PDA

View Full Version : Подарък за рождения ден на най-добрия фр. ?! Идеи ?!



s1NNer
04-06-2008, 18:41
Знам, че като прочетете заглавието ще си кажете може ли да съм толкова зле да не мога да измисла подарък на най-добрия ми приятел, но случая е друг ...

Такам ... момчето си е супер материално първото което е иии държи на хубавите подаръци .... ии един път както си говорихме той изръси, че иска някво скъпо вино или Kenzo ... и сега много се чуда кое да му взема ?! Така или иначе и към двете трябва да има някакво допълнение ... и това много се чудя .. ии примерно към виното може да е някаква дървена поставка ... обаче ако се реша на Kenzo-то какво да е допълнението ?!

s1NNer
04-06-2008, 18:52
По тая логика да си напиша и моя а?!

Айде моля Ви без отклонения от темата защото найстина се нуждая от съвет ...

HexGirl
04-06-2008, 19:15
nemoga da ti pomogna ne obi4am materqlni hora :?
Kupi mu ne6to skapo i mu kaji kolko struva toi 6te se zaradva

Lullaby
04-06-2008, 19:18
mrazq takiva hora.ako tozi podarak nqma nqkakva santimentalna stoinost za nego...... i udovolstvie da go podarish...to nqma smisal ot tozi podarak izob6to :shock:

s1NNer
04-06-2008, 19:48
Охх ... може би не се изразих както трябва ... в смисъл не ,че обича да знае кое колко струва и дали е скъпо или не ... напротив би се зарадвал дори и на нещо дребно ... знам ли май обърках думата ...
Добре ако му взема вино или Kenzo какво бихте ми препоръчали като допълнение ?!

Mirelchetoo14
04-06-2008, 20:04
МОЛЯ ТЕ!МОЛЯ ТЕ!Кажи КАКВО е "идеЙ" :booooomb:

fiama
04-06-2008, 20:21
Смятам, че бутилката с вино на хубава поставка за алкохол е иделания подарък. Ако пък се решиш на Kenzo, знам ли... може би рамка за снимка с ваша обща снимка на нея например... :-k

Sarabi
04-06-2008, 21:20
ИдеИ ! ИДЕИ !!!
Научете се да пишете на БЪЛГАРСКИ, БЕ !!!

5StaR
04-06-2008, 21:26
свирка

teenkopele
04-06-2008, 21:56
свирка :D


:booooomb: Виното му е майката...

psychopath
04-06-2008, 22:04
какви интереси има

mulgore
04-06-2008, 22:09
да публикуваш адреса на този богат евреин, за да му подарим нещо, което да го накара да се научи, че здравето е най-добрия подарък...
:lol: :lol: :lol:
само така и снимки да има!

о господи..как може да напишеш идеи със й..
тцтц.

s1NNer
04-07-2008, 11:34
Ако щъ и със ы ше го напиша ... Тука не съм нито на изпит нито нищо за да спазвам къвто и да е правопис ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

Баси човек да не ви помоли за нещо ... ама 100% ако ви бях напсувала както 12-13 годишните щях поне свесни отговори да получа ,ама защо ли реших и аз със добро да пробвам ?!
+тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...

Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ...

Mirelchetoo14
04-07-2008, 12:51
... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

Ъъъ...с удоволствие :DАко имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.


тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...

Е ти се утешавай с това,че има по-неграмотни от тебе.. :-D То ние не измисляме нов правопис,че да трябва да ти казваме как да пишеш...Това са правила,важащи за цялата държава.Не е като да ти заповядваме да пишеш змиЙ,когато е змиИ


Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ... :D

АйдиИеее дереджето на страната намеси... :grin: Обясни,моля,коя част от това,да се дразниш на неграмотността,ти изглежда като величаене?Отчасти си права,да.Ако всички бяха грамотни,това нямаше да бъде считано за ВЕЛИКО :D Но вмомента си е нещо рядко...

ПП:Иии казваш,че ще му купиш Kenzo.КАКВО Кензо?Кензо е марка,ти парфюм ли ще му вземеш,какво?Защото се съмнявам да му подариш концерна...(не,нямам предвид концерт,провери в речник) 8-) )А ако можеш,евалата!

И после такива като тебе ще ме гледат надменно и ще си разхождат физиономиите с фешън-цаки из Витошка....Ай сиктир,неграмотници :D

s1NNer
04-08-2008, 20:18
... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

Ъъъ...с удоволствие :DАко имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.

Ъ да ... след препинателните знаци попринцип се слага ","

fiama, мерси :]

Mirelchetoo14
04-08-2008, 21:28
... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

Ъъъ...с удоволствие :DАко имаш нерви,прегледай ми ВСИЧКИТЕ постове,и ако откриеш очевадна ПРАВОПИСНА грешка,на това момче подаръка ще го купя с мои пари.

Ъ да ... след препинателните знаци попринцип се слага ","

fiama, мерси :]



И това ти създава проблеми в прочитането на текста?! :D

Няма значение :)Явно е грешка,но определено ще ми трябва време да свикна да го правя 8-) :booooomb:

Stamera
04-08-2008, 22:13
според мен му вземи нещо което би ви сближило ;-) аз бих взел на приятел наргиле примерно ;-) хем ще се виждаме често и ще си говорим, хем ще подръпваме :booooomb:

Sarabi
04-09-2008, 11:41
Ако щъ и със ы ше го напиша ... Тука не съм нито на изпит нито нищо за да спазвам къвто и да е правопис ... и не гледайте моите грешки а си погледнете първо ваще ...

Баси човек да не ви помоли за нещо ... ама 100% ако ви бях напсувала както 12-13 годишните щях поне свесни отговори да получа ,ама защо ли реших и аз със добро да пробвам ?!
+тва във тоя форум има къде къде по неграмотни от мене и не сте вие тея които ще ми казвате как да пиша ...

Басиии после защо България е на тва дередже ... щото има хора които вместо да помогнат се правят на велики ...


Не е нужно да си на изпит, за да уважаваш себе си ( да, себе си, защото ти си българка, живееш в България, говориш български, ти си едно цяло с езика, който говориш... и като проявяваш небрежност към него, то я проявяваш и към себе си. Това е национална култура, езикът ни трябва да е нашата гордост, защото е единствен, но.... И поне да беше някоя трудна дума, някаква техническа грешка от бързане или каквото и да е..., не, това е грешка, допусната поради незнанието на просто правило в родния ти език. )
И наистина (сега да не би някой да ми каже, че не е хубаво изречение да се започва с предлог? :? ) ако се сравняваш с по - неграмотните от теб... далеч ще стигнеш, наистина...
Помоли и получи отговори. Това, че не ти харесват е друг въпрос. Друг въпрос е и това, че не уважаваш и останалите хора, защото... ако ти не смяташ за важно това да пишеш вярно на собствения си език, то другите може би искат да запазят чувството, че е красив. И да са сигурни, че ще остане такъв, а няма да се налага да четат "мизерий".
Вместо да спориш и да се правиш на важна просто научи правилото, за да можеш да се гордееш (е, не знам дали би се гордяла повече от това или от новите си обувки, но и това е друг въпрос...) с това, че уважаваш Подината и себе си. Защото някой ден може да ти направят същата забележка и да те заболи много повече... И се надявам, че като го научиш,ще сме ти помогнали... а подарък винаги можеш да намериш.
Няма да те нападам за друго, въпреки че мога да развия прекрасна теория за манталитета, промененото съзнание, ценностите и т.н., чиито интересни измерения забелязвам в постовете ти. Но все пак ще се въздържа.

Купи му книга. О ? КНИГА ? НЕЕЕЕЕЕ :shock: :shock: :shock:
"Маркова" тениска, риза или каквото и да е в стила, който харесва.
Вино и макет на Айфеловата кула ( ако има въображение, разбира се, на мен подобен подарък много би ми харесал, защото определено мога да прекарам часове в мисли и мечти... )
Нещо, от което е споменал, че има нужда.
Хубава (ама наистина хубава) сребърна гривна.
Ако обича спорта и тренира нещо - спортен аксесоар.
Лула.
Стихотворение ( оп... ама да се чете, де ) или някакъв разказ, в който да има някаква поука ( и не къде са преместили клона на Гучи) ако имаш талант да пишеш такива неща, разбира се.
Ако е пушач някаква стилна табакера, от ония запалки... горелки ли, как има казваха ( 8-) ), стек скъпи цигари...
Колан.
Кубинки аххахах ха 8-) 8-) 8-) (ако някой ми подари кубинки ще го боготворя цял живот 8-) )
Космодиск (ахахах, започнах да кретенясвам :lol: )
Това - онова от секс шоп.
Ако сте тежкари и фрашкани с пари може всички поканение да събере пари и да му купите звезда 8-) .
Готин шах, ако обича да играе ( има сууууупперррр яките, виснала съм пред витрината на един магазин 2 часа да гледам един с кристални фигури и супер реалистични)
Хаха, ако обича сладко някаква кошница като за пикник фрашкана с всякакви яки сладки (мноооого Баунти и Сникърс мухаха)
Стилни слънчеви очила (иде лято...)

И така нантатък... толкова ли е трудно да измислиш подарък, на човек, който познаваш и ти е близък... пффф...

s1NNer
04-09-2008, 12:05
Sarabi*, мерси за предложенията като за начало :]

Иии аз не му търся подарък, а допълнение към това което бях решила ;]

А относно това ,че : Помоли и получи отговори. Това, че не ти харесват е друг въпрос.

Въсшност помолих, но не получих отговори ... получих само нападки заради едно 'й' ... Както и да е ... мерси :]