PDA

View Full Version : Рапъри и скейтари



NightGuardian
04-06-2008, 21:48
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?

InTheRain
04-06-2008, 22:25
Ем май тая тема е да се ругаят рапърите и скейтърите.. :grin: Абе се ми е тая на мене.. всеки има право на избор.. мене пък лиглите много ме дразнят ама и те хора :grin:

Enjoy_yourself
04-06-2008, 23:09
до преди малко топяхме фешъните и емотата сега почнахме скейтърите и рапърите....това е тъпо..

l2p4fs
04-06-2008, 23:53
до преди малко топяхме фешъните и емотата сега почнахме скейтърите и рапърите....това е тъпо..
Вярно тъпо е, щото хем рапа става за слушане, хем е яко да се кара скейт. :)

srpsko_1988
04-07-2008, 01:07
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)

50cent
04-07-2008, 02:49
awe hora kvo zna4enie ima kuv stil si dai da se kefim na nqma zna4enie kva muzika
az sum na 15 i slu6am HOUSE , HIP-HOP, BLUES, FUNK,SOUL,DISCO
i nikoi ni6to ne mi kazvam hem obi4am da skeitvam hem obi4am da koponqsvam kakto mu vikata po feshunski
sq house muzikata e na moda v bg i vsi4ki po4vat samo tva da slu6at
minalata godina emo muzikata be6e na moda i samo nqkvi ta6aci sus krivnati breton4eta se podavaha iz ulicite
vuob6te tuka v bg e ebahti ednoobraznoto

shmurkam
04-07-2008, 07:19
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?
Мииии,мен рапърите ме кефят. Гаджето и приятелите ми са рапъри(или шмъркалници всъщност).Готини хора са,но джъмпарите и скейтарите са простоооо :-x .Мн са досадни наистина,тварят почти колкото емототата и лиглите(май бяха барби гърлс или нещо такова.)и все пак мисля,че всеки има право на лично мнение.

Ms.Lonely
04-07-2008, 10:03
Хм , обръщаш се конкретно към някого или към всички , които са рапъри и ходят на хаос партита ?

unfaithful1234
04-07-2008, 11:44
FeShIoN 4eVeR!!! 8-)

BioX
04-07-2008, 12:18
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)
tap si batka :) posly6ai malko rap i ako ne te e razvalil mn house 6i sa oprai6 :)
sme6ni ste fe6anite!!! zemete se opreite malko :)
hip hop kyltyrata si e stara i nikoga nqma da ymre! to ne e samo edni 6iroki drehi rap i skeit ;)
spored men da se nari4at rapari vsi4ki hora sas izsyhleni drehi e tapo :) rapari sa si tezi koito zapisvat pesni ne nie maniacite :)

Beatifica
04-07-2008, 13:39
Недъгави същества.

Ellie
04-07-2008, 18:19
Преди бяха фешъни/хаусъри/емота, сега рапърите и скейтърите ли започваме да плюем?!

Тъпо е просто...

skatemore
04-07-2008, 19:46
"грах за мойте негри"! (мишената)


ей ше умрете ей путки анонимни!

psychopath
04-08-2008, 00:45
всъщност не ме грее

psychopath
04-08-2008, 00:46
"грах за мойте негри"! (мишената)


ей ше умрете ей путки анонимни!на кале си бате

srpsko_1988
04-08-2008, 16:41
Fahsioni rulzzzzzzzzzz.
rapari sux

inf3rnal
04-08-2008, 16:46
Аз съм си рапър също драскам и графити. :grin: Слушам House, Rap, Techno и подобни но БЕЗ БГ Рап !!!

Peace My Niggas :grin: :D

skatemore
04-08-2008, 18:48
"грах за мойте негри"! (мишената)


ей ше умрете ей путки анонимни!на кале си бате


тва с калето го праех в 5 клас.

и са отдолу не питай кой клас съм

SexYLipS
04-08-2008, 19:45
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)

Скрий се е :o Говориш, всеедно вече няма тру рапъри.. много бъркаш.А такива заблудени индвиди като теб, за съжаление винаги ще има.. Време на фешъните НЯМА ! Недей плю изсулените дрехи, да не почна аз да плюя розовите ти маратонки :-x Д'еба и смотания ''стил'' :-x :-x

SuNsEt
04-08-2008, 19:48
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ? Абе да ти кажа,прав си! :(

asi_basi
04-08-2008, 20:02
Не ви разбирам какви са тези глупости за рапъри, емота, фешъни и... забравих другите. Само си измисляте нови и новии. Първо аз лично предпочитам рапърите както ги наричате, тоест момчетата които носят малко по изсухлени дънки или анцузии, но не обичам тези които прекаляват с огромните якета ужасните шапки, данките/анцузите до земята чак и т.н. Да, повече предпочитам рапарите отколкото тези лиглички облечени като чалгарки и по улиците като циганки си тананикат новите чалга хитове. А още по мразя емотата. Можеби защото като 50сent slu6am "HOUSE , HIP-HOP, BLUES, FUNK,SOUL,DISCO " , или защото тук повечето момчета се обличат така. Това няма значение. Вижте, всеки си има стил на обличане и предпочитания и никой не може да ги спре. Не виждам, защо трябва да говорим или ругаем срещу тези които не харесваме. Оставете хората да си живуркат намира. А това кой в кой клуб/диското е тебе какво те бърка , бе отворка? Ти нали си отишъл в техно заведението защото те кефи? Еми кефи си се там и остави другите там да си се кефят и те.

skatemore
04-08-2008, 20:12
баце помна на времето немаше рапер метъл раста чалгар и незнам си още кво всичко беше общо хората не се деляха така

той спенс си го е казал де

"Да се върнем назад във дните, общи бяха парите,
общи бяха игрите и жените
Добре познаваме кирливите си ризи брат,"

xXxScreamxXx
04-08-2008, 20:38
до преди малко топяхме фешъните и емотата сега почнахме скейтърите и рапърите....това е тъпо..
Вярно тъпо е, щото хем рапа става за слушане, хем е яко да се кара скейт. :)


absolytno vqrnoo !!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin:

HePeAJIeH
04-08-2008, 20:55
Рапа не е просто култура а начин на живот.За заблюдените фешъни у лево.Хауса са 5 дръма на кръст и един семпъл удължени на 5 минути.К`во да ви кажа не ме грее тая музика а и прическа тип "кокошка по време на разплод" не е особено привлекателна.Рапарите-различните фешъните-еднаквите.А и бтв-всички други стилове уважавам обаче фешъните никак не ги тача.Jah bless ya :)

Stamera
04-08-2008, 20:59
" интриганти по темата активни, не спират да серат и да бъдат анонимни "... к'во да си говорим, и аз слушам твърдо техно, малко хаус, ДнБ, Фънк, Реге,и много ХИП-ХОП...обаче тая шибана фешанска дискриминация просто ме подлудява.. преди виках на наборите "к'во им се дървите, и те са хора, оставете ги" просто 'щото исках да имам нещо общо с растафарските идеи...ИНАЧЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ДОБРЕ ЩЕ МУ СЕ ОТРАЗИ ЕДНО ТЪПО ПОКОЛЕНИЕ КОЕТО ЛЕСНО БИ СЕ ПОДДАЛО НА МАНИПУЛАЦИЯ!! тука всеки фешън знае да говори, облечен в скъпи дрешки, с гелосан face.. и аз имам такива приятели, но като цяло чалга повърнята промива мозъците просто на хората, забравят за родината и за всичко и се вживяват на звезди...просто губите духът на България и ми е болно да гледам как АКАТЕ НА КУЛТУРАТА НА БЪЛГАРИЯ !!! нямам нищо против стила който така масово се комерсиализира ИМАМ ПРОТИВ СТРАХЛИВИТЕ ПСЕВДОГЪЗАРЧЕТА ВОДЕЩИ СЕ ПО МОДЕЛИ ИЗМИСЛЕНИ НА НЯК'ВИ БОЛНИ МОЗЪЦИ И КРЕТЕНИ !! Най-после влезте в себе си 'щото живота не е песен на Преслава... т'ва възпитава фалшиви идеали у хората... :-x

skatemore
04-08-2008, 22:12
"живота не е песен на Преслава..."


дума! ей за тва ти говоря !

BaBy_bS
04-08-2008, 22:19
вие ще има ли 1 ден,в който да не оплювате някой?!не ... да и аз така си мислих

Endo
04-08-2008, 22:23
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?
Имам въпрос към рапърите: КАК МОЖЕ ДА СЛУШАТЕ ЧЕРНИЛКИ И ДА ИМ ПОДРАЖАВАТЕ !? Вие БЪЛГАРИ ли сте или какво? Ku Klux Klan POWER!!!

А относно сейтърите-повечето от тях са пънкари,а PUNK IS DEAD!!!!

BioX
04-09-2008, 03:49
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?
Имам въпрос към рапърите: КАК МОЖЕ ДА СЛУШАТЕ ЧЕРНИЛКИ И ДА ИМ ПОДРАЖАВАТЕ !? Вие БЪЛГАРИ ли сте или какво? Ku Klux Klan POWER!!!

А относно сейтърите-повечето от тях са пънкари,а PUNK IS DEAD!!!!
ima i beli rapari ne e samo edin eminem ot 4yjdestrannite kakto si mislite vie a ot bg mi6o 6amara ( :lol: :razz: :razz: ) i razni balaci ot toq tip :)

skatemore
04-09-2008, 08:47
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?
Имам въпрос към рапърите: КАК МОЖЕ ДА СЛУШАТЕ ЧЕРНИЛКИ И ДА ИМ ПОДРАЖАВАТЕ !? Вие БЪЛГАРИ ли сте или какво? Ku Klux Klan POWER!!!

А относно сейтърите-повечето от тях са пънкари,а PUNK IS DEAD!!!!jivotno nqmash pravo da govorish be gaden rasist .... mrazi turci mrazi cigani mrzi evrei ,ama ne i negri pedal4e typo !!!!

в момента расиста си ти щото ги наричаш негри

а той чернилки - както всъщност трябва да се наричат за да не си расист спрямо самите тях

Diam0nD
04-09-2008, 09:43
В интерес на истината те само си викат негро ,но както и да е и е прието да им казват афроамериканци не знам защо

Beatifica
04-10-2008, 17:02
и е прието да им казват афроамериканци не знам защо

Защото така е политически коректно. (:

srpsko_1988
04-11-2008, 02:33
фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! ДА ВИ ЕБА МРЪСНИТЕ РАПАРИ ДА ВИ ЕБА...НЕ се заблуждаваите смотаняци вас вече ви няма никаде! И с риск да стана банален пак ще повторя..вашто време мина! Така както мина времето на някогашното диско от 80-те..така мина и вашто преди няколко години. Мисля че през 2002-2004 или някаде там, много повече се виждаха навън някви исулени и посрани гащници от ваште ,отколкото сега! Сега през 2008 като излизиш навън кво виждаш??ми фешън тук фешън там...големи коси бритони,тесни дънки и такива..Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга. Наи слушаната музика в БГ вече 18 години се слуша и сега благодарение наи вече на тв-Планета и фен-тв повече и от преди! А вашия миризлив рап неможа да изтраи и 3 години :D 8-) и то непрестанно заглушаван от нашта чалга и НИКОГА няма да се слуша тая ваша негърска музика тук в БГ! ДА ВИ СЕРА В ГАЩИТЕ рапари вмирисани ние сме много повече от вас наи малко 80% сме..няма как да ни победите! Седаите си на гЪзовете ДрИсЛиВи миризливи че да не земам вибратора да ви го ръгам деба гашниците ви деба :D :evil: :P :-x...ама ка ви натирих..хахаха така така у на маика ви путката варете :-x ае аз са махам от тая вмирисана тема

radoslava
04-11-2008, 05:45
awe seki si ima li4no mnenie......i ot cqlata istoriq taka i ne razbrahme koi se haresvat i koi NE!az li4no mn haresvam hip-hop ama za vseki vlak si ima patnici!!!!

lunnoto_momi4e
04-11-2008, 07:29
Харесвам хип-хоп,кефят ме мн0го момченцата-рапарчета,но ми е много странно да видя някое момиче като гащник :-D Иначе - FASHION 4EVER !!!!!!!! 8)

lookatme
04-11-2008, 11:55
фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! ДА ВИ ЕБА МРЪСНИТЕ РАПАРИ ДА ВИ ЕБА...НЕ се заблуждаваите смотаняци вас вече ви няма никаде! И с риск да стана банален пак ще повторя..вашто време мина! Така както мина времето на някогашното диско от 80-те..така мина и вашто преди няколко години. Мисля че през 2002-2004 или някаде там, много повече се виждаха навън някви исулени и посрани гащници от ваште ,отколкото сега! Сега през 2008 като излизиш навън кво виждаш??ми фешън тук фешън там...големи коси бритони,тесни дънки и такива..Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга. Наи слушаната музика в БГ вече 18 години се слуша и сега благодарение наи вече на тв-Планета и фен-тв повече и от преди! А вашия миризлив рап неможа да изтраи и 3 години :D 8-) и то непрестанно заглушаван от нашта чалга и НИКОГА няма да се слуша тая ваша негърска музика тук в БГ! ДА ВИ СЕРА В ГАЩИТЕ рапари вмирисани ние сме много повече от вас наи малко 80% сме..няма как да ни победите! Седаите си на гЪзовете ДрИсЛиВи миризливи че да не земам вибратора да ви го ръгам деба гашниците ви деба :D :evil: :P :-x...ама ка ви натирих..хахаха така така у на маика ви путката варете :-x ае аз са махам от тая вмирисана тема

сори че започвам да се заяждам,но просто тфа ме изнерви! глупости... от колко време се слуша рап и продължава да се слуша.. 3-години?! :shock: глупости отново.. ти понеже сигурно тогава не си бил/а в час с нещата.
омг... 18-години чалгия... а аз за тези 18 години не съм чула една смислена песен.
да не говоря че самата/самият ти го каза:
Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга
та сега да обобща... модата си е мода и ако само заради нея слушаш тази музика и ходиш така облечен/а по улиците ще бъде бати фала...
хах... а аз си мислех че съм куха

бай дъ уей аз не слушам рап

oTPoBHa
04-11-2008, 14:50
лееелеее.. чудя се дали да изказвам мнение по темата.. аре НЕ :lol:

Ramones_fan
04-11-2008, 20:28
Ima li tema za METALITE i PUNKARITE?za ANARHISTITE i SKINOVETE?za GOTHICITE? mai ne... 4uvstvam se malko prenebregnata.. :x

RAWRRR
04-11-2008, 20:29
^^ пънкари ве4е няма

srpsko_1988
04-11-2008, 23:15
фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! ДА ВИ ЕБА МРЪСНИТЕ РАПАРИ ДА ВИ ЕБА...НЕ се заблуждаваите смотаняци вас вече ви няма никаде! И с риск да стана банален пак ще повторя..вашто време мина! Така както мина времето на някогашното диско от 80-те..така мина и вашто преди няколко години. Мисля че през 2002-2004 или някаде там, много повече се виждаха навън някви исулени и посрани гащници от ваште ,отколкото сега! Сега през 2008 като излизиш навън кво виждаш??ми фешън тук фешън там...големи коси бритони,тесни дънки и такива..Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга. Наи слушаната музика в БГ вече 18 години се слуша и сега благодарение наи вече на тв-Планета и фен-тв повече и от преди! А вашия миризлив рап неможа да изтраи и 3 години :D 8-) и то непрестанно заглушаван от нашта чалга и НИКОГА няма да се слуша тая ваша негърска музика тук в БГ! ДА ВИ СЕРА В ГАЩИТЕ рапари вмирисани ние сме много повече от вас наи малко 80% сме..няма как да ни победите! Седаите си на гЪзовете ДрИсЛиВи миризливи че да не земам вибратора да ви го ръгам деба гашниците ви деба :D :evil: :P :-x...ама ка ви натирих..хахаха така така у на маика ви путката варете :-x ае аз са махам от тая вмирисана тема

сори че започвам да се заяждам,но просто тфа ме изнерви! глупости... от колко време се слуша рап и продължава да се слуша.. 3-години?! :shock: глупости отново.. ти понеже сигурно тогава не си бил/а в час с нещата.
омг... 18-години чалгия... а аз за тези 18 години не съм чула една смислена песен.
да не говоря че самата/самият ти го каза:
Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга
та сега да обобща... модата си е мода и ако само заради нея слушаш тази музика и ходиш така облечен/а по улиците ще бъде бати фала...
хах... а аз си мислех че съм куха

бай дъ уей аз не слушам рап

Слушам чалга от както се помня! От 1994г имам първите спомени на чалга песни.Винаги съм слушал чалга! Разликата е там че през 90-те фешъни нямаше! Забелязах първите чак през 2006..така че слушам чалга не заради фешън модата..ами обратното-станах фешън заради чалгата, понеже почти всички фешъни слушаме чалга.Има и един друг тип фешъни които слушат хаус..но те не се отличават много от нас, тъй като по стил на обличане и мода са същите без никва разлика,така че ги уважавам и тях.Освен тва хауса не е лоша музика..предпочитам я 95645144 пъти пред рапа!

air_wisp
05-03-2008, 00:44
фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! ДА ВИ ЕБА МРЪСНИТЕ РАПАРИ ДА ВИ ЕБА...НЕ се заблуждаваите смотаняци вас вече ви няма никаде! И с риск да стана банален пак ще повторя..вашто време мина! Така както мина времето на някогашното диско от 80-те..така мина и вашто преди няколко години. Мисля че през 2002-2004 или някаде там, много повече се виждаха навън някви исулени и посрани гащници от ваште ,отколкото сега! Сега през 2008 като излизиш навън кво виждаш??ми фешън тук фешън там...големи коси бритони,тесни дънки и такива..Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга. Наи слушаната музика в БГ вече 18 години се слуша и сега благодарение наи вече на тв-Планета и фен-тв повече и от преди! А вашия миризлив рап неможа да изтраи и 3 години :D 8-) и то непрестанно заглушаван от нашта чалга и НИКОГА няма да се слуша тая ваша негърска музика тук в БГ! ДА ВИ СЕРА В ГАЩИТЕ рапари вмирисани ние сме много повече от вас наи малко 80% сме..няма как да ни победите! Седаите си на гЪзовете ДрИсЛиВи миризливи че да не земам вибратора да ви го ръгам деба гашниците ви деба :D :evil: :P :-x...ама ка ви натирих..хахаха така така у на маика ви путката варете :-x ае аз са махам от тая вмирисана тема

Не издържах! Сега и аз ще те натрия :lol:
Нас ни има! Навсякъде...говоря за световен мащаб. Влез в майспейс ако щеш (дано това си чувал поне...модерно е в момента, комерсиално бих казал) и цъкни на "Music" и виж класацията. Ще намериш ли Тиесто или Масали, или чи-чи фолк? Не! Ще кажеш, че си българин и обичаш бъгларската музика. И аз я обичам, но е хубаво човек да си отваря очите и за света и да не се ограничава, но всеки сам си решава. Ти гледай слабоумните си другари, копирай им прическите и розовите блузки, слушай си чалгата, ходи на ХАУС партита (щото е на мода), и се прави на модерен, па се хвали че си някой си там от голямото стадо. Дано поне знаеш какво правиш и защо го правиш...тогава ще те уважавам...но да влизаш в темата и да обиждаш и ругаеш не е постъпка, достойна за уважение. Говориш за отминали моди...минала е модата (свършили са позиорите), дошла е ваща мода (много са позиорите, но и те ще се осъзнаят с времето) следователно и ваща ще отмине, защото позиорите винаги ще ги има, ще се сменят само модите.

glypacheE_
05-11-2008, 18:33
Рапа не е просто култура а начин на живот.За заблюдените фешъни у лево.Хауса са 5 дръма на кръст и един семпъл удължени на 5 минути.К`во да ви кажа не ме грее тая музика а и прическа тип "кокошка по време на разплод" не е особено привлекателна.Рапарите-различните фешъните-еднаквите.А и бтв-всички други стилове уважавам обаче фешъните никак не ги тача.Jah bless ya
-------------------- pravilno!!! ..... btw...toq koito e pysnal temata y red li e?? ... hora seki si ima pravo na izbor ...lichno az si luv rapa :D ! :P :grin: :grin: :-P :-P :-P :-P :P i si se kefa :P no kakto i da e: )

..peace bro!..

glypacheE_
05-11-2008, 18:36
srpsko_1988 написа:
фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! фешаните рулзз!!! ДА ВИ ЕБА МРЪСНИТЕ РАПАРИ ДА ВИ ЕБА...НЕ се заблуждаваите смотаняци вас вече ви няма никаде! И с риск да стана банален пак ще повторя..вашто време мина! Така както мина времето на някогашното диско от 80-те..така мина и вашто преди няколко години. Мисля че през 2002-2004 или някаде там, много повече се виждаха навън някви исулени и посрани гащници от ваште ,отколкото сега! Сега през 2008 като излизиш навън кво виждаш??ми фешън тук фешън там...големи коси бритони,тесни дънки и такива..Тва сме ние фешъните появихме се като стил и мода преди 1-2 години и слушаме нашта любима музика-чалга. Наи слушаната музика в БГ вече 18 години се слуша и сега благодарение наи вече на тв-Планета и фен-тв повече и от преди! А вашия миризлив рап неможа да изтраи и 3 години и то непрестанно заглушаван от нашта чалга и НИКОГА няма да се слуша тая ваша негърска музика тук в БГ! ДА ВИ СЕРА В ГАЩИТЕ рапари вмирисани ние сме много повече от вас наи малко 80% сме..няма как да ни победите! Седаите си на гЪзовете ДрИсЛиВи миризливи че да не земам вибратора да ви го ръгам деба гашниците ви деба ...ама ка ви натирих..хахаха така така у на маика ви путката варете ае аз са махам от тая вмирисана тема



srpsko_1988 , neshto ti ima...ili si travestit....ili imash psihichno raztroistvo :D

btw shtom mrazish rapurite i sk8urite....shto imash takava kartinka be pich??? ... :-D

Viche
08-11-2008, 22:33
пфф рапа е най-хубавата музика всички чалгари да смучат циреи 8-) нищо лично има и пичове сред тях де :D а и е по-добре да си рапър отколкото да си някъв рус мазен с връв от казанче на врата с розови дрешки и да ми ходи с неква женска походка по града...

Inncho
08-12-2008, 00:15
СКИВАЙТЕ ТОЯ КАК САМ СЕ НАТРОПА И ПОКАЗА КОЛКО Е ТЪП САМО КАТО КАЗА "фешан рулз" :lol: :lol: :lol: ТЪП СИ ВЕЕ... И КОЕ ВИ Е ЯКОТО ,ЧЕ ВСИЧКИТЕ СТЕ ЕДНАКВИ ЛИ :lol: A по темата скейтърите в моя град са доста надути ши кажиш като карат вече са мн велики :lol: ко питаш мен повечето са балъци от класа ;) иначе нищо против скейта нямам,даже обратното!

bobka
08-12-2008, 07:22
Преди бяха фешъни/хаусъри/емота, сега рапърите и скейтърите ли започваме да плюем?!

Тъпо е просто...
:smt023 екстра го каза

_InSaNe_
08-12-2008, 07:22
рапари и скейтари по хаус партита :D :D ахахахха абе вие чувате ли се фо говорите?!?!? :lol: и тфа за фешъните.. сравнете тия "рапари" и скейтари с фешъните.... пхахах хаус партита...амфети..хаус музика..яко розово..кичури и гелове...diesel...напраооо върха сте... лелелееееееее :o

fan_3dg
08-13-2008, 13:31
eee az sk8ur4e be qqqq fen4etat i emyytata da mrat depresanti takiva mn me draznqt razbirase tova si e moe mnenie rlz :d:d:d au ne umiram

fan_3dg
08-13-2008, 13:32
eee az sk8ur4e be qqqq fen4etat i emyytata da mrat depresanti takiva mn me draznqt razbirase tova si e moe mnenie rlz :d:d:d au ne umiram

4eere6ka_kiss
08-13-2008, 15:21
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)
ne 4e ne za4itam pravoto na xorata da imat sobestveno mnenie za ne6tata no adski mn se draznq na feshanite :? poradi prostata pri4ina 4e sa 6ibani ligliovci , kurvi , poziorki i nai - ve4e za6toto podpkrepqt muzikata koqto doprinasq na6ata strana da se prevurna v edna selqn6tina i ciganiq ! :-x za tova smelo moga da si kaja F3ShIoN sUx !!!!!!!! :-x :-x

darking
08-13-2008, 16:48
Само Алтернативен Метал, еееей! 8-)
@shmurkam - Jumper-ите са противни - WTF? Зле си!

NaughtyWhisper
08-14-2008, 11:21
Автора на темата е идиот...

srpsko_1988 ако никът отговаря на възраста ти, това поведение не ти прави чест а обратното.
3 години рап? Крадените турски и сръбски песни Българска музика?
Кво взимаш?! Знаеш ли въобще какво е Българска музика?

Мразя да плюя по други стилове, просто защото всеки има право на избор, ама това е прекалено..

както и да е..NightGuardian когато ме видиш на Хаус парти , моля те кажи ми. Това че има позьори не значи че всички са такива. По твоята логика никой стил музика няма истински фенове, само защото 1 от тези които се водят за такива е позьорче..

Това да приемате че всеки слушащ рап е смъкнато облечен също е тъпо, не винаги стилът на обличане се влияе от музиката.

srpsko_1988
08-18-2008, 23:00
Автора на темата е идиот...

srpsko_1988 ако никът отговаря на възраста ти, това поведение не ти прави чест а обратното.
3 години рап? Крадените турски и сръбски песни Българска музика?
Кво взимаш?! Знаеш ли въобще какво е Българска музика?

Мразя да плюя по други стилове, просто защото всеки има право на избор, ама това е прекалено..

както и да е..NightGuardian когато ме видиш на Хаус парти , моля те кажи ми. Това че има позьори не значи че всички са такива. По твоята логика никой стил музика няма истински фенове, само защото 1 от тези които се водят за такива е позьорче..

Това да приемате че всеки слушащ рап е смъкнато облечен също е тъпо, не винаги стилът на обличане се влияе от музиката.

Абе кво ще слушам тебе..фешъните сме на мода и чалгарите.Вие останалите сте едно малцинство в БГ,на което не му остава нищо друго освен да чака да отмине чалгата... :D което няма да се случи в следващите 5 години и повече...така че или ставаш чалгар и слушаш чалга,или си оставаш същия и пАк слушаш чалга! хяххахаахха кое избираш!? :D 8)

_InSaNe_
09-20-2008, 18:41
Автора на темата е идиот...

srpsko_1988 ако никът отговаря на възраста ти, това поведение не ти прави чест а обратното.
3 години рап? Крадените турски и сръбски песни Българска музика?
Кво взимаш?! Знаеш ли въобще какво е Българска музика?

Мразя да плюя по други стилове, просто защото всеки има право на избор, ама това е прекалено..

както и да е..NightGuardian когато ме видиш на Хаус парти , моля те кажи ми. Това че има позьори не значи че всички са такива. По твоята логика никой стил музика няма истински фенове, само защото 1 от тези които се водят за такива е позьорче..

Това да приемате че всеки слушащ рап е смъкнато облечен също е тъпо, не винаги стилът на обличане се влияе от музиката.

Абе кво ще слушам тебе..фешъните сме на мода и чалгарите.Вие останалите сте едно малцинство в БГ,на което не му остава нищо друго освен да чака да отмине чалгата... :D което няма да се случи в следващите 5 години и повече...така че или ставаш чалгар и слушаш чалга,или си оставаш същия и пАк слушаш чалга! хяххахаахха кое избираш!? :D 8)

фо да чакаме уеее... не виждате ли че ни осирате държавата селяни прости.. седите и виете като койоти на тия шибани педалски песни и удряте кючеци по масите... гордеете ли се със себе си?!?!? напрао ми иде да се издрайфам.. деа и чаларската шибана история деа.. да пукне тая чалга и сички тия чалгарки (силиконки) !!!!!!!!!!!!!!!!

sweety_anji
09-20-2008, 18:53
ооо божееееееееее докъде стигна тая държава бе :D вие не сте добре да слушате тие силиконки които не стига 4е пеят като некфи му4ащи крави ама и крадът музиката от други страни :razz: нормално ли е според вас да сте из града и млади моми4ета минаат покрай мене увели4или до дупка някъв кю4ек :lol: :razz: простотията няма краи явно :) .......ама тфа е бг се пак :-D според мене музика е метъла :) ии хип хопа :П като пове4е слушам метъл и много си ме радва :P няма никфи силиконки и тем подобни :D тфа е от мен за сега а пък 4алгарите да измрът !!! 8)

Bitchaznigga
09-20-2008, 19:09
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

abe ti nenormalna li si?! neznam kak mojesh da jiveesh.. si4ki 4algari i fashion-i da mraaat!!! vobshte ne moje da se govori za sravnenie mejdy rapuri i fashion-i!!! po dobre s "kofa laina v gashtite" otkolkoto da si oble4en kato cloyn i kato minesh pokrai teq s kofite laina v gashtite.. da ti se smeqt 8-) i ne ni e minala modata a to4no sega se razvivame :-P .. ama kakto i da e .. vobshte da te pitam... namirate li smisul v tova koeto pravite i tova koeto slyshate ii vobshte v na4ina si na jivot ... abe .. napravo nqmam dymi da izrazq kolko ste zle :)

Bitchaznigga
09-20-2008, 19:18
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?

tova beshe mnogo tupo izkazvane .. ako govorime za poziori :rapuri i skeituri.. moje i da gi vidime po hays partita.. oba4e ako sa si "rapuri i skeituri" v istinskiq smisul na dymata ...izvinqvai ama nqma shans da se vidqt po takiva partita.. tova fashion-ite i chalgarite sa mnogo glypavi hora..abe.. hip hop is not dead i tova she se vidi sled godini :) i togava she si govorime pak koi po kvi partita sreshtame :-P

Bitchaznigga
09-20-2008, 19:26
Автора на темата е идиот...

srpsko_1988 ако никът отговаря на възраста ти, това поведение не ти прави чест а обратното.
3 години рап? Крадените турски и сръбски песни Българска музика?
Кво взимаш?! Знаеш ли въобще какво е Българска музика?

Мразя да плюя по други стилове, просто защото всеки има право на избор, ама това е прекалено..

както и да е..NightGuardian когато ме видиш на Хаус парти , моля те кажи ми. Това че има позьори не значи че всички са такива. По твоята логика никой стил музика няма истински фенове, само защото 1 от тези които се водят за такива е позьорче..

Това да приемате че всеки слушащ рап е смъкнато облечен също е тъпо, не винаги стилът на обличане се влияе от музиката.

Абе кво ще слушам тебе..фешъните сме на мода и чалгарите.Вие останалите сте едно малцинство в БГ,на което не му остава нищо друго освен да чака да отмине чалгата... :D което няма да се случи в следващите 5 години и повече...така че или ставаш чалгар и слушаш чалга,или си оставаш същия и пАк слушаш чалга! хяххахаахха кое избираш!? :D 8)


seriozno liiii :D tova 4e sme malcinstva ne zna4i obsoliutno nishto ..taka kato pomislish :-o az li4no strashno mnogo se radvam na hip hop i ne mislq da po4na da slysham 4alga i podobni stilove.. ne namiram nishto interesno da gledam silikon.. 1000 tona grim i da slysham kak nqkoi se oplakva 4e nqkoi go e zarqzal i she se samoybie ii blah blah :oops: aide sus zdrave ;-)

mhmhmhmhm
09-20-2008, 20:52
srpsko_1988,изобщо не си прав :)
въобще не се малцинства,а напротив.
вече сичко живо мрази чалгата и се има за супер различен с цветните гривни,кецовете с различни връзки и блузите с черепи.

moon_flower
09-20-2008, 21:27
Стила си е стил.Никой не може да ти наложи какъв да бъдеш.Всичко си зависи от характера на човека.

zagrijena
09-20-2008, 21:39
Всеки решава как да се облича, какво да слуша...Важното е на него да му харесва,а не кой какво мисли за стила ;)

XcwetiX
09-21-2008, 08:17
Темата е супер безмислена....няма значение какъв си...няма значение по какви клубове ходиш...толкова ли хора си нямате работа,че с такива смешни глупости пъните форума... :D

shokoladka_
09-21-2008, 13:49
Според мене е яко...бифшото ми гаже беше рапар.... :grin:

Outlaw4Life
09-22-2008, 07:14
Никва толерантност няма в шибаната ни държава.Само знаете да ругаете различното!

xXxScreamxXx
09-22-2008, 07:53
Абе к'фо им е на хората .... сумати готини са :grin:

sweety_anji
09-28-2008, 10:40
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?eи емо щи еба майката проста умри уе
а чалгарите не са стил те са селяни
mnogo pravilno bra0 8)

balon4eee
09-28-2008, 11:02
Оф всички сте заблудени идиоти ! Излестее на слънце,дишайте чист въздух ! И вие не знаете кво да правите по цял ден и почвате да мъдрите глупости ! Нямате представа колко глупави и заблудени сте !!!

Vampire Blood
09-28-2008, 11:26
Аз не разбирам кво значение има кой към какъв стил принадлежи. Всеки си има лично мнение, вкус и избор, всеки сам си решава какъв да е. Не е ваша работа какви са останалите. Първо погледнете себе си, а после говорете. Аз пък съм метъл и карам скейт - някакъв проблем имаш ли, dude? И да, абсолютно съгласна съм с Outlaw4Life - само знаете да ругаете, никва толерантност към останалите. За вас вашия стил е най-велия и всички различни от вас са някви идиоти, не? Много сте жалки такива хора. :-D

lenito_sf
09-28-2008, 12:02
Всеки с характера си дали емо гор дали рапър дали чалга принцеса дали някъф хаус манияк или пък метал крал секи си има право сам да си решава как да си живее живота .Аз лично се кефа на емота рапъри и хаусъри и не понасям чалгаджии и метали но това си е мойто мнение и не искам да го налагам на всички. :) :) :)

sweety_anji
09-28-2008, 14:52
az pyk ne ponasqm feshuni 4algari i emota (sun) :D :D :D :D

lenito_sf
09-29-2008, 14:20
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?eи емо щи еба майката проста умри уе
а чалгарите не са стил те са селяни


:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: ..... но сега сериозно по темата или по коментара начи 95 % от младите хора в тъпото ни БГ са чалгари и ако не си от това процентче начи си или емо или рапър или метал или пак там неква порода и никой човек не може да те спре да бъдеш такъв какъвто желаеш това е ... :lol: :)

LiLGrizzly
09-29-2008, 14:26
до преди малко топяхме фешъните и емотата сега почнахме скейтърите и рапърите....това е тъпо..
+1

DiScOnEcTeD
10-15-2008, 17:31
аз пък мнн им се кефя обикновенно те са най печените :D :D поне за момчетата :D :D

Jamalska
10-15-2008, 18:09
аз пък мнн им се кефя обикновенно те са най печените :D :D поне за момчетата :D :D
кой от 2та вида??:)

DiScOnEcTeD
10-15-2008, 18:32
и на двата :D :D :D ама повече рапъри :-D

darking
10-15-2008, 18:34
Като се обличаш в скейтърски стил, но всъщност нито караш скейт, нито слушаш Hip-Hop и R&B къв си? 8-)

DiScOnEcTeD
10-15-2008, 18:41
пич в повечето случаи :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Diam0nD
10-15-2008, 18:52
Офф какво е това ? Стига моля ви се рапари и скейтари бяхме 5ти клас...И да сте рапър да ви виждам по хаус клубове малко смешно , не смятате ли ?ами те тия не са рапъри .... сам не можеш ли да си направиш извода ?!?!?! хахаха скейтарите верно са големи балъци !! Повечето некви супер гадни позьори ... по цял ден седи със скейта на 1 пейка пуши трева ,пише бира и се взема за гъзар ... естествено има и свестни ,но са рядкост !! А бе вива ла рап :grin: :grin:

Jamalska
10-15-2008, 19:23
Като се обличаш в скейтърски стил, но всъщност нито караш скейт, нито слушаш Hip-Hop и R&B къв си? 8-)
Ходиш с тесни дънки,кецове,суитчъри и слушаш пънк ли?Щото тия смъкнатите по ндк са някфа жалка изрУдена версия на скейтъри и някой ден ще ги гони камикадзе

Diam0nD
10-15-2008, 20:43
Като се обличаш в скейтърски стил, но всъщност нито караш скейт, нито слушаш Hip-Hop и R&B къв си? 8-)
Ходиш с тесни дънки,кецове,суитчъри и слушаш пънк ли?Щото тия смъкнатите по ндк са някфа жалка изрУдена версия на скейтъри и някой ден ще ги гони камикадзе А бе те тия скейтарите са навсякъде бе ... ще са ни нужни много камикадзета :D

DiScOnEcTeD
10-16-2008, 16:05
абе кво ви пречат бе мноо са си печени :P :-P :P

Diam0nD
10-16-2008, 17:22
абе кво ви пречат бе мноо са си печени :P :-P :Pако в представите ти за фешан се издига човек които пафка по цял ден и виси по пейки ... окей :) значи са готини ... ма истината е че това е толкова смотано и позьорско ... пфф ае ае не ми се обяснява :D :D

DiScOnEcTeD
10-16-2008, 17:32
мми мен си ме кефят :-P и кво ти пречат че пафкат и висят по пейките да не искаш по цял ден кат зубари да четът книги и да учат :D :D

SiegHeil
10-16-2008, 18:14
Или пафкаш или си зубър оО...вече не е ли модерно да си правиш кефа без да си друсан ?

darking
10-16-2008, 18:28
Като се обличаш в скейтърски стил, но всъщност нито караш скейт, нито слушаш Hip-Hop и R&B къв си? 8-)
Ходиш с тесни дънки,кецове,суитчъри и слушаш пънк ли?Щото тия смъкнатите по ндк са някфа жалка изрУдена версия на скейтъри и някой ден ще ги гони камикадзе

Да сме по-точни...

Слушам Rock(главно алтернативен и метъл) и Punk, но никога няма да тръгна да се обличам със панталони по краката, кожени якета със шипове или сякви подобни. Ходя си със умерено свлечени широки панталони, суитчър с качулка и широки(skate) кецове(понякога и маратонки) :razz:

mel4ety
10-18-2008, 15:13
мен пък яко ме кефят и скейтърите и рапърите :P

Infection
04-21-2011, 11:38
Като се обличаш в скейтърски стил, но всъщност нито караш скейт, нито слушаш Hip-Hop и R&B къв си? 8-)
Ходиш с тесни дънки,кецове,суитчъри и слушаш пънк ли?Щото тия смъкнатите по ндк са някфа жалка изрУдена версия на скейтъри и някой ден ще ги гони камикадзе А бе те тия скейтарите са навсякъде бе ... ще са ни нужни много камикадзета :D


абе ти си уникален тъпак бе

skatew
04-21-2011, 11:43
Вие нормални ли сте? какво общо има каква музика слушаш и какво спортуваш с това какъв човек си? Аз слушам хип хоп, карам и скейт, и какво? Немога да разбера смисала на тази тема какъв е? :shock:

iLovePussyJuice
04-21-2011, 12:09
тая тема е от преди 3 години (лошото е, че я помня ;d), тогава беше модерно 8)

brokeninside13
04-21-2011, 13:11
кви рапари бе..вашта мода мина одавна!!!! Толкова бяхте смешни с тея исулини дрехи-парцали.Исипете си една кофа лайна в гащите и ще има същия ефект! Сега е нашто време-времето на феШъните и чалгарите..насякаде само нас ще гледате.
ФЕШЪНИ РУЛЗЗ!!!!!! 8)

После що все повече хора напускат България.

SlowDownBaby
04-21-2011, 14:03
Боже какви сте комплексари тука.Какво ви пречат момчетата ? Лично на мен рапърите просто са ми слабост ( и не само,въобще всичко с изсулени дрехи :D )
Но сериозно,какво сте се заяли ? Според мен тая тема е пълна боза.Дай сега ти като не харесваш скейтъри и рапъри и да ги пребиеш щото не ти харесват.Еми аз мразя фешъни например,дай и тях ? Направо всички тийнейджъри взаймно да се избием щото на едните не им харесвало как се облича другия :-o .В тая тема само завист и комплекси,нямам думи.

Nam3less3
04-21-2011, 14:43
Нормален човек не би бил нито рапър, нито скейтър, нито фешън, нито каквото и да е подобно.

againstyou
04-21-2011, 14:43
Nam3less3 - Можеш ли да ми обясниш разликата между "нормален" човек и скейтър ? Пфф,тъпото ви старомодно мислене.Как можете да определяте,че човека не става,само заради стила музика,който слуша или по начина по който се облича ?! Вие сте болни,чесно.Нямам нищо против метълите,рапърите,скейтъри те и т.н. и те са хора и освен това са много по-пекани от ''нормалните".По-горе бяха написали " модата на рапърите мина отдавна " , за каква мода точно говорим ? Хубавото никога няма да остарее.

Nam3less3
04-21-2011, 14:50
Nam3less3 - Можеш ли да ми обясниш разликата между "нормален" човек и скейтър ? Пфф,тъпото ви старомодно мислене.Как можете да определяте,че човека не става,само заради стила музика,който слуша или по начина по който се облича ?! Вие сте болни,чесно.Нямам нищо против метълите,рапърите,скейтъри те и т.н. и те са хора и освен това са много по-пекани от ''нормалните".По-горе бяха написали " модата на рапърите мина отдавна " , за каква мода точно говорим ? Хубавото никога няма да остарее.Ми нормалните хора се обличат по нормален/елегантен/спортен начин(не като рапъри, метъли и т.н.), слушат или всякаква музика или не изпадат във фенщина само за някой стил, не ходят по групички с "брятята" си по стил, и излизат по общоприетите места и заведения където ходят повечето от другите нормални хора, и не се увличат по случайни моди и т.н.

againstyou
04-21-2011, 15:01
Nam3less3 - Можеш ли да ми обясниш разликата между "нормален" човек и скейтър ? Пфф,тъпото ви старомодно мислене.Как можете да определяте,че човека не става,само заради стила музика,който слуша или по начина по който се облича ?! Вие сте болни,чесно.Нямам нищо против метълите,рапърите,скейтъри те и т.н. и те са хора и освен това са много по-пекани от ''нормалните".По-горе бяха написали " модата на рапърите мина отдавна " , за каква мода точно говорим ? Хубавото никога няма да остарее.Ми нормалните хора се обличат по нормален/елегантен/спортен начин(не като рапъри, метъли и т.н.), слушат или всякаква музика или не изпадат във фенщина само за някой стил, не ходят по групички с "брятята" си по стил, и излизат по общоприетите места и заведения където ходят повечето от другите нормални хора, и не се увличат по случайни моди и т.н.
Хаха,да ти имам логиката.Познавам човек,който слуша рап понякога,чалга - не и значи не е нормален така ли ? Метълите и рапърите си ходят на "нормалните" места където си ходят и другите.Имат си стил,пичовете и залагат на него.И никой няма абсолютно никакво право да върви по улицата,да сочи металист и да вика " Хаха,вижте го тоя" .. замисли се не е ли жалко ?! ;х ( нямам предвид тебе,а като цяло.)

GreenEye
04-21-2011, 15:03
Понякога музиката е и начин на живот и обкръжение.:) Така, че определение за нормални хора според мен няма.Причината е, че всеки е нормален за себе си. Относно скейтърите и рапърите - много зависи от това с каква компания са.Забелязала съм, че в повечето случаи се държат ужасно, когато са в компанията си, а когато са малко по-тесен кръг всичко е наред.Относно облеклото това е просто вкус.:)

BlackEyedPeas
04-21-2011, 15:04
мен пък яко ме кефят и скейтърите и рапърите :P

Nam3less3
04-21-2011, 15:05
Ами несериозна работа са тия стилове бе, просто не е хубаво и това е. Детска работа.

againstyou
04-21-2011, 15:07
Ами несериозна работа са тия стилове бе, просто не е хубаво и това е. Детска работа.
След 18 години вече не е детска работа,нали се сещаш ?

Nam3less3
04-21-2011, 15:12
Ами несериозна работа са тия стилове бе, просто не е хубаво и това е. Детска работа.
След 18 години вече не е детска работа,нали се сещаш ? Значи още по-зле.

skatew
04-21-2011, 17:01
Боже какви сте комплексари тука.Какво ви пречат момчетата ? Лично на мен рапърите просто са ми слабост ( и не само,въобще всичко с изсулени дрехи :D )
Но сериозно,какво сте се заяли ? Според мен тая тема е пълна боза.Дай сега ти като не харесваш скейтъри и рапъри и да ги пребиеш щото не ти харесват.Еми аз мразя фешъни например,дай и тях ? Направо всички тийнейджъри взаймно да се избием щото на едните не им харесвало как се облича другия :-o .В тая тема само завист и комплекси,нямам думи. Neznaesh kolko si prava..!
sry za ezika, ne sym u nas
btw tova koeto kazvate, che skaterskiq stil bil detski? zashto tova da e stil ? sashtoto moje da se kaje za futbola, za tenisa? osaznaite se

againstyou
04-21-2011, 18:41
Боже какви сте комплексари тука.Какво ви пречат момчетата ? Лично на мен рапърите просто са ми слабост ( и не само,въобще всичко с изсулени дрехи :D )
Но сериозно,какво сте се заяли ? Според мен тая тема е пълна боза.Дай сега ти като не харесваш скейтъри и рапъри и да ги пребиеш щото не ти харесват.Еми аз мразя фешъни например,дай и тях ? Направо всички тийнейджъри взаймно да се избием щото на едните не им харесвало как се облича другия :-o .В тая тема само завист и комплекси,нямам думи. zashto tova da e stil ? sashtoto moje da se kaje za futbola, za tenisa? osaznaite se
Колко си праав,не е истина просто.Това си е вид спорт.

bog4eto
04-21-2011, 19:28
:-o
Много хора ЯВНО мислят доста ограничено.
Това ,че в България всичко е сбъркано и като чуеш "рапър" си мислиш за изсулен олигофрен,фен на 50 цента и Еминем,не значи,че е така :lol:
Познавам много хора,които си слушат хубав и качествен рап,ходят си с нормални НЕсмъкнати дрехи и имат приятели,които слушат всичко.Водят си нормален социален живот.wtf!?
Мнооооооого ограничени хора,много...

Unendlich
04-21-2011, 19:55
Нормален човек е този, на който не му пречи никой друг стил и не е тесногръд за контакти с различни хора от различни "стилове".

skatew
04-21-2011, 20:10
Направо я заключвайте тая тема, леле много се дразня.. скейтърите рапърите.. е какво то по тая логика да си нормален какъв трябва да си ? всеки прави това което му харесва ако ми харесва да карам скейт ще си карам аз не го правя за да съм як аз си го правя щото си ми харесва, ако ми харесва да си слушам определена музика, ще си я слушам?? Е примерно друго е тези на по 12-13 години с гащите до земята смъкнати и с надут 50 Cent от телефона, но те го правят за да са готини, не защото им харесва и смея да твърдя, че почти всеки като е бил малък е бил нещо такова в някакъв период от време, защото просто си объркан, още не си намерил себе си ... Автора на темата ми изглежда бая деградирал :?

sToyAncHo
04-21-2011, 20:46
Ем май тая тема е да се ругаят рапърите и скейтърите.. :grin: Абе се ми е тая на мене.. всеки има право на избор.. мене пък лиглите много ме дразнят ама и те хора :grin:

ск/хейтърите :/

Nam3less3
04-22-2011, 15:41
Никой не гледа сериозно на човек, обличащ се на базата на това каква музика слуша. Това говори лошо за теб, да робуваш на дадена музика и дадена субкултура.

skatew
04-22-2011, 16:36
Никой не гледа сериозно на човек, обличащ се на базата на това каква музика слуша. Това говори лошо за теб, да робуваш на дадена музика и дадена субкултура.Ако му харесва да се облича така, защо да не го прави ? аз лично слушам такава музика но се обличам хем смъкнато хем с по прилепнали дънки ( е не съвсем по крака де ) , защото ми харесва.. и метъл да слушах и каквото и да е пак щях да си се обличам така... естествено е мизерно дечурлигата смъкнежчета как ходят така за да са яки.

Peshec
04-22-2011, 17:02
Ама вие наистина сте много зле. :D Какво е това "рапър" ?! Рапъра е музикант - създава музика,а не просто човек с широки дрехи.Пък вас "фешъните" нали ви виждам - вървите по улиците и сте си надули музиката от телефона и вече се кефите,чакай малко нали ние "рапърите" бяхме селяните,пък какво по селско от това да слушаш поредната лишена от смисъл песен на някоя силиконка.Да не говорим пък колко сте умствено ограничени,аз съм правил многократни опити да говоря с "фешъни" и...ами не се получава.Добре,няма спор,наистина има някакви жалки позьорчета,на които и аз се дразня,но няма как...

И само да завърша с един любопитен факт - при хората носещи прилепнали дънки е много по вероятно да се стигне до импотентност ;)

againstyou
04-23-2011, 16:05
Ама вие наистина сте много зле. :D Какво е това "рапър" ?! Рапъра е музикант - създава музика,а не просто човек с широки дрехи.Пък вас "фешъните" нали ви виждам - вървите по улиците и сте си надули музиката от телефона и вече се кефите,чакай малко нали ние "рапърите" бяхме селяните,пък какво по селско от това да слушаш поредната лишена от смисъл песен на някоя силиконка.Да не говорим пък колко сте умствено ограничени,аз съм правил многократни опити да говоря с "фешъни" и...ами не се получава.Добре,няма спор,наистина има някакви жалки позьорчета,на които и аз се дразня,но няма как...

Браво пич.Няма какво да допълня.

xAleXx
04-23-2011, 16:36
Не мисля, че има смисъл да ги оплюваме. Ето причините : рапът лично мен не ми е фаворит от стиловете музика, но слушам от време на време. Скейтърите - какво ви дразни пък във тях ? Хората си ходят по рампите, карат скейт и се забавляват. :) Аз лично не съм скейтърка, но имам скейтборд, карам и ми доставя удоволствие и все пак не съм маниачка. Рап не слушам, но пък някои песни са страхотни. :)

skatew
04-23-2011, 19:36
Всеки има право да е какъвто иска.

darkPaladin
04-24-2011, 06:04
винаги ще ги има подобни неща

чакам да дойде часа на метълите

Afterbirth
04-24-2011, 07:57
Никой не гледа сериозно на човек, обличащ се на базата на това каква музика слуша. Това говори лошо за теб, да робуваш на дадена музика и дадена субкултура.

Да робуваш на дадена музика и субкултура не означава да си облечен по определен начин.
Робуването е нагаждане към стереотипа за определен стил.Да речем 'аз съм рапър, ся тряя да псувам два пъти повече, да бъда такъв един отворен и да мразя метъли /примерно/.'
А стереотипа идва от идиоти, които класифицират характерите на хората по стилове.
Като видя някой рапър, разбирам, че слуша рап и мога да видя какви цветове харесва ако е облечен?Нищо повече.Може да е всякакъв и това вече се разбира с разговори.
Аз наистина не харесвам хора, робуващи на модела за определен стил.Обаче не ги определям като напъхани в рамка само като ги видя с тениска на любимата им група, развлачен суичър и т.н.

Daisy11
04-24-2011, 16:18
Хора успукойтъ съ уее, все едно няма какво да правите и мислите само какво да уплюитъ. Не разбрахте ли че на различните хора различни неща им харесват и за това са се появили различни стиловее. Толкоз ли не може да се търпите като едните сте емота и фешъни, а другите рапъри,хипита,скейтъри или нормални. Не е задължително всички да са на едно мнение. Само да си намирате проблеми знаЙйтъ.

againstyou
04-24-2011, 17:58
винаги ще ги има подобни неща

чакам да дойде часа на метълите
И аз !!!!!

vankata5555555
04-25-2011, 11:43
Тъпи сте всички до един...по света има рапъри,скейтъри,наркомани, обачи и какво ?Тук като 4-5 човека направят нещо,след тях още 1,още 1,още 1 и гледаш как по улицата всички са еднакви.Обаче има ли някой различен,той директно става тъп и не модерен.Робувайте си на измислените моди и това е.И аз познавам рапъри,хаусъри и метъли които като се напия в петък/събота вечер са в кюпа при чалгите ама какво да направя ?

skatew
04-25-2011, 14:36
Немога да разбера как можете да класифицирате Скейта като стил? рапъри, скейтари, метали, фешани... Ама това е спорт, не е стил? Дразня се как можете да сте толкова ограничени, всеки има право да е какъвто иска да бъде и да слуша каквато иска музика, да се облича по какъвто иска начин и да се държи както иска !!!

ivelinaivanovaivanova
04-25-2011, 14:56
хаххах голяма работа :) тва че някой е рапът не означава че слуша само рап хип-хоп и т.н :) аз пък слушам хаус,рап,хип-хоп,българско народно,чалга дайте направо плюйте мен че да е по интересно :D и както можете да ме видите в хаус дискотека да се разбивам тка можете и в чалга дискотека : ))) не виждам нищо лошо да слушам всичко :grin:

w1311819w
04-25-2011, 22:08
Слаба работа е тая тема. Едно нещо ще ви кажа - style over fashion.