PDA

View Full Version : Топиране на коса



justice_is_blind
04-06-2008, 15:09
Здравейте,искам да ви попитам как сама да си топирам косата?Досега никога не съм си я топирала,но имам една приятелка,на която косата й винаги е така и днес реших и аз да пробвам.Та ако може,обяснете ми какво по-точно се прави? :)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-06-2008, 15:14
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D

foreverr
04-06-2008, 15:17
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D А ако не те е разбрала да каже на приятелката и да и покаже :)

come_as_you_are
04-06-2008, 15:17
Mммм...Абе винаги съм се чудила след като се топираш после как се решеш? :D Че да взема и аз да пробвам. :-D Сигурно после ще се шашна от ефекта и повече никога няма да пробвам,но като прочетох ме хванаха лудите и мисля и аз да пробвам утре! :D

Luda_do_poluda
04-06-2008, 15:28
Риск печели - риск губи !Или ще успееш да я нарешиш после - или не :D :D :D

BebSiNKa
04-06-2008, 15:33
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D tochno taka !

Exothermic
04-06-2008, 15:34
Т`ва топиране само прецаква косата,а
на всичкото отгоре е и смешно. :-D

xhuxhu
04-06-2008, 15:47
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D

+1

GaBiIi__
04-06-2008, 17:45
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D А ако не те е разбрала да каже на приятелката и да и покаже :) +1 :)

foreverr
04-06-2008, 18:21
Т`ва топиране само прецаква косата,а
на всичкото отгоре е и смешно. :-D Не е смешно-зависи дали умееш да го направиш готино-някои се топирват толкова много, че обяма става прекалено много и става смешно, но ако се топираш по-малко и тогава обема става тамън и стои готино :) Просто трябва да знаеш как :)

fUcK_LoF
04-06-2008, 18:55
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D А ако не те е разбрала да каже на приятелката и да и покаже :) +1 :)
+1

gibeibi
04-06-2008, 19:53
Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни :D А ако не те е разбрала да каже на приятелката и да и покаже :) +1 :)
+1
+1

merilin1
04-06-2008, 21:05
трябва да стане толкова заплетено, че кичура да стои вертикално сам... после като топираш колкото искаш почваш отдолу нагоре да я оправяш (гледай да е без гребен да не развалиш топираното) и най отгоре само леко среши да не останат дупки...

научи се да се справяш без преса за вафлички, защото вчера брачедка ми дойде да я постригвам, тя постоянно с тая преса си прави корените и да не ти казвам в кво състояние й беше косата ... а хич не е приятно още от корена да ти е съсипана :(

Exothermic
04-07-2008, 18:37
Т`ва топиране само прецаква косата,а
на всичкото отгоре е и смешно. :-D Не е смешно-зависи дали умееш да го направиш готино-някои се топирват толкова много, че обяма става прекалено много :wink: и става смешно, но ако се топираш по-малко и тогава обема става тамън и стои готино :) Просто трябва да знаеш как :)
Абе не знам, щом казваш, обаче
познатите ми, които се топират, приличат на
пълни плашила. :shock: :lol:

BlueCat
04-08-2008, 13:45
А може първо да сложиш лак и после да топираш. Аз така правя. После като искаш да развалиш топираното решиш като започваш най-отдолу и постепенно нагоре, а не направо да забиеш гребена в корените и със всичка сила да дърпаш надолу и да си оскубеш цялата коса!

DisciplineAndOrder
04-08-2008, 14:44
тва как ебава майката на косата не е истина..

mulgore
04-08-2008, 14:59
Толкова мразя топирането.
Днес една се топира в час и после не можа да си разплете косата.. 8-)

F4e_stz
04-08-2008, 19:12
"Взимаш един кичур коса и гребен за топиране и в корените енергично решиш с движения нагоре и надолу, докато стане заплетено! Слагаш лак и прематаш кичура от другата стана, така с няколко кичура, изчакваш няколко минути да засъхне лака и връщаш кичурите в старата позиция! Хубаво става като имаш и отдолу вафлички от преса, защото ако ти е много мека косата няма как да стане! Дано да си ме разбрала, защото е трудничко да се обясни "


I ako iska6 da stana dosta obemna kosata ti ne izpolzvai maski za kosa ili balsami za6toto stava mnogo meka i ne moje da pridobie jelaniq vid :)

I o6te neshto ako slu4aino si se nau4ila i si se zaribima ne zabravqi 4e ot tova dosta se kysa kosata zatoza ne se uvli4ai ;)

nasi4ka_1
10-06-2008, 16:19
А може първо да сложиш лак и после да топираш. Аз така правя.
и аз така 8)

AItOo0
10-06-2008, 16:34
Mммм...Абе винаги съм се чудила след като се топираш после как се решеш? :D Че да взема и аз да пробвам. :-D Сигурно после ще се шашна от ефекта и повече никога няма да пробвам,но като прочетох ме хванаха лудите и мисля и аз да пробвам утре! :D

Къпиш се , иначе много трудно се сресва :)

t0nit0yy
10-06-2008, 16:56
Т`ва топиране само прецаква косата,а
на всичкото отгоре е и смешно. :-D


+ :-)

BigFakeSmile
10-06-2008, 17:40
http://vbox7.com/play:39e6c678 :grin:
ако не искаш да е рошава..просто леко я заглади с гребена :-) аз всеки ден го правя

tItEufFf
10-06-2008, 18:07
Аз си я правя на вафли понякога...с топиране не става - първо че косата ми е мека и второ винаги от двете страни става различно 8-)

draki4ka
10-06-2008, 18:34
Mммм...Абе винаги съм се чудила след като се топираш после как се решеш? :D Че да взема и аз да пробвам. :-D Сигурно после ще се шашна от ефекта и повече никога няма да пробвам,но като прочетох ме хванаха лудите и мисля и аз да пробвам утре! :D


аз се реша иделано после :lol:

аз да ви кажа една тайна е може би не е тайна де :lol: значи вместо да си слагам лак аз си правя косата на Фафли да тфа не е мн уригинално но преди да си я правя косата на Фафли аз си топирам косата (както и др обесниха) и слагам пресата на самия кичур който съм топирала и после ефекте е loll :shock: поне при мене де както казах ефекта е loll косата стои бухнала през целия ден в вятър както днеска ама тфа е само мое "устройство"не съм карала никой да не критикъва аз зн че не е мн добре за косата :?

the_o.c_girl
10-07-2008, 14:09
Mммм...Абе винаги съм се чудила след като се топираш после как се решеш? :D Че да взема и аз да пробвам. :-D Сигурно после ще се шашна от ефекта и повече никога няма да пробвам,но като прочетох ме хванаха лудите и мисля и аз да пробвам утре! :Doo боже, че си смотана... ами не се реши ако искаш

kat4enceto
10-07-2008, 14:30
абе то е хубаво да имаш обем в косата ама някой хора прекаляват и седи доста смешно и грозничко :D

sladko_teenche_v
10-07-2008, 15:55
Риск печели - риск губи !Или ще успееш да я нарешиш после - или не :D :D :D

Аз като се изкъпя ми се оправя :)