оная вечер Никито дойде в нас и лежим нещо и гледаме филм и аз лежа в/у него и той "Тежиш ми " и аз се дръпнах и се обърнах на другата страна и той само "Ела да те гушна мило знаеш кокло те обичам ако и ти ме обичаш ме гушни със всичка сила" и аз го гушнах естествено и така остана до сутринта.Сега си нямам представа какво да правя искам ги и идвамата обратно,но неможе така да продължава с единия с другия.. ;( Приятелките ми казват,че няма как да ми помогнат а аз се побърквам и двамата са ми в главата ;(

didkatagb
04-06-2008, 14:58
лол сложна любовна история чак и аз се обърках докато четях :-|

soulja_girl4e
04-06-2008, 15:01
hmm 4ista iznevqra... 4estito! ima6 li vypros ili samo iska6 da se pohvali6 kolko si razgonena? :?

GameMaster
04-06-2008, 15:59
Basi kurvenskite istorii!!!

alex_devv
04-06-2008, 16:04
лол сложна любовна история чак и аз се обърках докато четях :-|

+1

васко, никито, митко, петко, георги, цветан, илиян, ицо, калин, генчо, пенчо... ебаси чудото :shock: :?

koalka
04-06-2008, 16:10
Да, на теб ти е било удобно, ама гаджето ти си го лъгала с другото момче, нали?На теб хич няма да ти стане хубаво, ако разбереш, че той прави същото, ама не мислиш, нали...?
Иначе нормално е то двамата стола накрая да паднеш на земята.Сега не си с никой.Съветвам те да помислиш и да послушаш сърцето си - да решиш към кой имаш по-силни чувства.