PDA

View Full Version : А сега де... ;(



TheIceDesert
04-06-2008, 17:10
Та здравейте първо..Имам проблем :) Значи имам си от 9 месеца вече сериозна приятелка която обичам изключително много и бих дал всичко за нея..Но миналия месец на един рожден ден се запознах с едно момиче.Много симпатично момиче,с 2 години по-малко от мен(аз съм на 15).И така постепенно започнахме да си пишем в скайп и смси и аз усетих ,че се влюбвам ама тогава не вярвах.И ето миналата седмица се видяхме и какво стана не разбрах ,но по едно време се бяхме гушнали и се целувахме.. ;( много лоша работа...сега се чувствам много гадно все едно съм изневерил на приятелката си...и та тва момиче където се запознах на рд-то ми призна че много ме е харесало...и аз нея я харесах,но приятелката ми я обичам много...а това момиче от рд-то има уникален характер и искам да сме много добри приятели с нея,но тя ми казва че няма как ,защото тя прекалено много ме харесвала и много щяла да страда.А аз незнам какво да направя ;( много искам да сме приятели с нея.Много ли искам :smt022 :smt022 .Моля дайте някакви съвети какво да направя защото не искам да изпусна такъв приятел.Чакам вашите съвети :)
Благодаря на тези които са отделили време да прочетат написаното :)

GameMaster
04-06-2008, 17:19
Lapeshki istorii!!! ....Mnogo mi e interesno kak shte reagira kletoto momiche kato razbere che si i izneveril a??? da ti go imam otnoshenieto chesno kazano ako q obichashe nqmashe da go napravish.Ama kvo te kritikyvam....Vzemi si ostani s momicheto s koeto si sega nedei da se vodish po nqkakvi drugi v smisal 9 meseca s tova momiche ne sa malko i shte e glupavo da gi propileesh........

MiMcHeToOo
04-06-2008, 17:22
Като за начало кажи на приятелката си - така трябва. След тва ако искаш да си просто приятел с онова момиче - добре ама ако тя не иска нищо не можеш да направиш. Ще и мине на нея пък може да станете добри приятели :)

miss_ludataa
04-06-2008, 17:35
zna4i ti iska6 sega6naat ti priqtelka koqto si 9 meseca s neq da strada tolkova mnogog,a nqkfa si 13 godi6na ligla...ta tq te haresva ...i kfo ....ok macka e ama 6ot ne i kaejje prosto i qsno IAMM SI PRIQTELKA I iskam da sme prosto priqteli .....ne mislq,4ee e golqm problem,no pomisli za 4oveka ,koIto oobi4a6 kak 6et se po4ustva!! 8) USPEH! :-)

Enjoy_yourself
04-06-2008, 17:36
хмм ...ми при мен се случи нещо подобно само че с едно момче и аз не стигнах до там да го целувам... просто малко се понатискахме /това се случи на купона на нова година/ и след това той ми званя и т.н. казах му че си имам приятел и че ако иска може да бъдем само приятели, но той каза или сме заедно или не искам да бъдем никакви ...не можело да има приятелство между момче и момиче и някакви такива и аз му казах ...съжалявам радвам се че се познавахме, щеше да ми бъде приятно да бъдем поне приятели ,но щом така си решил.. и така всичко свърши все пак обичам много повече приятеля си ...
не мога да те посаветвам какво да правиш..замисли се дали наистина обичаш приятелката си и ако е така просто кажи чао на другата и това е ;) а и по добре признай за случилото се на гаджето си ,че ако разбере от някой друг ще се получи мазало... е успех :wink:

BAYO
04-06-2008, 17:43
КЪДЕ СИ СЕ ВЛЮБИЛ НА 15г. БЕ !? В 13г.-на ?! LMAO !!!!!! :shock:

Mementomori
04-06-2008, 17:45
Не все едно,ти си изневерил на приятелката си или за теб прегръщането и целуването с друга или разменянето на каквито и да е нежности с друга са нещо маловажно?За мен определено не са!Харесваш това момиче,но обичаш приятелката си!Не виждам какво има да му мислиш,изясни сам за себе си коя би предпочел,аз съм за приятелката ти определено.И щом това момиче толкова те харесва и не може да ти бъде само приятелка,трябва да се примириш с това и да нямате никакви взаимоотношения.Нима би жертвал гаджето си заради някое друго момиче?Не може да се колебаеш при всяка срещната с по-различен характер,а и всяко чудо за 3 три.Понякога срещах или само говориш с някого,опияняваш се от общуването с него,изчерпваш всичко желано и после дори не искаш да си кажеш здрасти с него,не се филмирай толкова!Загубиш ли приятелката ти,разбере ли за изневярата,повече едва ли ще бъде с теб.Е,заслужава ли си?

miss_ludataa
04-06-2008, 17:45
КЪДЕ СИ СЕ ВЛЮБИЛ НА 15г. БЕ !? В 13г.-на ?! LMAO !!!!!! :shock:


mn hora si vikat :15 I 13 GODI6NA LELE MALE ..nz za6ot go priemate taaka.....i kfo kat sklu4ite brak s polovinkaat si primerno vie ste na 27 a toi/tq na 25...67e gledate razliakta..... :shock: 8)

Friend_witH_Benefit
04-06-2008, 17:50
Чувстваш се все едно си изневерил на приятелката си ? Защо все едно като ти точно това си направил .. ! Тук малко ще си позволя да кажа, че не винаги признаването води до по-добро. Понякога трябва да си замълчиш, когато истината ще нарани човека до теб и разбира се да се погрижиш да не създаваш повече такива ситуаций! В някое по-горно мнение някой каза, че не би изневерил ако обичаш някой наистина .. това искам да ти кажа че са пълни глупости! Това са хора на по петнайсет години .. на първо време още не разбират от любов ... защото любовта не е просто едно чисто и просто чувство а е смесица от много чувства и много отговоности ! На 15 години е нормално, дори почти на всякаква възраст тези неща са нормални ! Не сме от желязо! Че ти е грешна постъпката грешна ! Та съветът ми в крайна сметка е да бъдеш с това момиче, което твърдиш че обичаш ( ти и сам мисля че си си осъзнал че трябва да си с нея ) , а относно другото момиче - не би следвало да изискваш от нея да ти бъде приятел, защото не е честно .. малка е и си й влязъл под кожата, трудно ще се получи да сте само приятели ... от нейна страна поне! Дай й време и тя след като й премине сама ще поиска да сте приятели :)

comics
04-06-2008, 17:58
прочети темата на главната страница за иневярата :D

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-06-2008, 18:08
zn li kakvo samo ne se smei kato go pro4ete6.. sega vzemi edno list4e i edno himikal4e razdeli lista na dve ravni 4asti na ednara pi6e6 imety na 1voto momi4e i neinite otricatelni i polojitelni ka4estva a na deta polovina za drto momi4e i posle re6ava6 koq ot dvete pritejava ka4estvata za idealnoto momi4e...

Wrathchild
04-06-2008, 18:09
Лично според мен щом се е стигнало до там, че да пожелаеш друга значи просто между теб и приятелката ти никога няма да е същото, което е било преди. И целувката Е изневяра!

MiSs_DioR_CheRiE
04-06-2008, 18:20
Pfffff ... na 15 godini liubov :lol: i smqtash da se dvoumish mejdu momiche , s koeto si pochti godina ispitvate edno i sushto edin kum drug i tq e na tvoite godini i nqkva 13 godishna pikla deto e chula che e moderno da si hvanesh batko i se chudi kvo da napravi sus sebe si ... q se zamisli .. gorkoto ti gadje ... :-x

LeDeNa^pRiNcEsKa
04-06-2008, 18:27
Pfffff ... na 15 godini liubov :lol: i smqtash da se dvoumish mejdu momiche , s koeto si pochti godina ispitvate edno i sushto edin kum drug i tq e na tvoite godini i nqkva 13 godishna pikla deto e chula che e moderno da si hvanesh batko i se chudi kvo da napravi sus sebe si ... q se zamisli .. gorkoto ti gadje ... :-x

XexeXE e*ah va v golemite batkovci i kaki4ki...

fUcK_LoF
04-06-2008, 18:46
Ами кажи на приятелката си и чакай реакция :) Ако е положителна и не ти се сърди забрави че се е сучвало нещо с другото момиче,а ако ти се расърди или скъса с теб помисли си за връзка с другото момиче и се поучи от грешката си! 8)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-06-2008, 18:49
Ostani s gadgeto si i vuobshte ne si i pomislqi da i kagesh.. e, edinstveno, ako se nalogi.. S drugoto momiche - priateli, ako tq ne e suglasna, nqma kak.. osven da ne se vigdate, zavisi ot neq.. tova e..