PDA

View Full Version : Какво вие мнението за ДПС



Wyrd
04-06-2008, 17:57
Kakvo e mnenieto vi za tazi partiq ?

slaveto1989
04-06-2008, 18:22
kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA :-x

Diam0nD
04-06-2008, 18:25
kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ... :D :D

ZuCkI
04-06-2008, 18:27
ми ари да му органиираме изпращането че ку го вида ше го пречукам с пчрвото нещо което видя...

TinkyWinky
04-06-2008, 18:32
kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ... :D :D

+ 1 долни тварииииии :-x

GerSity
04-06-2008, 18:51
kolkoto po skoro si zamine ot toq svqt ,tolkova po-dobre ... :D :D

+ 1 долни тварииииии :-x
(agree) :x

comics
04-06-2008, 18:54
мнението ми е, че тая партия не трябва да съществува

Wyrd
04-06-2008, 19:04
kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA :-x
da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq

Diam0nD
04-07-2008, 06:40
kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA :-x
da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq Не си прав ... той е мозъкът на партията .... без него бая ще увиснат .... ама за да я няма тая партия трябват малко промени и то от хора решени да ги направят :) или пък военните да вземат властта :D е те тогаз е ебана мамата на ДуПиСе :D

Wyrd
04-07-2008, 21:15
kakvo da govorime kato dps ni upravlqva ve4e,a dogan e terorist u4astval v atentat ,v koito pove4eto zaginali sa MAIKI I DECA
KOLKOTO PO-SKORO TOZI 4OVEK IZLEZE OT POLITIKATA ,TOLKOVA PO-DOBRE ZA BULGARIA :-x
da ama nali znae6 4e takiva kato kato nego trudno izlizat ot politikata daje i da umre ot estestvena smart ili druga pri4ina ... turskoto pravitelstvo 6te nazna4i nov kato nego , zatova trqbva clqta partiq da se premahne za da prosperira pone malko bylgariq Не си прав ... той е мозъкът на партията .... без него бая ще увиснат .... ама за да я няма тая партия трябват малко промени и то от хора решени да ги направят :) или пък военните да вземат властта :D е те тогаз е ебана мамата на ДуПиСе :D

da ... mnogo 6te uvisnat no ima i hora koito stoqt nad Dogan , ina4e v BG mai4e nqma po golqm ot nego

Diam0nD
04-08-2008, 06:41
Ot bg politicite v momenta toi e nai-dobriq ,kakvoto i da si govorim 4e mi e anti ,toj syumqva da kontrolira vsi4ko i vsi4ki .... :-x :-x

Wyrd
04-08-2008, 09:39
Ot bg politicite v momenta toi e nai-dobriq ,kakvoto i da si govorim 4e mi e anti ,toj syumqva da kontrolira vsi4ko i vsi4ki .... :-x :-x

Za sajalenie e taka :x i mnogo me radva fakta ... 4e vsi4ki mislqt po tozi na4in 4e ДПС trqbva da byde premahnata ot vlasta

etnies
04-08-2008, 19:51
ДПС да си хващат пътя към турция :smt018

Diam0nD
04-08-2008, 20:19
ANADOLA ZOVE :ELATE SI DPS!!!! aide vyn !!!!!!

Valentin123
04-08-2008, 21:41
Защо ми изтрихте мнеието? :-x Долу ДуПиСе!

flowerchence
04-29-2008, 19:19
Не мисля,че трябва турска партия да управлява България...Ама при положение,че българите не гласуват май не е много учудващо как така се получава,че ни управляват турци...

Stamera
05-13-2008, 19:46
http://zazz.bg/play:7197c213


Не искам да се настроите пряко от това, извлечете си само поуките... а мръсния кюрд Доган и ДПС докато дърпат конците, ник'ва интеграция няма да има - ще има манипулация!!После що голям процент от турските деца прилагат насилие над българчетата.. ми 'щото родителите им са манипулирани и така те предават наученото на децата си

Sashakiss
05-15-2008, 15:20
Клипчето от линка на Stamera беше доста интересно и ме накара да се замисля...

От доста време се знае, че тези които ни управляват са шибаняци. Вярно е и че правят все пак нещо за България, но то не е достатъчно. Даже "достатъчно" е меко казано.

За това съм на едно мнение с останалите, дали мнението си в тази тема.

България над всичко

Python5
05-19-2008, 22:46
Факт е, че Ахмед Доган е един от най-хитрите и находчиви хора в България. Факт е, че ДПС знае как да печели изборни гласове, квоти в парламента и дори да привлича в партията си част от българската интелигенция (т.нар. еничари).

Който открие начин да го махне от политиката с лекота ще може да го направи, защото ще е по умен от него. Едва ли някой от вас драги ми съфорумци е такъв (за жалост). Всички ги мразим турците, но са по хитри от нас в това отношение, по-единни са и знаят как да постигат целите си.

Ако искате да помогнете на държавата вземете с размърдайте на следващите избори. Знам, че са в почивни дни - то това е целта, за да имаш време да отидеш. Обаче, ако ви мързи да излезете от вкъщи и да пуснете бюлетина, за КОЯТО И ДА Е друга партия, просто не знам с какви очи ще погледнете децата си, докато учат, вече задължителния Турски език в училище.

Diam0nD
05-20-2008, 08:58
В човешката злоба има много хитрост ... ако това ти е цел ( да го свалиш ,да му направиш мръсно ...) винаги ще успееш (освен ако не си доста тъпичък) :D :D Ние в правенето на мръсно (българите) сме специалисти :grin: :grin:

Jeuelle
05-21-2008, 10:28
Ххаахахахаххахахахахахаха !!!!!!!

Я ги гледайте как си агитират хората , как с навалици влизат да гласуват ,
как манипулират яко - бива си ги.
Нашите п*тки да стоят и да гледат как ни завземат.
Ми , умни са хората ..
Я ги гледай, зле ли им е. Малцинство са ,пък управляват..
А ние си стоим пред телевизорите (компютрите) и само ги псуваме...

Diam0nD
05-21-2008, 21:38
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

blufer_1
05-27-2008, 21:25
има 1 решение- на сапуннн

love_enrique
06-27-2008, 16:15
По-скоро против.Да,ТРЯБВА да има демокрация,това е ключът към бъдещето,но не мисля,че е нормално в република България д оправлява турска партия.Като цяло не мисля,че трябва да има каквито и да е организаций в парламента на основа нарасови и национални различия.Какво ще стане ак роми,македонци,евреи,албан и решат да имат своя партия в парламента?

izzy
06-27-2008, 18:35
glasuvaite, glasuvaite i pak GLASUVAITE! ako nemojete togava butaite tez koito poznavate te da glasuvat. s prikazki ni6to ne stava osven postqnna i oteg4itelna stagnaciq.

kristo
06-27-2008, 22:46
По-скоро против.Да,ТРЯБВА да има демокрация,това е ключът към бъдещето,но не мисля,че е нормално в република България д оправлява турска партия.Като цяло не мисля,че трябва да има каквито и да е организаций в парламента на основа нарасови и национални различия.Какво ще стане ак роми,македонци,евреи,албан и решат да имат своя партия в парламента?
Изцяло и твърдо трябва да си против ДПС. И в случая с ДПС никаква демокрация. С крадци и разбойници от рода на ДПС демокрацията не може да има просто защото ДПС не се вписва в абсолзтно никакви демократични норми. Това си е тоталитарно-комунистическа партия и още по-лошото- турска националистическа партия. Затова ДПС трябва да бъде забранено със закон и никакви такива етнически партии не трябва да им. И още една приятелска забележка- моля, не казвай на циганите "роми" просто защото такова животно като "ром" няма. Има питие ром, ама ром като етническо понятие няма. Това е поредната тъпотия, измислена от някой умник "демократ". А такива демократи са толкова демократи, колкото аз съм китаец, ама това е друга тема. И наистина последна забележка, македонците са БЪЛГАРИ и това трябва да е ясно на всеки един от нас. Те не са отделен народ, още по-малко отделна нация. И за националните партии не съм съгласен- трябва да има национални партии, само че български разбира се, които разбира се да не са крайно националистически, а умерено националистически и спазващи принципите на законността за всеки един български гражданин, независимо от произхода му. Тоест национализма трябва да се базира и на демокрацията, но умерената такава, а не крайната и разиуздана такава.

kristo
06-28-2008, 22:58
Радващо е, че има и турци като Вежди Рашидов, които за щастие и явно вече не са никак малко и които осъзнават колко вредно е за всички нас дпс :).
http://www.vbox7.com/play:58ef7572

PaSsioN_GiRL
07-01-2008, 21:54
Радващо е, че има и турци като Вежди Рашидов, които за щастие и явно вече не са никак малко и които осъзнават колко вредно е за всички нас дпс :).
http://www.vbox7.com/play:58ef7572

За съжаление обаче няма българи да гласуват и да осъзнават че само така партии като ДПС няма да са във властта .

diver
07-01-2008, 23:38
„Не е важно как са гласували, а кой брои гласовете.“

kristo
07-03-2008, 10:19
И все пак е важно да се гласува.

visok
07-03-2008, 18:53
Sledvashtiq put kato ima izbori pak hodete na riba..

Diam0nD
07-03-2008, 20:40
ами ако има глоба за негласуване от 50 лева ще се ходи не ами ...

kristo
07-03-2008, 22:15
ами ако има глоба за негласуване от 50 лева ще се ходи не ами ...
Май така трябва да стане, макари да не е никак демократично, но щом в Гърция примерно го правят(глобяват при негласуване), защо и ние да не го въведем този метод, при положение, че имаме крещяща нужда от масово гласуване ако не искаме ДПС да не продължава да ни управлява.

Diam0nD
07-04-2008, 08:33
Ами то те пак ще са във властта по един или друг начин :) всички знаем ,че ще дадат дупе и пак ще се нагласят ,но няма да е толкова властно ;)

tankistabg
07-04-2008, 10:06
Турците отдавна не разчитат на изборите. Те си изплетоха кошницата като откраднаха половиата имущество на България.

kristo
07-04-2008, 10:43
Турците отдавна не разчитат на изборите. Те си изплетоха кошницата като откраднаха половиата имущество на България.
Това с ограбването на половината имущество на България го направиха тези от ДПС, а не всички турци. Понеже има и доста турци, които страдат наравно с нас от гнета на бандитите и крадците от антиконституционното формирование. А че са си изплели кошницата, ами и ние българите сме си виновни до голяма степен, че им го позволихме. Тъй че нека не хвърляме вината само върху турците затова, че сме безхаберни за собственото си бъдеще и бъдещето на България. Нека отидем 90% от българите да гласуваме пък да видим колко депутата ще има ДПС и какво влияние ще има върху политическият живот на България- никакво.

Freiheit
07-05-2008, 17:57
като и за повечето партии, но по-зле - не стига, че не гледат интересите на България (каквато им е работата теоритично), но в случая гледат интересите на Турция.. не мисля, че трябва да съществува такава партия, а по принцип съм прилично либерален. Дори конституцията го е казала. Партията е незаконна.

Ако българите бяхме гласували щяхме да се управляваме от хора, които просто пълнят джобовете си, а не от хора, които освен техните джобове гледат и тия на Турция да напълнят..

tankistabg
07-05-2008, 18:18
Турците отдавна не разчитат на изборите. Те си изплетоха кошницата като откраднаха половиата имущество на България.
Това с ограбването на половината имущество на България го направиха тези от ДПС, а не всички турци. Понеже има и доста турци, които страдат наравно с нас от гнета на бандитите и крадците от антиконституционното формирование. А че са си изплели кошницата, ами и ние българите сме си виновни до голяма степен, че им го позволихме. Тъй че нека не хвърляме вината само върху турците затова, че сме безхаберни за собственото си бъдеще и бъдещето на България. Нека отидем 90% от българите да гласуваме пък да видим колко депутата ще има ДПС и какво влияние ще има върху политическият живот на България- никакво.

това е мит. Всички турци са се присламчили като чиновници покрай ДПС и си ядат и пият здраво. Само тези които са хептен сакати не са се уредили в келепира.

kristo
07-05-2008, 21:53
Турците отдавна не разчитат на изборите. Те си изплетоха кошницата като откраднаха половиата имущество на България.
Това с ограбването на половината имущество на България го направиха тези от ДПС, а не всички турци. Понеже има и доста турци, които страдат наравно с нас от гнета на бандитите и крадците от антиконституционното формирование. А че са си изплели кошницата, ами и ние българите сме си виновни до голяма степен, че им го позволихме. Тъй че нека не хвърляме вината само върху турците затова, че сме безхаберни за собственото си бъдеще и бъдещето на България. Нека отидем 90% от българите да гласуваме пък да видим колко депутата ще има ДПС и какво влияние ще има върху политическият живот на България- никакво.

това е мит. Всички турци са се присламчили като чиновници покрай ДПС и си ядат и пият здраво. Само тези които са хептен сакати не са се уредили в келепира.
Ами да ти кажа от мойте наблюдения върху тях, а и на повечето българи/защото като по-малък съм живял в Хасково, а там турците никак не са малко за съжаление/, оставам с впечатлението, че турците са в мнозиството си доста заблуден и тъп народ. За момента говоря, в исторически план пък са били съвсем тъпи и прости, сега пак малко от малко заради това, че живеят в България и голяма част от тях в Европа станаха що годе разумни. В смисъл изучиха се повечето поне, за разлика от циганите. Но все пак са лесно заблудими на едно 90%. Именно заради това се хващат на съблазните на ДПС. Ако го няма ДПС обаче, няма да има за коя турска партия да гласуват и ще гласуват за български партии. Пък и голяма част ще напуснат България, гаранция в това, да не кажа повечето. И така няма да имат никаква власт тук.

BurningDesire
07-30-2008, 17:49
Партия, която, каквото и да стане в държавата, винаги се намества на най-удобното място и направлява всички. Най-хитрите копелета са, което не ми пречи да не ги харесвам.

kristo
07-30-2008, 21:36
Партия, която, каквото и да стане в държавата, винаги се намества на най-удобното място и направлява всички. Най-хитрите копелета са, което не ми пречи да не ги харесвам.
Права си, особено татарския циганин Доган е изключително хитра лисица, само дето съм сигурен, че има и много по-високо стоящи, които му дърпат конците и на него, ама тях изобщо не ги знаем кои са. Със сигурност са хора с изключително високо положение и много власт и пари. Така че не си мислете, че Доган е всесилен, има и по-едри риби от него, които са доста по-опасни и от самият него. Лошото е както казах, че на тях не можем да им разберем имената, нито пък знаем кои са точно. Но и това ще стане един ден. Никоя истина не остава скрита, а такива като Доган и неговите кукловоди ще излязат наяве и ще си получат заслуженото, бъдете сигурни.

petet
07-30-2008, 22:06
Българите(или по-точно българските политици) стане ли въпрос за пари(ограбване),корупция,до носничеество,предателство, цигания,кражби винаги сме първи.Това олицетворява и ДПС и абсолютно всички партии.В моменти ме е срам,че съм българин,заради тези маймуни,които представят България и нас-българите,като страна на неграмотници,крадци,убийци и какво ли не още.Къде е смъртното наказание когато ти трябва?!Тези хора - политиците немога,наистина немога да си представя как заспиват вечер с мисълта,че заради техните набези,кражби и лъжи как докато те ходят на Малдивите,Мавриции,Коста Рика и къде ли не от парите на данъкоплатците и живеят като бейове,докато в същото време бабичките търсят жълти стотинки из къщите си,за да си купят нещо за ядене.Мазни,дебели,непроко сани,шибани същества!Просто немога да ги трая.Кога ли ще дойде "принцът на бял кон",който ще оправи тази държава,кога ли?
Поне е сигурно,че Висшият ще ги преследва и едва ли ще им върви по-песен Другият живот

kokala
07-31-2008, 07:56
Spored men tova e edna nezakonna i teroristi4na organizaciq na etni4eski princip koqto trqbva da byde uni6tojena a tehnite 4lenowe osydeni na dojivoten zatvor.Smyrt na dps,smyrt na turcite i ciganite v bulgariq.Trqbva vsi4ki bulgari da se organizirame i da uni6tojim gadnite djagali,mrysni.Smyrt za predatelite na Bulgariq,smyrt za dolnite 4itaci i mrysnite rqzani svine.Turcite i ciganite na sapun.Velika Bulgariq za bulgarite.

BurningDesire
07-31-2008, 13:57
Партия, която, каквото и да стане в държавата, винаги се намества на най-удобното място и направлява всички. Най-хитрите копелета са, което не ми пречи да не ги харесвам.
Права си, особено татарския циганин Доган е изключително хитра лисица, само дето съм сигурен, че има и много по-високо стоящи, които му дърпат конците и на него, ама тях изобщо не ги знаем кои са. Със сигурност са хора с изключително високо положение и много власт и пари. Така че не си мислете, че Доган е всесилен, има и по-едри риби от него, които са доста по-опасни и от самият него. Лошото е както казах, че на тях не можем да им разберем имената, нито пък знаем кои са точно. Но и това ще стане един ден. Никоя истина не остава скрита, а такива като Доган и неговите кукловоди ще излязат наяве и ще си получат заслуженото, бъдете сигурни.

И аз така мисля, държавата всъщност я управляват не лицата, които виждаме по ТВ, а хората с пари, които си седят на сянка и според мен са винаги едни и същи, макар че властта се мени.

acleverboy
07-31-2008, 21:20
Еми нали ЕС ги беше обявил за най-либералната партия в БГ некфа такава глупост че в тоя ред на мисли няма ли да е по-добре да си земат парцалките и с ААме ДОАН и ЕМЕЛ ХЕПТЕН да отидат и либерализират Турция(Там така и така си имат проблеми)

kristo
07-31-2008, 21:44
Ако ДПС е "най-либералната" партия в България, то тогава Осама бин Ладен е майка Тереза...
Такава гавра не може и да бъде. А такива като нас ни изкарват най-големите злодеи, реалкционери и фашисти, само защото си обичаме родината и искаме само българи, и то честни и почтени да я управляват.

valkanovb
08-12-2008, 23:05
Ако ДПС е "най-либералната" партия в България, то тогава Осама бин Ладен е майка Тереза...
Такава гавра не може и да бъде. А такива като нас ни изкарват най-големите злодеи, реалкционери и фашисти, само защото си обичаме родината и искаме само българи, и то честни и почтени да я управляват.
Sashto taka spored men DPS e porednata partiq sazdadena ot teroristi.

Winstrol
08-13-2008, 08:33
ей приятел, дай кажи от къде си - София, Пловдив, Варна Бургас???
Дай да се видим, да изпием една бира, и искам да си носиш турското знаме и да го развееш така пред мене, както смело го слагаш тук !!!

а?

Winstrol
08-13-2008, 08:35
http://cash-easy.hit.bg/Bulgaria-flag.jpg

Winstrol
08-13-2008, 08:35
http://cash-easy.hit.bg/Bulgaria-flag.jpg

Winstrol
08-13-2008, 08:36
http://cash-easy.hit.bg/Bulgaria-flag.jpg

Winstrol
08-13-2008, 08:37
ей приятел, дай кажи от къде си - София, Пловдив, Варна Бургас???
Дай да се видим, да изпием една бира, и искам да си носиш турското знаме и да го развееш така пред мене, както смело го слагаш тук !!!

а? ergenekon

kristo
08-13-2008, 11:13
ей приятел, дай кажи от къде си - София, Пловдив, Варна Бургас???
Дай да се видим, да изпием една бира, и искам да си носиш турското знаме и да го развееш така пред мене, както смело го слагаш тук !!!

а? ergenekon
От кърджалийско е копелето ако не се лъжа.
Иначе добра идея даваш. Ако иска да събере негови хора-турци, а ние да се посъберем българските националисти, пишещи ако ще само в този форум, понеже и тук никак не сме малко и да видим кой кого. Ама те потурнаците са "силни" само когато са се свряли в мишата си дупка пред компютъра, иначе са пълни говнарчета, познавал съм не един и двама такива. Зад гърба ти плюят България и българите, иначе за пред българите "ама не, ние трябва да се уважавам едни с други, да бъдем толерантни" :D.

diver
08-13-2008, 13:10
В Германия в една дискотека влиза руснак облечен в бяла тениска с надпис "Турците имат три проблема". Kъм него се приближава един турчин и му казва:
-"Ти какво, проблеми ли си търсиш"?
Руснакът спокойно му отговаря: - "Това е вашият първи проблем, агресията. Вие винаги създавате конфликти на празно място"..

След дискотеката, отвън, руснака го чакат група турци:
-"Ела сега да видим, дали ще бъдеш толкова отворен срещу всички нас"! Руснака пак спокойно им отговаря:
-"Това е вашият втори проблем, вие не умеете да решавате конфликтите си сами и винаги събирате своите дори и за най-малкия повод"...
- "Сега ще те накараме да съжаляваш за твоите думи!"- викат турците и вадят ножовете..
-"Това е вашият трети проблем"- пак спокойно им отговаря руснака,"вие винаги идвате на престрелка с ножове"............

kristo
08-13-2008, 23:22
За Ду Пи Се какво може да се мисли...
Пак повтарям, закриване и унищожаване на тази мафиотска банда и съд и затвор за нейните ръководители на висше и средно ниво...

izroda
08-20-2008, 23:03
много съм съгласен с диамонд че ако тои бъде премахнат тази анти-българска партия ще се разпадне.наистина тои е мозъкът.отдавна смъртната присъда му е подписана,но не знам защо не се изпълнява

izroda
08-20-2008, 23:33
Кристияне,Кристияне,после ми викаш,че не си расист.а и няма турци които да са зле.просто НЯМА ТАКИВА!!!!!!не знам как българи могат да ходят да бъркат по кошовете,а някви си там наистина получовеци(извинявам се лично мнение)да си пълнят коремите,да карат нови коли,а наи ужасното да шибат(пак се извинявам за грубия език)нашите хубави,красиви български девоичета.
момчета и момичета ако ми кажете дали тая долна и мръсна сган наречена турци не са за трепане,аиде да не съм чак толкова краен,поне за екстрадация към "ГОТИНАТА ИМ ТУРЦИЯ" ще ви кажа че сте туркомани или туркофили или даващи гъза си шибаняци.па като се съберат,ние не можем ли?не сме ли доказали че сме по силни от тях,защото имаме по-силна психика.
момчета не знам колко от вас са яли бои от тъпите турци.аз съм,но знаете ли кое беше наи-лошото,че имаше поне едно 5 човека повече от тях,българи,които гледаха.не ми пука че съм бил ял бои от такива,пука ми че българите ги гледаха как ме бият и един не скочи.всичко това се поражда още от вкъщи.маиките и бащите им казват,че ние българите сме боклуци.а нас ни възпитават,че и те са хора и трябва да живеем мирно с тях.как се живее мирно с хора които всеки 5 минути насочват агресията си срещу нас българите?ДПС ТРЯБВА ДА ИЗчЕЗНЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯ ПОЛИТИчЕСКИ ЖИВОТ!!!!!!!!!!!

alito
08-26-2008, 15:32
И аз така мисля, държавата всъщност я управляват не лицата, които виждаме по ТВ, а хората с пари, които си седят на сянка и според мен са винаги едни и същи, макар че властта се мени.[/quote]

Ам чи то по цял свят е така.

alito
08-26-2008, 15:39
[quote="tankistabg"][quote="kristo"][quote=tankistabg]

Ако го няма ДПС обаче, няма да има за коя турска партия да гласуват и ще гласуват за български партии.

Ашкосун! Намери начин да накараш хората да гласуват за БГ партиите. Бравос. Много акъл. ( жалко че е плитък )

kristo
08-26-2008, 19:07
[quote="tankistabg"][quote=kristo][quote=tankistabg]

Ако го няма ДПС обаче, няма да има за коя турска партия да гласуват и ще гласуват за български партии.

Ашкосун! Намери начин да накараш хората да гласуват за БГ партиите. Бравос. Много акъл. ( жалко че е плитък )
Ами да, защо да не е добър вариант?! Нима ДПС не е най-вредната партия за България, барабар с някои други уж "български", ама не е темата за тях. Не си ли на мнението, че ДПС трябва да бъде забранено със закон и разтурено? Или мислиш, че са "модерна" "европейска" партия, която се бори за "общоевропейски" ценности?! Ако така разсъждаваш ми е ясно за какво се бориш :oops:...

kristo
08-26-2008, 21:10
Кристияне,Кристияне,после ми викаш,че не си расист.а и няма турци които да са зле.просто НЯМА ТАКИВА!!!!!!не знам как българи могат да ходят да бъркат по кошовете,а някви си там наистина получовеци(извинявам се лично мнение)да си пълнят коремите,да карат нови коли,а наи ужасното да шибат(пак се извинявам за грубия език)нашите хубави,красиви български девоичета.
момчета и момичета ако ми кажете дали тая долна и мръсна сган наречена турци не са за трепане,аиде да не съм чак толкова краен,поне за екстрадация към "ГОТИНАТА ИМ ТУРЦИЯ" ще ви кажа че сте туркомани или туркофили или даващи гъза си шибаняци.па като се съберат,ние не можем ли?не сме ли доказали че сме по силни от тях,защото имаме по-силна психика.
момчета не знам колко от вас са яли бои от тъпите турци.аз съм,но знаете ли кое беше наи-лошото,че имаше поне едно 5 човека повече от тях,българи,които гледаха.не ми пука че съм бил ял бои от такива,пука ми че българите ги гледаха как ме бият и един не скочи.всичко това се поражда още от вкъщи.маиките и бащите им казват,че ние българите сме боклуци.а нас ни възпитават,че и те са хора и трябва да живеем мирно с тях.как се живее мирно с хора които всеки 5 минути насочват агресията си срещу нас българите?ДПС ТРЯБВА ДА ИЗчЕЗНЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯ ПОЛИТИчЕСКИ ЖИВОТ!!!!!!!!!!!
Братче, аз проявявам расизъм само когато срещу мене проявят такъв, както е в случая с въпросните няколко хора от турски произход, явни българомразци, провокатори и болни депесарски мозъци. Ей за такива съм напълно съгласен да се проявява расизъм, най-малкото защото те проявяват и срещу теб и мен, и срещу всеки един българин, защото искат да затрият България и нас българите естествено. Та с такива се действа на принципа на Канасювиги Крум, нали се сещаш, за мира и секирата... По друг начин не става, съгласен. Но все пак има и свестни и недеградирали турци, мислещи с главата си, а не посредством пропагандата на ДПС. Сигурен съм, че и ти познаваш такива. Но е факт, че са много малко. А проблема на турците винаги си е бил, че са нецивилизовано, диво и некултурно племе и оттам идват всички проблеми с тях. Защото що нямаме проблеми с арменците примерно? Щото са нормални бели хора с които можеш да се разбереш нормално и които се съобразяват, че живеят в България. Отделно голяма част от тях, да не кажа повечето са и с българско самосъзнание. Но виж турците са си винаги шовинисти и расисти на едно 80-90% и с такива хора няма разбиране по нормален начин. Иначе много съжалявам за това, че си ял бой от някакви скапани резаци и никои българин от гледащите не те е защитил, а са постъпили като абсолютни путки. Какво да ти кажа, за съжаление такива хора ни управляват точно, които са на същия принцип- преклонената главичка сабя не я сече, а и освен това може да им предложат солидна сума за гъзоблизството... Ей заради това е такова положението, но такива като теб, мен и много от хората, пишещи тук в този форум няма да оставим нещата така и ще се борим, няма да позволим България да се превърне в турска провинция мамицата им :x.
България над всичко, нека всички българи се обединим в името на общата кауза- за една чиста, нова и свободна България!!

alito
08-27-2008, 09:55
Kristo,
Аз мисля, че ДПС-то е толкова "модерна" "европейска" партия, която се бори за "общоевропейски" ценности, колкото останалите партии у нас. Забраняването на партии със закон вече е било. Недей рИва за това време.
Както е казал хаджи Смион: "Бъди американец"

SeXyL[!]Nk@
08-27-2008, 10:02
Поне изгониха чаушев :grin: Защото го хванали,че има 2 имена,българско и турско. :D

kristo
08-27-2008, 12:32
Kristo,
Аз мисля, че ДПС-то е толкова "модерна" "европейска" партия, която се бори за "общоевропейски" ценности, колкото останалите партии у нас. Забраняването на партии със закон вече е било. Недей рИва за това време.
Както е казал хаджи Смион: "Бъди американец"
Че другите партии също не са стока съм съгласен, обаче ДПС-то е по-вредно за България от всички български партии, взети заедно. Най-малкото и СДС, и БСП, колкото и да не са стока все пак са български партии, нали? И в това отношение са малко по за предпочитане пред турската националистическа партия ДПС.
А за забраняването на партии, да ти кажа все още го има в някои демократични страни по света, включително го е имало доскоро и в някои наши съседни страни, където има и задължително гласуване например. Разбираш ли, хората не ги интересува дали ще нарушат малко демокрацията или не, а ги интересува да живеят добре и да си защитават националните интереси. Представяш ли си ти в Гърция да се създаде турска етническа партия, като ДПС? Щото аз и на сън не мога да си го представя, просто няма как да бъде допуснато, ако ще и един милион турци да има в Гърция. Същото е и в Турция да се направи опит за създаване на гръцка етническа партия, пак е абсолютно невъзможно да стане. Само ние сме много големите "умници" и "демократи", та допуснахме в нарушение на конституция, закони и каквото щеш създаването на този троянски кон на Турция в България- ДПС. Ето това е проблема.

alito
08-27-2008, 13:02
...Разбираш ли, хората не ги интересува дали ще нарушат малко демокрацията или не, а ги интересува да живеят добре и да си защитават националните интереси... Само ние сме много големите "умници" и "демократи", та допуснахме в нарушение на конституция, закони и каквото щеш създаването на този троянски кон на Турция в България- ДПС...

Това ми прилича «да си малко бремена». Демокрацията я има или я няма.

Какво точно е нарушението и да видим как е при другите партии.
Светът е сцена за състезание на идеи.

kristo
08-27-2008, 13:43
...Разбираш ли, хората не ги интересува дали ще нарушат малко демокрацията или не, а ги интересува да живеят добре и да си защитават националните интереси... Само ние сме много големите "умници" и "демократи", та допуснахме в нарушение на конституция, закони и каквото щеш създаването на този троянски кон на Турция в България- ДПС...

Това ми прилича «да си малко бремена». Демокрацията я има или я няма.

Какво точно е нарушението и да видим как е при другите партии.
Светът е сцена за състезание на идеи.
Ами по същия начин аз да те попитам най-учтиво има ли според теб страна в света в момента, в която да има действаща демокрация, ама цялостна, не частична? Аз смятам, че не, за теб не знам? Примерно Щатите се водят люлката на демокрацията по света, ама на мен изобщо не ми изглежда да е така, прикриват се под завесата на демокрацията и си действат като твърди националисти и авторитаристи при това. Разбираш ли, просто националното(националния интерес) е на първо място, демокрацията е след това. Няма ли национално-патриотично чувство, за мен демокрацията не струва. А най-добрата комбинация е именно това, умерен национализъм и спазване на гражданските права на всички съвестни граждани, тоест национална демокрация. Ето на такава демокрация съм твърд поддръник, която се базира и на национализъм, разбира се не краен, расистки, шовинистки, антисемитски, а умерен, такъв, какъвто са проповядвали нашите национални революционери- Левски, Ботев, Раковски и всички останали величия в българското национално-революционно дело.

alito
08-27-2008, 14:06
...има ли според теб страна в света в момента, в която да има действаща демокрация, ама цялостна, не частична? ... Няма ли национално-патриотично чувство, за мен демокрацията не струва. А най-добрата комбинация е именно това, умерен национализъм и спазване на гражданските права на всички съвестни граждани, тоест национална демокрация. Ето на такава демокрация съм твърд поддръник, която се базира и на национализъм, разбира се не краен, расистки, шовинистки, антисемитски, а умерен, такъв, какъвто са проповядвали нашите национални революционери- Левски, Ботев, Раковски и всички останали величия в българското национално-революционно дело.

Да. САЩ.

На Олимпиадата в Пекин се видя, че американците СА националисти в добрия смисъл на думата национализъм. Тяхни спортисти са черни, руснаци, евреи.

kristo
08-27-2008, 15:06
...има ли според теб страна в света в момента, в която да има действаща демокрация, ама цялостна, не частична? ... Няма ли национално-патриотично чувство, за мен демокрацията не струва. А най-добрата комбинация е именно това, умерен национализъм и спазване на гражданските права на всички съвестни граждани, тоест национална демокрация. Ето на такава демокрация съм твърд поддръник, която се базира и на национализъм, разбира се не краен, расистки, шовинистки, антисемитски, а умерен, такъв, какъвто са проповядвали нашите национални революционери- Левски, Ботев, Раковски и всички останали величия в българското национално-революционно дело.

Да. САЩ.

На Олимпиадата в Пекин се видя, че американците СА националисти в добрия смисъл на думата национализъм. Тяхни спортисти са черни, руснаци, евреи.
За себе си американците наистина са добри националисти, но за много други народи не бих казал, че е така.
Няма нищо учудващо, че спортистите на Америка са евреи(най-вече), черни, руснаци, кубинци и т. н., понеже американската "нация" е изкуствено създадена и сплав от стотици народности и етноси. Радвам се, че България и българите не сме така, а си знаем добре корена и гена, че не сме смесица от сульо и пульо, а сме потомци на великите "пра"българи на Авитохол, Кубрат, Аспарух, Тервел и т. н. и тяхната кръв тече във вените ни, а не кубинско-испанско-английско-италианска и да не изброявам още каква...

valkanovb
08-27-2008, 20:29
Towa ako ne beshe diskriminaciq ta na

alito
08-28-2008, 10:32
... американската "нация" е изкуствено създадена и сплав от стотици народности и етноси. Радвам се, че България и българите не сме така...

Ама въобще не си прав. В тези земи са идвали войски от другия край на Европа и Азия само за да се сбият. Покрай това са си разсипвали семето дето сварят ( затова сме си красиви )

petet
08-28-2008, 11:12
Някой път трябва да се организира нещо като бунт при някакво заседание на ДПС,да се обявява по всчики възможни форуми и съм сигурен,че мин 10 000 човека от цялата страна ще дойдат

kristo
08-28-2008, 11:20
... американската "нация" е изкуствено създадена и сплав от стотици народности и етноси. Радвам се, че България и българите не сме така...

Ама въобще не си прав. В тези земи са идвали войски от другия край на Европа и Азия само за да се сбият. Покрай това са си разсипвали семето дето сварят ( затова сме си красиви )
Хмм, много удобна на някои антибългарски сили теория, че видите ли българите сме някаква супер смесица от какви ли не народи, етноси и раси, което въобще не е истина... Виж само мнозинството българи, на едно 95% сме си чисти европеиди, нямаме никакви турски, монголски и т. н. примеси, както се опитват да ни изкарат, нагли комунистически лъжи. Българите сме си българи и единствените примеси, които вероятно имаме са тракийски и малко славянски, но общо едва ли са повече от 25%. Вияко останало си е чиста българска кръв, придадена ни от древните българи, които са индоевропейци от иранската група. Така че българите сме много по-чистокръвни от повечето европейски народи, а от американците да не говорим, хиляда пъти по-чистокръвни сме от тях. То всъщност чистокръвните американци са си индианците, другото са представители на англо-саксонската раса най-вече, но те не са американци в този смисъл на думата.

petet
08-28-2008, 11:31
... американската "нация" е изкуствено създадена и сплав от стотици народности и етноси. Радвам се, че България и българите не сме така...

Ама въобще не си прав. В тези земи са идвали войски от другия край на Европа и Азия само за да се сбият. Покрай това са си разсипвали семето дето сварят ( затова сме си красиви )


Пълни глупости.То по време на война жените са си мислили с кой резко да се изчукат?!Говориш глупости...
Пък и е доказано,че Българите сме уникални,не само по ДНК,а по всичко!

+ това хич не трябва да се подценява и теорията,че света е произлязал И от Българина!

kristo
08-28-2008, 11:35
... американската "нация" е изкуствено създадена и сплав от стотици народности и етноси. Радвам се, че България и българите не сме така...

Ама въобще не си прав. В тези земи са идвали войски от другия край на Европа и Азия само за да се сбият. Покрай това са си разсипвали семето дето сварят ( затова сме си красиви )


Пълни глупости.То по време на война жените са си мислили с кой резко да се изчукат?!Говориш глупости...
Пък и е доказано,че Българите сме уникални,не само по ДНК,а по всичко!

+ това хич не трябва да се подценява и теорията,че света е произлязал И от Българина!
Като оставим настрана последното ти изречение, че света призлязъл от Българина за всичко останало си изцяло прав :).

alito
08-28-2008, 12:14
Пълни глупости.То по време на война жените са си мислили с кой резко да се изчукат?!Говориш глупости...
Пък и е доказано,че Българите сме уникални,не само по ДНК,а по всичко!

+ това хич не трябва да се подценява и теорията,че света е произлязал И от Българина!

Не казвам какво са мислили жените, а какво са правили войниците ( готи, маджари, кумани, татари, турци, немци, руснаци, скоро и американци ).
Същото каквото са праили българите в Румъния, Сърбия, Македония, северна Гърция. Чувал ли си, че жените в северна Гърция са по-красиви от тези в о.Крит.

Че българите сте с уникално ДНК го чувам за първи път. Дай повече инфо, please.

kristo
08-28-2008, 12:30
Пълни глупости.То по време на война жените са си мислили с кой резко да се изчукат?!Говориш глупости...
Пък и е доказано,че Българите сме уникални,не само по ДНК,а по всичко!

+ това хич не трябва да се подценява и теорията,че света е произлязал И от Българина!

Не казвам какво са мислили жените, а какво са правили войниците ( готи, маджари, кумани, татари, турци, немци, руснаци, скоро и американци ).
Същото каквото са праили българите в Румъния, Сърбия, Македония, северна Гърция. Чувал ли си, че жените в северна Гърция са по-красиви от тези в о.Крит.

Че българите сте с уникално ДНК го чувам за първи път. Дай повече инфо, please.
Чакай, ама ти не си ли българка?! И каква си ако не си българка? Не, че има нещо лошо да не си българка, но не останах с такова впечатление досега.
Виж сега, българското общество винаги е било строго патриархално и никога масово не се е допускало смесване с представители на други етноси и народности, да не говорим за отделни раси, което никак не е лошо разбира се. Естествено, имало е българи със смесен етнически произход, но са много малко в сравнение с етнически чистите българи. Така е и в момента. Затова иде реч, а и днес е доказано и генетически, и антропологически, че българите сме еднороден етнос на едно 70-75%. Просто не е вярно, че българите сме смес от десетки етноси, тове е нагла комунистическа лъжа, целяща да обезроди българите. Защото е много лесно да внушиш на човек, на които преди това си обяснявал, че потомците му са се смесвали с авари, маджари, готи, хуни, елини, татари, германци и т. н. че не е българин... Така че тезата ти е много неправилна и вредна :oops:...

petet
08-28-2008, 12:55
Oх,дори имаше и документален филм по бТВ за това,преди година и половина.Ако успея да го намеря ще ти пусна линк направо да гледаш...
Като структура на тяло,череп(издължена муцуна и продълговат) и т.н

Залавям се да търся

Ето и един сайт:http://dienekes.ifreepages.com/blog/archives/000205.html


Според Б.Димитров днешните българи са наследници на 53 народа,което е пълна глупост според мен.

alito
08-28-2008, 13:03
Чакай, ама ти не си ли българка?! И каква си ако не си българка?...

... Затова иде реч, а и днес е доказано и генетически, и антропологически, че българите сме еднороден етнос на едно 70-75%. ...

От 2007г. съм от ЕС. И знамената в НС са две. вЕрвай ми не е далече времето когато ще остане там само синьото.
Че 70-75% етносът е еднороден сигурно е вЕрно-навсякъде има по малко от авари, маджари, готи, хуни, елини, татари, германци и т. н. В това не виждам нищо лошо.

petet
08-28-2008, 13:07
От това,коеето до сга съм чел по книги,телевизии и прочие,има и силна теория.Че хуните са произлязли от скитите,българите.А иначе прабългарите асимилират сарматските племена докато се преместват на запад.

petet
08-28-2008, 13:08
Чакай, ама ти не си ли българка?! И каква си ако не си българка?...

... Затова иде реч, а и днес е доказано и генетически, и антропологически, че българите сме еднороден етнос на едно 70-75%. ...

От 2007г. съм от ЕС. И знамената в НС са две. вЕрвай ми не е далече времето когато ще остане там само синьото.
Че 70-75% етносът е еднороден сигурно е вЕрно-навсякъде има по малко от авари, маджари, готи, хуни, елини, татари, германци и т. н. В това не виждам нищо лошо.


хъх?

petet
08-28-2008, 13:15
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=191924

Айда да се прехвърляме там,че се оспами хубаво тука

suzisuzi
08-29-2008, 07:12
Kolkoto po rano si zamine ot tozi svqt Ahmetco tolkova pove4e 6te go tirsite za da virne pak BG na si6toto mqsto.

CTPAX TE E OT MEH
08-29-2008, 13:12
ДПС-в превод "Дуган пикае и сере",на всички честни хора.
Тоя има болната мания да превземе България,а и да знаете,че почти е успял.
Наскоро научих,че този боклук си е купил едно островче близо до Бургас.
Първо островчето,после и Бургас ще си купи тоя боклук,защото онези изроди дето на всички избори тръгват с бесплатни рейсове до България,горките идиоти моренце не са виждали! :shock: :shock: :shock:

petet
08-29-2008, 13:28
НЕ МОЖЕ ДА ГО Е КУПИЛ ОСТРОВА,ТОВА Е КЛЮКА:

1.ЗАЩИТЕНА ТЕРИТОРИЯ
2.ТОВА МАЛКО ОСТРОВЧЕ ИМА И АРХЕТЕКТУРНА ЦЕННОСТ
3.ОТ ТАМ ЩЕ МИНАВА АКО НЕ СЕ ЛЪЖА "ЮЖЕН ПОТОК"

България има само тоя осров (ако не се лъжа и е еднствен в Черно море) и май се казва "Св.Анастасия"

Аз предлагам държавата да подари няколко кв.км от територията ни на Турция,ама при условие,че нито един циганин или турчин ще остане тук,просто да ги изселят!А след това цялата граница с Турция да бъде оградена с жици с високо напрежение 8) :D

CTPAX TE E OT MEH
08-30-2008, 14:12
Нещо зле сте имформирани.
На този остров е имало затвор,но сега там има рестурант и малка плажна ивица,а колкото за защитената територия,когато имаш достатъчно пари е лесно,но и когато на твоя власт е подчинено министерството на околната среда и водите,то тогава работите стават и БЕЗПЛАТНО!
:razz: :razz: :razz: :razz:

kristo
08-30-2008, 23:06
И да си е купил остров Доган, както казваш, само едно нещо ще ти кажа- не е завладял България и никога няма да успее да го направи, излишни паранои си вкарваш. Да, наистина е доста силен и има много власт, но не е всесилен, понеже и неговото царстване скоро ще приключи, както стана е това на Жан Виденов, Костов, Симо Кобурга до голяма степен(макарче все още е в управлението на страната, но не за дълго още).