PDA

View Full Version : ... Модата ....



fuck_off_bastard
04-06-2008, 20:33
.::wwЮw.impulse.bg/NightGuardian/2627582::. (махнете "Ю" и ".::." ,защото не съм с правомощията да слагам урл-та...)
ХахХАХхХУХАуХУАХАУХАУХАУ
Знам,че всеки си има вкус.
Знам,че всеки си има мнение,стил и предпочитания.
Знам,че сега половината форум ще ме нахраните стабилно.... но
....но това е да си ОГРАНИЧЕН... Как може да има такива кретени....
Направили се те сичките с еднаквите прически,с педалските фейсове и хоп в импулса.Ебати злетаците.И се мислят за готЯни.
ХАХАХАХДАУДХУАхд...
Просто исках да кажа,че съм възмУтен.
И не.. не съм комплексарче ако така си мислите.Това,че нямам гейски бретон зализан като тези манафи не ме прави по-зле изглеждащ(ако изобщо тези мога да ги нарека добре изглеждащи)... нямам думи просто .. Ако имате мнение по тази мода пишете да видим как сме с пропорциите. :)

GerSity
04-06-2008, 21:01
уууууу ужас!банда имота... :-x
толкоз готини момчета и са праят на клоуни пффффф... анти! :x

varnen4e
04-06-2008, 21:03
Тъпа тема. Нищо лично.
:)

BaBy_bS
04-06-2008, 21:04
въх си божееееееееееееееееееееее е :D :grin:

loreta
04-06-2008, 21:08
Незнам неискам никой да обидя,но това което видях е Ужассссс.Верно хубаво е да си вкрак с модата,но чак пък толкова зариди това,че е модно и някой го е наложил да си направиш нещо дето ама хич не ти отива.........
или аз не ги разбирам тия работи,пък си мислех,че съм час.Чак до италия ходих да гледам ревюта и прически,но такова нещо не видях.Какво ли съм гледала????

hottie
04-06-2008, 21:09
Какви сте вие за да съдите?

loreta
04-06-2008, 21:22
Не съдим коментираме и обсъждаме,изразяваме лично мнение както и ти.
Ти например би се подстригала по начин който не ти отива само защото някой световно-известена личност е с такава прическа?

MakeMeLaugh
04-06-2008, 21:49
Какъвто ще да е...
Поне не спами форума и не съм видял от него правежи, нито се прави на нещо, дето не е както всички остали комплексченца.

Liz
04-06-2008, 22:06
Какви сте вие за да съдите?

Така е, но в същото време всички го правят, всеки съди някои или нещо, може не задължително да се изкаже по даден въпрос, но всички го правиме дори и да не го осъзнаваме, това е и лично мнение.

А по темата, така си е съгласна съм въпреки че бих се изказала по друг начин, но си е така. Аз обожавам модата, наистина, но във смисала на индивидуален стил, през който хората прожектират личноста си или просто да носиш каквото ти харесва. Обичам по-елегантни и актуални неща, но в същото време намирам стилове като пънк и бохо интересни, такаче харесвам всичко, и различни неща, но в комерсиалната мода която всеки носи на улицата наистина няма нищо индивидуално, по-скоро е смешно.

Enjoy_yourself
04-06-2008, 23:07
въпрос на вкус... на мен не ми пречат... нали не са ми в обкръжението ->да правят каквото искат, да се обличат както искат и т.н. :P само да не се правят на всевишни..

st1ka
04-06-2008, 23:14
въпрос на вкус... на мен не ми пречат... нали не са ми в обкръжението ->да правят каквото искат, да се обличат както искат и т.н. :P само да не се правят на всевишни..

+1

GameFace
04-07-2008, 00:32
Какви сте вие за да съдите?

Така е, но в същото време всички го правят, всеки съди някои или нещо, може не задължително да се изкаже по даден въпрос, но всички го правиме дори и да не го осъзнаваме, това е и лично мнение.

А по темата, така си е съгласна съм въпреки че бих се изказала по друг начин, но си е така. Аз обожавам модата, наистина, но във смисала на индивидуален стил, през който хората прожектират личноста си или просто да носиш каквото ти харесва. Обичам по-елегантни и актуални неща, но в същото време намирам стилове като пънк и бохо интересни, такаче харесвам всичко, и различни неща, но в комерсиалната мода която всеки носи на улицата наистина няма нищо индивидуално, по-скоро е смешно.

Подкрепям мнението ти! :)

офф: Ако не ми станеш дама на бала ще започна да се обличам като "нещото" от impusle-а! 8-)

5StaR
04-07-2008, 00:43
ХАХАХАХАХАХАХА това да не е "nightguardian" от този форум нашия? Еййй тея са много готини и аз ще си направа такава прическа..

XXX_f
04-07-2008, 00:51
тея са отвратителни, направо са ужасни хахаххахахахахахаха как може днешните момчета да се правят на маймуни хаахахаха

sexa_na_kompleksa
04-07-2008, 06:43
А го мислех за печен ...

fuck_off_bastard
04-07-2008, 06:59
Не съм искал да обръщате внимание тфа НайтГардиан ли е или някой друг и да си променяте мненията за хората,заради някаква снимка.Не съм и искал да съдя никой просто това е смешно..Натам отива Бълграя ,че всеки втори ще е с такава прическа + ботушките в дънките(за момчета говоря) и ще се мислят за "Ловърите".Разбирам единия от маняците да беше с такава прическа.Айде двама да бяха,но те сичките като клонинги..Тфа е,нищо лично към лицата на снимката просто като цяло се възмущавам от такива.Това е свободен форум нали ?
Всеки има правото да изрази своите мнения,проблеми,недоволств а,така че ... не съм нарушил никакви правила и т.н. :)

hottie
04-07-2008, 07:34
Не съдим коментираме и обсъждаме,изразяваме лично мнение както и ти.
Ти например би се подстригала по начин който не ти отива само защото някой световно-известена личност е с такава прическа?

Да обаче е страшно неуместно да го правите за някой съфорумец без дори да го обсъдите с него. Да ви е позволявал да пускате линк за него? Не мисля...
Това се детски глупости. Само мога да кажа, че той е къде къде по-зряп и умен от повечето от вас тук.

mhmhmhmhm
04-07-2008, 08:55
explosiiion , написа:
04.04.2008 00:57
super gazeta.. .. za pricheskite da ne goforim pyk.. kartqt ot vsqkade


:razz: :razz: :razz:

shmurkam
04-07-2008, 18:14
Мухахаха,аз на такива имота им викам кашкавалени китки,а баща ми направо ПЕДЕРАСТИИ или на-просто ГЕЙОВЕ. Няма място за коментар,понякога това което виждаш не може да се опише с думи. Пхахаха,егатаи злетаците! :razz:

fuck_off_bastard
04-07-2008, 18:26
explosiiion , написа:
04.04.2008 00:57
super gazeta.. .. za pricheskite da ne goforim pyk.. kartqt ot vsqkade


:razz: :razz: :razz:
Бе ти остави.В сайтове като Флирт,Импулс и т.н. сички коментари се опират на "БраВу БйЕее мНоГо УспЕхЧеТа и МнОго ЦеЛУфффФки;FulL reSpect; Auuauuu ma kolko e sladyk ma kakfa pri4eska ma kakaf lanec" и тем подобни разбираш ли и се имат за вървежни...Абе заеби гейска раота...

XXX_f
04-07-2008, 18:44
Не съдим коментираме и обсъждаме,изразяваме лично мнение както и ти.
Ти например би се подстригала по начин който не ти отива само защото някой световно-известена личност е с такава прическа?

Да обаче е страшно неуместно да го правите за някой съфорумец без дори да го обсъдите с него. Да ви е позволявал да пускате линк за него? Не мисля...
Това се детски глупости. Само мога да кажа, че той е къде къде по-зряп и умен от повечето от вас тук.

Това което каза е глупаво, след като някой е сложил снимката си в Интернет той е наясно, че може някой да му се подиграва и да си направи гавра...може да види лицето си на реклама против спин :) мога да си направя всякаква гавра с който си искам...и никой няма право да ме упреква :) На мен няма да ми е приятно и за това избягвам да си слагам снимки в Интернет

Friend_witH_Benefit
04-07-2008, 18:53
Значи сега това което ще кажа е без цел да обижда, който и да било! Както тези "педалчета" според теб или "гейчета" или как там ги нарече така някой примерно може да обсъжда и металите да речем ! Защо трябва да съдиш някого за външността му .. наистина живеем в демократична държава и всеки има право на лично мнение и т.н., но смятам за излишна тази тема ... и все пак коментирам по нея .. всяка една крайност се струва поне на някой странна и непонятна ... та ето ти моя отговор например ... има всякакви хора с всякакви стилове .. ексцентрични, импулсивни, обичащи вниманието .. ако този стил е тяхното истинско амплоа то тогава ако ще каквото и да кажеш те ще са си такива ... аз лично не виждам нищо лошо в който и да е стил ... познавам почти всякакъв типаж хора с различни интереси, стилове, вкусове и всеки един от тях е интересен и приятен по свой собствен начин ! Това за което съм против е прекаленото в каквото и да било ! Когато всичко е с мярка ми харесва ... в противен случаи става мания :)

fuck_off_bastard
04-07-2008, 19:39
Значи сега това което ще кажа е без цел да обижда, който и да било! Както тези "педалчета" според теб или "гейчета" или как там ги нарече така някой примерно може да обсъжда и металите да речем ! Защо трябва да съдиш някого за външността му .. наистина живеем в демократична държава и всеки има право на лично мнение и т.н., но смятам за излишна тази тема ... и все пак коментирам по нея .. всяка една крайност се струва поне на някой странна и непонятна ... та ето ти моя отговор например ... има всякакви хора с всякакви стилове .. ексцентрични, импулсивни, обичащи вниманието .. ако този стил е тяхното истинско амплоа то тогава ако ще каквото и да кажеш те ще са си такива ... аз лично не виждам нищо лошо в който и да е стил ... познавам почти всякакъв типаж хора с различни интереси, стилове, вкусове и всеки един от тях е интересен и приятен по свой собствен начин ! Това за което съм против е прекаленото в каквото и да било ! Когато всичко е с мярка ми харесва ... в противен случаи става мания :)
Чакай малко!Да съм казал ,че съм метъл?

hottie
04-07-2008, 19:47
Не съдим коментираме и обсъждаме,изразяваме лично мнение както и ти.
Ти например би се подстригала по начин който не ти отива само защото някой световно-известена личност е с такава прическа?

Да обаче е страшно неуместно да го правите за някой съфорумец без дори да го обсъдите с него. Да ви е позволявал да пускате линк за него? Не мисля...
Това се детски глупости. Само мога да кажа, че той е къде къде по-зряп и умен от повечето от вас тук.

Това което каза е глупаво, след като някой е сложил снимката си в Интернет той е наясно, че може някой да му се подиграва и да си направи гавра...може да види лицето си на реклама против спин :) мога да си направя всякаква гавра с който си искам...и никой няма право да ме упреква :) На мен няма да ми е приятно и за това избягвам да си слагам снимки в Интернет

Ами ако искаш да се гавриш(което е много тъпо) го направи на въпросният сайт, а не тук. Особено за съфорумец. Как си позволяваш да съдиш някой така по външният му вид? Някой който присъства в този форум и чете всичко това. Ами ако обидиш този човек?
Ако бях аз нямаше да ми е приятно!Или просто нямаш сърце?

TellMeYourName
04-07-2008, 19:49
Боли ме.


ама смешното е че на аватара му е Снууп дог :razz:

GossipGirl89
04-07-2008, 19:53
Незнам неискам никой да обидя,но това което видях е Ужассссс.Верно хубаво е да си вкрак с модата,но чак пък толкова зариди това,че е модно и някой го е наложил да си направиш нещо дето ама хич не ти отива.........
или аз не ги разбирам тия работи,пък си мислех,че съм час.Чак до италия ходих да гледам ревюта и прически,но такова нещо не видях.Какво ли съм гледала????

Adwokat
04-07-2008, 23:37
тея са отвратителни, направо са ужасни хахаххахахахахахаха как може днешните момчета да се правят на маймуни хаахахаха

Kvo im ima na pricheskite?? shtom se xaresvat taka momchetata ko tolkos?? "maimuni" predstavqm si te tebe kva si "ko3a" :?

DisciplineAndOrder
04-08-2008, 08:01
това,че е смешен фешън го разбрах

не разбрах само от къв зор пусна темата?

DisciplineAndOrder
04-08-2008, 08:16
аахахаххахахаах,тъй като тъй или иначе тази тема е за 'модата' на днешната младеж,ще си позволя да покажа нещо:

ОгЛеЖДаМ Те БаВНо ВиЖдАм Те ДоБрЕ.....МоГа Да КаЖа Че Си ЕдНо сТрАшНо ПаРчЕ..СъРцеТо Си ДръШаМ....Но НеМа КаК Да Не СпРе.......На ЖеНиТе Си ВиНаГи В уСтАтА, а МъЖеТе Ти ЛаЗяТ в КрАкАтА! .......
CлAдКа тИ сИ зНаЕш ЦеНаТа! ЗнАеШ,чЕ мОжЕш От ВеДнЪж Да ПоБъРкАш ВсеКи МъЖ!...НяКфо ЯкУ ПарчЕе,СупеР ГоТиНо гЪзЕ, КоЙтО Не гУ ХаРеСвA е МноГу ЗлЕеЕ!!!...
ЦеЛуФка По ВрАтЛеТо,ЦелуФКа По НоСлеТо ,ЦеЛуФка ТуК ,ЦеЛуФка ТаМ, НапРаВо ЦяЛаТа Ще Те ИзЯм ... :P :-) :pPppP


да...на всички ни е известно /дори от разни скайп абонати/ стихчето 'Огледай ме бавно,виж ме добре,сърцето си дръж да не вземе да спре...',

ама пича е решил да го промени... и вместо да напише 'държа' или 'хващам',е решил да напише 'дръшам'

ето го въпросният: http://www.impulse.bg/MaNIa_DIAMOND/2839107
а ето страницата,от където е коментарът: http://www.impulse.bg/nevenchety

този пост е с цел да покажа може би неграмотността или по-скоро ПРОСТОТИЯТА на тийнейджърите...

възмутена съм! :lol:

BlueCat
04-08-2008, 13:32
Ами тия със смешните емовски прически просто искат да бъдат забелязвани, иначе що ще си правят тия от далече забележими прически!? Като не могат да се отличат с интелект се отличават с прическа :lol: . А на мен изобщо не ми пречат, да правят каквото искат. Не ме дразнят по никакъв начин, защото просто не им обръщам вниманието, което те се надяват да им обърна.

XXX_f
04-09-2008, 09:07
тея са отвратителни, направо са ужасни хахаххахахахахахаха как може днешните момчета да се правят на маймуни хаахахаха

Kvo im ima na pricheskite?? shtom se xaresvat taka momchetata ko tolkos?? "maimuni" predstavqm si te tebe kva si "ko3a" :?

xah vupros na vkus, na teb moje da ne ti haresva moqta pri4eska, na men ne mi haresva tazi na mom4etata :)
the_hottie
ne sum si napravila gavra s tqh... i ne mi e tolkova akula da go narpavq ne sum na 15 godini. No ne sudq tezi koito sa si narpavili "gavrata" v internet vsi4ko e pozvoleno. Az imam surce, no imam i vkus i ne podrajavam na prqitelite mi a pravq tova koeto mi haresva. :)
(ne se zaqjdam izkazvam mnenie)

slun4ice_90
04-09-2008, 10:25
Аз пък не искам да го съдя,за темата.Нека всеки,си се облича както си се харесва,да си прави прически каквито си иска.И да бъде, какъвто си иска.Какви сме ние,за да съдим хората за тях самите? :shock: Ей хора стига това,вече на нищо не прилича. :? :-P :grin:

Friend_witH_Benefit
04-09-2008, 10:50
Значи сега това което ще кажа е без цел да обижда, който и да било! Както тези "педалчета" според теб или "гейчета" или как там ги нарече така някой примерно може да обсъжда и металите да речем ! Защо трябва да съдиш някого за външността му .. наистина живеем в демократична държава и всеки има право на лично мнение и т.н., но смятам за излишна тази тема ... и все пак коментирам по нея .. всяка една крайност се струва поне на някой странна и непонятна ... та ето ти моя отговор например ... има всякакви хора с всякакви стилове .. ексцентрични, импулсивни, обичащи вниманието .. ако този стил е тяхното истинско амплоа то тогава ако ще каквото и да кажеш те ще са си такива ... аз лично не виждам нищо лошо в който и да е стил ... познавам почти всякакъв типаж хора с различни интереси, стилове, вкусове и всеки един от тях е интересен и приятен по свой собствен начин ! Това за което съм против е прекаленото в каквото и да било ! Когато всичко е с мярка ми харесва ... в противен случаи става мания :)
Чакай малко!Да съм казал ,че съм метъл?

Не съм казала, че си метал или въобще че си някакъв! Просто дадох тях за пример, защото и те са доста крайни във външния си вид ... както и този тип момчета, които ти визираш !

ANTI
04-10-2008, 21:28
кажи му фешан и не се занимавай поече.

hottie
04-11-2008, 05:58
тея са отвратителни, направо са ужасни хахаххахахахахахаха как може днешните момчета да се правят на маймуни хаахахаха

Kvo im ima na pricheskite?? shtom se xaresvat taka momchetata ko tolkos?? "maimuni" predstavqm si te tebe kva si "ko3a" :?

xah vupros na vkus, na teb moje da ne ti haresva moqta pri4eska, na men ne mi haresva tazi na mom4etata :)
the_hottie
ne sum si napravila gavra s tqh... i ne mi e tolkova akula da go narpavq ne sum na 15 godini. No ne sudq tezi koito sa si narpavili "gavrata" v internet vsi4ko e pozvoleno. Az imam surce, no imam i vkus i ne podrajavam na prqitelite mi a pravq tova koeto mi haresva. :)

Не ми се спори повече. Просто бъди малко по-толерантна.
(ne se zaqjdam izkazvam mnenie)