PDA

View Full Version : Проблем!!!



kokencata_na_mama
04-06-2008, 16:57
мии начи имам си приятел от 3 месеца и сме спали само 1 пат нали и малко не се получи щото на него не му стана и аз малко се смях нали ам после му стана и правихме малко секс за 5-10мин и сега нещо неще да спи с мен нз защо и аз имали сме поводи да сме сами обаче няма и няма какво да данправя как да го подтикна за да правиме секс :(:(:9

slaveto1989
04-06-2008, 17:03
prosto ne e trqbvalo da se smee6,na vseki moje da se slu4i,a pri4inite moje da sa bili mn,moje i da ne si go vazbudila dostata4no.Tezi 5-10 min gi e izkaral s pritesnenie kak 6e se spravi i prosto ne izka da spi4a pak.Ne budi tolkova kriti4na kum 4oveka do sebe si :(

FatPanda
04-06-2008, 17:04
извини му се!

DevilWish
04-06-2008, 17:04
Emi ti si go spekla mnogo zdravo.prosto go napadni i tva e.a kat svyr6i za 10 min. opravete se ,izmiite se i povtorete - garanciq ,4e 6e e pove4e ;)

GameMaster
04-06-2008, 17:07
E sega malko gadnichko e bilo tova che si mu se ismqla ....Sega za da ste 50/50 napravi che toi da ti se ismee 8-) ...Bazikam se.Ami izvini mu se ;-)

kokencata_na_mama
04-06-2008, 17:08
Емм аз му се извиних за тва че сам се смяла нали ... и ето нали сутрината като се сабудихме понеже бяххме на почивка малко ии натисках му се а у обаче тои се обърна и заспа :(:(:(:(:( нз как да го накарам и уж говорим обаче ефекта е 1 и същ :(плачка ми се пак си го ловя :oops:

Untitled
04-06-2008, 17:10
farlqsh my sa otgore pak toi da prai kfoto iska.. :grin: nqma kade da otide :oops: :razz: :-P

hottie
04-06-2008, 17:12
Емм аз му се извиних за тва че сам се смяла нали ... и ето нали сутрината като се сабудихме понеже бяххме на почивка малко ии натисках му се а у обаче тои се обърна и заспа :(:(:(:(:( нз как да го накарам и уж говорим обаче ефекта е 1 и същ :(плачка ми се пак си го ловя :oops:

Избираш си подходящо бельо лягаш на леглото и го чакаш. Ако сте романтици и свещи запалете.

kokencata_na_mama
04-06-2008, 17:17
това за свещите беше на 14 февруари ,... ам ще пробвам ако не даде ще го изнасиля дано не ме съди :-D просто нз кво да направя пак казва че ме обича .. никои не може ги разбере тия смахнати мъже .. с извинение :razz:

comics
04-06-2008, 17:53
тъпа путка търси съвет

Homunuculus
04-06-2008, 18:47
Е ти си му разказала играта на пича, то на всеки му се е случвало да не му стане,ама като знам кво е депресиращо без да ми се хилят.....направо ми става жал за човека,пробвай да поговориш за това с него ,че си му вкарала ебаси филма. :o

beautiful_f
04-06-2008, 19:10
Е ти си му разказала играта на пича, то на всеки му се е случвало да не му стане,ама като знам кво е депресиращо без да ми се хилят.....направо ми става жал за човека,пробвай да поговориш за това с него ,че си му вкарала ебаси филма. :o

напълно те подкрепям ... :?

Xtuning
04-06-2008, 19:23
Най -голямата грешка в живота ти , е че си му се изсмяла ... За тфа се дават 5 години условно е !!!!!

Не оскам да съм лош пророк ,ама скоро секс няма да видиш а и може да останеш без приятел скоро време ....

slavito007
04-06-2008, 19:59
мии начи имам си приятел от 3 месеца и сме спали само 1 пат нали и малко не се получи щото на него не му стана и аз малко се смях нали ам после му стана и правихме малко секс за 5-10мин и сега нещо неще да спи с мен нз защо и аз имали сме поводи да сме сами обаче няма и няма какво да данправя как да го подтикна за да правиме секс :(:(:9
Абе ти да не си на 11 ? Как може да му се смееш за такова нещо ? Аз на негово място бих те оставил на сухо да видим ще се смееш ли пак!
Единствения съвет,който изобщо ама никак даже не заслужаваш, е да му се извиниш. :-x

gaberot
04-06-2008, 20:06
А така! Много хубаво прави, че те оставя на сухо! Да се научиш тъкмо ! :-x :-x :-x :-x :-x

marrybella
04-06-2008, 20:12
а кофти е се едно ти да пръднеш примерно и той да почне да ти се хили гадно си е .... определено трябва да му се извиниш ....

unfaithful1234
04-06-2008, 20:19
НЯМАШ СИ ИДЕЯ КОЛКО МНОГО СИ ГО ЗАСЕГНАЛА!!!СЪМНЯВАМ СЕ,ЧЕ СКОРО ЩЕ ВИДИШ СЕКС!!!

jjjjjj6363
04-06-2008, 21:27
e kvo e tolkova smeshno deba ako nqkoq mi se ismee trqbva da q zarovq nqkade 4e da nekaje na nikoi

kokencata_na_mama
04-07-2008, 06:46
Така си е мамка му ...

miteto
04-07-2008, 07:09
aghahghqah

са най доброто извинение ще е да му хванеш патката и да му изсмучеш жизнените сокове в буквалния смисъл на думата


и изобщо под извинение далеч не разбирай да му каеш е сори че така ти се изхилих като не ти стана оня път....


и изобщо ти си яко инфантилно пиче! :-x

Karamel4e_to
04-07-2008, 12:25
мии начи имам си приятел от 3 месеца и сме спали само 1 пат нали и малко не се получи щото на него не му стана и аз малко се смях нали ам после му стана и правихме малко секс за 5-10мин и сега нещо неще да спи с мен нз защо и аз имали сме поводи да сме сами обаче няма и няма какво да данправя как да го подтикна за да правиме секс :(:(:9


unikalno tapa postapka kak she mu se smeesh be na vseki moje da se sluchi i po tozi nachin si naranila samochuvstvieto i sega e normalno da ne iska da spi s teb moje da se pritesnqva da ne bi da ne mu stani otnovo i pak da mu se izsmeesh nai dobre pogovori s nego i mu kaji che ne si iskala da go obidish a y i gledai v sexa da mu se revanshirash za toq tvoi smqh :wink:

{Sweety_f}
04-07-2008, 12:29
миии тъпото е че си му се смяла и той явно се притеснява да не се случи пак тва....ама нз поговори с него на тая тема..

hahavteen
04-07-2008, 13:01
Боже как го нахранихте момичето..Може и тя да се е спекла и да не е знаела как да реагира и да се е засмяла заради това че са в такава неудобна ситуация а не да му се е присмяла... Според мен е твърде пресилено да ти се сърди толкова време заради едното нищо(дааа даааа за момчетата това не нищо а е огроооомна грешка знам но въпреки това не мисля че някой ще се откаже от секс заради нещо подобно). Покажи му по-настоятелно че го искаш то не става винаги само с думи особено ако е притеснителен. Качи му се отгоре почни да се търкаш в него,да го събличаш,направи му една свирка et voila!

princesa_viki
04-07-2008, 14:59
Смяла си се?
То и аз да бях на негово място и аз нямаше да искам :?

Glezanka
04-07-2008, 15:04
Мъжете са толкова тънкообидни на тема 'пениси',че нямам думи.Засегнала си го много,абе тъпо е да му се смееш,все едно ти да направиш нещо което не трябва и той да избухне в смях ... забавно а ?

*kikz*
04-07-2008, 15:08
Еми след като си му се изсмяла в лицет0 кат0 не му е станал, как искаш да се съгласи 0тн0во да г0 направите ?! Помисли малк0 как си г0 спекла, ак0 на теб ти се беше случило да ти се изсмее за нещо, как щеше да се почувстваш?! :evil: Добре е направило момчето, сега малко ще седиш на сухо за да ти дойде акъла в главата.. :D

etnies
04-07-2008, 16:28
мии начи имам си приятел от 3 месеца и сме спали само 1 пат нали и малко не се получи щото на него не му стана и аз малко се смях нали ам после му стана и правихме малко секс за 5-10мин и сега нещо неще да спи с мен нз защо и аз имали сме поводи да сме сами обаче няма и няма какво да данправя как да го подтикна за да правиме секс :(:(:9

Кво се смееш бе, как да му стане като не го възбуждаш хахахаххха ТЪПАЧКА и кво е тва 10 минути :shock:

kokencata_na_mama
04-07-2008, 20:11
Дообре аз не мога разбера тука за кво обиждате само да ви имам културата ... знам че се спекал .. ама така си реагирах гадно е извиних му се теглихме си по 1 ебанее и ся сичко е наред ... :-P все пак мерси за някои съвети :-)

sh3_1s_7h3_0n3
04-07-2008, 20:15
е ти му се хили, пък после се чуди що не те огрява.

rubi
04-07-2008, 21:53
мии начи имам си приятел от 3 месеца и сме спали само 1 пат нали и малко не се получи щото на него не му стана и аз малко се смях нали ам после му стана и правихме малко секс за 5-10мин и сега нещо неще да спи с мен нз защо и аз имали сме поводи да сме сами обаче няма и няма какво да данправя как да го подтикна за да правиме секс :(:(:9
поради тъпото и неправилно изказване от което нищо не разбрах не мога да дам компетентен отговор 8)

anichkaaa
04-07-2008, 22:09
Ot po-gornite komentari sama razbirash kade e greshkata ti i spored men samo ti shte precenish kak da popravish storenoto-vse pak ti poznavash choveka na kogoto trqbva da se izvinish,a nie ne.

GameFace
04-07-2008, 22:36
На човека не му е станала пацата и ти се смееш... :(

Притеснил се е. Страхува се от повторен гаф. Покани го у вас, поцелувайте се, след 10 мин. натискане започни да го търкаш за меча и ако усетиш, че му става разкопчавай панталона и давай. И не се смей! Все едно той да ти се смее, ако имаш малки цици.

LitTleJ
04-08-2008, 09:05
МН МН МН МН МН МН МН МН си зле.Закво му се смееш ле.Супер лигла си.Нека ти сиа стой си на сухо.Заслужаваш си го. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

kokencata_na_mama
04-08-2008, 16:34
просто си е имал проблем ни си поговорихме на сериозно и е бил там по лекари и имал проблем и за тва ся сме си добре .. знам че беше гадно но такава сам си както казва тои .. капризна лигла :x