PDA

View Full Version : объркана, относно бившия...:(



SwEet TeMpTaTi0n
04-07-2008, 03:02
Otnasq se za bivshiq mi priatel...nie bqhme zaedno godina i polovina,posle skusah s nego...sled tova reshihme da si ostanem priateli i uj si bqhme priateli no ni beshe mnogo trudno i na dvamata da izlizame zaedno i da gledame drugia kak se zaribqva s drugi!! MInaha godina i neshto sled tova-dve i az mislih 4e vsi4ko e svurshilo edin put za vinagi....no ne beshe.Izpratih mu nasha snimka na koqto beshe napisana pripeva na pesenta na Emilia-kogato vsi4ko ssvurshi....toi mi kaza 4e iska da se vidim i se vidqhme...pogovorihme si az mu kazah 4e nemoga bez nego a u i taka...no toi mi otgovori 4e mu trqbva vreme OKAY! Sled tova samo mi zvuneshe nali da se vidim ala bala..i taka.kakto i da e posle mi kaza 4e iska da e s mene no na puk na nego mu kazah 4e az ne iskam i 4e mi trqbva vreme,i do dnes se textvame s nego! Toi mn iska da se viidim,i oniq den se vidqhme! Beshe strahotno,no i ujasno! Mislih 4e vsi4ko e svurshilo no qvno ne...oshte imame 4uvstva edin kum drug,no ima edin problem. TOI SI IMA GAJE! dnes pak mi napisa da izleznem utre,i az go pitah kak da se vijdame sled kato si imash gaje no toi ne mu puka qvno a neq i vika E I?!.....neznam MNOGO SUM OBURKANA...neznam ne go razbiram ima si druga tursi mene...neznam si4ko e mnogo oburkano i nai loshoto e 4e koi kvoto prai ili s koito izliza, se se vrushtame edin kum drug :(..nqma krai nasheto a iskam nqkoi den da sedna i da go pogledna v ochite i nishto da ne mi trepva!!

Vie kakvo mislite?!

7 точка от правилата
moderated by Coki

Alabalaportokala
04-07-2008, 04:14
Деца...Пораснете най - после. Колко пъти излизате и не можете да стигнете до консенсус. Престанете с лапетиите. Обичате се и имате чувства 1 към друг. Ми вземете се отново. Кво си играете на котка и мишка. И за двамата се отнася.

Междудругото сподели причината поради която сте скъсали...

diamondgirl
04-07-2008, 05:12
Абе щом се обичате хванете се отново. нищо др няма значение, прекалено дълго е продължила тая история и значи и той те обича мн.
не наказвай и себе си , говорете за всичко и ако се разберете защо да не започнете вс отначало.

BaBy_bS
04-07-2008, 06:21
аз съм на мнението,че 2ри път с даден човек е се получава.жал ми е най-много за неговата приятелка :(

sexa_na_kompleksa
04-07-2008, 06:48
А ти защо на пук на него не си искала да се видите? То накрая и ти си страдала ... Явно имате чувства един към друг и то силни. Не се притеснявай от "приятелката му", защото сигурно е с нея, за да те забрави. Но това не се получава, така че другия път като се видите се награбете едно страстно и се събирайте пак. :-D