PDA

View Full Version : Дайте ми съвет.



Yonka
04-06-2008, 16:35
iskam da vi razkaja edna istoriq za men....vsi4ko zapo4na predi tri meseca.....imah koncert i s edna priqtelka re6ihme da se napiem za6toto i tq u4astva6e vuv koncerta i se pritesnqvahme i dvete..vse pak mom4eto koeto haresvah togava 6te6e da bude tam.....i taka pihme i otidohme v baba mi i dqdo mi koito jiveqt do u4ili6teto mi....i tam moqta priqtelka piqna po4na da mi se natiska....az se durpahh...no posle se ostavih...i neinite celuvki mnogo mi haresaha...sled tova az se popitah kakvo pravq s neq....kak moga da se celuvam s momi4e....i taka izlqzohme ot baba i dqdo i se zaputihme kum u4ili6te za6toto ostavaha 30 minuti do zapo4vaneto na koncerta...dokato si vurvqhme i tq me popita iska6 li da ima ne6ty mejdu nas...i az se zamislih...mislih mislih i i kazah da...taka v produljenie na nqkolko sedmici az ne izpitvah tolkova silni 4uvstva kum neq....vse pak ne zabravqite mom4eto za koeto vi kazah po rano...bqh razdvoena....nooo sled dulgo mislene re6ih da buda s momi4eto......mejdo nas vsi4k ose zadulbo4i.....super mnogo se obi4ame nooo.............ima edno NO....maika i znae za nas odobrqva tova mejdu nas,no edin put moqta priqtelka se ka4i vuv nas a ne trqbva6e i maika i i se obadi i q pita kude e i jena mi :D q izluga 4e e na tova mqsto kudeto trqbva6e da bude....stana edna golqma ka6a i maika i kaza da zabravi za men....sled nqkolko dena vsi4ko be6e ok az pak hodih u tqh....i dnes 06.04.2008 pak stana edna GOLQMA KA6A........moita lubov trqbva6e da otide v baba si koqto jivee blizo do v ku6ti......i re6ila da mine prez nas...doide vsi4ko ok dokato maika i ne i se obadi i q pita kude e...tq kaza 4e e u nas i 4e maika mi i su6i drehite za6otot zavalq i nqma kak da se pribere mokra...i maika i i se razvika i i kaza da se pribira vednaga...tq trugna...i kum 18:40 maika i mi se obajda i mi vika po telefona da zabravq da otida u tqh moita lubov da doide u nas.....abe vuob6te da ne se vijdame da vnimavame kakvo pravim na u4ili6te...v smisal dori i da ne se poglekdame .:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:...kajete mi kakvo da napravq sled kato az nqmam vina za tova 4e dnes moita lubov e imala rabota v moq kvartal i e do6la vuv nas i ostana iii az vuob6te ne sum i kazala nali milo ai ela u nas tui tui................kajete mi kakvo da napravq da govorq li s maika i 6toto kaza ako doide u nas o6ti edin put du6terq i ili az otida vuv tqh 6te kaje na moite roditeli za tova mejdu men i du6terq i...a ako maika mi razbere ne vqrvam da go prieme kato maikata na miloty mi ;( .........slu6am vi hora......za6toto ne moga da mislq...tvurde mnogo me boli za da mislq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

slaveto1989
04-06-2008, 16:47
purvo,mn oburkana izpoved,ot tova koeto razbrah si pravq izvoda 4e vsi4ko emn detsko i maika i go priema za takova,koeto e dobre :grin:
spored men sega i na dvete vi e nujna nejnost i ste q namerili pomejdu si,koeto ne e izhoda v slu4aq
opitai se da razgovarq6 s ``tvoqta lubov`` i si izqsni neinata poziciq po slu4aq :-o

MartyParty
04-06-2008, 16:48
Кажи на вашите,че си обратна.Макар че според мен си е изпитание на възрастта...

Sintya
04-06-2008, 16:50
Аз пък нищо не забрах от поста ти... поговори с майка си, нека да те приеме такава, каквато си..

VinDiesel
04-06-2008, 16:53
Ти си харесвала преди това момче. За мен ти не си бисексуална и най-добре си хвани момче :o

GameMaster
04-06-2008, 17:14
oyYy :shock: .....Obyrkana rabota.Abe vzemi se vkarai v praviq red.Hvani si nqkoe momche kakvo se zanimavash s momicheta.Veroqtno ne si obratna prosto tova e ot vyzrasta i iskash vs da opitash ;-) ...Ne se zanimavai nai-dobre....

MartyParty
04-06-2008, 17:48
oyYy :shock: .....Obyrkana rabota.Abe vzemi se vkarai v praviq red.Hvani si nqkoe momche kakvo se zanimavash s momicheta.Veroqtno ne si obratna prosto tova e ot vyzrasta i iskash vs da opitash ;-) ...Ne se zanimavai nai-dobre....
Според мен е по-добре да опита.Все пак си трупа житейски опит.Не след дълго сама ще се оправи.

Friend_witH_Benefit
04-06-2008, 17:58
В случая момичето ни пита какво да прави с момичето, така че мисля че тя щом си иска момиче е безмислено да я разубеждаваме ! Както и някои други по-нагоре аз бих те посъветвала щом си осъзнала че искаш да си с това момиче да споделиш с майка си, така че майката на другото момиче да няма с какво да те заплашва и след това да се бориш срещу майката на приятелката ти ... така да се каже ! Но също така първо поговори с приятелката си, ако имаш подходящата възможност, за да не се окаже после че си хвърляла труд на вятъра ... бъди убедена и в нейните чувства !

Wrathchild
04-06-2008, 18:21
Обратна била... вие за бисексуалност не сте ли чували? И се занимава с момичета, защото й харесва!
Обсъди ситуацията с приятелката си, а после и с майка ти. Ако е разбрана жена, колкото и да не й харесва едва ли ще ти се сърди. И после прави каквото можеш за да види майка й, че не си някаква безотговорна, която ще провали дъщеря й.
В краен случай - тайни срещи в училището.

fashion_boy
04-06-2008, 22:24
сЛожниЧкА СиТуациЯя Си...ми сПоРеД мен ако имАШ неЩо кЪм неЯ ...и Те кефи Да ПреКаРваш ВреМеТо Си с нЕя и Да прАвиТЕ МноУу ДруГи НещА ЗаЕдно....ТвЪрДо БЪди С неЯ и си ГЛеДаитЕ кеФа.....т'вА е МоЕто МнЕниЕ ...,а пЪк каК щЕ Го наПрАвИш....нЗ ...имА досТа преЧки М/У вАс...аМа зА вСичко ИмА РЕШЕНИЕ!!! нЕ сЕ пЛАши От НиЩо и дАвАи сМеЛо...,а пЪК ДАЛи дА каЖеш На МайкА ти?---пЪрВо поСМиЛи ДОбре....щОтУу по НяКога родитЕЛитЕ...коЛкотО и Добре да Ги позНаВаш ...РеАгирАт по РАзЛичЕн наЧин ...и за т'вА ВниМавАй...и таКа ..УсПеХчеТаа :) :) :)

5StaR
04-07-2008, 00:22
сЛожниЧкА СиТуациЯя Си...ми сПоРеД мен ако имАШ неЩо кЪм неЯ ...и Те кефи Да ПреКаРваш ВреМеТо Си с нЕя и Да прАвиТЕ МноУу ДруГи НещА ЗаЕдно....ТвЪрДо БЪди С неЯ и си ГЛеДаитЕ кеФа.....т'вА е МоЕто МнЕниЕ ...,а пЪк каК щЕ Го наПрАвИш....нЗ ...имА досТа преЧки М/У вАс...аМа зА вСичко ИмА РЕШЕНИЕ!!! нЕ сЕ пЛАши От НиЩо и дАвАи сМеЛо...,а пЪК ДАЛи дА каЖеш На МайкА ти?---пЪрВо поСМиЛи ДОбре....щОтУу по НяКога родитЕЛитЕ...коЛкотО и Добре да Ги позНаВаш ...РеАгирАт по РАзЛичЕн наЧин ...и за т'вА ВниМавАй...и таКа ..УсПеХчеТаа :) :) :)

Кеф ли ти е да пишеш така.. не разбирам аз...

dqdo_mraz
04-07-2008, 00:25
сЛожниЧкА СиТуациЯя Си...ми сПоРеД мен ако имАШ неЩо кЪм неЯ ...и Те кефи Да ПреКаРваш ВреМеТо Си с нЕя и Да прАвиТЕ МноУу ДруГи НещА ЗаЕдно....ТвЪрДо БЪди С неЯ и си ГЛеДаитЕ кеФа.....т'вА е МоЕто МнЕниЕ ...,а пЪк каК щЕ Го наПрАвИш....нЗ ...имА досТа преЧки М/У вАс...аМа зА вСичко ИмА РЕШЕНИЕ!!! нЕ сЕ пЛАши От НиЩо и дАвАи сМеЛо...,а пЪК ДАЛи дА каЖеш На МайкА ти?---пЪрВо поСМиЛи ДОбре....щОтУу по НяКога родитЕЛитЕ...коЛкотО и Добре да Ги позНаВаш ...РеАгирАт по РАзЛичЕн наЧин ...и за т'вА ВниМавАй...и таКа ..УсПеХчеТаа :) :) :)

Кеф ли ти е да пишеш така.. не разбирам аз...
Аз КаТ пИшА ТъЙ ФСеки Път СфърШФам :D