PDA

View Full Version : скарани ...а бяхме толкова добри фр. ...



Karamel4e_to
04-06-2008, 14:55
значи с нея сме мн добри приятелки изживели сме мн тежки моменти и мн хубави заедно винаги сам била до нея и сам и помагало както мога карали сме се само 1 пат сериозно беше за 3 месеца защото тя тогава повярва на хората а не на мен но от както сега учим в 1 училище тя не е същата сякаш само си тарси причина да се скараме нз нз сега ми се сарди защото на 1ви април я избазиках че с приятеля ми сме скасали и тои и каза че я харесва и иска да е с нея а у и сега от тогава тя не ми говори и ме подминава извиних и се казах й че не искам да се караме за такиа глупости че не съм искала да я засегана но никаф отговор кфо ства кажеете ми и кфо да направя не искам да я загубя като фр :(

didkatagb
04-06-2008, 15:01
Дай и време и започни и ти да я отминаваш все едно я няма,защото тя ти го прави напук,защото вижда,че си и в краката (не се убиждай образно казано) и след това поговорете отново да видиш дали ще има резултат и все пак не е кой знае какво та да се сърди толкова

Luda_do_poluda
04-06-2008, 15:40
Помоли я да те научи да пишеш :-x :razz:

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 15:58
Помоли я да те научи да пишеш :-x :razz: :lol: :lol: :lol:

MoHuTo
04-06-2008, 17:17
Започни и ти да я отминаваш, стига си и ходила зад гъза. Не виждаш ли, че тя така се прави на интересна. След като си се извинила и тя не е предприела нищо остави нещата така. Тя ако ти е била истинска приятелка ще те потърси, ако ли не - прави си изводите :)

mhmhmhmhm
04-06-2008, 17:32
Еми тва,което си направила е доста тъпо ..
Иначе,да,спри да я молиш и рано или късно може и тя да иска да се сдобрите..
ако пък-не,ще си търсиш друга :-P

PaMcHetO
04-06-2008, 18:51
Готин бъзик сте си направили,нооо аз нз точно какви са ви отношенията но тя върза ли се на шегата? :-o а като съветче нз какво точно да ти кажа щот може да те объркам,но най-добре послушай какво ти казва сърцето(знам,че е малко банално,но си е истина и понякога помага)
Ще стискам палци да се сдобрите!!!! :-)

InTheRain
04-06-2008, 22:15
Според мене този бъзик е най-немуместният от цялата работа, защото представи си, че тя има симпатии към това момче и сигурно се е почувствала тъпо, а и плюс това отношенията ви не са били розови и е нормално да реагира така ( според мен).. Но пък и ти си се извинила.. Не знам какво да ти кажа, но и аз като другите смятам, че трябва да спреш да и се молиш и извиняваш и след време тя сама ше доиде при теб ..

5StaR
04-06-2008, 23:52
Si gleda rabotata tvoita fr , nameri si druga

NightGuardian
04-07-2008, 01:03
Преди и аз бях направил такава тема...Та от личен опит , ще ти кажа , че като се отдръпнеш от ней и отидеш при некоя друга аверка , тя сама ,ще те потърси да се здобрите!

Ms.Lonely
04-07-2008, 10:12
Смятам , че причината поради , която ти се сърди не е кой знае колко сериозна , но и не е за пренебрегване . Все пак наистина може да си я засегнала. Но има и друг вариант :както ти каза , тя просто си търси причина да се скарате , което не навежда на мисълта , че не сте истински приятелки . Такива рядко се срещат в днешно време .

Karamel4e_to
04-07-2008, 11:38
ahahahhhaa :razz: :razz: :razz: :razz: ms vse pak na vsichki sdobrihme si se i sme istinski priqtelki za teq koito kazaha che ne sme :-D :-D :-D

babykiller_
04-20-2008, 12:42
значи с нея сме мн добри приятелки изживели сме мн тежки моменти и мн хубави заедно винаги сам била до нея и сам и помагало както мога карали сме се само 1 пат сериозно беше за 3 месеца защото тя тогава повярва на хората а не на мен но от както сега учим в 1 училище тя не е същата сякаш само си тарси причина да се скараме нз нз сега ми се сарди защото на 1ви април я избазиках че с приятеля ми сме скасали и тои и каза че я харесва и иска да е с нея а у и сега от тогава тя не ми говори и ме подминава извиних и се казах й че не искам да се караме за такиа глупости че не съм искала да я засегана но никаф отговор кфо ства кажеете ми и кфо да направя не искам да я загубя като фр :(
и на мен ми се е случвало подобна ситуация и ми беше мн кофти ама накрая и отвях плявата да се оправя като ми се прай на мн важна =;